Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 10:38

sad cu se vratiti opet na to silovanje, nisu mi jasni nikako. Je li toga u tolikoj mjeri ima u Turskoj, da u svakoj seriji mora se pojaviti ili sta!? Strasno je i pomisliti.
I nisu bas morali Borancicu to prisiti scenaristi, on mi nikako nije za toga sposoban :ree2:
Ja sam zaboravila da je to napravio..
A na onaj drugi forum ne idem skoro pa nikako, malo sam virnula spojlere i to je uglavnom to, pa nisam bas u toku sta se desava. I ne mogu da shvatim nikako ljude koji imaju potrebu da pljuju po seriji koju ne vole da gledaju itd. Pa ni sama ih ne gledam nijednu, ali mi ne pada na pamet da druge ubjedjujem da ta i ta seriija ne valja ili slicno. Svako neka uziva u onome sto ga cini sretnim.

Ja trenutno uzivam u Mehmetovim okicama, a o Cansu je suvisno govoriti. Eto sinoc mi kolegica kaze, ja Silu bas zbog nje ne gledam, a ja njoj da je upravo zbog nje gledam :D
Jednosatvno je, o okusima se ne raspravlja.

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 11:30

Apsolutno. Svatko nešto voli, ili ne voli. Jer smo individue, niko nema svog klona (yet) pa da isto misli.
No, to nikome ne daj pravo da kaže "zato što ja to volim, to je bolje od onoga što ti voliš" ili "zato jer ja to volim, moraš i ti voljeti" ili obratno ne voljeti jer ja ne volim.
Svašta. Ljudi to shvaćaju kao neko natjecanje pa vrijeđaju i sprdače se s tuđim afinitetima, slobodno mogu reći, snovima...

No Way. Opet ću ja na forum i opet neću šutjeti. A ovdje imamo oazu. Ovdje se sve može i ovdje svi svakoga uvažavaju.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 14:26

Evo i službeno sam pukla,gledam reprizu i spoilam i samo o njoj razmišljam.... sram
Jedva čekam večeras reeee

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 14:48

Meni se to silovanje isto ne uklapa u Boranov lik,bar kako su ga do sada prikazali...covek zaustavi auto da prodje kornjaca,odustane od samoubistva jer mu se konj rasplakao i onda malo popije i bam siluje zenu sram a pritom uopste nije ni delovao pijan,Silino pijanstvo je mnogo bolje prikazano...jedino sto se tice njene reakcije,jeste presla brzo preko svega,ali nije zaboravila,samo je navukla tu hladnu masku,kao nije mi nista i nastavila da ga napada,joj sta mu sve govori,bude mi i njega nekad tako zao,iako je zasluzio :lutijena:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 14:53

dolcevita026 je napisao/la:
Meni se to silovanje isto ne uklapa u Boranov lik,bar kako su ga do sada prikazali...covek zaustavi auto da prodje kornjaca,odustane od samoubistva jer mu se konj rasplakao i onda malo popije i bam siluje zenu sram a pritom uopste nije ni delovao pijan,Silino pijanstvo je mnogo bolje prikazano...jedino sto se tice njene reakcije,jeste presla brzo preko svega,ali nije zaboravila,samo je navukla tu hladnu masku,kao nije mi nista i nastavila da ga napada,joj sta mu sve govori,bude mi i njega nekad tako zao,iako je zasluzio :lutijena:

ma nije def. zaboravila a još manje oprostila, peći će ona njega još na laganoj vatrici reeee večeras najavljuju neki zaokret pa ćemo vidjet šta su ove divne scenaristice sad smislile.

Silovanje je apsolutni propust, ne znam šta ima je to trebalo, baš bezveze...


_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 18:43


ma nije def. zaboravila a još manje oprostila, peći će ona njega još na laganoj vatrici reeee večeras najavljuju neki zaokret pa ćemo vidjet šta su ove divne scenaristice sad smislile.

Silovanje je apsolutni propust, ne znam šta ima je to trebalo, baš bezveze...

[/quote]

S.N.O.B1 Zaista ne gledaš spoilere,nisi škicnuo unaprijed? hallo
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:02

Sad će, sad će.. reeee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:23

Ipak ona utječe na njjega, daje mu snagu da se bori za ono što je ispravno, u što vjeruje.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:27

Evo trenutak kad joj Azad daje podršku za bijeg,vjerujem kako je on bio jedan od ključnih karika u tom odlasku

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:30

Evo minsko polje.... :ree2:

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:35

ajde sad lijepo spusti tu ovčica da te dovede do njega,,ajde pa i ti do njega pronađi put

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:51

Ne pustiti jadnu ovčicu da nagazi na minu...haha...Sila se uhvatila za ovčicu ko za slamku spasa i ne da je..
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:57

Ja reko ovčica će kao instiktivno nanjušiti put bez mina do Boranovog srca.. :didi: .ma mila moja kako se na krevetu privila uz njega kao malo janje :ree2:
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 21:16

Nego što će nego planirati bieg. a bih ga sad mogla istući kad ne želi s njom razgovarati o Ajše.
Kakav je to brak? Nema razgovora ni o čemu, samo treba biti u sobi. Kakav je to život, ako ga ne žive jedno s drugim, jedno uz drugo?
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 21:36

Dajte mi oružje da upucam ovog gada od bratića ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 21:47

Bože sačuvaj. Ovo dvoje će teško obraniti svoju ljubav. Tako su slatki zajedno, ali apsolutno razumijem Silu da se ne može pomiriti s time da ubijaju djevojku jer je silovana i zatrudnjela, a silovatelju ju daju za nagradu kao ženu tako da je može silovati kad god želi.

I kakvi su to običaji koji štite "čast" samo muškaraca, i na kraju kakva je to čast koja je ogrezla u krvi? Kakvo je to zatucano razmišljanje?
Mogu shvatiti da je takvo ponašanje bilo neminovno u doba kad su vladali drugi zakoni, pa su se tako štitili, ali to je bilo prije nekoliko stoljeća. Društvo se mora razvijati i Boran i Sila, umjesto da se svađaju međusobno, moraju udružiti snage i boriti se zajedno protiv tog crnila kako bi išta mogli promijeniti na bolje. I kako bi očuvali svoju ljubav i ostali zajedno. Kad to shvate to će biti dobro. No, čini mi se da će to shvatiti tek pred kra. Boran, stalno odgađa razgovor o bilo kojem problemu i zato je Sila svojim uplivom jer ne razumije, uzrokovala smrt jedne osobe.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 21:48

Samo je trebao s njom razgovarati,više joj objašnjavati...otišla je od age da bi se vratila mužu...pa kako da tu ostane a svakodnevno silovanje,prisilni brakovi,oružje se poteže sad pa sad i nijednoj osobi ne može pomoći....baš sam joj se ismijala pola epizode je samo trčkarala Boran ovo,Boran ono,Boran pomozi,Boran pogriješili smo...aaa on mamlaz jedan samo Siiila nećemo o tome,Siila idi kući.....

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 21:57

Baš...to mi čudno...ni o čemu nije s njom htio razgovarati, naravno da će impulzivna Sila reagirati tražeći pravdu, a on je ostavlja u neznanju. ljut
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:02

Ja sam ti sinoć lijepo ponovno pogledala 12 ep. jer mi nije bilo jasno kako to da sad žalim njega...otkud reko to Sila - epizoda po epizoda - Page 8 1245697846 eh,eh prijevod me prosvijetlio i sa svakom novom epizodom sam uvjerenija da je ispravno postupila,njegov život ne pripada njemu i u sve odluke mu se miješaju stare age...i jednostavno ne može biti samo njen
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:17

Ja isto ne mogu da se nacudim obicajima, umjesto da se postavi na stranu silovane sestre, silovatelj ima podrsku.. I opet eto silovanje, pa jesu li oni uopste normalni. I za seriju je previse.
Da sam na Boranovom mjestu uzela bih Silu i mars i pleme i sve, otisla bih na sedmo nebo nebo

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:18

Didily je napisao/la:
Dajte mi oružje da upucam ovog gada od bratića ljut
Kad vidim tog lika, zlo mi je

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:21

On i sa Abayem najboljim prijateljem šuti,izbjegava razgovor o osjećajim i emocijama

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:24

Jao al' sam se nanervirao ljut

Boran sa Silom neće da razgovara, ona trčkara tamo-vamo, rješava probleme (tj. još više zabrlja Sila - epizoda po epizoda - Page 8 2829516366 ) , uh baš me umorila epizoda

Džihan fuj, povraća mi se

Azad i Narin mi idu na živce

Jao sve mi je večeras išlo na nerve. Jedino dobro bilo ono s minama i u krevetu :didi:

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 00:42

Ja sam se vratila na 1 epizodu...ufff kako lijepo plešu već iskre frcaju :ree2:

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 20:01

Još deset minuta Sila - epizoda po epizoda - Page 8 3840872984
Gledate?

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 8 / 19.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: