Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Special report by HATA (9. mjesec 2013.)

Go down 
+16
melodija
honeybunny
Amra
Re Alone
Tessa
Laguna
bes ni
kikule81
ASTERVANDER
mrvica 1234
Maki
S.N.O.B1
Pesimisticna
adan
suradnica
The Queen
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptypon 07 lis 2013, 23:58

Amra je napisao/la:


Jedna neuspjela ali meni je baš uspjela jer dočarava tu masu, pokretljivost, vječito kretanje kao na rubu kaosa...., a on u sredini kuha kavicu...za smirenje....
(imam osjećaj da bih mogla živjeti dolje, a kad zamislim ovakav tempo u svom gradu...hmmm....ne znam....)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Amra, znaju se oni i primiriti, kad im je u interesu. Ono što je Kike i meni palo u oči na azijskoj strani je ova skupina ljudi koji uredno jedan po jedan stoje na rubu trotoara/nogostupa i čekaju autobus i kad bus stigne jedan po jedan ulaze. Mi na Balkanu bismo se, vjerovatno, dobro "izlaktali" po sistemu "ja ću prvi ući".

Čudni su ti Turci, uvjek vas nečim iznenade !

[You must be registered and logged in to see this image.]

Isto veče na azijskoj strani, još jedna zanimljivost. Izlog sa kupaćim kostimima.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:07

Avalonček, Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2836737430 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:12

Ajme, Avalonček, kolegice draga, super su ti fotke. Obožavam te životne....pričaju priču. Kupaći kostimi..očale ??? Bikini yok?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:15

Amra je napisao/la:
Ajme, Avalonček, kolegice draga, super su ti fotke. Obožavam te životne....pričaju priču. Kupaći kostimi..očale ??? Bikini yok?
Da, Amra, pored je bio drugi izlog sa bikini kostimima, ali koga to interesira pored ovog izloga ?
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:16

Avalonček, super slike. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2784008398 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:18

Adančica pored ovih kostima u Istanbul kremu za sunčanje nosi...vidiga ...
E, Adančice, da te dohvati Riza iz Ferihe vidla bi ti svog Boga što si se toliko razgolitila da ti krema treba!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:25

Amra je napisao/la:
Adančica pored ovih kostima u Istanbul kremu za sunčanje nosi...vidiga ...
E, Adančice, da te dohvati Riza iz Ferihe vidla bi ti svog Boga što si se toliko razgolitila da ti krema treba!
Da, Amričak, u ovim kostimima si zaštićena kao bosnaski medvjed. Niko ti ne može ništa..... nažalost...


Zadnja promjena: avalon amelie; uto 08 lis 2013, 00:54; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:30

Amra je napisao/la:
Adančica pored ovih kostima u Istanbul kremu za sunčanje nosi...vidiga ...
E, Adančice, da te dohvati Riza iz Ferihe vidla bi ti svog Boga što si se toliko razgolitila da ti krema treba!
Ah, ja jadna mala i nezaštićena, nadala sam se da će me dohvatiti netko drugi .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 ... (kud baš Riza iz Ferihe)... i da će mi trebati kremica ...smile 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:37

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Adančica pored ovih kostima u Istanbul kremu za sunčanje nosi...vidiga ...
E, Adančice, da te dohvati Riza iz Ferihe vidla bi ti svog Boga što si se toliko razgolitila da ti krema treba!
Ah, ja jadna mala i nezaštićena, nadala sam se da će me dohvatiti netko drugi .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 ... (kud baš Riza iz Ferihe)... i da će mi trebati kremica ...smile 
Pa Riza i Meho su najopasniji! A šta bi ti ....? Leventa il Emira da te dohvate...? Tad ti ni krema ne bi trebala...vidiga 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 00:38

avalon amelie je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Adančica pored ovih kostima u Istanbul kremu za sunčanje nosi...vidiga ...
E, Adančice, da te dohvati Riza iz Ferihe vidla bi ti svog Boga što si se toliko razgolitila da ti krema treba!
Da, Amričak, u ovim kostimima si zaštićena kao bosnaski medvjed. Niko ti ne može ništa..... nažalost....Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 
Svoje žene Turci čuvaju, a plavuše iz bijelog svijeta....no problem...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 01:01

Još malo plodova Azije  sa Uskudara  ( Korekcija : nije Uskudar nego Kadikoy !!!! Vječna boljka, koja nam je prošle godine dala malo frke !! Adančica brka Uskudar i Kadikoy!! ... )

Slatko

[You must be registered and logged in to see this image.]

Yumurta ( simpatične li riječi)

[You must be registered and logged in to see this image.]



Sad možemo i u  dan 4.


Dio ekipe odlazi u Dolmabahce, Ayu ... sastat ćemo se u podne kod Aye.

Taksim u jutranjoj čistoći

[You must be registered and logged in to see this image.]

Gezi park - najpopularniji park u 2013. godini

[You must be registered and logged in to see this image.]

Šetnja Osmanbeyom, Ezel lokacijama

[You must be registered and logged in to see this image.]

Cilj: Novi dio europskog dijela, po mogućnosti Etiler

[You must be registered and logged in to see this image.]

Za početak, prelijepi susret tradicije sa modernim

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 08 lis 2013, 12:33; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 01:10

Propustila sam sve od podmornice do sad smile čitam redom pa ću tako i pisati.

Ne treba (ili treba) reći da su sličkice ekstra, kao da osjećam te ulice iako sam kratko bila prošli put... kao da osjećam miris te hrane sa ovih fotki... :)  čudno... Zaista ste zabilježile predivne momente - kojiih tamo ima u izobilju. Ponovo sam fascinirana kako je sve - čisto!

I drago mi je da se Amrica uklopila u ekipu, mada to nije teško kad su osobe spremne na kompromis grli .
Tessičice, neću komentarisati Mustafu...  samo ću staviti ovaj smajlić Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 

adan je napisao/la:
suradnica je napisao/la:

U tom vašem putovanju nije bitan samo grad i destinacija,bitna je ta povezanost i nadopunjavanje,barem tako imam osjećaj čitajući vas.Bitna je opuštenost.No zanima me što se dogodila nakon "tuširanj" i auta pred zgradom,da li je taj auto itko i odvezao,da li ste bile u mogućnosti čekati ili?' moli 
Ha, yesi nas ... lijepo se to sve posložilo .. yes 

Auto je stajao,mi čekale, auto stajao , mi čekale.. na žalost, zadnji dan u Istanbulu , planirana kupovina ... moralo se dalje.. nismo znale koliko će trajati, hoće li uopće izaći ..iako je to bio najlogičniji slijed... ljuti 
Tessa je napisao/la:
Možda smo trebale još čekati, a možda nije niti izlazio, iako bi bilo logično da je (kako i Adančica kaže). Sve u svemu, da je i izašao, mi mu vjerojatno ne bi niti prišle. Ipak je nezgodno loviti ga ispred stana. Doduše, meni bi bilo dovoljno vidjeti ga onako u prolazu. ljuti ljuti ljuti 
Što se tiče ovog - da li se KI konačno uhvatio u 'mrežu'...
Znate kako... odlazak u Istanbul ima svoje draži i sve to stoji. Isto tako taj put je prilična investicija (bar u mom slučaju), tako da bi ja 'žrtvovala' jedan dan i provela ga kod njegove zgrade i - čekala. Morao bi se pojaviti. Ako ne prvi dan onda drugi ili treći. Kad se pojavi, ukoliko postoji mogućnost, ljubazno mu se obratila, zamolila za fotodokument :) i pošla dalje. Ne znam, možda vama to zvuči bzvz ali ako bi mi bilo toliko stalo da to uradim - ja onda bih. I ne bi mi bilo nezgodno. Zašto bi? Naravno da to ne bi učinila da nas je deset, ali da sam sama ili jedna od cura sa mnom - zašto ne. On je samo čovjek. Običan. Normalan. Ljubazno prišla i to je to.

E, ako bi to čekanje predugo trajalo hallo  nakon toga bi lijepo doplatila 5 dana i razgledala grad veselje


adan je napisao/la:
I .. fotke Jablanovog hotela danju ! Još nema ime, nema gostiju ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jako lijepo izgleda. Nadam se da će i unutra biti sve sređeno s mjerom i ukusom. Ko zna... možda provjerimo nekad fućka 

Amra je napisao/la:
Hmmm...vidiš, vidiš, nismo se sjetile da bismo trebale izgrliti ta stabla. Prošle smo pored njih par puta ali nismo se sjetile. Ne, mislim da nismo ni fotkale....
Ovo je neoprostivo ljut 

Ali OK, postale ste odmah nakon toga slike kavice tako da ste me kupile... istog momenta....
Baš zanimljivi šoljica i tanjirić. Nisam ni ja to prije vidjela. O Tuuuuuurciii što sve nećete izmisliti :didi7: 

adan je napisao/la:
Sad, nakon kavice .. nastavak lijepog jutra !

Mali trofej, koji ste već vidjele, ali ovdje pripada kronološki...a i ponavljanje je majka dobrog ... fućka 

[You must be registered and logged in to see this link.]

Kad smo stigle, već je bio postavljen. Ogradica zatvorena.
Hmmm.... Sigurna sam da se niste sudile dotaći auto :didi7: 
Jeste li bar slale poljupce ka njemu da se zalijepe za stakla, vrata i to...? :didi7: 


Sporo prelazim strane... nastavak slijedi...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 01:26

Amra je napisao/la:
Ah Kadikoy, Moda...ne znam, taj azijski dio isto pun života.....
Evo malo mojih iz tog dijela grada. Nisam ih pravo ni pogledala od kad sam ih napravila pa sad i ja uživam s vama....
Suradnice, hvala na komplimentima za kavu ali zaista je puno veća Adančićićićina zasluga jer je jadna svako jutro kuhala kavicu.....
Jedna neuspjela ali meni je baš uspjela jer dočarava tu masu, pokretljivost, vječito kretanje kao na rubu kaosa...., a on u sredini kuha kavicu...za smirenje....
(imam osjećaj da bih mogla živjeti dolje, a kad zamislim ovakav tempo u svom gradu...hmmm....ne znam....)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Daa... Adančicine kave svako jutro daaaaa!!! grli 

Hrana koju je Tessičica izabrala mi izgleda OK. Što bi ja rekla - nešto konkretno :)
(Btw nikad više ne bi probala onaj.. kako se zove.. što kupismo onda...)

A što se tiče ove vreve, Amrice čini mi se da ona nije kao kod nas (ili vas). Mislim da bi je i ja mogla podnijeti, iako sam u osnovi tip koji voli osamu i mir, tišinu. Ipak, mislim da mi ova gužva ne bi smetala. Nekako je vidim kao 'svak svog posla'. To je, bar mislim, čini drugačiju od naše.

Tessa je napisao/la:
Ahhh, da. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 Naišle smo na snimanje neke serije gdje su dvojica glumila pijance (btw. mogli su angažirati i nas. Bile bi uvjerljivije -barem tu večer Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 ). Ja luda išla slikati s blicem, a oni me svi pogledali i počeli  vikati nešt tipa "fotograflar". Malo sam se pravila luda da ne čujem. sram Ubrzo su ponovili snimanje iste scene - da li je zbog mene ili ova dvojica nisu bila uvjerljiva - tko će ga znat. fućka 
Hahahaha već zamišljam scenu. No, tu je šarmantna T. koja sve vrlo brzo stavlja pod kontrolu.
A ovo za piće neću komentaristai ... sram 

avalon amelie je napisao/la:
Isto veče na azijskoj strani, još jedna zanimljivost. Izlog sa kupaćim kostimima.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Kupaći kostimi??


I za kraj vidim (OPET) neki slatkiši.
Jeste primjetili da tih radnji ima na svakom koraku a da je svaka posebna. Utrkuju se ko će imati ljepše kolače, dekorativnije... Koliko samo pažnje tome daju... Eh...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 01:51

Reee , zvalo se kebab i .. jedan za cijeli život. Doslovno . Slažem se. fućka 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 08:26

Jao, slikali ste i Didem, i restoran u kome radi! Divota moli 
Moram da kazem da se slazem od prve do zadnje reci sa Re, sto se tice cekanja Kenana! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2836737430 Ja bih cekala isto dok se ne pojavi, ne bih mogla nesto drugo raditi dok ga ne vidim,..
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 12:39

Kenan :) je napisao/la:
Jao, slikali ste i Didem, i restoran u kome radi! Divota moli 
Moram da kazem da se slazem od prve do zadnje reci sa Re, sto se tice cekanja Kenana! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2836737430 Ja bih cekala isto dok se ne pojavi, ne bih mogla nesto drugo raditi dok ga ne vidim,..
Restoran-bar u kom radi Didem je Sultanas, inače bar u kojem je u Ezelu pjevala Selma ...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 15:26

A ko je Didem Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 1245697846 ?

Niste šetale kroz Gezi park? I ovo je dovoljno da vidim da je lep i uređen. Gledala sam plan kako bi trebao izgledati Taksim nakon restauracije : beton + asfalt sa malo zelenila. Podržavam ih u borbi za očuvanje parka... Da se razumemo ja obožavam modernu arhitekturu ali isto tako volim prirodu. Istanbul mi se sviđa jer ima mnogo zelenih površina i cveća - makar na vašim slikama :didi8: 

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 15:35

Maki je napisao/la:
A ko je Didem Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 1245697846 ?

Niste šetale kroz Gezi park? I ovo je dovoljno da vidim da je lep i uređen. Gledala sam plan kako bi trebao izgledati Taksim nakon restauracije : beton + asfalt sa malo zelenila. Podržavam ih u borbi za očuvanje parka... Da se razumemo ja obožavam modernu arhitekturu ali isto tako volim prirodu. Istanbul mi se sviđa jer ima mnogo zelenih površina i cveća - makar na vašim slikama :didi8: 
Šetale smo kroz Gezi. Stavit ću svoje sličice za sat-dva kad se domognem laptopa na kojem su mi sličice.....bit će i betona i zelenila i modernih zgrada....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 15:39

Ree, hvala na lijepim riječima. Osjećam da sam se uklopila, osjećam da tako i cure misle, a posebno me veseli što smo si mogle sve reći ili predložiti otvoreno i iskreno...kao da se družimo tko zna od kad.
Ovo za iskorak prema Bebeu da ga slučajno zaskočim? A eto, što ću kad sam takva. Ili bih zbrisala ili se pravila da nemam pojma tko je.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 15:41

Iskopine na Taksimu su zatvorene.
Napravili su podzemni , vrlo korisan trg, na kojem su zadnje stanice autobusa, koji su nekad stajali na samom Taksimu i činili strašnu gužvu i nered.
Jeste dolje previše betona, ali ovako velikom gradu je trebalo.. preostalo je još jako puno i dovoljno zelenila...

Sve ima svoju cijenu .

Gezi je sada možda malo manji , ali i dakje vrlo lijep.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 16:12

adan je napisao/la:
Iskopine na Taksimu su zatvorene.
Napravili su podzemni , vrlo korisan trg, na kojem su zadnje stanice autobusa, koji su nekad stajali na samom Taksimu i činili strašnu gužvu i nered.
Jeste dolje previše betona, ali ovako velikom gradu je trebalo.. preostalo je još jako puno i dovoljno zelenila...

Sve ima svoju cijenu .

Gezi je  sada možda malo manji , ali i dakje vrlo lijep.
Ček malo. Koji podzemni trg? Što to nisi rekla dok smo čekali otobus za Levent nemajući pojma gdje je stanica....kava 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 18:02

Taksim ponovo...okupan jutarnjim suncem...bez gužve....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Gezi...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Betonski plato koji još treba urediti (s istočne strane Gezi parka?). Ispod su odveli prometnice koje su gušile Taksim. To je u redu ali nije u redu da na mjestu Gezi parka nikne shoping centar. Nikako.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Levent...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A ovo je ispod prometnice....za ne povjerovat...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mjesto gdje nismo htjele ući i gubiti vrijeme...shoping centar Kanyon....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Recimo moja firmica..... samo ne piše naziv Grupe...mogli bi me baš tamo prebaciti na posao...naučila bih Turski jezik u trenu....
[You must be registered and logged in to see this image.]

I da, krenule na Etiler bez da smo se dobro pripremile. Bila je moja ideja pa i moja krivnja. Ni Turci nas baš nisu znali pravo uputiti, a kad smo naišli na oznake bilo je malo kasno jer nismo znali koliko je daleko. Prošetali divnim cvjetnim ulicama (svaka se zove po nekom cvijetu npr, zumbul sokak, karanfil sokak), sve zeleno, prekrasno.
A bili smo cca 1 km od Etilera....Na koncu smo došle do početka Nispetiye cadd koju sam pohodila neki drugi dan i koja vodi na Etiler tj jest na Etileru...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nispetiye cadd na koju ću se vratiti....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Toliko od Leventa...sa Tesičićićicom smo se našle na Sultanahmetu....
[You must be registered and logged in to see this image.]

I malo Sirkecija koji mi je bio u srcu prošle godine jer je to bio moj kvart (hotel)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Prije Pierre Lotija...ručak...
Moj...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Honeyčićićin...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Adaaaaaaan......

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 20:27

adan je napisao/la:

Restoran-bar u kom radi Didem je Sultanas, inače bar u kojem je u Ezelu pjevala Selma ...
Da, da, znaam.. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2836737430 

Maki je napisao/la:
A ko je Didem Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 1245697846 ?
 
Najpoznatija trbusna plesacica u Turskoj, a i ovako je dosta poznata..po meni, najbolja koleginica..mmmm


Mmm..sto deluju ukusno ta jela..vesela 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 20:56

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
Iskopine na Taksimu su zatvorene.
Napravili su podzemni , vrlo korisan trg, na kojem su zadnje stanice autobusa, koji su nekad stajali na samom Taksimu i činili strašnu gužvu i nered.
Jeste dolje previše betona, ali ovako velikom gradu je trebalo.. preostalo je još jako puno i dovoljno zelenila...

Sve ima svoju cijenu .

Gezi je  sada možda malo manji , ali i dakje vrlo lijep.
Ček malo. Koji podzemni trg? Što to nisi rekla dok smo čekali otobus za Levent nemajući pojma gdje je stanica....kava 

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366 .. rado bi ti bila rekla da stojimo točno iznad stanice, da sam to znala .. svi oni busevi koji su ponirali negdje u nikud, zapravo su išli dolje na taj trg.
A mi zbunjenice, nikako da skužimo gdje nestaju ...

Nismo ti kazale ? Zadnje večer, kad smo se vraćale iz Rone parka, tu su nas iskrcali, kao 3 valiže, nismo imale pojma gdje smo .

Popele se škalma, a ono Taksim . Ako hoćeš na podzemnu, ni ne moraš gore izlaziti, spojeno  je .
Svijetli kao Betlehem.
.. kasnile smo vam, možda smo zato zaboravile kazati ... Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 2829516366

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Emptyuto 08 lis 2013, 21:09

Yoh, Kenanica nam je trbušna plesačica  !!!! Što bi Jablan o tome ???

______________________________

Evo, evo .. i ja sam skuhala.. moj ručak !! Samo da znate, ovo bijelo nisu salvete !! Tanko, tanko tijesto, kao palačinka , umjesto kruha ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Lijepo nas je Amričak prošetala po Leventu, kad bi ga inače ovako temeljito prohodale ? A i nešto mora ostati za drugi put !! Dakle, idući put Etiler je nastradao ...

Još jednom, fontana na Sultanahmetu , osunčana , prštava ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon ručka, valja nama na Pierre Loti ..
Na putu , uhvaćeni trenutak slijetanja na Ataturk 

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na Teleferiku uobičajena gužvica, čekamo pola sata .. ali se isplati ..

Pogled na Zlatni rog sa "njihovim" mostom .. bez ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. i sa Adančicom ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja nemam više sa Pierre Lotija, netko me je fotkao među stolovima ... inače, Karadayi lokacija .

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 08 lis 2013, 21:29; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 8 Empty

[Vrh] Go down
 
Special report by HATA (9. mjesec 2013.)
[Vrh] 
Stranica 8 / 18.Go to page : Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 13 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Putopis 10.mjesec 2012.
» Kalendar 2013. , 2014., 2015.
» Tuncel Kurtiz (1.2.1936 – 27. 9. 2013.)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: