Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptypon 07 sij 2013, 22:43



Ni Mahirmir ni Sila...
Ja čitam Snobića.... Sila - epizoda po epizoda - Page 6 2829516366

Na žalost, već davno sam rekla, ja nisam osoba za serije....
Ezel je bio iznimka i poseban i u tom smislu.
Vjerujte mi, zaista jedina serija koju sam ikad gledala.
Previše sam živahna da bi me vezalo za Tv svaku večer...
Ovako, ponedjeljkom..malo sapam ekran... pa onda [You must be registered and logged in to see this image.]

Sa vama sam cijelom dušom, malo pratim, malo komentiram...

[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 14:56

joj Didi zašto dopuštaš da te isprovociraju budale ljut
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:09

Sta se desilo na onom ludom forumu?Sto su banovali Didily,a ostale vidim i dalje aktivne kava
Ja nemam zivaca ono ni da citam,a kamoli da pisem...tema o seriji ce na kraju biti prava hajka na Cansu,posto nije zadovoljila visoke glumacke standarde iskusnih forumasica sram
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:10

ahha, pa ne dam ja na Cansu, ne brini...meni to super....ono tak i tak već dugo nije mjesto na kojem se dobro osjećam...neka im "budale" ...ista razina
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:18

ma da dolcevita, one ti se sve jako razumiju u glumu, povraća mi se. sram

Al' džaba im, Cansuina "loša" gluma ruši sve rekorde gledanosrti, što se ne može baš reći za serije nekih njihovih miljenika i miljenica vidiga
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:41


Zar opet netko gleda seriju zato da bi imao priliku nekoga kritizirati???

Molim vas, neka naš forum i dalje ostane u dobrom ozračju razmjene mišljenja i različitosti koje se uvažavaju.
A ako netko osjeti , gledajući bilo koju seriju, gađenje, frustracije, odvratnost, želju za bljuvanjem i slična ljudska agregatna stanja, neka to ne ispoljava na našem forumu.
Neka jednostavno prestane gledati..i komentirati.






Zadnja promjena: adan; uto 08 sij 2013, 16:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:43

adan je napisao/la:


Zar opet netko gleda seriju zato da bi imao priliku nekoga kritizirati???
Molim vas, neka naš forum i dalje ostane u dobrom ozračju razmjene mišljenja i različitosti koje se uvažavaju.
A ako netko osjeti , gledajući bilo koju seriju, gađenje, frustracije, odvratnost, želju za bljuvanjem i slična ljudska agregatna stanja, neka to ne ispoljava na našem forumu.
Neka jednostavno prestane gledati..i komentirati.




vjeruj da i takvih pacijenata ima hallo
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 16:51

bleskasta

'Sila' srušila sve rekorde

Tek nekoliko dana bilo je dovoljno da nova miljenica gledatelja postane Sila, junakinja istoimene serije koja se prikazuje na Novoj TV.

Tek nekoliko dana bilo je dovoljno da nova miljenica gledatelja postane Sila, junakinja istoimene serije koja se prikazuje na Novoj TV. Tako je sinoć 822 299 gledatelja ili 40,9 % svih koji su u tom trenutku gledali televiziju odabralo upravo Silu.

Nastavak je to sjajnog početka ove serije koja je već sada srušila sve rekorde gledanosti turskih serija u Hrvatskoj. Naime, podaci AGB Nielsena pokazuju da je prvi tjedan emitiranja privukla 778 462 gledatelja – gotovo dvostruko više nego što su to svojedobno uspjele ostale popularne turske serije. Tajna uspjeha ove serije krije se u originalnom scenariju i odličnoj glumi, kao i atraktivnim likovima pa je tako Boran Aga u rekordnom roku postao novi miljenik Hrvatica!

*Izvor: Nielsen Audience Measurement
Razdoblje:siječanj 2013
Ciljna skupina: 4+ (opća populacija)

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 17:07

[You must be registered and logged in to see this image.]

eto im [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 17:13



bas neka pocrkaju od ljubomore i zavisti a caricina losa gluma obara rekorde gledanosti bleskasta reeee
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 17:33

Da li su Akif i Cansu novi Onur i Seherezada hihi :amra4: Ne znam da je neka serija od pocetka izazvala ovakvo ludilo,uglavnom treba malo vremena da prodje da se ljudi navuku,a ovo odmah od prve,s neba pa u rebra reeee
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 17:41

dolcevita026 je napisao/la:
Da li su Akif i Cansu novi Onur i Seherezada hihi :amra4: Ne znam da je neka serija od pocetka izazvala ovakvo ludilo,uglavnom treba malo vremena da prodje da se ljudi navuku,a ovo odmah od prve,s neba pa u rebra reeee

Pa od Onura i Šehi nijedna, ne da je napravila ovakav bum u startu :ree2:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 19:05

I ja sam se na spoilerima iznenadila vidjevši Didily, ban,ma reko koji vrag,pa sam prešla na onaj forum,a ono tamo blj,blj,blj,kao kad je bio ezel,ma koji im je vrag,od tih komentara se serija ne može ni gledat...ako ti se ne sviđa nemoj gledat,ja Sulejmana ne gledam,zašto?pa serija me živcira,i čemu gledat nešto što me živcira.Dok gledam hoću da uživam,da se opustim, i da maštam,romantika,ruke,pogledi,gugutanje....ostalog ima i previše u svakodnevnom životu...
Realno Cansu bolje izgleda od Borana...daa li su novi Šehi i Onur,mogli bi biti zbog gledljivosti i razumljivosti serije,Ezel je bio daleko bolji,ali nije bio tako lagan za gledanje,ljudi ga nisu razumjeli,samo mi pojedine i rijetke vrste :ree2:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 19:06

Eto S.N.O.B1 sad je i službeno iako smo to mi i jučer zaključili....evo jedno neslužbeno Sila - epizoda po epizoda - Page 6 2836737430
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 19:57

Puno toga se meni od sapunica ne sviđa pa ih ne gledam. Trebala bih otići na svaku pojedinu temu i popljuvati seriju i glumce?
.
Na žalost, neki ljudi su na forumima samo zbog toga, a po komentarima se vidi da ili ne gledaju ili gledaju na preskokce.
Serija je jako, jako gledljiva. Mane koje imaju prekrivaju odličnom dramturgijom tako da te dobre stvari prednjače pred manje dobrim. Ne mogu reći lošim jer u seriji ništa nije baš tako loše.

Što se tiče glumaca, odnosno glume, Cansu nije na svom vrhuncu, ali je daleko iznad Borana. Ali je li važno glumi li on za Oscara? Nije, očito je važnije kako izgleda i djeluje na ženska drhtava srca. Ma tko mu može zamjeriti ukočenost kad nam je drag.
U tome i jeste čar serije. Gledati kako se njihova ljubav rađa, bori i navijati da pobijedi.
Sve smo mi sanjalice i Sila (ili neka druga serija) nam dođe kao bijeg od nekih stvari u životu kako bi nam bilo lakše. Onda stvarno nije u redu bilo kome kvariti njegovo zadovoljstvo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 20:33

uf place

zar su to morali ubaciti...ovo stvarno ne ide uz Borana, uz njihov odnos.

Kako sad dalje gledati Borana? Pokvarili su sve s ovim.
Silovanje je silovanje... ljut
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 20:36

Baš bezveze sram ali to je očito sastavni dio turskih serija :kmf3:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 21:00

Brzo Sila pređe preko toga, pa kako ona tako i mi kava
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 21:23

Pa nije ona prešla preko toga. Vidi kak ga gleda. Iako, očito nije bio tako nasilan (nije mu u krvi), ali ju jeste silovao jer je ona prejnježna da se jače brani.
Nadam se da će dobro ispaštati radi toga. Nema opravdanja kad su ga već scenariti na to natjerali.

Ovaj bratić ...uf ljut zlijo jedan,,,,

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 21:28

aaaa...sranje...aga povukao odluku o vodi...baš su ga uk...ili danas s Boranom..
aaaaaaa, koje razočarenje, povukao se pod pritiskom....baš će se dobrano morati iskupiti za današnju epizodu
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 21:31

Baš su ga ocrnili ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 21:53

Dobro mu je rekla Sila na kraju. Ko škorpioni su, ubijaju se vlastitim otrovom.

Mislim da će mu ona dati snage da se bori za promjene. Bit će teško , ali malo po malo...zaedno možda nešto uspiju promijeniti.

Teška epizoda, uvode se velliki problemi u sve odnose, sve se više stvar zapetljava.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 22:09

Bože, Bože...zato što smo vidjeli samo 7. epizoda i zato što se sve brzo događa, ljudi misle kako je Sila kod Borana nekoliko dana.
Ja stvarno ne znam kako tako mogu površno gledati.
Sila je tamo cijelo ljeto. Kad ja došla tek je maturirala, odnosno bila na maturalnoj večeri. Planirali su put u inozemstvo na ljetovanje, nešto su spominjali i Bodrum, a a na jesen studij u Londonu.
Kad je s Boranom bila na večeri, zahladnjelo je i onda su ustanovili da je ljeto prošlo. Dakle, vrijeme nije realno, ne znamo koliko vremena prođe od događaja do događaja. i od silovanja, prema događajima u ovoj epizodi, prošlo je više dana.
Ne događa se sve u jednom danu.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 22:22

Kako mi je žao što je to napravio,sve sam si mislila sad će stati,sad će....a on nikako...
Što je smekšalo njenu srdžbu,nisam skontala,da li njegova iskrenost,kajanje,ili pak ljubav prema njemu(koje još uvijek nije svjesna)...


Taman sam bila napisala post i ono mi sve zablokira i izbaci...brrr, sad sam malo skratila....

Amra gledaš li?? Sila - epizoda po epizoda - Page 6 1245697846
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Emptyuto 08 sij 2013, 22:30

Nešto nam forum šteka večeras...

Boga mi morat će Borko itekako da se potrudi iz petnih žila da ispravi ovo sranje koje je napravio. Nadam se da će ga Sila itekako namučit ljut

Dosadni su mi večeras ostali bili.

Bilo mi je par super situacija kao ona u sobi sa Ayse i Silom-njih dvije uvijek hit Sila - epizoda po epizoda - Page 6 2829516366

Pa kod one Lusi i Abaja-Siline face kad je skontala da je ova zaljubljena u Borku ree

Ismijao sam se i kad mu je rekla da ne koristi jadne golubove za izvinjenje bleskasta
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 6 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 12 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: