Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 00:51

adan je napisao/la:
Mi smo znale izabrati... safatati

Znači , bio je sa prijateljima. Bezimenima? Onda nisu glumci, režiseri, producenti..nije familija?

Ili su ga uhvatili na izlasku, a nisu ni vidjeli s kim je bio?
A čudno, nema ni gdje je fotkan, gdje je to bio sa prijateljima?

Reee, je li to malo čudno novinarstvo ?

Opet je u milosti. Oprostili su mu onukojunioninisuvoljeli?
Kažu: nasmijan, razgovarao je s njima... hvale ga!!!
Sjeo u auto..znači, nije bio blizu kuće, kad je išao autom?
Poželio se društva i izlazaka, kad je po tom snijegu i nevremenu izlazio...duša..

Očigledno je u Turskoj cenzura puno izraženija nego kod nas.

Ako je i bio sa nekim onda su anonimusi za široke narodne mase a takvima se imana ne objavljuju (osim kod nas sram )
Isto je i sa lokalima - rijetko ko kome pravi besplatnu reklamu objavljujući naziv istog, pa se vjerovatno i oni drže tog pravila.

Ovo što kažeš autom... ne mora da znači... ja autom i do najbiže trgovine po hleb idem Novosti 3 KI - Page 9 2829516366 Možda i on praktikuje tako nešto...

Sve u svemu izgleda svježe i opušteno. Lijepo je to vidjeti, zbilja lijepo...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 00:59

Amra je napisao/la:

Amater psihijatar.....
Bolje ne ja....ja sam tvrdila da on ne može biti toliko dugo u vezi zbog sexa jer to može imati bilo kad, bilo gdje i bilo s kim (skoro pa doslovno) i da ne vjerujem da ne gaji neke osjećaje....i sigurno jest......i iskreno, bila bih jako razočarana ako nije tako......E sad, kroz iznošenje onog što sam vjerovala valjda sam dala neku amatersku analizu kako ja vidim njega......malo bahat, doooobro zna kakav učinak ima na ljude oko sebe ali ipak mislim da je osjećajan, nadam se....
Izbor partnerice......teško za komentrati......sigurno mu je pružala nešto što je njemu trebalo........dvije godine nisu malo.....
A što je njoj? Možda joj samo fali on....
Na neki način želim opravdati njega zbog te veeze ali kad je ona tako beskrajno antipatična......

Ja mislim, imali su zajedničke prijatelje, kretali su se u tom nekom điru.... ona je bila , vjerojatno i odprije zaljubljena u njega...a on u fazi , kad je želio odmak od snimanja, obaveza, ekipe. Želio je mir, naravno i žensko društvo.
On se odmaknuo , čak i od prijatelja sa kojima se sada opet druži.

Posvetio se odmoru, aktivnom, u njoj je našao zahvalnog partnera.Možda u jednom trenutku i zaljubljen, ali ne i u početku veze. Da je bio u početku, bio bi je oženio... odmah, na brzaka.
Poslije, već je bilo kasno, počeo je mudrovati.
Od početka nije da nije ništa osjećao, sigurno mu je bila draga, simpatična (??????), pomalo s ei zaljubio, imponirala je i njemu ta mladost, a i bila je idealno mlada za roditi...svašta mu se motalo po glavi..ali nije bilo tih osjećaja, tog okidača, koji bi ga gurnuo taj jedan korak dalje!!!
Ne mislim da nije malo volio, nešto ga je držalo. Možda to što ne voli baš mijenjati..ali ta proračunatost, doziranost ..to ipak ukazuje na nedostatak "onih" osjećaja!!
On nju nije vodio na društvena događanja sa svoijim prijateljima.
Ona se udaljila od svog društva. Nije želio ni njih.
A koja se ne bi htjela pohvaliti, upoznati ih..
Uvijek sami. Najviše doma, ili u teretani.
Nije želio da ih viđamo zajedno, niti fotkanja...
Ono njegovo: nema braka... pa kad je on nešto tako ogradio!!
Ni sad neće novinarima potvrditi prekid!
Sad više nije ni važno, zato neće o svom privatnom životu!

Onaj odlazak sam u Australiju, pa Garavuša... zatučene ruke u đepove kad je s njom... kao dva stranca...

Sa jedne strane se trudio ( upoznala je brata) , a sa druge je svakim danom bila sve dalja..spoznavao je ono što se oko njih ispredalo po novinama i forumima .
Nije bila "ona ".
Onda je došlo ljeto, malo lijepih izleta i uzbuđenja produži vezu, kao da se malo oporavi, vrati se nada...ali, onda ili se dogodilo nešto što ga je jako naljutilo ili je jednostavno pokazao zrelost i odlučio.

A njeno ponašanje..te barbike, majmuni... da ne nabrajam... skroz je antipatična, bahata i ohola.
To je počelo tek zadnjih mjesec dana... kad se već malo oporavila... u početku je bila nesanica i citati, izjave ljubavi. Tada joj je falio.
Sada je za promatranje. Ostavilo je traga.Posljedice.

Edit:

Ta veza samo se razvukla na godinu i pol:
* kad smo saznali, nisu bili dugo,nije je mogao tako dugo tajiti - recimo 3 mjeseca
*ljeto i jesen 2011. - 4 mjeseca
*od povratka iz Australije do početka snimanja UH -2 mjeseca
*bila je na snimanju-8 dana
*od završetka snimanja i njenog povratka iz Amerike do prekida -2 mjeseca

Edit:

On zaista izgleda dobro, svježe, odmorno, opušteno, zadovoljno.
Serija ide dobro, sve se posložilo.

Ne mislim da već ima komada. Potroši se redovno, to ne računam... ni on, valjda.

Kad se prestane pojavljivati sa ekipom, Rizom i sličnim likovima, onda možemo znati i očekivati!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; čet 10 sij 2013, 01:44; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 01:13

Bogme, Adančice, ako je ona njega imalo voljela - prebrzo se nešto oporavila.

Druga bi na njenom mjestu skočila s mosta...

A on? Čini se da je OK. Sumnjam da je sam. Teško da muškarac u njegovim godinama (i takav muškarac!) može biti sam... Sve se bojim da će vrlo uskoro isplivati neka fotka nakon koje će uslijediti i potvrda. Nadajmo se samo da opet nije neka avet...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 01:27

suradnica je napisao/la:
Ma tko će njega čitati,on je samo za akciju,kakvo milo čitanje,i kad govori ne čujem ga,a kamoli da ga čitam...nema šanse ja bih njega.... smile
Mi "stare" slabije vidimo,pa pristajemo samo na dodire... da osjetimo

Ma kako?
Meni on i jest tako .......ufffff........jer je nekako, nekako.......sveobuhvatan.......i izgled, i glas....sve.....
vidiš ga..... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612
čuješ ga....... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612
čini mi se.....namirišeš ga....... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 01:29

Amra je napisao/la:

Ma kako?
Meni on i jest tako .......ufffff........jer je nekako, nekako.......sveobuhvatan.......i izgled, i glas....sve.....
vidiš ga..... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612
čuješ ga....... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612
čini mi se.....namirišeš ga....... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612


Full packet nesvjest1

___________________________________________


Ne coprnjaj Reeeeeeeee , tu smo kvotu valjda ispunili, sad je red na ... npr.plavušu!!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 12:52

Amra ma tako kako si ti rekla,mislila sam slabije vidimo pa ne čitamo intervju,a njega nikako slabije ne vidim,njega i ovako vidim 3D.... nesvjest1
Nastane mi konfuzija u glavi kad se trebam izjasniti o njemu.... oblizuje samo tiltam


[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 13:37

suradnica je napisao/la:
Amra ma tako kako si ti rekla,mislila sam slabije vidimo pa ne čitamo intervju,a njega nikako slabije ne vidim,njega i ovako vidim 3D.... nesvjest1
Nastane mi konfuzija u glavi kad se trebam izjasniti o njemu.... oblizuje samo tiltam




Yoh, cure!!!


Jeste je čule? sram

Mi već tjednima utvrđujemo treću dimenziju, i nikako da je utvrdimo! ljut

A naša suradnica veli kako slabije vidi, a vidi 3D!!! kava

A ne!!!! Nećeš se izvuć sa kavica simo- kavica tamo,
zafarbat nam oči!!! smile

Na sunce sa 3D!!! Večeras sve rapoložive dokaze na očevid!!!




_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 15:27

Ma ja vam samo ne vidim čitati,a sve mi ostalo 5+ ide,zamišljam,priželjkujem,maštam,ah kako ono ti kažeš ah,oh, uh....

A zanima te moj 3D??, imam muža pa samo zažmirim i lampica za 3D se pali vidiga Novosti 3 KI - Page 9 2829516366 Novosti 3 KI - Page 9 2829516366 Novosti 3 KI - Page 9 2829516366



_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 19:03

Premiera na KARAOĞLAN - Kenan 00:15 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 boli boli uh

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 19:50

kikule81 je napisao/la:
Premiera na KARAOĞLAN - Kenan 00:15 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 boli boli uh

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 20:27

kikule81 je napisao/la:
Premiera na KARAOĞLAN - Kenan 00:15 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 boli boli uh

[You must be registered and logged in to see this link.]

Oh nasmijan je i raspoložen - opet - što je super... samo...

.. samo nekako odskače od ostalih ...

Sredio se i sve 5, samo nekako kao da ima 50 godina ljut

Zašto se ne oblači sportski, u skladu s godinama, s onim što mu pristaje, što ga čini atraktivnijim?

Ovako ... ko da će na svadbu ili ne daj Bože saučešće nekom... sram

Ali veseo je, pa se i ja radujem reeee reeee reeee

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 20:33

Mutno.. ..ali moram...

Čist, uglancan .. došao je na premijeru filma...
( iako ga ja više volim u onim KiP sportsko-elegantnim kombinacijama)
...onaj Azadin došao u trapericama i majici , direkt sa Bazara...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nasmijan, opušten

[You must be registered and logged in to see this image.]

Rasipa taj šarm oko sebe

[You must be registered and logged in to see this image.]

I zar je netko sumnjao ... veselje ...sam!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja nebi da on ostane sam. Ja bi da se on oženi.
Nekako, mislim, da on to jako , jako želi.
I djecu...kako ga je ono mogla, ona besavica od novinarke pitati:
Možete li zamisliti da imate djecu bez ljubavi? Ili, tako nekako...
Pametno joj je odogvorio...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 20:45

adan je napisao/la:
Mutno.. ..ali moram...

Čist, uglancan .. došao je na premijeru filma...
( iako ga ja više volim u onim KiP sportsko-elegantnim kombinacijama)
...onaj Azadin došao u trapericama i majici , direkt sa Bazara...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nasmijan, opušten

[You must be registered and logged in to see this link.]

Rasipa taj šarm oko sebe

[You must be registered and logged in to see this link.]

I zar je netko sumnjao ... veselje ...sam!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja nebi da on ostane sam. Ja bi da se on oženi.
Nekako, mislim, da on to jako , jako želi.
I djecu...kako ga je ono mogla, ona besavica od novinarke pitati:
Možete li zamisliti da imate djecu bez ljubavi? Ili, tako nekako...
Pametno joj je odogvorio...

Odlicno izgleda,kako za na premiera, Re na vakvi premieri ima poseben dress code istoto vazeshe i za na UH na pokanite pishuashe deka dress codot e formalen, zatoa e i vaka skockan, pristoen, nasmean, bonbona, I love it
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 21:32

Citiram Kiki
Odlicno izgleda,kako za na premiera, Re na vakvi premieri ima poseben dress code istoto vazeshe i za na UH na pokanite pishuashe deka dress codot e formalen, zatoa e i vaka skockan, pristoen, nasmean, bonbona, I love it

Super je što poštuje dress code (o tome je i u intervjuu pričao), ali ja nisam videla da se i jedan komad , osim devojaka, ovako sredio.
Re, ja mislim kao i ti da deluje mnogoo starije :lutijena: Nešto nedostaje... Novosti 3 KI - Page 9 1245697846 Nešto je izgubio u poslednjih godinu dana Novosti 3 KI - Page 9 1245697846 ...Ezel na Kenanovoj dobrotvornoj zabavi :ree2: ... Snimanje za KIP u svečanim odelima :ree2: a ovakav Kenan... može on i bolje. Naučio nas je.


Šta mislite da li on ovo stvarno, ili kao mi žene ima napade gladi i potrebe da stalno nešto gricka (kao ja večeras)?
Do you get easily hungry?
Yes. I have hypoglycemia and become another person when I'm hungry. I can't act. My brain doesn't work right. I tell people I'm sorry but I don't understand what I'm doing. I have my insulin because we eat whenever. I have this problem for years.

Šta ćete... sve ostalo iz intervjua je skenirano a ovo nije...pa meni kao babi ostalo da pričam o ne daj Bože nekoj bolesti... place

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 21:44

Do you get easily hungry?
Yes. I have hypoglycemia and become another person when I'm hungry. I can't act. My brain doesn't work right. I tell people I'm sorry but I don't understand what I'm doing. I have my insulin because we eat whenever. I have this problem for years.

Šta ćete... sve ostalo iz intervjua je skenirano a ovo nije...pa meni kao babi ostalo da pričam o ne daj Bože nekoj bolesti... place [/quote]

Maki ne se sekiraj ne e nishto seriozno, jas imam hipoglikemija, eve zdrava i ziva sum inaku hipoglikemija se dobiva od neredovna ishrana, go izgladnuvash organizmot i toj pocnuva da gi troshi rezervite na sheker shto ti se ostanati vo oranizmot, koga se kje se potroshi nastanuva taa faza,kogai ti pagja shekerot vo krvta i ednostavno morash neshto bilo shto da kasnesh, zoshto se tresesh, se prepotuvash, ne e prijatno ne ne e tolku strashno :)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 21:50

Kiki, samo želim našem Kenanu sve najbolje!!! Hvala što si tako lepo objasnila Novosti 3 KI - Page 9 2784008398

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 21:56

Daaa... definitivno izgleda starije...
Kod njega se dogodilo obrnuto! Umjesto da ga mlađi komad pomladi, njega postario... Novosti 3 KI - Page 9 2829516366

Dajmo mu vremena, polako dolazi na svoje... važan je ovaj osmiješak !!!
On ocrtava stanje duha! yes

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 22:04


...meni on i takav...postaran...izgleda...baš..baš... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612

Novosti 3 KI - Page 9 2991427495

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptyčet 10 sij 2013, 22:25

honeybunny je napisao/la:

...meni on i takav...postaran...izgleda...baš..baš... Novosti 3 KI - Page 9 1430956612

Novosti 3 KI - Page 9 2991427495

I meni. ljubi

Ja mislim da izgleda nešto starije zbog brkova. Kada ih skine, biti će onaj stari.

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 00:07

suradnica je napisao/la:
Ma ja vam samo ne vidim čitati,a sve mi ostalo 5+ ide,zamišljam,priželjkujem,maštam,ah kako ono ti kažeš ah,oh, uh....

A zanima te moj 3D??, imam muža pa samo zažmirim i lampica za 3D se pali vidiga Novosti 3 KI - Page 9 2829516366 Novosti 3 KI - Page 9 2829516366 Novosti 3 KI - Page 9 2829516366



Novosti 3 KI - Page 9 2829516366

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 00:12

Neko gore napisao da nešto fali.
Vjerujte, fali samo koja kilica, a ostalo je višak - brkovi i zulufi...eto ništa što se ne bi dalo srediti za tili čas....

Osim toga, vi zrele žene...zar vam se ne sviđa ovako malo postaran?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 00:53

Amra je napisao/la:
Neko gore napisao da nešto fali.
Vjerujte, fali samo koja kilica, a ostalo je višak - brkovi i zulufi...eto ništa što se ne bi dalo srediti za tili čas....

Osim toga, vi zrele žene...zar vam se ne sviđa ovako malo postaran?

Meni je on , i tako bolji u ovoj zrelijoj fazi...nego mlađahan !

Dobio je onu muževnost, onu samosvijest.. ono, kad zna što mi radi!!! Novosti 3 KI - Page 9 1430956612

Lako za brhkove, pa ni kilice nebi bile problem... već je sam poradio na tome... fućka

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 01:18

Tek sam sad stigla pročitati onaj interwiew na engleskom 2.put --naš muškić i dalje njeguje cvijeće i da je on bio u depresiji? To si pak ne mogu zamisliti!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 02:13


Premijera Karaoğlan filma održana je preksinoć u Trump Towers

[You must be registered and logged in to see this link.]


Pored Jablana, viđeni su Halit Ergenc, Bergüzal Korel Engin Altan Duzyatan, Ezgi Mola.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Emptypet 11 sij 2013, 02:15

Zato ja ne čitam ree

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 9 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 9 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 9 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 24 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: