Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sve i svašta...

Go down 
+12
kikule81
S.N.O.B1
suradnica
enny
d.i.n.a.
Leona
Amra
Tessa
honeybunny
Re Alone
adan
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypon 07 sij 2013, 10:10

Re ma sad kad si napisala Rima sve me sram sram ,sad se sjećam čak i pogleda iz soba,al eto mi smo sve ovdje valjda samo u Ist.sory...jako mi je drago da si pogodila s odabirom...
Evo mirisna i topla prva u ovoj godini,sa predznakom Sile kava


Dok je foruma ostanite mi tako lijepe,pametne,samosvjesne,napaljene i vesele,a ne samo u ovoj 2013.... ludilo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypon 07 sij 2013, 22:25

Amra je napisao/la:
A svašta je moguće. Možda je zamislio u Novoj zgrabiti kakvog mlađeg komada. Al.....nedam se ja samo tako! Ne bi on mene dao ni za šta (barem tako mislim ali kad se sjetim raznih trilera .....nikad ne znaš.... Sve i svašta... - Page 24 1245697846 )
I kod nas se na Božić praskalo, nikad to neću shvatiti ali činjenica je da su muškarci malo šuk-šuk (Snobiću oprosti) kad su u pitanju pucaljke. Ja sam jedva dočekala da moji klinci prerastu tu fazu al MM malo žali.... vidiga Sad samo promatraju......

Reee, jel se kuha, peče, sprema ?

Ma kakvoga boljega komada ljut ? Nema boljega i tačka. Sve i svašta... - Page 24 2836737430

A drugo što kažeš - da... uvijek u ovo doba godine petarde i to.. i uvijek neki što bi da malo produže mladost Sve i svašta... - Page 24 3840872984 s tim 'zanimacijama' ... Sinoć kod nas nije mnogo praskalo, jedna je jača detonacija bila, ali dalje od naše zgrade fućka tako da nije puno treslo.

Što se tiče spremanja jela za Božić, nije to Amrice kod nas kao kod katolika. Kod nas je sofra i puno gostiju kad je kućna slava, a za Božić bude samo porodica i polaznik (prvo muško koje ujutru uđe i unese badnje drvo). Ovaj naš je jutros baš poranio, oko 5, pa sam posle malo zaspala pa ustala pa sam cijeli dan nekako... al dobro. Lijep dan sve u svemu. Osjeća se ono nešto - svečarsko.

suradnica je napisao/la:
Re ma sad kad si napisala Rima sve me sram sram ,sad se sjećam čak i pogleda iz soba,al eto mi smo sve ovdje valjda samo u Ist.sory...jako mi je drago da si pogodila s odabirom...
Evo mirisna i topla prva u ovoj godini,sa predznakom Sile kava
Dok je foruma ostanite mi tako lijepe,pametne,samosvjesne,napaljene i vesele,a ne samo u ovoj 2013.... ludilo

Ma što te ima biti sram?? Ta, još bi trebalo da pamtiš gdje će moja sestra na medeni mjesec sram

Opusti se.... i hvala za kavu! Uvijek od tebe lijepa (turska Sve i svašta... - Page 24 1245697846 ) kava! mmmm... Sve i svašta... - Page 24 2784008398

I hvala za želje na kraju. Baš si nam ovo sročila kako treba Sve i svašta... - Page 24 2991427495

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypon 07 sij 2013, 23:18

suradnica je napisao/la:


Dok je foruma ostanite mi tako lijepe,pametne,samosvjesne,napaljene i vesele,a ne samo u ovoj 2013.... ludilo

Da... baš je obuhvatila sva naša agregatna stanja...Sve i svašta... - Page 24 626gdau

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypon 07 sij 2013, 23:41


U Istanbulu je danas opet sniježilo..
Kamere uživo...23:30..

Plava sa okolnim parkom..vidi se Njemačka česma..

Sve i svašta... - Page 24 Eflxjc

Aya Sofija sa fontanom...

Sve i svašta... - Page 24 A452fq

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypon 07 sij 2013, 23:50

Sve i svašta... - Page 24 580753_10151012491422887_2069051033_n
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:15

The Queen je napisao/la:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580753_10151012491422887_2069051033_n.jpg

...znala sam da je nešto ˝gadno˝ čim nam se ukazala The Queen!!!!! fućka
...ali baš pile?!?! Sve i svašta... - Page 24 2829516366

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:17

adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:


Dok je foruma ostanite mi tako lijepe,pametne,samosvjesne,napaljene i vesele,a ne samo u ovoj 2013.... ludilo

Da... baš je obuhvatila sva naša agregatna stanja...Sve i svašta... - Page 24 626gdau

Jedino je zaboravila napisati: zbunjene, začuđene...mislim zbog Ghandija!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:18

The Queen je napisao/la:
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580753_10151012491422887_2069051033_n.jpg

Baš je ljut al nekako mi se ne čini opasan. I.....ipak je malo uranio.....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:27

Večeras je postavljen novi rekord! tooo .

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:40

adan je napisao/la:

U Istanbulu je danas opet sniježilo..
Kamere uživo...23:30..

Plava sa okolnim parkom..vidi se Njemačka česma..

[img]https://2img.net/h/oi47.tinypic.com/eflxjc.jpg[

Aya Sofija sa fontanom...

[img]https://2img.net/h/oi48.tinypic.com/a452fq.jpg[/i]

Istanbul pod snijegom. Želja mi je. :ree2:

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyuto 08 sij 2013, 00:59

Maki je napisao/la:
Večeras je postavljen novi rekord! tooo .

Kakav??? Brzo...

Ohh.... tko bi sve stigao vidjeti... bravo Maki... sad imaš zaduženje redovno pratiti statistiku i izvještavati nas..

Najvećui broj korisnika ....danas...63.... odjednom ... yes

E, da ... mislim da nam je tema Sila dovela punoooooo novih članova.... neka budu vrijedni!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptysri 09 sij 2013, 23:41

Ništa oni ne rade...to samo mi stare koke pratimo,što ezela što Silu,nije mi teško umjesto Borana zamisliti Ezela,ups pa kako sam se mogla zabuniti....

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 22:10

Odlično bi bilo kad bi Turci snimili ideju meksičkog Sortilegia,u gl.ulozi Kenan,zločesti brat Mehmet,glavna glumica Cansu. bleskasta

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 22:33

suradnica je napisao/la:
Ništa oni ne rade...to samo mi stare koke pratimo,što ezela što Silu,nije mi teško umjesto Borana zamisliti Ezela,ups pa kako sam se mogla zabuniti....

Razumem ih. Treba im vreme da se opuste i ohrabre za javljanje. I ja sam bila zbunjena mnoštvom postova koje sam pročitala da bih bila u toku na forumu. Kad se setim s kakvim sam se oduševljenjem primila na Ezela i putovanje HRTA!

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 23:13

Ovdje je zaista sve jednostvano,lako...djevojke su divne i uvažavanje je na visokom nivou,zezancija i smijeh u svim situacijama. uvjerena sam kako je ovo jedinstven forum,još nisam naišla na pogrešan ton ili neshvaćeno mišljenje...dobro došli svi koji vole zezanciju ...a kažu i da imamo stroge admine,ne kužim se ja u to,to će umjesto mene objasniti netko adan,The Queen??


Zadnja promjena: suradnica; pet 11 sij 2013, 00:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 23:35

suradnica je napisao/la:
Ovdje je zaista sve jednostvano,lako...djevojke su divne i uvažavanje je na visokom nivou,zezancija i smijeh u svim situacijama. uvjerena sam kako je ovo jedinstven forum,još nisam naišla na pogrešan ton ili neshvaćeno mišljenje...dobro došli svi koji vole zezanciju ...a kažu i da imamo stroge admine,ne kužim se ja u to,to će umjesto mene objasniti netko adan,The Qeen??

Kako im se usudite uopće imena spominjati? :treees:

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 23:35

Sve i svašta... - Page 24 452px-Magic_Broom_KH3D

_________________
ideš
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptyčet 10 sij 2013, 23:44

Jel rekoh pravo? fućka

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 01:28

Ne diraj lava dok spava , inače .. uvijek spreman..

Sve i svašta... - Page 24 33djme1

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 13:04

Ja sam samo željela da vi objasnite novim članovima da se slobodno jave,komentiraju bez straha,da im objasnite demokraciju ovog foruma a vi?'niste me shvatile :crying:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 15:03

Sve piše u pravilima... Sve i svašta... - Page 24 466642454
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 16:08

hallo treba čitati.... Sve i svašta... - Page 24 1245697846
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 16:41

suradnica je napisao/la:
Ja sam samo željela da vi objasnite novim članovima da se slobodno jave,komentiraju bez straha,da im objasnite demokraciju ovog foruma a vi?'niste me shvatile :crying:

Kakav "nesporazum" sa strogim administratorima . Pale su na tvoje suze . Ovoga puta si se spasila yes

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptypet 11 sij 2013, 21:05

Pročitala u vestima da se na Prvoj tv završilo prikazivanje Sulejmana i počele dve serije. Jedna je Ljubav i kazna u kojij glumi Zejnep. Pogledaću iz znatiželje. videla sam Tarkanov spot u kojem se ona pojavljuje.
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=VJw-JZh8BpQ
Baš je seksi. Mislim da su Kenan i ona bili dobar par.

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Emptysub 12 sij 2013, 00:07

Toplo preporučujem seriju. Ona mi je jako pomogla poslije Ezela. Nikako nisam mogla doći k sebi i onda e jedna naša tv počela prikazivati seriju Ljubav i kazna.
Zaplet podsjeća na Silu (plemena, običaji), ali nisu ni malo slične. Malo me je utješila nakon Ezela. Gledati.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sve i svašta... - Page 24 Empty
PostajNaslov: Re: Sve i svašta...   Sve i svašta... - Page 24 Empty

[Vrh] Go down
 
Sve i svašta...
[Vrh] 
Stranica 24 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 32 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Sve i svašta...2

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Vanserijsko :: Arhiva-
Forum(o)Bir: