Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda

Go down 
+14
HADI BE
d.i.n.a.
suradnica
Leona
melodija
Tessa
enny
bes ni
Amra
adan
Re Alone
S.N.O.B1
honeybunny
The Queen
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyuto 30 lis 2012, 00:02

Leona je napisao/la:


Da,verenica je,skroz,suvisna.. ljut
Nemam pojma sta joj je rekao,ali bas se naljutila,i odmah se presvukla u pevacicu.. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
A ja jedva cekam da se Mahir,onako ljutit, malo "poigra"sa sutkinjom.. ljubi
Ima da leti perje na sve strane.. reeee
I,da..
Grozne su one scene kad mu muce oca u zatvoru,podsetile su me na scene iz Ezela.. place
I potpisao je njegov otac ono priznanje ubistva na kraju,dobro sam shvatila ? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846


...mislim da je Ayten još uvijek ljuta zbog neodržanih zaruka...pa je Mahir viđen sa sutkinjom u autu...zabranio joj je pjevati...
...i na kraju krajeva...uopće ga ne viđa...
...a svi znaju da to nije ljubav...nego Mahir nastavlja otplaćivati dug svog oca...koji je preuzeo brigu o Ayten i njenoj obitelji...


...daaaa...Mahir je opet buntovan i eksplozivan...kao i naš Ezel...
...bit će vatre!!!!!!

...otac mu je potpisao priznanje...samo kako bi prestali mučiti njegovu ženu...
...e sad...hoće li ga i predati????

...ne znam jesi li shvatila da je drž. tužitelj podmetnuo dokaz da je otisak prsta koji je Mahir pronašao...zapravo otisak prsta ubijenog drž. tužitelja...
...i zato...jedini način da Feride pusti slučaj svojim tijekom je izravno priznanje...
...inače postoji opravdana sumnja...a kako se, u našem pravu pa pretpostavljam i kod njih, u sumnji uvijek ide u korist optuženika...tako bi Nazif završio na slobodi...

...baš mi je bilo žao malog Nazifa...kako ga djeca šikaniraju zbog djeda...grozno...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyuto 30 lis 2012, 00:17

honeybunny je napisao/la:

...linkić...za prve dvije ep...

[You must be registered and logged in to see this link.]

....jedino što je moraš pustiti da se učitava...
...znači...pokreneš je i odmah pauziraš i pričekaš 5 min...i onda možeš nesmetano gledati...

..hvala ..hvala ... sutra startam...
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyuto 30 lis 2012, 00:23

honeybunny je napisao/la:

...otac mu je potpisao priznanje...samo kako bi prestali mučiti njegovu ženu...
...e sad...hoće li ga i predati????

...ne znam jesi li shvatila da je drž. tužitelj podmetnuo dokaz da je otisak prsta koji je Mahir pronašao...zapravo otisak prsta ubijenog drž. tužitelja...
...i zato...jedini način da Feride pusti slučaj svojim tijekom je izravno priznanje...
...inače postoji opravdana sumnja...a kako se, u našem pravu pa pretpostavljam i kod njih, u sumnji uvijek ide u korist optuženika...tako bi Nazif završio na slobodi...

...baš mi je bilo žao malog Nazifa...kako ga djeca šikaniraju zbog djeda...grozno...

Ja sam se presekla kad su mu stavili ono uze oko vrata,mislila sam...gotovo..
Inace, stalno ocekujem da se desi nesto tragicno,to tako lici na Turke,i ubedjena sam da ce Mahirov otac na kraju umreti..

Nisam bas,najbolje, shvatila to oko dokaza,valjda ce mi biti jasnije kad bude prevoda..

Jao,maleni je presladak..Dusa mala,kako samo place..

A Mahirova sestrica je opasnica,to se onaj, sto je glumio Temuza, nesto mota oko nje.. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846

Svasta ce tu da se izdesava,a ja cu sve vise da se nerviram sto ne mogu,vecinu, stvari da shvatim bez prevoda. ljut
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyuto 30 lis 2012, 00:27

Tessa je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:

...odgledala sam i četvrtu ep...
...sada mi postaje jasno zašto očekuju burne reakcije, ne samo javnosti, nego i političke elite...
...moglo bi zaista biti žestoko...
...i zato me uopće ne čudi sve veća gledanost serije...

...dakle, u seriji se pravosuđe, odvjetništvo, policija i zatvori prikazuju kao leglo mafije...
...dolaze do željenog cilja preko svega i svih...

...a naš Mahir se, uz borbu za oca, bori i za mir i dobro u svijetu... sram

Baš mi je drago ima cojones (a znamo da ih ima Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366 ) sudjelovati u ovakvoj politički angažiranoj seriji, posebno kada znamo da je demokracija u današnjoj Turskoj na nižoj razini nego što je to bila prije nekoliko godina. Samo da nam ne završi u zatvoru.
Iako... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846 ...barem bi znale točnu lokaciju pa ne bi morale trkati po Istanbulu da ga safatamo. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

A i on ne bi odbio posjetu...onako usamljen ui zatvoru i željan ženskog društva... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 31 lis 2012, 14:59

Toliko sam se veselila početku serije,a sram me bilo nisam niti jednu cijelu ep.odgledala. sram
honneybunny zbog tvojih sličica me kopka o čemu se radi,počet ću ispočetka...hoću!

A kako da preskočim brkove?Ne sjeda mi!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 31 lis 2012, 15:28

hehe.....meni uopće ne sjeda..ama baš ništa...probala sam gledati, ali ne ide...jednostavno mi to nije Kenan i gotovo.....čini mi kao llaun s dva izraza ...u UH malo blesav, a ovdje...br...kao strah i trepet...čovjek koji ne preza od ničega da dođe do cilja. Istovremeno sve mi se čini naopaka, na silu i NE IDE!! Eto...
Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2991427495
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 31 lis 2012, 22:26

Pa tako i meni ali podnošljivije je kad gledaš s prijevodom jer razumiješ...pratim pomalo pa ako mu budu držali pažnju...gledat ću...ako ne...neću....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptypet 02 stu 2012, 11:48


Ha.. on se ne preziva Karadayi!!! Eto, bila sam u zabuni ...

On je Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]

Teško mi je brzo vas dostići... zaustavljaju me ovakve scene ... ne daju mi naprvo.. sram

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptypet 02 stu 2012, 20:14

adan je napisao/la:

Ha.. on se ne preziva Karadayi!!! Eto, bila sam u zabuni ...

On je Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]

Teško mi je brzo vas dostići... zaustavljaju me ovakve scene ... ne daju mi naprvo.. sram

[You must be registered and logged in to see this link.]

Zažmiri Adančice, zažmiri....
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptypet 02 stu 2012, 20:39

adan je napisao/la:

Ha.. on se ne preziva Karadayi!!! Eto, bila sam u zabuni ...

On je Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]

Teško mi je brzo vas dostići... zaustavljaju me ovakve scene ... ne daju mi naprvo.. sram

[You must be registered and logged in to see this link.]


...još će nam naša adančica i zavoljeti Mr. Kara look!!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 3840872984 ... svima kojima se ne sviđa takav zažmirite...

...a ja ću oblizuje i držati oči širom otvorene...i za vas!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptypet 02 stu 2012, 21:06

adan je napisao/la:

Ha.. on se ne preziva Karadayi!!! Eto, bila sam u zabuni ...

On je Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]

Teško mi je brzo vas dostići... zaustavljaju me ovakve scene ... ne daju mi naprvo.. sram

[You must be registered and logged in to see this link.]

A stigni nas,pa da komentarišemo zajedno.. kava

Prevedena i 3.epizoda..

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptypet 02 stu 2012, 21:11

Leona je napisao/la:


A stigni nas,pa da komentarišemo zajedno.. kava

Prevedena i 3.epizoda..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Supeeer..sad ću brže.... reeee

... 70-te ... nosi se KiP... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: adan; sub 03 stu 2012, 02:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysub 03 stu 2012, 00:41

Naučio zanat....gledam ga kako zabija čavliće......točno ko ovaj na sličici.....samo je malo jače sexy....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysub 03 stu 2012, 23:44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2991427495 ... niti jednu cijelu nisam odgledala...

... sramota... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2991427495

... možda otvorim bolovanje ...? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846

Sličice su mrak. Meni se dopada kako izgleda... (...samo da nije tih, već opjevanih, brkova... ljut )
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysub 03 stu 2012, 23:58

Re Alone je napisao/la:
Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2991427495 ... niti jednu cijelu nisam odgledala...

... sramota... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2991427495

... možda otvorim bolovanje ...? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846

Sličice su mrak. Meni se dopada kako izgleda... (...samo da nije tih, već opjevanih, brkova... ljut )

Stvarno iritira kad šteka.....ko će tako odgledati..... ljut
Što se brkova tiče meni je to već pod normalno...sad ih već čitavu ovu godinu nosi (skoro) i naprosto bi mi bio čudan bez njih. Sad ga već dijelim na......... Ezel-bez brkova....Bebe-sa brkovima....
Kad ih konačno obrije tu ćemo svi u delirij pasti..... nesvjest1
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:20


...downloadajte epizode i nema problema...
..ništa ne šteka...
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:21

honeybunny je napisao/la:

...downloadajte epizode i nema problema...
..ništa ne šteka...

... Hoću, hoću, Honeyčice...

Samo da smislim zbog čega ću reći da otvaram bolovanje... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:23


....ma mi ćemo ti ga otvoriti Re!!!!!!

...razlog? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846
...PTSP zvani Kenanomanija!!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:28

honeybunny je napisao/la:

....ma mi ćemo ti ga otvoriti Re!!!!!!

...razlog? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846
...PTSP zvani Kenanomanija!!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Pod hitno javit ministarstvima zdravstva da treba smislit šifru za ovu dijagnozu jer je ovaj PTSP zarazan i ima još kandidata za bolovanje....
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:38

Amra je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:

....ma mi ćemo ti ga otvoriti Re!!!!!!

...razlog? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846
...PTSP zvani Kenanomanija!!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Pod hitno javit ministarstvima zdravstva da treba smislit šifru za ovu dijagnozu jer je ovaj PTSP zarazan i ima još kandidata za bolovanje....

....šifra je 193/46... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:40

honeybunny je napisao/la:
Amra je napisao/la:
honeybunny je napisao/la:

....ma mi ćemo ti ga otvoriti Re!!!!!!

...razlog? Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846
...PTSP zvani Kenanomanija!!!!!!! Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Pod hitno javit ministarstvima zdravstva da treba smislit šifru za ovu dijagnozu jer je ovaj PTSP zarazan i ima još kandidata za bolovanje....

....šifra je 193/46... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366


A treću mjeru nemaš?
Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Edit: pardon...šifru!
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:47

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Pa dovoljno da im otvorim forum... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

... i još da mi džabe daju onu lijepu bijelu košulju što joj se rukavi nazad vežu ... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 00:58

Re Alone je napisao/la:
Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

Pa dovoljno da im otvorim forum... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366

... i još da mi džabe daju onu lijepu bijelu košulju što joj se rukavi nazad vežu ... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366


E....da im otvorimo forum....više nas bi šetkalo u tim košuljicama...i to ne po Istanbulu...nego onim fino tapeciranim sobicama....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 01:09



Ohhh.. a ja jadna, mala i nezaštićena sam ... već na bolovanju ... sram

Ako ovo može pripomoći za utvrđivanje šifre... smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyned 04 stu 2012, 01:14

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366 Nisam još nikad tako utvrđivala šifru.....neće ići....
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3
» Muzika iz Karadayi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: