Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Special report by HATA (9. mjesec 2013.)

Go down 
+16
melodija
honeybunny
Amra
Re Alone
Tessa
Laguna
bes ni
kikule81
ASTERVANDER
mrvica 1234
Maki
S.N.O.B1
Pesimisticna
adan
suradnica
The Queen
20 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 01:11

Ah, da .. taj čaj je, Tessičićićice bio za pamćenje .. zaista najbolji u Istanbulu ...

Inače, ovo mjesto gdje vrijedne žene valjaju tijesto , isti je objekt, gdje smo pili čaj.
To je restoran , a čajana je odvojena .. vrlo lijepo uređeno !!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; ned 13 lis 2013, 01:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 01:12

adan je napisao/la:
Ah, da .. taj čaj je, Tessičićićice bio za pamćenje .. zaista najbolji u Istanbulu ...

Inače, ovo mjesto gdje vrijedne žene valjaju tijesto , isti je objekt, gdje smo pili čaj.
To je restoran , a čajana je odvojena .. vrlo lijepo uređeno !!

Nije li to na Sirkeciju?

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 01:18

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
Ah, da .. taj čaj je, Tessičićićice bio za pamćenje .. zaista najbolji u Istanbulu ...

Inače, ovo mjesto gdje vrijedne žene valjaju tijesto , isti je objekt, gdje smo pili čaj.
To je restoran , a čajana je odvojena .. vrlo lijepo uređeno !!

Nije li to na Sirkeciju?
Niti 50 m nizbrdo od Aye, prema Gulhane ...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 01:27

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
Ah, da .. taj čaj je, Tessičićićice bio za pamćenje .. zaista najbolji u Istanbulu ...

Inače, ovo mjesto gdje vrijedne žene valjaju tijesto , isti je objekt, gdje smo pili čaj.
To je restoran , a čajana je odvojena .. vrlo lijepo uređeno !!

Nije li to na Sirkeciju?
Niti 50 m nizbrdo od Aye, prema Gulhane ...
A znam, na lijevoj strani kad ideš prema gore. Ima jedan sličan na Sirkeciju, isto peku gozleme žene u izlogu....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 01:57

adan je napisao/la:
Dobro jutro, dana 7. - oga

Susjedstvo bezbrižno nana ? Nema nikakvih pokazatelja.
...a ja tvrdim - doma je - predosjećam ...
Pitam se: možda se upravo sada tušira ? ....

A nakon kavice, ukazuje nam se novi trag .. kanta od auta je isparkirana!!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Uredno postavljen ispred garaže, spreman, čeka gazdu?
smile  .. možda se je stvarno onda tuširao ? ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ipak , uzalud šetkamo  okolinom, ne pojavljuje se.
Nama je zadnji dan, i ovako već kasnimo sa planom više od sat vremena.

Možda je izašao minutu iza nas, a možda sat iza , a možda ni nije.
Moja teorija je ( nepokolebljiva ) : jedini razlog da netko izvadi auto iz garaže i drži ga parkiranog ispred, jeste taj da je spreman za polazak .

Nešto mora ostati i za treći put ! 
E o ovom sam ja pričala u nekom od posljednjih postova.
Znači - nema šanse [You must be registered and logged in to see this image.] NEEEEEMA ŠANSE da bi ja mrdnula s tog mjesta dok ga ne vidim.

Bože zdravlja biće još prilika za poći u Istanbul. Serija je u toku. Otkriće se još novih lokacija, značajnih zbog nečeg što se na njima dogodilo... OVO - ovo niste trebale da propustite.
Joooj...! Došle ste - nema auta. Krenule s kavice - auto tu. Pa samo je bilo pitanje momenta kad će se pojaviti. U to doba jutra sigurno negdje ide....

Nemojte se ljutiti na moj komentar - ali jednostavno ne vidim zašto je ispunjenje zadanog plana dobilo prioritet? Ne razumijem :lutijena: Taj dio plana je mogao ostati za taj "treći put" koji pominješ Adančice, zar ne? Oh šta ste propustile, oh cry 

Amra je napisao/la:
Još malo....ni ne znam koliko tih autića imam uslikanih. To sam ja zbog svojih bleskasta bleskasta bleskasta i srećko1  ..neka se dive...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Oprosti što sam od svega samo ovo quotala, ali uvijek me nasmije način na koji slikovito 'opišeš' djecu i MM!

Obožavam te! grli

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 09:02

Re Alone je napisao/la:
adan je napisao/la:
Dobro jutro, dana 7. - oga

Susjedstvo bezbrižno nana ? Nema nikakvih pokazatelja.
...a ja tvrdim - doma je - predosjećam ...
Pitam se: možda se upravo sada tušira ? ....

A nakon kavice, ukazuje nam se novi trag .. kanta od auta je isparkirana!!
[You must be registered and logged in to see this link.]

Uredno postavljen ispred garaže, spreman, čeka gazdu?
smile  .. možda se je stvarno onda tuširao ? ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ipak , uzalud šetkamo  okolinom, ne pojavljuje se.
Nama je zadnji dan, i ovako već kasnimo sa planom više od sat vremena.

Možda je izašao minutu iza nas, a možda sat iza , a možda ni nije.
Moja teorija je ( nepokolebljiva ) : jedini razlog da netko izvadi auto iz garaže i drži ga parkiranog ispred, jeste taj da je spreman za polazak .

Nešto mora ostati i za treći put ! 
E o ovom sam ja pričala u nekom od posljednjih postova.
Znači - nema šanse [You must be registered and logged in to see this image.] NEEEEEMA ŠANSE da bi ja mrdnula s tog mjesta dok ga ne vidim.

Bože zdravlja biće još prilika za poći u Istanbul. Serija je u toku. Otkriće se još novih lokacija, značajnih zbog nečeg što se na njima dogodilo... OVO - ovo niste trebale da propustite.
Joooj...! Došle ste - nema auta. Krenule s kavice - auto tu. Pa samo je bilo pitanje momenta kad će se pojaviti. U to doba jutra sigurno negdje ide....

Nemojte se ljutiti na moj komentar - ali jednostavno ne vidim zašto je ispunjenje zadanog plana dobilo prioritet? Ne razumijem :lutijena: Taj dio plana je mogao ostati za taj "treći put" koji pominješ Adančice, zar ne? Oh šta ste propustile, oh cry 

Amra je napisao/la:
Još malo....ni ne znam koliko tih autića imam uslikanih. To sam ja zbog svojih bleskasta bleskasta bleskasta i srećko1  ..neka se dive...
[You must be registered and logged in to see this link.]
Oprosti što sam od svega samo ovo quotala, ali uvijek me nasmije način na koji slikovito 'opišeš' djecu i MM!

Obožavam te! grli
Hvala draga Ree...grli 
A znaš, da je veći izbor smajlića tko zna kako bi izgledali...:didi8: 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 09:59

Draga Reeee, tebe ćemo u Istanbul poslati sa Kenanicom .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 

Što se tiče dana 7. , popodne ,
bile smo na mjestu,
koje je jednoj od nas posebno priraslo srcu. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2712590081 

Nadam se, da je nećemo dugo čekati u onoj krasnoj čajani,
i da će vam ubrzo postati svoje fotke sa tog mjesta. grli 

Ja se idem pakovati .

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 11:43

adan je napisao/la:
Draga Reeee, tebe ćemo u Istanbul poslati sa Kenanicom .. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 
Mi cemo ga uloviti vec prvog dana! safatati bleskasta :didi7: 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 12:42

Re Alone je napisao/la:
adan je napisao/la:
Dobro jutro, dana 7. - oga

E o ovom sam ja pričala u nekom od posljednjih postova.
Znači - nema šanse [You must be registered and logged in to see this image.] NEEEEEMA ŠANSE da bi ja mrdnula s tog mjesta dok ga ne vidim.

Bože zdravlja biće još prilika za poći u Istanbul. Serija je u toku. Otkriće se još novih lokacija, značajnih zbog nečeg što se na njima dogodilo... OVO - ovo niste trebale da propustite.
Joooj...! Došle ste - nema auta. Krenule s kavice - auto tu. Pa samo je bilo pitanje momenta kad će se pojaviti. U to doba jutra sigurno negdje ide....

Nemojte se ljutiti na moj komentar - ali jednostavno ne vidim zašto je ispunjenje zadanog plana dobilo prioritet? Ne razumijem :lutijena: Taj dio plana je mogao ostati za taj "treći put" koji pominješ Adančice, zar ne? Oh šta ste propustile, oh cry 
Nemamo se što ljutiti. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Potpuno si u pravu. Takva prilika se ne propušta i pitanje je hoće nam se ikada više ukazati. ljuti ljuti ljuti S druge strane, čekale smo oko sat vremena nakon što je auto isparkiran. Ne znam što mu je toliko trebalo da izađe. Možda je vidio da se neke "sumjivice" motaju oko zgrade pa je čekao da odemo. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 Ponekad je teško donijeti odluku kada si na licu mjesta -čekati, otići. Ahhh...cry 
Opet kažem, ja ga sigurno ne bih zaustavila ispred stana, jer, eto, nemam cojones za takvo što. Ali da bih ga voljela vidjeti onako izdaleka - bihhhhhhhh. ljuti ljuti ljuti

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 15:15

Ah ... ostalo mi je još toliko lijepih, šarenih, veselih, svakakvih sličkica ... podteme: voće, povrće ..
Sačekat će, jedno vrijeme...

Ja povratak neću postati.. kao da sam ostala .. nisam se vratila ... sram 


Ali, zato.. kad Honeyčica krene sa svojima, trajat će 3 tjedna !!! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 

Večeras iza 22h.... zadnje popodne , zadnjeg dana ...

Sada samo važno objašnjenje , kao uvod !!

Dakle, Honeyčica se nije udala. cry 

Nakon što je isprobala tepihe, zaključila je da su jeftini i odustala od udaje !!
Došla je na vrijeme da plati najbolji čaj u Istanbulu .
I odradi sa nama zadnju planiranu lokaciju,
koja je njoj poosebno prirasla srcu junačkom !!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; ned 13 lis 2013, 15:35; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 15:30

Amra je napisao/la:
E na ovu baklavu moram MM voditi...još je pod dojmom baklave s okusom janjetine...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 

Gözleme je u pitanju...tijesto koje se razvuče u okruglu lepinju, puni s čim već Turci žele, najčešće povrće, tj špinat, blitva ali pune i sa janjetinom, piletinom, sirom. Napravi se polukrug, rubovi pritisnu da se sljepe i onda se kratko peče s obje strane. Prije posluživanja ti narežu na par komada i ...afiyet olsun...
[img][You must be registered and logged in to see this link.]

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Eto, šta sam rekla! Tko zna, zna -Amričak zna sve o hrani. grli 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 16:24

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
E na ovu baklavu moram MM voditi...još je pod dojmom baklave s okusom janjetine...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 

Gözleme je u pitanju...tijesto koje se razvuče u okruglu lepinju, puni s čim već Turci žele, najčešće povrće, tj špinat, blitva ali pune i sa janjetinom, piletinom, sirom. Napravi se polukrug, rubovi pritisnu da se sljepe i onda se kratko peče s obje strane. Prije posluživanja ti narežu na par komada i ...afiyet olsun...
[img][You must be registered and logged in to see this link.]

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Eto, šta sam rekla! Tko zna, zna -Amričak zna sve o hrani. grli 
Što se bome i vidi...vidiga 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 16:31

Slažem se s Adančicom. Ni ja ne bih zaključila putovanje. Ostala sam dolje (djelić srca i duše...patetično?....neka je).
I nije da to djelim samo s vama. Moji doma su me prestali čudno gledati i pomirili se s time da im je mama, supruga, kćerka i sestra dijelom u Istanbulu.
Povremeno ću i ja stavljati slike s ovog puta.
Ovom prilikom bih se željela zahvaliti i savršenim suputnicama, Adan, Tessi, Honey i Combo. Cure, bilo mi je prelijepo s vama i ovo iskustvo ću uvijek rado ponoviti.....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 16:36

Amra je napisao/la:
Slažem se s Adančicom. Ni ja ne bih zaključila putovanje. Ostala sam dolje (djelić srca i duše...patetično?....neka je).
I nije da to djelim samo s vama. Moji doma su me prestali čudno gledati i pomirili se s time da im je mama, supruga, kćerka i sestra dijelom u Istanbulu.
Povremeno ću i ja stavljati slike s ovog puta.
Ovom prilikom bih se željela zahvaliti i savršenim suputnicama, Adan, Tessi, Honey i Combo. Cure, bilo mi je prelijepo s vama i ovo iskustvo ću uvijek rado ponoviti.....
Sada moram malo cmizdriti na ove lijepe riječi. cry 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 16:58

Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Slažem se s Adančicom. Ni ja ne bih zaključila putovanje. Ostala sam dolje (djelić srca i duše...patetično?....neka je).
I nije da to djelim samo s vama. Moji doma su me prestali čudno gledati i pomirili se s time da im je mama, supruga, kćerka i sestra dijelom u Istanbulu.
Povremeno ću i ja stavljati slike s ovog puta.
Ovom prilikom bih se željela zahvaliti i savršenim suputnicama, Adan, Tessi, Honey i Combo. Cure, bilo mi je prelijepo s vama i ovo iskustvo ću uvijek rado ponoviti.....
Sada moram malo cmizdriti na ove lijepe riječi. cry 
Prekrasna ekipa, prekrasni dami grli grli grli Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 , drago mi e shto ve poznavam :)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 17:29

kikule81 je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Slažem se s Adančicom. Ni ja ne bih zaključila putovanje. Ostala sam dolje (djelić srca i duše...patetično?....neka je).
I nije da to djelim samo s vama. Moji doma su me prestali čudno gledati i pomirili se s time da im je mama, supruga, kćerka i sestra dijelom u Istanbulu.
Povremeno ću i ja stavljati slike s ovog puta.
Ovom prilikom bih se željela zahvaliti i savršenim suputnicama, Adan, Tessi, Honey i Combo. Cure, bilo mi je prelijepo s vama i ovo iskustvo ću uvijek rado ponoviti.....
Sada moram malo cmizdriti na ove lijepe riječi. cry 
Prekrasna ekipa, prekrasni dami grli grli grli Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 , drago mi e shto ve poznavam :)
Kike, i meni je drago što sam te upoznala, kao i Avalon i ostatak ekipe....možda ćemo se nekom drugom prilikom opet družiti na Cihangiru ili bilo gdje u Istanbulu...grli 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 21:18

Ja se još ne mogu rascmizdriti i ostale radnje , jer nam je preostalo jedno popodne .

Na putu do završnog cilja , jedan zanimljiv balkon

[You must be registered and logged in to see this image.]



_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 22:17

Amra je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Slažem se s Adančicom. Ni ja ne bih zaključila putovanje. Ostala sam dolje (djelić srca i duše...patetično?....neka je).
I nije da to djelim samo s vama. Moji doma su me prestali čudno gledati i pomirili se s time da im je mama, supruga, kćerka i sestra dijelom u Istanbulu.
Povremeno ću i ja stavljati slike s ovog puta.
Ovom prilikom bih se željela zahvaliti i savršenim suputnicama, Adan, Tessi, Honey i Combo. Cure, bilo mi je prelijepo s vama i ovo iskustvo ću uvijek rado ponoviti.....
Sada moram malo cmizdriti na ove lijepe riječi. cry 
Prekrasna ekipa, prekrasni dami grli grli grli Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 , drago mi e shto ve poznavam :)
Kike, i meni je drago što sam te upoznala, kao i Avalon i ostatak ekipe....možda ćemo se nekom drugom prilikom opet družiti na Cihangiru ili bilo gdje u Istanbulu...grli 
Pusa svim djevojkama. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptyned 13 lis 2013, 23:55

Za ovo putovanje, zadnje popodne.
Dugo tražena lokacija , malo udaljenija od grada..ali , nama ništa nije nedostupno

Naravno, ništa nije jednostavno. Najprije, ukinut je vlak do Yesilkoya .
Onda potraga za stanicom. Očigledno, sve promjene su jako friške,
jer ni lokalno stanovništvo još ne zna gdje se čekaju busevi.

Ipak , ljubazni su, trude se, šlepaju nas. Ukrcavamo se, gužva, vrijeme neumitno leti. Daleko je .

Uviđamo, neki planovi ostaju za drugi put.

Od palniranog , biramo Röne Park , Yeşilköy .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovdje turske obitelji provode svoje nedjelje . Oni imaju taj običaj,
ovako se u parkovima zabavljaju, druže, ručaju ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Mi smo ovdje imale Ezel lokaciju

[You must be registered and logged in to see this image.]

Tessičićićici ostavljam detalje , meni još samo ovaj zalazak,
sa pogledom na Floryu , gdje je snimano " sve blue , sve plavo ",
no to ostavljamo za neki drugi putopis

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; pon 14 lis 2013, 00:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 00:05

I ja se zahvaljujem curama na predivnom putovanju.
To su bili dani ,koji se pamte .
Nevjerojatan osjećaj , kao da se znamo od uvijek.
Poseban doživljaj, sastanak na Tophane česmi : HATA , Kike, Avalonček , dvije njihove prijateljice , koje također pozdravljam .....

Blizina Bebea, koji se možda baš tuširao onda .. kad sam tako predosjećala ..

Zato nema kraja, nema zadnjeg dana ..
Dio mene je tamo, negdje na Besiktasu ,
ako to nije onaj drugi dio, pa je zapeo na Cihangiru ...


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 00:23

...velika hvala mojim suputnicama...
...Adan...Amra...Tessa...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 
...trpile su me...
...i iznijele su sav teret putopisa...
...ali njima ću se odužiti...
...neki drugi put...
...na nekom drugom mjestu...u Istanbulu...

...a vama ostalima...
...odužit ću se...malo zakašnjelim fotkama...


...hvala Kike i Avalon, kao i ostatku teama 2...
...srest ćemo se...
...nadam se...ako ne prije, a onda na istom mjestu...

...ovo je bilo nevjerojatno iskustvo...
...rekla bih...neponovljivo...
...no očito sam sretne ruke...
...doživjela sam to iskustvo po drugi put...

...a nadam se i trećem...

...vama koji ste čitali ono što smo mi punim plućima doživjele...
....nadam se da ste uživale...
...cure su vam prenijele dah ljepota, mirisa i osjećaja grada koji toliko volimo...
...i koji nas svaki puta iznova očara...
...uvijek na novi i iznenađujući način...

...i da...možda sam tijelom tu...ali duša je ostala u Istanbulskim praskozorjima...

...hvala vam svima...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2836737430

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 08:38

Kad smo vec krenuli, i ja bih da se zahvalim na druzenju, ovde na forumu..divne ste, stvarno..uzivam kad sam ovde.. Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2836737430 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 21:15

Ako niste do sada shvatili...mi uopće nismo u Osijeku, Zagrebu, Splitu, Rijeci, Varaždinu, Rovinju, Kumanovu, Skopju, Srajevu, Mostaru (sve ovo da zametnem trag..:didi8: )...mi smo u Istanbulu.
Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2829516366 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 21:20

Adančice, Amričak, Honejčice, Tessa  vesela  poklonile ste nam nezaoboravni putopis Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 ... Prelepe slike, momentumi, vaši komentari uz slike i događaje, utisci o predivnim osobama-članovima foruma, ljubav prema Istanbulu (i stanovnicima , pogotovo jednom safatati ) i vaše bogatstvo načina da iskažete čistu ljubav Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2836737430 ... Veoma posebno... Neopisivo  :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7: :aha7:

_________________
Prevarimo taj nemilosrdni svijet i budimo jednom zajedno...budimo jednom jedna obitelj...Eysan, Omer i Can.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Emptypon 14 lis 2013, 21:27

honeybunny je napisao/la:
...velika hvala mojim suputnicama...
...Adan...Amra...Tessa...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 
...trpile su me...
...i iznijele su sav teret putopisa...
...ali njima ću se odužiti...
...neki drugi put...
...na nekom drugom mjestu...u Istanbulu...

...a vama ostalima...
...odužit ću se...malo zakašnjelim fotkama...


...hvala Kike i Avalon, kao i ostatku teama 2...
...srest ćemo se...
...nadam se...ako ne prije, a onda na istom mjestu...

...ovo je bilo nevjerojatno iskustvo...
...rekla bih...neponovljivo...
...no očito sam sretne ruke...
...doživjela sam to iskustvo po drugi put...

...a nadam se i trećem...

...vama koji ste čitali ono što smo mi punim plućima doživjele...
....nadam se da ste uživale...
...cure su vam prenijele dah ljepota, mirisa i osjećaja grada koji toliko volimo...
...i koji nas svaki puta iznova očara...
...uvijek na novi i iznenađujući način...

...i da...možda sam tijelom tu...ali duša je ostala u Istanbulskim praskozorjima...

...hvala vam svima...Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2836737430

Aaaaa, Honeyčićićice, zato će kvaliteta tvojih sličica sve nadoknaditi. Jedva čekam! Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 2784008398 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Sponsored content





Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty
PostajNaslov: Re: Special report by HATA (9. mjesec 2013.)   Special report by HATA (9. mjesec 2013.) - Page 13 Empty

[Vrh] Go down
 
Special report by HATA (9. mjesec 2013.)
[Vrh] 
Stranica 13 / 18.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 18  Next
 Similar topics
-
» Putopis 10.mjesec 2012.
» Kalendar 2013. , 2014., 2015.
» Tuncel Kurtiz (1.2.1936 – 27. 9. 2013.)

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: