Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyčet 17 sij 2013, 23:23

Ma Borko se pojede, on bi najradije otjerao u 3 lijepe i običaje i tore, i otrčao Sili ,ali ponos ne da ,yok. Baš ,nema šta razgovarati a samo što ne pita šta je jela danas Sila - epizoda po epizoda - Page 12 2829516366

A ljuboomora ga pojede , kako je pitao ko je onaj lik u Silinoj kući pa reakcija na saznanje da su Sila i Emre u svađi, hihiihihi

A oni pogledi su mu bili uh :ree2:

Džihan je fuj, baš su našli pravog glumca za onakvu ulogu, i ona Esma je glupa ,ima da je nasanka samo tako ...

Fali mi Mardin i Ayse ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyčet 17 sij 2013, 23:32

Da, jadna Ayse... :lutijena:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypet 18 sij 2013, 16:33

Sinoć nisam pogledala,al eto danas se nadoknadilo,i jedva čekam ep.koje nisam odgledala unaprijed jer sad ove samo površno gledam...kad se raspitivao o Selimu i sastanku u ovo doba,čista ljubomora...volim kad je ljubomoran,kad je nemoćan,volim što vidi da njen život ide dalje bez obzira na prijetnju smrću,volim što vidi da nije otišla da bi bila sa drugim ili zbog bogatstva koje je nasljedila...polako uviđa zašto je otišla...osjećaj zadovoljstva zbog svađe sa emreom je itekako bio vidljiv...

još malo pa počinje novi dio koji nisam gledala yes
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypet 18 sij 2013, 21:54

Kkoa se njih dvoje muče. Isti su u stvari, tvrdoglavi i tvrdokorni, a ljubomorni ko psi. I jako se vole.
Čok, čok lijepo.
Sila je opet jasno i glasn rekla onom žućku da između njih dvoje može biti samo prijateljstvo.
Boran spaja ono dvoje (kak se zove onaj klempavi dobrica i ona nova Gizem). Skužio je da se Abayu sviđa Gizem.
Đihan oličenje zla, ne miruje. Našo si par u odvratnoj Esme.
Azad i Narin su stvarno dosadni, ona s coljenjem, on s priglupošću, metrijalizmom. Iako, razumijem, prvi put vidi lijepe stvari. Ne zna jadničak da materijalno u životu nije važno. Razumijem i kompleks da je manje vrijedan, pa kao dijete hoće da bude važan, da nije beskoristan i bezvrijedan.
Bedar, žena stvarno pametno zbori i za svakoga ima odlične savjete, jednostavne, životne.

[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypet 18 sij 2013, 22:10

Večeras više nisam gledao nego što jesam, iskreno smaraju me ove epizode
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypet 18 sij 2013, 22:33

Meni nisu dosadne. Događa se uvijek nešto. Meni super. Ja se zaljubila u seriju :ree2:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypet 18 sij 2013, 22:39

Didily je napisao/la:
Meni nisu dosadne. Događa se uvijek nešto. Meni super. Ja se zaljubila u seriju :ree2:

Ne znam večerašnja mi nije bila nešto ,ali radujem se nedjelji reeee
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysub 19 sij 2013, 08:53

Dželil je bio odličan-i još si pleme Gendžo umišlja da je veliko,moja kćer je ovdje kraljica...Kad pogledaš njihovi običaji vrijede samo tamo u Midjatu,i ovdje u Istanbulu su ih bacili u treći plan...
Stric me iznenadio sa lekcijom Džihanu,postaje svjestan da su običaji loši i da nisu štitili ljudske živote.
Lako je bilo provoditi običaje u drugim obiteljima i nad drugim ljudiskim sudbinama,a sad kad je njihova obitelj u pitanju sve se mijenja,uviđaju koliko su to loši običaji.
Nitko neosjeti tuđu bol....
Azada ne mogu gledati,toliko mi ide na živce,taj dio mi je u serije mi je dosadnjikav,ma šta sad on i direktor,i krojača sebi naručuje.... ljut Ne sviđaa mi se što on u tome svemu nepokazuje nikakvu zahvalnost,čak niti ne pomišlja da on to nije zaslužio i da on to neće znati,moći,što li god već....drago mi je što se ispostavilo da sam zaista bila u pravu kad sam rekla da on iz Midjata bježi samo zbog sestrinog bogatstva, s tim da blento nije niti mogao pojmiti koliko je zapravo to njeno bogatsvo.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysub 19 sij 2013, 13:28

Sila govori Emreu da su oboje izgubili onu Silu koja ga je voljela i koja se htjela udati za njega. Moli ga da to prihvati. Oni mogu biti samo prijatelji.
Negovo prijateljstvo i vjernost pomaže joj da se osjeća vrijednom.

Dakle, to što Boran ne pokušava stupiti u kontakt Silu beskrajno rastužuje i misli kako ona nije vrijedna njegove ljubavi.
Pa kad dođu one slike i vidi ga s drugom....
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysub 19 sij 2013, 19:20

Kad ugleda slike pa samu sebe pita znači Borane to je bilo dovoljno? pogled na tužne okice? :lutijena: e još nisam gotova s tobom!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysub 19 sij 2013, 20:07

Ova serija je priča o ženi koja je ustala protiv tradicijskih običaja po kojima se ugnjetava žena.
Ta borba prikazana je kroz lubavnu priču dvoje iz potpuno drukčijih sredina.
Zato se serija zove Sila, a ne Boran ili Sila & Boran.
Kroz priču o ljubavi upoznajemo običaje i odnose unutar obitelji i plemena. Prikazano nam je (uz slučaj glavnih protagonista) nekoliko slučajeva kažnjavanja žena jer su po odluci obitelji i plemena osramotile obitelj i pleme.
Pa tako možemo vidjeti tek stasalu nevinu, djevojku koju je brat osudio na smrt samo zato jer je pričala telefonom s muškarcem. On ju je zvao da joj kaže da sutra dolazi u prošnju. Ona je po nezinom bratu osramotila obitelj te je osuđena na smrt, što je i izvršeno.
Uz glavnu priču u kojoj je pleme osudilo na smrt troje protagonista priče okosnice, u seriji saznajemo za još mnogo tragičnih sudbina žena.
Protiv ovako okrutne plemenskih nepisanih zakona koji su očito djelo primitivnih muških glava još prije nekoliko stoljeća kad tad i do koe ne dopire je netko morao ustati i dignuti glas razuma.
Najgore je što to pratimo u sredini kojoj su sva suvremena dostignuća dostupna. Ne radi se o zatvorenoj sredini do koje ne dopire kako se oko njih živi. Unatoč obrazovanosti i dostupnim sredstvima informiranja ti ljudi stogu su odgajani kako bi se povinovali tim stoljetnim krutim pravilima.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyned 20 sij 2013, 20:25

I zar joj nije mogao sad prići, kreten ljut
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyned 20 sij 2013, 23:38

Koja je epizoda bila veceras na Novoj TV, nisam gledala?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptypon 21 sij 2013, 07:45

Eto , epizoda u kojoj on sazna da je ona trudna,mislim da je to 19ep. Sila - epizoda po epizoda - Page 12 1245697846
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyuto 22 sij 2013, 21:29

Sila kralljica. Nećeš mi naređivati, nisam ti zaposlenica. Evo poklopila sam ti ree

Ona jurnjava autima stvarno bezveze, ali gori je Boran koji se utrkava s trudnom ženom ljut

I muka mi je više od slika, nadam se da će se sastat sutra mmmm

Obolje ludi , ali i ljudi od ljubavi :ree2:
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyuto 22 sij 2013, 22:39

Da, kao da idu na okršaj....
a njegovo tvrdoglava si (nekoliko puta je to u seriji rekao) zvuči kao da kaže "predivna si"

ona bijesna, on također...mrmljaju si u bradu, "riješit ćemo to jednom zauvijek" - "uviek mi se suprotstavljaš, dosta je toga"...hehehe...

[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysri 23 sij 2013, 16:15

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysri 23 sij 2013, 21:50

Baš su bili slatki zajedno,sad im tek slijedi borba za opstanak njihove ljubavi,tj kad malo bolje razmislim ljubav je izašla na vidjelo i postala neupitna, slijedi im borba za (zajednički) život....
Volim kako je on s njom napokon progovorio,doduše mogao je još pokoju onako nježnu rečenicu,al i s ovim ćemo se zadovoljit.
..."Doveo sam te ovdje da drhtiš na vjetru".....Ugrij me.... :ree2:
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysri 23 sij 2013, 22:03

joooooj...baš čok romantično, aaaaah koja lubav, a nigdje ni poljupca....ovako mi izgleda jača...aaaaaaaa mmmm
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptysri 23 sij 2013, 22:17

Jači mi je bio njhov zagrljaj i razgovor od xy poljubaca u drugim serijama....sam si mislila ma tko to još tako sa ženom razgovara,ma onaj tko i misli ne zna izreći....
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyčet 24 sij 2013, 16:27

kava
[You must be registered and logged in to see this image.]

nesvjest1
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyčet 24 sij 2013, 21:44

Sad tek počinju strahote obilaja. Na početku kad su Silu udali, zgodan aga, nismo ni razmišljali kako su ti običaji van svakog razuma.
Sad gledamo kako brat ubija sestru da spasi čast samo zato mer je razgovarala telefonom s mladićem.

Tek sad Sili i Boranu predstoji borba. A sad smo vidjeli da su u toj borbi ljudski životi na vrlo niskoj cijeni.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyned 27 sij 2013, 20:27

Koji je par ljepši ? Kakvo glupo pitaanje ccc.. vidiga

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyned 27 sij 2013, 22:43

Eto bas moram razmisliti koji mi je par ljepsi Sila - epizoda po epizoda - Page 12 1245697846 Sila - epizoda po epizoda - Page 12 2829516366
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Emptyned 27 sij 2013, 22:43

Sila - epizoda po epizoda - Page 12 2829516366
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 12 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 12 / 19.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: