Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda

Go down 
+14
HADI BE
d.i.n.a.
suradnica
Leona
melodija
Tessa
enny
bes ni
Amra
adan
Re Alone
S.N.O.B1
honeybunny
The Queen
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:47

Maki je napisao/la:

Super što si pronašla i odgledala!

Ja ne znam kako ste vi mogle da pratite Ezela na ovaj način, mislim zato što je u Ezelu bilo jako puno naracije, dijaloga. veoma bitnih. Za mene je i ovo previše :amra5: Mozak mora na hlađenje.

Scene u Karadayi su mnogo lepo osmišljene, sa mnogo detalja. Prekrasna je scena Mahira na kiši, Nazifov ulazak u zgradu suda, poslednja scena. Ima mnogo kvaliteta ali redovno gledanje JOK!

Ja nisam Ezela pratila bez prevoda..
Odgledala proletos prvi put,a jesenas ponovila.. nebo
A Karadayi nije loša serija,al' zbilja fali prevod..ovako nema mnogo smisla..
Al' eto..gledamo.. :amra5: Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366

_________________
‎''Ne prestaje. Što god da učinim,ne uspeva mi. Ne prestaje. Ruke ne mogu zaustaviti. Tebi idu. Srce tebi ide. Ne prestajem te voleti.''
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:48

Maki je napisao/la:


Ja ne znam kako ste vi mogle da pratite Ezela na ovaj način, mislim zato što je u Ezelu bilo jako puno naracije, likovima, besmrtnom ljubavi!!dijaloga. veoma bitnih. Za mene je i ovo previše :amra5: Mozak mora na hlađenje.

Scene u Karadayi su mnogo lepo osmišljene, sa mnogo detalja. Prekrasna je scena Mahira na kiši, Nazifov ulazak u zgradu suda, poslednja scena. Ima mnogo kvaliteta ali redovno gledanje JOK!

Ah, kakvi su to bili dani.. mi smo na toj seriji sagorjevale, nespavale, na stražu čekale trailere, disdale za nju, ginule za prijevode, kopale, rovale, krale, prepisivale... sve spajale u savršeno dobro protumačenu cjelinu..a serija nam je vraćala svojim genijalno osmišljenim zapletima, maštovitim raspletima, predivnim scenama , odličnom glumom , nezaboravnim likovima , besmrtnom ljubavi.

Samo je jedan Ezel.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:49

...čini mi se da je Mahirko u jednom trenutku želio Feride učiniti ljubomornom...pa se bacio na posao...

...uhvatio je priliku...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...nabacio osmjeh...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...počastio se slatkim...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i upotrijebio sav svoj šarm...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...na kolegici...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...no...kad je već bila kuhana...Mahirko odustaje...
.....savjest mu ne da mira...

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:51

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Pa nismo Ezela tako. Barem ne otpočetka. A kad smo krenule pratiti na ATV-u bilo nam je dovoljno da prvo dobro promotrimo Ezela, a epizoda je ako se dobro sjećam brzo dolazila i na RTL pa smo onda imali i prijevod.


Ha ha Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2784008398 za iskrenost.

U Karadayi nažalost nema Ezela, nema se baš šta dobro videti... :lutijena:

Pa dobro, ja se malo i šalim. U stvari, iako smo stvarno imale što gledati u Ezelu, mene je ipak zaokupljala radnja. Jedva sam čekala da dođe epizoda na RTL da bih doznala ono što nisam shvatila iz epizode bez prijevoda.
Ipak je radnja iz Ezela neuporediva s bilo čim.....
Karadayi pratim više onako, ok je, ali nije me baš osvojila....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:52

...koliko je želio šarmirati kolegicu...toliko je bio hladan prema Feride...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...kao i ona prema njemu...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:54


[You must be registered and logged in to see this image.]

...crn čovjek...Mr. Kara...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:55

Honney, a meni se učinilo da je onako kurvinski izvlačio neke informacije....(možda je to Turgutova tajnica?).

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:56

The Queen je napisao/la:
Maki je napisao/la:


Ja ne znam kako ste vi mogle da pratite Ezela na ovaj način, mislim zato što je u Ezelu bilo jako puno naracije, dijaloga. veoma bitnih. !

Pa za sad se gledalo samo 3. puta....mislim da će uskoro krenuti Ezel - 4. gledanje.... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366


Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:57

Sad ću ja malo opet o stilu odijevanja. OK, znam 70-te su to, znam, kostimi su u pitanju ali bogamu pa di mu je to kragna od sakoa?! U ravnini s ušima!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:57

...večer prije suđenja...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i jutro...na dan suđenja...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptypon 04 vel 2013, 23:59

Amra je napisao/la:
Pa nismo Ezela tako. Barem ne otpočetka. A kad smo krenule pratiti na ATV-u bilo nam je dovoljno da prvo dobro promotrimo Ezela, a epizoda je ako se dobro sjećam brzo dolazila i na RTL pa smo onda imali i prijevod.

Vero jesmo!!!

Taj dio, kad je RTL epizoda stizala uskoro, došao je tek negdje u 5 mjesecu, pred kraj prikazivanja,kad smo ih sustigli uživo, na 15 dana. Zadnja epizoda je prevedena na naški, rekordno u nekih 10 dana.

Ja sam se priključila spojlerima u siječnju, nakon pauzre oko blagdana. Odgledala zaostatke ( u tri dana oko 20 epizoda, čini mi se) .. i priključila se ekipi.
Negdje sam već napisala raspored rada:
ponedjeljak večer epizoda... oko 2 noću stigli bi prvi prijevodi 1-2 najključnije scene, koje bi izmoljakali raznim kanalima...istovremeno raspredale smo, nagađale, lutale i pogađale..tko, što, kako, zašto..
Već u utorak popodne stigli bi sažetci na engleskom...koji bi se ubrzano prevodili..
Srijedom su postavljali Bugari, pa smo mi koje smo učile ćirilicu, poprilično dobro prevodile velike scene...a istovremeno smo dobijale engleske prijevode dijaloga.. do kasno u noć se analiziralo, jer smo sad imale prijevode i nagađalo što će biti dalje, tumačile razne događaje i postupke... četvrtak je bio dan sa kristalno jasnim i razrađenim materijalom... tako smo spremne dočekale trailere koji si izlazili ili kasno u četvrtak ili u petak oko 15 popdne, najkasnije do 17 sati...a onda opet , užarene linije , prijevodi sažetaka trailera , dijaloga u tarileru..nagađanje, pogađanje navlakuša... sve do nedjelje, kad je nastupalo pripremanje za fledanje u ponedjeljak.. i tako , bez daha, bez odmora 6-7 mjeseci...

Za Ezela, i opet bi.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 05 vel 2013, 00:05; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:00

Amra je napisao/la:
Honney, a meni se učinilo da je onako kurvinski izvlačio neke informacije....(možda je to Turgutova tajnica?).

Ni ja ne znam ko je to... ali znam da joj je dao čokoladu. Verovatno raritet u to vreme... navlakuša... ai gleduckao ju je tim pogledom koji obara...

A ko je bila ona devojka u plavoj haljini što je, dok je pričala sa nekom starijom ženom, primila poziv od Turguta? Nakon toga je bila zabrinuta.

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:01

...Mahirko odlazi na suđenje...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ispred sudnice ga peru emocije...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...a ulaskom u sudnicu postaje led ledeni...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:02


...ali...sve je to samo privid...
...Mahirko iznutra kipi...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:03

Honey Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2836737430 za slike. Sve si uspela snimiti i podeliti sa nama Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2784008398 Još da nam je Mahirko lepši, pa da uživamo u potpunosti....

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:09

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Pa nismo Ezela tako. Barem ne otpočetka. A kad smo krenule pratiti na ATV-u bilo nam je dovoljno da prvo dobro promotrimo Ezela, a epizoda je ako se dobro sjećam brzo dolazila i na RTL pa smo onda imali i prijevod.

Vero jesmo!!!

Taj dio, kad je RTL epizoda stizala uskoro, došao je tek negdje u 5 mjesecu, pred kraj prikazivanja,kad smo ih sustigli uživo, na 15 dana. Zadnja epizoda je prevedena na naški, rekordno u nekih 10 dana.

Ja sam se priključila spojlerima u siječnju, nakon pauzre oko blagdana. Odgledala zaostatke ( u tri dana oko 20 epizoda, čini mi se) .. i priključila se ekipi.
Negdje sam već napisala raspored rada:
ponedjeljak večer epizoda... oko 2 noću stigli bi prvi prijevodi 1-2 najključnije scene, koje bi izmoljakali raznim kanalima...istovremeno raspredale smo, nagađale, lutale i pogađale..tko, što, kako, zašto..
Već u utorak popodne stigli bi sažetci na engleskom...koji bi se ubrzano prevodili..
Srijedom su postavljali Bugari, pa smo mi koje smo učile ćirilicu, poprilično dobro prevodile velike scene...a istovremeno smo dobijale engleske prijevode dijaloga.. do kasno u noć se analiziralo, jer smo sad imale prijevode i nagađalo što će biti dalje, tumačile razne događaje i postupke... četvrtak je bio dan sa kristalno jasnim i razrađenim materijalom... tako smo spremne dočekale trailere koji si izlazili ili kasno u četvrtak ili u petak oko 15 popdne, najkasnije do 17 sati...a onda opet , užarene linije , prijevodi sažetaka trailera , dijaloga u tarileru..nagađanje, pogađanje navlakuša... sve do nedjelje, kad je nastupalo pripremanje za fledanje u ponedjeljak.. i tako , bez daha, bez odmora 6-7 mjeseci...

Za Ezela, i opet bi.

Ooooo, pa znam ja da je tu bilo puno truda. Znam da sam se pitala otkud vam volja. Ja sam samo pratila šta vi pišete, kako tumačite, uspoređivala s onim što sam ja skontala. Spojlere sam pratila ali sam na ATV-u počela pratiti relativno kasno. Nekako sam mislila da ni vi ostale niste baš toliko dugo na ATV-u gledale.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:13

Maki je napisao/la:
Honey Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2836737430 za slike. Sve si uspela snimiti i podeliti sa nama Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2784008398 Još da nam je Mahirko lepši, pa da uživamo u potpunosti....

... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2991427495 ...

...moram priznati...
...ima i Mahirko svojih čari...

...zar ovdje ne izgleda kao na KIPovoj reklami???? :ree2:

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:23

honeybunny je napisao/la:


... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2991427495 ...

...moram priznati...
...ima i Mahirko svojih čari...

...zar ovdje ne izgleda kao na KIPovoj reklami???? :ree2:

[You must be registered and logged in to see this link.]

I meni je Mahirko sve draži.. :ree2:
Ili sam se navikla na njega..i na brkove.. hallo
Uglavnom.. nesvjest1

_________________
‎''Ne prestaje. Što god da učinim,ne uspeva mi. Ne prestaje. Ruke ne mogu zaustaviti. Tebi idu. Srce tebi ide. Ne prestajem te voleti.''
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 00:40

Amra je napisao/la:
Ooooo, pa znam ja da je tu bilo puno truda. Znam da sam se pitala otkud vam volja. Ja sam samo pratila šta vi pišete, kako tumačite, uspoređivala s onim što sam ja skontala. Spojlere sam pratila ali sam na ATV-u počela pratiti relativno kasno. Nekako sam mislila da ni vi ostale niste baš toliko dugo na ATV-u gledale.

Oooo, jesmo.... najzanimljivije je bilo , tamo negdje siječanj 2011. kad smo se okupljale ( RTL je počeo sa prikazivanjem negdje kraj 11. ) pa se gledalo na tri kolosijeka : RTL , zaostaci do uživo i ponedjeljkom uživo.. naime, trebalo je što prije pogledati razliku od RTL do uživo, kako bi se prvi idući ponedjeljak moglo priključiti..oh, Amričak, bilo je i nespavnja, sjedenja uz komp cijeli vikend...s
Sjećam se, bila sam u Italiji 18 dana oko blagdana. Kad sam se vratila, odgledala zaostatke na Bugarima, sanjala sam ćirilicu.. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 07:10

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 17:37

bes ni je napisao/la:
(425,350)][You must be registered and logged in to see this link.]

Bes ni mmmm

Samo nedostaje njegov hebozovni glas i muzika koja podseca na vesterne70-ih

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 17:51

Adan, Amra... sinoć sam "posetila" spojlere da doživim ONU atmosferu Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2836737430
Fantastična je! Uz objašnjenje kako ste dolazile do informacija tek sad shvatam koji je to naporan team work bio! Ostavile ste vredno štivo za nas koje smo kasnije otkrile čari Ezela. Suradnica je (mislim) ostavila poslednji post pre zaključavanja. Kafica!?


_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 17:56

honeybunny je napisao/la:


... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2991427495 ...

...moram priznati...
...ima i Mahirko svojih čari...

...zar ovdje ne izgleda kao na KIPovoj reklami???? :ree2:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Aha... :ree2: Samo u Ezelu je imao mnogo više dobrih izdanja. Primetila sam da mi je lepši kad ga gledam u seriji nego na slikama. Još jedna godina ove serije je u najavi Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 1245697846 naviknut ću se na Mahirka

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 18:24

Link za scenu u sudnici iz poslednje epizode

[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Emptyuto 05 vel 2013, 21:22

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ooooo, pa znam ja da je tu bilo puno truda. Znam da sam se pitala otkud vam volja. Ja sam samo pratila šta vi pišete, kako tumačite, uspoređivala s onim što sam ja skontala. Spojlere sam pratila ali sam na ATV-u počela pratiti relativno kasno. Nekako sam mislila da ni vi ostale niste baš toliko dugo na ATV-u gledale.

Oooo, jesmo.... najzanimljivije je bilo , tamo negdje siječanj 2011. kad smo se okupljale ( RTL je počeo sa prikazivanjem negdje kraj 11. ) pa se gledalo na tri kolosijeka : RTL , zaostaci do uživo i ponedjeljkom uživo.. naime, trebalo je što prije pogledati razliku od RTL do uživo, kako bi se prvi idući ponedjeljak moglo priključiti..oh, Amričak, bilo je i nespavnja, sjedenja uz komp cijeli vikend...s
Sjećam se, bila sam u Italiji 18 dana oko blagdana. Kad sam se vratila, odgledala zaostatke na Bugarima, sanjala sam ćirilicu.. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366

Ha.....ovo s ćirilicom...eto ti prednosti malo više životne dobi. Mi smo još učile.....
Moji bleskasta bleskasta bleskasta , a bome i srećko1 jer on je učio ali nije pazio na satu, kad nešto tu i tamo trebaju onda im ja prevodim..... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 2829516366

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 35 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 35 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 34, 35, 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3
» Muzika iz Karadayi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: