Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 2 KI

Go down 
+15
Leona
enny
HADI BE
suradnica
melodija
Re Alone
dolcevita026
d.i.n.a.
Amra
S.N.O.B1
adan
honeybunny
bes ni
Tessa
Snupika
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptysub 17 stu 2012, 23:37

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptysub 17 stu 2012, 23:40

honeybunny je napisao/la:
...još malo fotkica iz reportaže...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...eto..fotke sve govore...
.. ma..kad smo ga , zadnji put vidjeli ovakvog??..

.. isti outfit... Amrica je luda za njim... vidiga

.. i , cure ..zahladilo je u Istanbulu .. ovu jaknu nosi i kad je jako hladno...
... u siječnju, poslije Australije je negdje fotkan u njoj...


... naša Maza, naš Bebe... ljubi

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 13:42

..... pravi naš Muškić ...... faca do bola nesvjest1 .........

... samo da promijeni jaknu ... nova sezona nova jakna ....... često se viđa u istim stvarima .....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 16:18

melodija je napisao/la:
..... pravi naš Muškić ...... faca do bola nesvjest1 .........

... samo da promijeni jaknu ... nova sezona nova jakna ....... često se viđa u istim stvarima .....

A vidiš.....meni je to čak fora.....čovjek se ne odriče onoga u čemu se dobro osjeća i to cijenim, nekako kao da je takav i u međuljudskim odnosima....ne mora biti ali......
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 19:55

...čini mi se da je ovdje nešto duža reportaža Ljepotančićeva izlaska iz restorana...
...i nešto kvalitetnija snimka...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:01


...oprostite mi...
...možda i ponovim neke fotkice...ali zaista, već ga jako dugo nismo vidjeli tako spontanog i dobro raspoloženog...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:02


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:04


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:05


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:40

OPROSTITE...AL NE ZNAM JEL NOVOST ILI NIJE....GT NERAZUMAN/NERAZUMLJIV sram

[You must be registered and logged in to see this link.]

Svi isto....jedni od drugih pokupe.....


Zadnja promjena: Amra; ned 18 stu 2012, 20:47; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:45



Neka, Honeyka , neka ..mi volimo ponavljanje...[You must be registered and logged in to see this image.]

..pogotovo ovako sa osmješkom, šarmom i kompletnom opremom ( uključujući i brhkove!!!)...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:51

Amra je napisao/la:
OPROSTITE...AL NE ZNAM JEL NOVOST ILI NIJE....GT NERAZUMAN/NERAZUMLJIV sram

[You must be registered and logged in to see this link.]

Teško je kazati...

radi se o vijesti koju su , još noćas, objavile samo jedne novine ( Sabah)..a neke samo objavile, kao njihovu vijest.

Kako se može vidjeti, u članku se piše da je Jablan izjavio kako nije istina ( što se šuška) da su on i ušataosobakojesejeočitoteškoriješiti prekinuli.
Vijest nije popraćena niti fotkama, niti piše gdje su ih to vidjeli, niti kad ni gdje im je to izjavio.
Jedino su reciklirali nekoliko zadnjih vijesti o njezinom pojavljivanju na samo, ili u društvu drugih muških pratioca, o njenom javnom pisanju po Tweeteru ..i to je sve!.

Članak koji , svakako, traži potvrdu prije nego nas obuzme razočaranje.

I to vrlo opipljivu potvrdu.

Njeno Tweetanje, čak i danas, govori potpuno suprotno.


Zadnja promjena: adan; ned 18 stu 2012, 21:11; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 20:57

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
OPROSTITE...AL NE ZNAM JEL NOVOST ILI NIJE....GT NERAZUMAN/NERAZUMLJIV sram

[You must be registered and logged in to see this link.]

Teško je kazati...

radi se o vijesti koju su , još noćas, objavile samo jedne novine ( Sabah)..a neke samo objavile, kao njihovu vijest.

Kako se može vidjeti, u članku se piše da je Jablan izjavio kako nije istina ( što se šuška) da su on i ušataosobakojesejeočitoteškoriješiti prekinuli.
Vijest nije popraćena niti fotkama, niti piše gdje su ih to vidjeli, niti kad ni gdje im je to izjavio.
Jedino su reciklirali nekoliko zadnjih vijesti o njezinom pojavljivanju na samo, ili u društvu drugih muških pratioca, o njenom javnom pisanju po Tweeteru ..i to je sve!.

Članak koji , svakako, traži potvrdu prije nego nas obuzme razočaranje.

I to vrlo opipljivu potvrdu.

Njeno Tweetanje, čak i danas, govori potpuno suprotno.

Hvala Adančice...nju ne pratim...ovo iz medija samo povremeno pa kad ovako naletim zvuči mi dvojako...možeš protumačiti ovako i onako.... sram
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 21:26

Se e vo red izjavil on ili ne izjavil ne e bitno, no mene togash NE mi e jasno zoshto taa devojka voopshto ne beshe na premierata na filmot, sekoj normalen covekj koga e vo vrska i ako ja ceni i pocituva taa devojka kje mu bide zadovolstvo da e pokraj nego na takov nastan. Rabotava e ili on ne znae deka ja prekinale vrskata, ili i na dvajcata im fali po neshto, ili se vo nekoja vrska na povik za da si gi zadovolat seksualnite nagoni (se izvinuvam za vulgarnosta), ili se lazat sebe si,pa taka i nas, ili ima mnogu ili, no premnogu glumetanje, go pravi kako Robert Pattison (glupson) moze sporedbata mi e glupava no na nego mi tekna prvo ...... Na maz kako nego od 38 godini, ne mu prilega devojka kako nea, ne e moe da sudam, no ako e vekje so nea i ako ima normalna vrska neka e se normalno, no ova mnogu kazuva za nego, znaci on nemoze da podnese nekoja shto bi bila na negovo ramnishte pa i neshto povekje od nego.....

KJe napravam ushte edna glupava sporedba Jenifer Lopez i nejzinoto detence pokraj nejze ( moeto mislenje za nea e deka ona nemoze da si najde maz vo vistinska smisla na zborot zatoa brka mali, a toa ja pokazuva i nejzinata sposobnost) .... za zal jas malku po malku stanuvam, ubedena deka Keno ne e sposoben da najde neshto shto e dostojno za nego, pa kje ostane kako George Cloony najposakuvan ergen zasekogash (so edna razlika ovoj prviot (Cloony) sekogash ima dobbri parcinja pokraj nego, sto ne e slucajot kaj nashiot lepotan )

Malku sum stroga no toa e moeto mislenje .....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 21:42

kikule81 je napisao/la:
Se e vo red izjavil on ili ne izjavil ne e bitno, no mene togash NE mi e jasno zoshto taa devojka voopshto ne beshe na premierata na filmot, sekoj normalen covekj koga e vo vrska i ako ja ceni i pocituva taa devojka kje mu bide zadovolstvo da e pokraj nego na takov nastan. Rabotava e ili on ne znae deka ja prekinale vrskata, ili i na dvajcata im fali po neshto, ili se vo nekoja vrska na povik za da si gi zadovolat seksualnite nagoni (se izvinuvam za vulgarnosta), ili ima mnogu ili, no premnogu glumetanje, go pravi kako Robert Pattison (glupson) ...... Na maz kako od 38 godini, ne mu prilega devojka kako nea, a i toa mnogu kazuva za nego, znaci on nemoze da podnese nekoja shto bi bila na negovo ramnishte pa i neshto povekje od nego.....

Malku sum stroga no toa e moeto mislenje .....

Upravo to, Kiki.

I mi smo sa strijepnjom očekivale premijeru..a ni tamo je nije doveo!

U početku veze je nije dovodio, OK, ali sad , da su zajedno ne da bi bio red , nego bi bila najnormalnija stvar na svijetu.
I nije morala visiti na njegovom ramenu, ako je bio zauzet novinarima i obavezama..ali ona tamo nije bila, ni sa kolegicom, sestrom....
Gledala je film u kinu, 12.10., kad su ga mogli pogledati svi građani...i to podijelila sa cijelim svijetom na Tweeteru!!!

Zano je on i voditi za ruku, i ljubiti u javnosti i nježno grliti i pokazati " to je moja djevojka" ... ali, sa nekim drugima!! U ovoj vezi, on je kao stranac .. ona mi nije zanimljiva !!

PSssst!!! O samoj vijesti: Ayakligazete danas ju je prenio kao vijest drugih novina, ali sad je izbrisana...


kikule81 je napisao/la:
.... za zal jas malku po malku stanuvam, ubedena deka Keno ne e sposoben da najde neshto shto e dostojno za nego, pa kje ostane kako George Cloony najposakuvan ergen zasekogash (so edna razlika ovoj prviot (Cloony) sekogash ima dobbri parcinja pokraj nego, sto ne e slucajot kaj nashiot lepotan )

Sve češće, i ja razmišljam o tome, kako on zapravo polako gubi bitku i kako neće naći " onu pravu" ...
... ( mi 4 smo otputovale.. Novosti 2 KI - Page 21 2829516366 )... i da se neće uopće oženiti!!
Ako to uopće i pokušava! Ako sve nisu samo lijepe riječi! Pa neće valjda kazati kako ne želi djecu i brak.

Da... i zaista bi ga bilo lijepo vidjeti sa dobrim komadom, kao što je npr. Cansu..bar radi fotki.. ovako, na svakoj moramo cropati .... sram
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 22:49

..... ako je već sa kaćiperkom onda je naravno trebao dovestu na premijeru filma UH i svugdje .... tu ''vezu'' ne razumijem

.... bili oni ili ne u vezi ... po meni je ta veza prazna veza .... nema u njoj ni ljubavi, ni strasti, ni poštovanja nene
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 23:33

adan je napisao/la:

Da... i zaista bi ga bilo lijepo vidjeti sa dobrim komadom, kao što je npr. Cansu..bar radi fotki.. ovako, na svakoj moramo cropati .... sram

Ovako.....?
Ma baš su lijepi i tako si dobro pristaju.....ko ušica igle i konac.....ko pčela i cvijet.....ko ptica i slobodan let....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptyned 18 stu 2012, 23:39

Amra je napisao/la:
Ovako.....?
Ma baš su lijepi i tako si dobro pristaju.....ko ušica igle i konac.....ko pčela i cvijet.....ko ptica i slobodan let....
[You must be registered and logged in to see this link.]

Baš tako ... ljuti ... slatki, neodoljivi, samo takvi ....šteta, šteta..

.. uz pravi komad žene, i on bi zablistao... a uz njega svaka, osim kaćiperke, blista ...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 01:07

...i gecce je objavio o vijest o njenom piskaranju po Twitteru...
...da se pojavila informacija na TW kako su još uvijek skupa...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...zanimljivo je što nitko nije napisao o čemu se točno radi...
....što je to ona napisala... ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 02:21

honeybunny je napisao/la:
...i gecce je objavio o vijest o njenom piskaranju po Twitteru...
...da se pojavila informacija na TW kako su još uvijek skupa...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...zanimljivo je što nitko nije napisao o čemu se točno radi...
....što je to ona napisala... ljut

Po ovome ispada, da su njena piskaranja po Tweeteru izvor nekih informacija o seriji , kao i tvrdnja da su još uvijek zajedno..

...a ispostavilo se da nisu istinite..

.. ona se uplela u nešto, namjerno ili nenamjerno, ali očigledno je da se nešto događa i da ima veze sa njenim piskaranjem po Tweeteru.

.. dovoljno je mlađahna da postupi glupo...sačekajmo..brzo ćemo saznati..

[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 06:46

Ja znam da oni nisu zajedno i on je sada jedan onda gost nema ... i na Twitteru, piše da je sada jedan u Izmiru
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 06:52

melodija je napisao/la:
..... ako je već sa kaćiperkom onda je naravno trebao dovestu na premijeru filma UH i svugdje .... tu ''vezu'' ne razumijem

.... bili oni ili ne u vezi ... po meni je ta veza prazna veza .... nema u njoj ni ljubavi, ni strasti, ni poštovanja nene


Se soglasuvame, jas na pimer ne bi prostila mojot decko da ne me pokani na nastan koj e znacaen za nego i za negovata kariera zoshto sekoj podelen uspeh e pogolem uspeh.....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 13:24

honeybunny je napisao/la:
...i gecce je objavio o vijest o njenom piskaranju po Twitteru...
...da se pojavila informacija na TW kako su još uvijek skupa...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...zanimljivo je što nitko nije napisao o čemu se točno radi...
....što je to ona napisala... ljut

Ne znam na osnovi čega su zaključili iz njenih tweetova da su zajedno. Meni ništa ne ukazuje na to, dapače stalno je depresivna.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 13:25

kikule81 je napisao/la:
melodija je napisao/la:
..... ako je već sa kaćiperkom onda je naravno trebao dovestu na premijeru filma UH i svugdje .... tu ''vezu'' ne razumijem

.... bili oni ili ne u vezi ... po meni je ta veza prazna veza .... nema u njoj ni ljubavi, ni strasti, ni poštovanja nene


Se soglasuvame, jas na pimer ne bi prostila mojot decko da ne me pokani na nastan koj e znacaen za nego i za negovata kariera zoshto sekoj podelen uspeh e pogolem uspeh.....

Niti ja to svome dečku ne bih oprostila, ali ja mislim da oni već dugo nisu zajedno a novinari pišu gluposti.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Emptypon 19 stu 2012, 13:45



A novinari joj nisu napravili baš uslugu!!!

Znamo kako je Bebe alergičan na te fore..net,tweet...
...ako nije znao za njene aktivnosti, sad će saznati...

.. bili zajedno ili ne, to mu se sigurno neće dopasti...
.. samo je zakopavaju...

A sve govori u prilog tome..da je ona već duže vrijeme... vuče ...
... i svi to slute..ali nemaju službeno..
.. zato ga provociraju ovakvim iskonstruiranim člancima...
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 2 KI - Page 21 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 21 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 2 KI
[Vrh] 
Stranica 21 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 20, 21, 22 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: