Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptypon 07 sij 2013, 22:44

melodija je napisao/la:
..... Jablana samo Eysan (Cansu) može dobro razdrmati :treees: ...... pa da osjeti i strast i ljubav i koliko šta može trajati .....
..... da ga leptirići odigu od zemlje .... zaboravio bi on sve, citaite, filozofiranje, i Ghandia .......
..... mora da ga je ona spodoba mnogo zamarala ..... morao je mnogo truda uložiti da bar na kratko zagrije tu santu leda

..... to ga je sigurno mnogo trošilo, smaralo, nerviralo, te vidio čovjek da se to ne isplati i onda lijepo vuče

... Da, da, vidio... Nego dugo mu je trebalo da vidi...

Zato - pod hitno da mijenja dioptriju hallo

Godinu i kusur, skoro dvije mu treba da otvori oči s kim ima posla! Tim tempom neće se oženiti ni u 124-toj ljut

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyuto 08 sij 2013, 16:20

[You must be registered and logged in to see this image.]

Iskreno se nadam da Kenan neće glumiti ovu buljavu i brkatu facu. Dosta više! Dovoljno je bilo vraćanje u 70-te, da nestane lepotan Ezel. Šta će tek biti ako se vrati 200 godina unazad ljut ?!

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyuto 08 sij 2013, 16:46

.... neće glumiti tu brkatu i buljavu facu nene .... dosta više brkatih uloga ... hoćemo ga ponovo kao Ezela...... yes
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyuto 08 sij 2013, 17:03

melodija je napisao/la:
.... neće glumiti tu brkatu i buljavu facu nene .... dosta više brkatih uloga ... hoćemo ga ponovo kao Ezela...... yes

I peticiju ćemo, ako treba, pisati ljut

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 00:01

Ček,ja to s ljetnom ljubavi nisam skužila...ako je rekao da nikad nije bio zaljubljen kao ovo ljeto,pa u koga??pa sa onom je bio puno duže nego jedno ljeto,ili se to meni odužilo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 00:05

suradnica je napisao/la:
Ček,ja to s ljetnom ljubavi nisam skužila...ako je rekao da nikad nije bio zaljubljen kao ovo ljeto,pa u koga??pa sa onom je bio puno duže nego jedno ljeto,ili se to meni odužilo

To što si citirala bio je naš slobodni i krivi prijevod!!!
Imaš točan prijevod , boldan, na prethodnoj strani.. Novosti 3 KI - Page 8 2784008398 ...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 00:17

Ma šta se čudite? Ako je u stanju odvaliti tako dugačak Ghandijev citat za koji ti treba malo klikera da skužiš šta je bit, logično je da bira i uloge likova s pričom, poukom, dubokoumne, one koji su ostavili traga.
Gdje će naći takvu osobu, da je ostavio pečat, a da izgleda nesvjest1 . Nigdje.
Da je mene pitati ja bih radila priču prema njemu.... safatati

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 13:49

Da li ste ovo pročitali? Izgleda da je i sličica nova. Budite vredni i tražite snimke reeee

[You must be registered and logged in to see this link.]

A evo i GT
Displayed in place two hours after their stay at the gate where friends İmirzalıoğlu, reporters posed smiling. Successful players, and then began to chat with members of the press. Played "Long Story" feature film named by the Ministry of Family and Social Policies deemed worthy grand prize winner for family asked, "I did not know Öylemiymiş. Now I learned from you. "He said. Starting last week, "20 Minutes" and "Revenge" series asking reporters "watched them both, but I have heard very positive, both good projeymiş" he said. The most expensive player of 2012 was announced by Serbian media reminded "Soon, you will see already, tax lists are emerging every year. Together, we see that. "He took the path of his car ride home.

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 14:01

Film koje su Gracije gledale u Istanbulu dobio nagradu:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kako ste nam super prenele atmosferu i vaše osećaje sa projekcije :ree2: Nezaboravan doživljaj za mene kao čitaoca.
Iako je film, po vašem mišljenju, totalni fijasko, način na koji ste prenele utiske je super :aha7: .

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 14:42

Ja samo vidim i čujem da je Bebe pozirao i sa novinarima razgovarao nasmiješen!
Čak i oni to naglašavaju! safatati
Znale smo , znale ... znale... i onda kad smo biile pune straha ... i onda kad smo gubile nadu ... yes

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 15:00


Ovaj direkt moramo prikeljiti. :ree2:

[You must be registered and logged in to see this image.]

A i evo kako su Grkinje prevele članak:

Kenan was seen with friends last night. The successful actor answered to the questions of the press with smile. He was asked about the two prizes that Uzun Hikaye won from the Ministry of Family and Social Policies, and he said that : " I didn't know it. I learned it from you". Regarding the new series "20 Dakkika" and "Intikam", he said: "I watched them both, I have heard positive critics, they're both very good projects. Replying to the question about the most expensive actor of 2012 by Serbian media, he said: "We'll verify it soon, tax lists are coming forth every year. We'll see it together" and he moved into his car.

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 15:02

Amra je napisao/la:
Ma šta se čudite? Ako je u stanju odvaliti tako dugačak Ghandijev citat za koji ti treba malo klikera da skužiš šta je bit, logično je da bira i uloge likova s pričom, poukom, dubokoumne, one koji su ostavili traga.
Gdje će naći takvu osobu, da je ostavio pečat, a da izgleda nesvjest1 . Nigdje.
Da je mene pitati ja bih radila priču prema njemu.... safatati


Novosti 3 KI - Page 8 2829516366 I ja vidim samo tu mogućnost.

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 15:07

Tessa je napisao/la:

Ovaj direkt moramo prikeljiti. :ree2:
[You must be registered and logged in to see this link.]
A i evo kako su Grkinje prevele članak:
Kenan was seen with friends last night. The successful actor answered to the questions of the press with smile. He was asked about the two prizes that Uzun Hikaye won from the Ministry of Family and Social Policies, and he said that : " I didn't know it. I learned it from you". Regarding the new series "20 Dakkika" and "Intikam", he said: "I watched them both, I have heard positive critics, they're both very good projects. Replying to the question about the most expensive actor of 2012 by Serbian media, he said: "We'll verify it soon, tax lists are coming forth every year. We'll see it together" and he moved into his car.

Thanks Tessa!

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 15:16

adan je napisao/la:
Ja samo vidim i čujem da je Bebe pozirao i sa novinarima razgovarao nasmiješen!
Čak i oni to naglašavaju! safatati
Znale smo , znale ... znale... i onda kad smo biile pune straha ... i onda kad smo gubile nadu ... yes


Ja sam nova na forumu i stvarno nisam znala... Novosti 3 KI - Page 8 2829516366

Sad stvarno! Stvarno nisam znala da je bio u vezi 2 godine. Pa ne bi s nekim proveo toliko vremena da nemaju zajedničkih tačaka...Možda im je zajedničko igranje barbikama!? vidiga E, sad kad razmislim, ako se u ovom trenu razbacuje mudrim izrekama, a nisu iz Ezela... Novosti 3 KI - Page 8 1245697846 ... reći će nam Amra, amater psiholog.

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:36

Tessa je napisao/la:

Ovaj direkt moramo prikeljiti. :ree2:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Bezobrazan direkt draga Tessa, bezobrazan ... nesvjest1

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 20:40

Translate INTERVIEW IN HURRIET Pazar (Addicted-to-Our-Apollo)

Citat :
How is your life right now?
Generally I'm happy. We work a lot, but it's an excellent project. I understand how valuable life is, and I'm enjoying every minute.
The circle of intellectual people who didn't accept you has decreased, right? Many of them stated that they liked your work with Uğur Yücel.
You talk about variance. Don't I do worthily things that intellectual people can acknowledge? I wish brother Uğur would shoot a film like "Yazi Tura" and call me to play!
Besides your work, we see lots of articles in "trash press".
The "trashers" will always write without me doing something to provoke. I only talk to serious magazines that inform people. Being many years in this work, I'm full with the misinformance. I never say: "Ok I'll talk to you" to untrustworthy journalists. My challenge isn't existing in the press but learning more about my work. That's how I enjoy life.
How is an ordinary day on the set?
Unfortunately I can't play early in the morning. I like the night life. I'm a night owl who becomes a person in the day.
What do you do at nights?
I listen to music; go out to dinner and being with friends.
Are any of these friends stable?
Erkan Can, Olgun Şimşek, Uğur Yücel, the son of brother Uğur.
After many years of knowledge have you come to a conclusion of what's important?
Country, movies and politics. Leaving in Turkey without problems.
Music is important in your life.
When I wake up in the morning before I wash my face, I like listening to the music. I listen almost everything. I feel like I haven't eaten if I don't listen. The Eastern sounds interest me, Armenian, Hebrew and Syrian music also. All of them touch me. I used to listen to heavy metal but I started listening jazz and blues.
Yes, music gives life and starts your day. After?
I exercise before eating. After quitting smoking I feel good with myself. I don't regret it at all. When you quit smoking, your life changes. Afterwards I have my traditional Turkish breakfast. Parsley is necessary since I drink parsley juice every morning. It dispenses the toxins, it’s rich in vitamin D and impugns fluid retention. After breakfast I exercise. I love the sense of increased endorphin. Then I water my flowers. I love eating out. It pleases me to satisfy my palate.
Do you get easily hungry?
Yes. I have hypoglycemia and become another person when I'm hungry. I can't act. My brain doesn't work right. I tell people I'm sorry but I don't understand what I'm doing. I have my insulin because we eat whenever. I have this problem for years.
Does your moustache annoy you?
It doesn't annoy me, I got used to it. I’m shaving every morning so I take care of it and cut it too. It's difficult when I eat and if I'm not careful, food sticks there. It's not pleasant to have the smell of hair in your nose.
The moustache came back because of you. Before it was considered as obsolete.
It's all relative. For some it brings out something fatherly and for others a scumbag. I asked women in my environment their opinion and most of them said "It suits you".
Would you tell us your favourite habits?
When they are in season I like eating anchovies at Kahraman, in Roumeli. When they fish them up, I go to Pontos.
Where do you go when you want to get away? What calms you?
There's a seaside pace, with a forest in the back and refreshing air. You can ride a mountain bike or walk in the forest. The place has a history and lots of legends. I'm happy when I go there. The owners treat everyone as guests and not as customers.
Was there a period in your life that you felt unhappy, helpless and fragile?
When the money wasn't enough for college and my father told me to return to the village. I felt absolutely alone, that God had forgotten me, but he had other plans for me.
The happiest period in your life?
After the earthquake in 1999. I became wiser. The idea that at some point a respectively earthquake might occur made me think: "I must tell and show to my loved ones how much I love them". Since then I became more loving. After awhile my Ego acquired normal dimensions. I said: "if I continue like this I'll soon reach Nirvana". Three months later I fell in depression. That's how my happy period of awaking my ego closed.
Are you afraid it might happen again?
I fight it every day.
How important is money in your life?
Only as a means. I know that I must always have it. The members of my family are interested in money. I'm not the Economics Minister. Culture and Art interests me more.
Do you feel that women are interested in you because you're famous?
Their emotions aren't pure, of course. I try not to get carried away and look people in the eyes to understand. I'm very tired. Fame is an issue. After four months all the cast decided to go out after work to have fun. At 2:30 in the morning there were lots of people taking photos with their cell phones. It hurts that they were normal and not crazy. Sometimes I let them take photos from far away. I regret it and boil inside. Some aren't worth the attention so I turn my back. Since I became famous this is what happens.
Since then, you don't love "famous” Kenan?
No, it's not me. Many people come and tell me "We're from Anatolia too, brother". They want to take photos but don’t do it with love. They even made a fake facebook account with my name."We made an account for you" they said. "Leave me alone. I'm just a normal person" I answered.
Love? What do you say?
Love is experienced and consumed fastly. I hear people say "I'm in love with two" or I’ve never fallen so strongly in love as I did this summer". When a relationship starts with rush and enthusiasm ends quickly. I won't do that. People are egotistical. They don't give true value in emotions. It needs lots of work to keep a relationship.
Your work is more difficult than ours. Maybe that's the reason things are confusing inside you.
I leave it to God. Destiny, I say. I believe so I don’t lose my hope.
Do you say "someday the curtain will fall'?
Leaving is difficult for all. Before the curtain falls, we fall in love and get married. That's the way it should be, they say. We must be careful of what we say. Gandhi had said: "Be careful of what you say. First think. Be sure for your thoughts and listen to your feelings. Give importance to your feelings, they determine your behavior. Your behavior determines your habits. Your habits determine your values. Be sure for your values, they determine your character. Be sure for your character it determines your fate". Dangerous things happen for freedom and individuality. We must think before doing. The way love is today I don't think it suits its definition.
What about children? Would you have children without being in love?
I can't answer that. My parents would always be together even if they didn't have children.
Lately you have approached fashion again.
KIP made me revaluate good clothing and leave aside the casual. Ten years ago I didn't care what I wore to events."I'll wear a simple sweater" I'd say. Now I want to be well dressed, with bow tie and tuxedo like going to the Oscars. I started watching a little more these things.
-Turkey is becoming even more conservative. Would you accept in the future a new Said Nursi and a new Yunus Emre?
Yes, in a potential scenario. Fortunately I'm a Muslim like them. God accepts faithful people, but sinners, too.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:09


Neke su stvari jasnije, iako... da sad netko treći prevede, opet bi bilo...različito???

Ove rečenice zvuče suvislije. Jedino, ne znamo je li to sloboda prijevoda ili ...??

[You must be registered and logged in to see this image.], Bes ni

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 22:48


Thank you, Bes ni. Novosti 3 KI - Page 8 2784008398

Ovaj prijevod je totalno drugačiji Novosti 3 KI - Page 8 1245697846 . Iskreno, ljepše mi zvuče njegove riječi ovdje. :ree2:

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 23:06



Imaju smisla, povezane su u nekakvu cjelinu sa pitanjem.. razmišljanje zrelog i staloženog muškarca.
On još uvijek vjeruje u pravu ljubav.... :ree2:

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 23:14

adan je napisao/la:


Imaju smisla, povezane su u nekakvu cjelinu sa pitanjem.. razmišljanje zrelog i staloženog muškarca.
On još uvijek vjeruje u pravu ljubav.... :ree2:

Baš to. Sve ima smisla, čak i Gandi ( Novosti 3 KI - Page 8 2829516366 ). Pametan naš muškarac. ljubi

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptysri 09 sij 2013, 23:49

Ma tko će njega čitati,on je samo za akciju,kakvo milo čitanje,i kad govori ne čujem ga,a kamoli da ga čitam...nema šanse ja bih njega.... smile
Mi "stare" slabije vidimo,pa pristajemo samo na dodire... da osjetimo
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 00:10

[You must be registered and logged in to see this image.]

Novosti 3 KI - Page 8 2836737430

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 00:16

To te ja pitam Novosti 3 KI - Page 8 2836737430

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 00:27

Tessa je napisao/la:

Baš to. Sve ima smisla, čak i Gandi ( Novosti 3 KI - Page 8 2829516366 ). Pametan naš muškarac. ljubi

Mi smo znale izabrati... safatati

Znači , bio je sa prijateljima. Bezimenima? Onda nisu glumci, režiseri, producenti..nije familija?

Ili su ga uhvatili na izlasku, a nisu ni vidjeli s kim je bio?
A čudno, nema ni gdje je fotkan, gdje je to bio sa prijateljima?

Reee, je li to malo čudno novinarstvo ?

Opet je u milosti. Oprostili su mu onukojunioninisuvoljeli?
Kažu: nasmijan, razgovarao je s njima... hvale ga!!!
Sjeo u auto..znači, nije bio blizu kuće, kad je išao autom?
Poželio se društva i izlazaka, kad je po tom snijegu i nevremenu izlazio...duša..


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Emptyčet 10 sij 2013, 00:34

[quote="Maki"]
adan je napisao/la:
Ja samo vidim i čujem da je Bebe pozirao i sa novinarima razgovarao nasmiješen!
Čak i oni to naglašavaju! safatati
Znale smo , znale ... znale... i onda kad smo biile pune straha ... i onda kad smo gubile nadu ... yes


Ja sam nova na forumu i stvarno nisam znala... Novosti 3 KI - Page 8 2829516366

Sad stvarno! Stvarno nisam znala da je bio u vezi 2 godine. Pa ne bi s nekim proveo toliko vremena da nemaju zajedničkih tačaka...Možda im je zajedničko igranje barbikama!? vidiga E, sad kad razmislim, ako se u ovom trenu razbacuje mudrim izrekama, a nisu iz Ezela... Novosti 3 KI - Page 8 1245697846 ... reći će nam Amra, amater psiholog.



Amater psihijatar.....
Bolje ne ja....ja sam tvrdila da on ne može biti toliko dugo u vezi zbog sexa jer to može imati bilo kad, bilo gdje i bilo s kim (skoro pa doslovno) i da ne vjerujem da ne gaji neke osjećaje....i sigurno jest......i iskreno, bila bih jako razočarana ako nije tako......E sad, kroz iznošenje onog što sam vjerovala valjda sam dala neku amatersku analizu kako ja vidim njega......malo bahat, doooobro zna kakav učinak ima na ljude oko sebe ali ipak mislim da je osjećajan, nadam se....
Izbor partnerice......teško za komentrati......sigurno mu je pružala nešto što je njemu trebalo........dvije godine nisu malo.....
A što je njoj? Možda joj samo fali on....
Na neki način želim opravdati njega zbog te veeze ali kad je ona tako beskrajno antipatična......

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 8 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 24 ... 40  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: