Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 6 KI

Go down 
+14
Pesimisticna
Lutijena
dianakara1970
honeybunny
melodija
bes ni
kikule81
S.N.O.B1
ASTERVANDER
Maki
Tessa
Amra
Kenan :)
adan
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:27

bes ni je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
maki , to nije Kenan nego kolega mu glumac Šahin Irmak :)

Evo Kenanove navodne izjave od danas:

Ovo zovu slobodom. Istrazuju nam zivote, prisluškuju nase privatne razgovore, i onda kazu “Izvinite pogresno smo shvatili”. Oni odrede zakon i kazu nam da smo slobodni. Po mom misljenju ovo nije sloboda, ovo je zatvor.

Kenan İmirzalıoğlu
I doubt that these are his words ....Novosti 6 KI - Page 26 1245697846 
Me 2 !
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:33

Danas ga u vestima ne spominju... U svakom slučaju imao je publicitet. Dobar ili loš ? Pokazaće vreme. Pitam se kako je naša dušica podneo boravak u zatvoru, lošu medijsku pažnju... Odvratno: policija ih vodi, novinari snimaju - kao da su najveći krimosi... Užasno iskustvo. Trebaće mu jako dobar oporavak. Nadam se da će naći načina moli 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:37

Maki je napisao/la:
Danas ga u vestima ne spominju... U svakom slučaju imao je publicitet. Dobar ili loš ? Pokazaće vreme. Pitam se kako je naša dušica podneo boravak u zatvoru, lošu medijsku pažnju... Odvratno: policija ih vodi, novinari snimaju - kao da su najveći krimosi... Užasno iskustvo. Trebaće mu jako dobar oporavak. Nadam se da će naći načina moli 
Loš.

Evo, samo naši ( jedni od 635475036'4567') sutra pišu : kokain, extazi, nagodba, odvikavanje ... sramota !!!
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:44

Možda i neće biti loše po njega. Ne znam kakav je mentalni sklop turske populacije ali mislim da je u ljudskoj prirodi solidarisanje sa žrtvama. On je u ovom slučaju kolateralna šteta. Da li će biti nekog javnog izvinjenja putem medija? Bio bi red! Ali...
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:49

Ako je to njegova današnjav izjava, može se zaključiti da je on potuno slobodan od bilo kakvih optužbi (u šta i ne sumnjam).

Sigurno je ljut, a više povređen, treba, pored ostalog, samo izdržati 48 sati pod njihovim ''treningom'' popraćenim kamerama i novinarima, kao da se snimala neka reklama, film ....., užas.

Ja još nisam uverena u jučerašnju navodno njegovu izjavu, a pogotovo, po pisanju, njegovo priznanje da je probao obzirom da mu nisu ništa našli u uzetim uzorcima, osim ako na to nije bio ''prinuđen'', a ako je tako onda taj proces ima sasvim drugu ''notu i cilj''. Realno, koliko god si čist, nikome ne bi bilo lako i prijatno to podnositi, pa ni njemu.

Volela bih da nije ni probao, ponavljam opet ako je to istina. On mi ni u kom pogledu ne izgleda kao osoba sa tim zlim porokom, niti verujem u to, jer vraga bi on onako dobro izneo glumačke uloge, a nikada po tom pitanju u medijima nije ni pomenut, ko da se to ne bi znalo. Na stranu to što ga obožavam zbog njegove dobre glume a i lijepog i harizmatičnog izgleda, on mi uvek svojom pojavom, držanjem, energijom, nastupom, itd. odaje u svakom pogledu normalnu osobu puno samopouzdanja, da raspoznaje dobro od nedobrog, da zna vrednosti života, .......

To što se u istinu poslednje dve godine vrti u krugu (ne zna kuda udara, šta hoće, skim bi) sa određenim ''ispadima'' vidjelimo smo već kakvih, sigurno su sasvim drugi neki samo njemu poznati razlozi, i sada zaista mora na tome poraditi, kako sam tako i uz podršku sposobnih i prema njemu dobronamernih osoba,, on to može i treba, on je nesvjest1 broj 1. Navijam uvek za njega yes yes 
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 21:51

Maki je napisao/la:
Možda i neće biti loše po njega. Ne znam kakav je mentalni sklop turske populacije ali mislim da je u ljudskoj prirodi solidarisanje sa žrtvama. On je u ovom slučaju kolateralna šteta. Da li će biti nekog javnog izvinjenja putem medija? Bio bi red! Ali...
...ma kakva isprika?????
...za što?????

...pa ta je akcija uspjela...
...uhvatili su dilere...konzumente...
...i to poprilično dobar ulov...
...čak i kremu društva...

...on je možda bio kolateralna žrtva...
...iako...no dobro...
...u svakom slučaju...takve su žrtve prihvatljive...
...svugdje je tako...pa i u Turskoj...

...znate li koliko nevinih ljudi prođe i veći pakao...ali se izdignu iznad toga...

...neće mu biti apsolutno ništa...
...nek ne izigrava žrtvu i nek nastavi živjeti...
...u nadi da je dobro promislio o svom životu u posljednje dvije goidne...
...vremena za razmišljanje je svakako imao...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:02

...kad je KI priveden i pritvoren...svi su ustali...
...ali podršku su mu pružali ...vjerojatno uz obitelj, JEDINO još fanovi...

...nestali su prijatelji...
...nestala je podrška javnosti...


...ono što mene nekako brine je reakcija svih...
...KI je pušten...i fanovi su sretni...
...međutim...dojam je da nitko ne vjeruje da je sve gotovo...
...kao da su svi sretni s dozom opreza...

...možda je to moje viđenje...ili samo osjećaj...ne znam...

...ali i ja osjećam neki grč u želucu...
...kao da nešto nije ok...

...koliko mi god bio drag...
...nekako mislim da se sve ovo nije dogodilo sasvim slučajno...
...uspješna akcija kao ova nije se dogodila u dva dana...
...nadzor je provođen dugo i očito uspješno...
...i više zaista ne mislim da je sve posljedica Gezija...niti najmanje...

...bojim se...reći ću...
...pa i pod cijenu da me ubijete...bananirate...brišete s foruma...
...bojim se da tu ima istine...
...možda je nisu uspjeli dokazati...
...ali...

...to je moje mišljenje...
...ali se nadam da je totalno pogrešno...

...iako...sve njegove reakcije su totalno krive...
...a u orahe, kikiriki i marelice...sumnjam da je itko povjerovao...

...toliko od mene...
...morala sam reći...
...jer tako, na žalost, trenutno razmišljam...
...u nadi da sam totalno u krivu...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:13

Honejčice, sad će te Adančica opovrgnuti sa jasnom razradom za i protiv tvog stava. Naravno sve sa argumentima vidiga


A ja Kenana još uvek gledam kroz ružičaste naočare [You must be registered and logged in to see this image.]....Želim mu verovati... Mislim da on nije u tim vodama.... Šta ću, kad je on u pitanju, ne mogu biti objektivna.


Zadnja promjena: Maki; čet 08 kol 2013, 22:23; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:19

Morati će Adančica i mene razuvjeriti...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:30

honeybunny je napisao/la:
...kad je KI priveden i pritvoren...svi su ustali...
...ali podršku su mu pružali ...vjerojatno uz obitelj, JEDINO još fanovi...

...nestali su prijatelji...
...nestala je podrška javnosti...


...ono što mene nekako brine je reakcija svih...
...KI je pušten...i fanovi su sretni...
...međutim...dojam je da nitko ne vjeruje da je sve gotovo...
...kao da su svi sretni s dozom opreza...

...možda je to moje viđenje...ili samo osjećaj...ne znam...

...ali i ja osjećam neki grč u želucu...
...kao da nešto nije ok...

...koliko mi god bio drag...
...nekako mislim da se sve ovo nije dogodilo sasvim slučajno...
...uspješna akcija kao ova nije se dogodila u dva dana...
...nadzor je provođen dugo i očito uspješno...
...i više zaista ne mislim da je sve posljedica Gezija...niti najmanje...

...bojim se...reći ću...
...pa i pod cijenu da me ubijete...bananirate...brišete s foruma...
...bojim se da tu ima istine...
...možda je nisu uspjeli dokazati...
...ali...

...to je moje mišljenje...
...ali se nadam da je totalno pogrešno...

...iako...sve njegove reakcije su totalno krive...
...a u orahe, kikiriki i marelice...sumnjam da je itko povjerovao...

...toliko od mene...
...morala sam reći...
...jer tako, na žalost, trenutno razmišljam...
...u nadi da sam totalno u krivu...
Now I realized that I I write here in vain, no one reads ... probably because in the English ... I expressed its it this afternoon
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:31

honeybunny je napisao/la:
...kad je KI priveden i pritvoren...svi su ustali...
...ali podršku su mu pružali ...vjerojatno uz obitelj, JEDINO još fanovi...

...nestali su prijatelji...
...nestala je podrška javnosti...


...ono što mene nekako brine je reakcija svih...
...KI je pušten...i fanovi su sretni...
...međutim...dojam je da nitko ne vjeruje da je sve gotovo...
...kao da su svi sretni s dozom opreza...

...možda je to moje viđenje...ili samo osjećaj...ne znam...

...ali i ja osjećam neki grč u želucu...
...kao da nešto nije ok...

...koliko mi god bio drag...
...nekako mislim da se sve ovo nije dogodilo sasvim slučajno...
...uspješna akcija kao ova nije se dogodila u dva dana...
...nadzor je provođen dugo i očito uspješno...
...i više zaista ne mislim da je sve posljedica Gezija...niti najmanje...

...bojim se...reći ću...
...pa i pod cijenu da me ubijete...bananirate...brišete s foruma...
...bojim se da tu ima istine...
...možda je nisu uspjeli dokazati...
...ali...

...to je moje mišljenje...
...ali se nadam da je totalno pogrešno...

...iako...sve njegove reakcije su totalno krive...
...a u orahe, kikiriki i marelice...sumnjam da je itko povjerovao...

...toliko od mene...
...morala sam reći...
...jer tako, na žalost, trenutno razmišljam...
...u nadi da sam totalno u krivu...

Honeyčice, čemu bojazan za izraziti svoje mišljenje ???

Mi nismo , nadam se, forum koji utjeruje strah i špila disciplinu ..

Ja ti ne bi puno proturiječila, pogotovo za prvi post ... prošlo je, neka se ne čačak.. ja sve te navodne izjave primam sa rezervom i ne mogu ga za njih kritizirati, jer sam uvjerena da ih nije dao i da je negdje u svom selu, potpuno nedostupan.

Za drugi samo to da je ipak , između onih koji su jučer izvedeni pred sud, oslobođeno njih 3-4.
Ostali su kažnjeni noivčano, poslani na liječenje... podiže se optužba protiv nekih.

Da su nalazi krvi i kose pokazali bilo što, i on bi bio među ovim ostalima.
I tako je već blamiran, privođen, doveden u isti koš sa svima.. nisu imali razloga ni načina poštediti ga.

Akcija je očigledno vrlo uspjela, meni je drago zbog toga . Neki su istraživani od prvog dana, a neki su upali u istragu u tijeku a neki su uletili u krivom momentu.

Ne razumijem jedino ovo: bojiš se da tu ima nešto, a nisu uspjeli dokazati ...

Od svega, meni je najvažnije da nije pozitivan nalaz ni krvi ni kose. To znači da nije ovisnik, da nije skoro u prošlosti, ništa konzumirao. I to me raduje. Pogotovo , ako je kako pišu da je priznao, probao.

Ako je nekad i bilo, drago mi je da se riješio.

Ako nisu uspjeli dokazati, nije bilo unatarg podugo vremena .


Ako je Sudu bilo dovoljno da ga oslobodi sumnji ( optužbe nisu ni postojale ), i meni je !!! Tko sam ja da mu sudim.....

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:35

Bes ni...you only said that you doubt he gave statement from todays press...
...but I doubt in many things about his case...
...and we read your comments...don´t worry...we understand you...and we love your comments...Novosti 6 KI - Page 26 2836737430 

...adančice...
...šala...šala...
....ne bojim se ja modova niti bili što reći na ovom forumu...
...pa tu sam doma...Novosti 6 KI - Page 26 2784008398 

...niti u jednom trenutku nisam pomislila da je ovisnik...
...niti sam to igdje ikada napisala...

...ali da mi priča o orasima i mnogim drugim stvarima ne smrdi...to je istina...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:39

honeybunny je napisao/la:
Bes ni...you only said that you doubt in his statement from todays press...
...but I doubt in many things about his case...

...adančice...
...niti u jednom trenutku nisam pomislila da je ovisnik...
...niti sam to igdje ikada napisala...

...ali da mi priča o orasima i mnogim drugim stvarima ne smrdi...to je istina...
No, I wrote a "great" post about what happened ...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:40

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:46

bes ni je napisao/la:
I do not know if you understand what I mean, and read it  Novosti 6 KI - Page 26 1245697846  ... I was not surprised, I am of Marijuana ... and so it was clear to ... they just needed a loud process and they got it, and it is clear that between the prosecution and the side of Kenan's   was trade ... The fact that Murat and his wife never showed and not advertise, it means that between their party and the prosecutor's office is an agreement ... Kenan did not want to be seen to make concessions in the financial plan, that he was "ahead of the rest," put pressure on him and finally (obviously) they agreed on a price, probably less than the prosecution requested a ... hence the innocent
 acceptance and release pending trial .... He obviously was so angry that   he went through the stage door and do not think that today it before the holiday ... Suffered his name, hit his finances .... he urgently needs a new PR campaign, a new image ... he should make a confession, to say "thank law enforcement authorities that he was rescued in time" ... But ... if he wants to do it all? .... I am afraid that he may have been commenced depression .... and then what ... Judging by his actions, he have  not very strong will ... over the three days the whole world is turned upside down for him .... sit in the interrogation a few hours, you have no idea what it is, even if to you are respectful to the ...
and spend 48 hours in the dungeons, and feeling so much pressure from the outside ... it's just indescribable
...sorry...you ment this post...

...I agrree with U...
...so you believe he was released till the trial...
...and U doubt that prosecution dropped charges against him???
...or I missunderstood it?


Bes ni...you found something about it or you have some reliable sources or that is your opinion?
....anyway....it is very interesting view...


Zadnja promjena: honeybunny; čet 08 kol 2013, 22:53; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:52

honeybunny je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
I do not know if you understand what I mean, and read it  Novosti 6 KI - Page 26 1245697846  ... I was not surprised, I am of Marijuana ... and so it was clear to ... they just needed a loud process and they got it, and it is clear that between the prosecution and the side of Kenan's   was trade ... The fact that Murat and his wife never showed and not advertise, it means that between their party and the prosecutor's office is an agreement ... Kenan did not want to be seen to make concessions in the financial plan, that he was "ahead of the rest," put pressure on him and finally (obviously) they agreed on a price, probably less than the prosecution requested a ... hence the innocent
 acceptance and release pending trial .... He obviously was so angry that   he went through the stage door and do not think that today it before the holiday ... Suffered his name, hit his finances .... he urgently needs a new PR campaign, a new image ... he should make a confession, to say "thank law enforcement authorities that he was rescued in time" ... But ... if he wants to do it all? .... I am afraid that he may have been commenced depression .... and then what ... Judging by his actions, he have  not very strong will ... over the three days the whole world is turned upside down for him .... sit in the interrogation a few hours, you have no idea what it is, even if to you are respectful to the ...
and spend 48 hours in the dungeons, and feeling so much pressure from the outside ... it's just indescribable
...sorry...you ment this post...

...I agrree with U...
...so you believe he was released till the trial...
...and U doubt that prosecution dropped charges against him???
...or I missunderstood it?
So about the same today-wrote - dosie of 10 people  not gone to trial, the prosecutor's office released them without trial, and the case was closed ... 12 more - also released without trial, but under control ... and the rest were transferred to court


Zadnja promjena: bes ni; čet 08 kol 2013, 23:00; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:55

[You must be registered and logged in to see this link.]

Aralarında Kenan İmirzalıoğlu, Nehir Erdoğan, Engin Altan Düzyatan, Özge Özpirinççi ve Ersin Korkut'un da bulunduğu 21 kişi tutuksuz yargılanmak üzere savcılıktan serbest bırakıldı
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 22:58

honeybunny:

Bes ni...you found something about it or you have some reliable sources or that is your opinion? ....anyway....it is very interesting view... je napisao/la:
Just justice system in our country and in Turkey the same ... and I know how it works
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:01

bes ni je napisao/la:
honeybunny:


Just justice system in our country and in Turkey the same ... and I know how it works
...ok...thanks...

...that is something I can believe in...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:04

Bes ni , ja sam vidjela , ali ...

Ja ne razumijem u potpunosti što  piše .... pa se nisam upuštala u diskusiju ...

Očigledno, sumnja da su mu , grubo rečeno, pomogli oko dokaza, falsificirali ?

Ili da se nagodio ?

Zašto mislite da to ne bi objavili? Pa priznao je da je probao .. blamaža je već tu ... bar bi ga poslali na liječenje.

Priajtelji? MIjenjati.
Menađer ? Hitno mijenjati ( jučer već rekoh )
PR? Hitno zaposliti .

Slike pijanstva , koje nije mogao niti zaustaviti niti prikriti ( ostaviti ga onako jadnog i ranjivog ) je bio alarm. Gdje su tada bili prijatelji ?
Nesređen i neorganiziran život . U smislu: nezaštićen .

Nije ni čudo da upadne u ovakvu svinajriju .
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:08

Oh, sad vidim, mislite da je pušten do suđenja ?

To se ni po čemu nije dalo naslutiti.. svi su rekli :oslobođen sumnji i pušten...

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:09


...tako piše u članku koji je postala Bes ni...

...iako Ay Yapimovo priopćenje je drukčije...a oni, sigurna sam, imaju točne informacije..
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:10

adan je napisao/la:
Bes ni , ja sam vidjela , ali ...

Ja ne razumijem u potpunosti što  piše .... pa se nisam upuštala u diskusiju ...

Očigledno, sumnja da su mu , grubo rečeno, pomogli oko dokaza, falsificirali ?

Ili da se nagodio ?

Zašto mislite da to ne bi objavili? Pa priznao je da je probao .. blamaža je već tu ... bar bi ga poslali na liječenje.

Priajtelji? MIjenjati.
Menađer ? Hitno mijenjati ( jučer već rekoh )
PR? Hitno zaposliti .

Slike pijanstva , koje nije mogao niti zaustaviti niti prikriti ( ostaviti ga onako jadnog i ranjivog ) je bio alarm. Gdje su tada bili prijatelji ?
Nesređen i neorganiziran život . U smislu: nezaštićen .

Nije ni čudo da upadne u ovakvu svinajriju .
So he is justified, is no treatment will not be ...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:14

honeybunny je napisao/la:

...tako piše u članku koji je postala Bes ni...

...iako Ay Yapimovo priopćenje je drukčije...a oni, sigurna sam, imaju točne informacije..
Is the statement ai yapim written something else, it says that he was led away to testify ... where is not written that the arrested ... and then he will make a statement
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Emptyčet 08 kol 2013, 23:16

Drage moje, čitam vaša mišljenja i iskreno ne znam što bih rekla ili mislila.

S jedne strane potpuno razumijem Honeyčicu i slažem se da je dosta toga ostalo nerazjašnjeno. Štoviše, jako me veseli kritičko razmišljanje oko ovog cijelog slučaja, jer ne volim kada se stvari uzimaju zdravo za gotovo samo zato što ga mi volimo i zato što nam je neodoljivo zgodan.
Ja sam se jučer naravno radovala što su ga pustili, ali ipak je u meni ostao tračak sumnje. Posebno nakon objašnjena s kikirikijima i ostalim orašastim i inim voćem.
E sada, možda je stvarno tako bilo (koliko god naivno i glupo zvučalo), a mi to očito nećemo saznati.
Utoliko mislim da mu je ovaj cijeli slučaj JAKO naštetio jer će uvijek ostati sumnja da li on to samo konzumira kikirikije iliti nešto drugo.

Također, nije mi jasno da su ga zatvorili samo zbog jednog razgovora. Ali, realno gledajući, i tako što je moguće.
S druge strane, ako je znao da ga terete za samo taj razgovor, zašto priznaje konuzmaciju prije dvije i prošle godine? Po meni nepotrebno.
Naravno, možda on to uopće nije izjavio, ali mi možemo diskutirati samo o onome što nam na pladnju nude novinari.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 6 KI - Page 26 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 6 KI   Novosti 6 KI - Page 26 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 6 KI
[Vrh] 
Stranica 26 / 40.Go to page : Previous  1 ... 14 ... 25, 26, 27 ... 33 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: