Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije 2 KI

Go down 
+9
bes ni
d.i.n.a.
The Queen
Tessa
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
S.N.O.B1
13 posters
Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 16:36

nije ni jedna (još). sliku je stavila jedna djevojka u zatvorenu grupu CD fanovi, ali ne sumnjam da će već sutra puniti sve stranice medija u Turskoj  Fotografije 2 KI 2829516366

jao adančice, hvala,baš bi mi godila sad ova poslastica  slini

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 16:37

...postale su dvije FB stranice(koliko sam uspjela vidjeti): :ušata: we don´t like (koja je obrisana) i Serija Ezel...

...nisam sigurna da je Ljepotančić to još vidio...ali mogli bi novinari...
...njima su i tako društvene mreže izvor informacija...

...a Ljepotančić to jaaaaakkkkkkkoooooooo voli!!!!!!


_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 16:48

haha, pa mi sigurno imamo spremljene slike.... Fotografije 2 KI 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 17:03

Didily je napisao/la:
haha, pa mi sigurno imamo spremljene slike.... Fotografije 2 KI 2829516366


smile ... oh Didi ...

... osim toga, i linkove ... naši se linkovi otvaraju ... objasnit će vam Reeee zašto ...

.. ne vjerujem da će ih itko više igdje otvoriti, osim kod nas.... yes

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 18:14

Evo me!

Ako dobijem otkaz krivi ste...

Ovako, na brzinu, morala sam se vratiti par strana unazad, dosta ste pisale/pisali. Čini se da su moji linkovi na 55 str. OK, jer sam ja sinoć sa linka otvarala sliku zasebno, a ona nije na Instagramu i nema taj www

Elem ako i tako nestanu imam ih sačuvane jer sam, ne znam zašto, sinoć i pomislila da će se to dogoditi, pa sam memorisala oko 50 slika.

Što se tiče ostale diskusije ja, vjerovali ili ne, nju ne osuđujem. Mlado živo stvorenje koje voli da se druži s narodom preko neta, da podijeli što ima. Nije ni prva ni zadnja.

Ove slike koje smo mi provalili da je on - provalili smo ih jer znamo svaki milimetar njegove kože. Slika koju je adančica uvećala - jeste on, ali kad nije uvećana niko ne može da provali ko je. Pravo da kažem nisam ni vidjela da neko leži... Po meni, ona pravi lijepe fotke, a evo, konkretno ova, napravljena je iz tri dijela. Da je htjela njega krupno da da - bilo bi tako.

Zato ne vjerujem da je s namjerom ostavila sve ovo. Zbilja ne vjerujem.

Na kraju krajeva i nema njega nešto puno. Da su sijevnule slike na kojima su skupa, pa se grle, ljube i ljubavišu - onda bih mislila drugačije. Ovako.... ne.

Cura jednostavno pravi lijepe fotke i objavila ih je na mreži koja nije FB. Uz sve, vjerovatno (čitaj: sigurno) jer on traži i insistira, postoji i selekcija istih. On možda zna za njih, možda ne zna. Nebitno. Tužno je skrivati se. Skrivati sve što je lijepo (uopšte, mislim, ne na njih).

Uh, kretena jednog. Ne zna uživati u tom što ima. Toliko vremena skupa i ako su se našli - kakvi god da su, što komplikuju. Pih! Zar je teško biti - normalan??


edit: I dalje ne otvara stranu na kojoj joj je bio profil. Ako je saznao i naredio joj da ga obriše, (da izvinite) pljujem na njega.

Mislim da nije ona to sama svojom pameću ugasila. Naređeno joj je. Pa taj profil postoji već godinu. Vidjelo se po datumu postavljanja fotki.

edit2: Imate li info jesu li slike još negdje osvanule?

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.


Zadnja promjena: Re Alone; pon 06 kol 2012, 20:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 18:28

...fotke su se pojavile samo na ovoj stranici...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Edit:
...sad su i ovdje...

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 21:19

Re, apsolutno se slažem s tobom. Pošto je on u ovoj vezi faca i stariji koliko ono godina?, trebao bi biti i pametniji.
I po meni je on za sve što se događalo (njegovo ponašanje prema njoj, omalovažavajuće izjave, neljubaznost prema medijima, a time i dodavanje veće pozornosti) glavni i jedini krivac.
Ona, bez obzira što ju zovu manekenkom nema staža na pozprnici, a pogotovo nikad nije izazivala pozornost medija koju izaziva od kad je s njim. Na stranu to što svojim ponašanjem izaziva našu antipatiju, ali mislim da ju je on do toga doveo.
Već sam na početku njihove priče njega osuđivala zbog ponašanja i izjava. Nisam promijenila mišljenje, dapače, nastavio je i gore.
Iskreno, volim Ezela, a KI mi se sve manje sviđa.
Što se tiče slika, do sad je ogla znati da će se one pokazati. Uostalom, vrlo je čudno da joj profil bude zatvoren (privatan), a onda naglo nakon završetka odmora javan.

Na žalost, ona se ne može ponašati kao da je u vezi s nekim nepoznatim dečkom. Godi joj njegova popularnost, uživa biti u vezi s jednim od najpoželjnijih muškaraca. Međutim to ima svoju cijenu. To joj ne odbravam. Koa derište se ide hvaliti, a pokazivala je i ona i on javnosti ljutito lice dok su ih slikali.
Nedosljedni su. Uvjerena sam da on nije znao za slike.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 21:26

Didily je napisao/la:
Ovdje piše myself, ako je ovo ona onda je fotka stara i dokazuje da je napumpala usta.


Fotografije 2 KI 2829516366 [You must be registered and logged in to see this link.]

Ako je ovo ona - tu mi je bila ljepša.

I ako smijem....nemojte me ubiti....na većini slika ona mi izgleda kao veselo, ako smijem reći (sve me strah napisati) simpatično, zaljubljeno mlado stvorenje. Izgleda savim ok, pa ni ne mora biti baš ljepotica, zgodna jest.
One rijetke slike na kojima je s njim, a koje smo imale prilike vidjeti gdje hoda iza njega ili ju on vuče, pa tko ne bi bio onako smrznut..kao što je ona bila?
On, bez nje, izgleda isto dobro.

Baš je blesav.....što joj ne da da malo uživa, da se ponosno nasloni, objesi na njega što god želi.
Majke mi....ona mi postaje simpatičnija od njega....
Ne komentiram njene namjere, njegove zabrane i ostale gluposti jer na koncu, nije ni važno.....u stvari...možda joj je dopi....jeste na to pomislile? Pa se odvažila.....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 22:27

Slažem se. Fotografije koje smo vidjele pokazuju samo veselu, opuštenu djevojku. Sušta suprotnost od one koju smo viđali do sad.
I to govorimo od početka, tražili smo samo smješak, ne hladnoću i aroganciju.
Međutim, fotografije su odabrane, Ušata je jako loš PR jer nakon onog fijaska s Tv izjavom, nije jo trebalo ni ovo. Ne brisati ako si ih već obznanila. Time pokazuješ da si nesigurna i da podliježeš pritiscima.
Htjela se pokazati svima, kardinalna greška. Kako nije mogla znati da ćemo to vidjeti. Ako smo privatne fotke iz Australije otkrili, kako ne bi ove. Od samog početka griješe i sve se više upetljavaju. Ako izdrže sve i dovedu to do nekog normalnog odnosa (prema javnosti) onda će opstati. Ovako...nee bih im bila na mjestu. Popularnost je teško breme. Mnog se s tim ne mogu nositi i podlegnu.

Ja sam sigurna da je on digao veliku dreku zbog fotki.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 22:31

Didi, i ja mislim da on nije znao da je postavljala slike.

Isto mislim da je ovo juče slučajno bilo. Tako mi djeluje. Pa nisu oni tek počeli pa sad - evo da vidite slike. Imala je kad i prije napraviti nešto 's namjerom'. Ovo joj može samo škoditi, a ne vjerujem što nije saznao. Ovo joj ne može donijeti dobro. Po meni, ne srlja se ovako u svađu ili, što ona nikako ne bi željela, rakid. On u svakom momentu može reći "sad je dosta, odoh"... Za takvo se što uvijek nađe nit. Zato mislim da ona ovo nije namjerno jer joj ne ide u prilog. Dok god je on grešniji, ima se za što kačiti i stvarati mu sliku da je ona ta koja trpi. (A valjda joj to odgovara.)

Ma zbilja su grozni. Ustvari on. Njegovo ponašanje je ne za nulu nego -10.

Imati strah da ne vidi, da ne čuje, da ne smije, da ne može... Užas!

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 22:44

Ja nisam sigurna da nije bilo namjerno. Što god tko mislio o njoj nije lako biti u vezi s takvim čovjekom. Njega malo pa malo pvezuju s ljepoticama, to joj sigurno nabija komplekse (zato su one slike u badiću, da pokaže da i ona ima nešto, čak i jedna profi, kao model). Gleda ga na slikama (o da, sigurnno sve gleda, baš kao i mi) u zagrljaju s mnogima, ni to nije lako iako mu je t posao.
I onda, duže vrijeme se priča kako ju je ostavio zbog one večere s drugim, pa pokazuju slike njega u društvu s drugim djevojkama, nje nema. Zato onaj slabašni pokušaj TV izjave (smiješno).
Ne možeš ti slučajno zatvoreni profil samo tako otvoriti. Moraš to namjerno napraviti. Moraš otvoriti tu mogućnost, izabrati i potvrditi. Nema tu slučajnosti. Namjerno je to napravila.
Htjela nam je pokazati da je cijelo vrijeme bila s njim i pobiti napise i kojekakva pitanja poznanika.
Sto posto. I to je ono što mu se neće sviđati. Zbog čega je to učinila. Izbor slika to isto govori, svoje probrane, njega samo u dozama, znajući da će svi prepoznati tko je to.
Da, ona ima strah. Ali ga nikad neće ostaviti. Previše joj imponira on kao partner. Kao iz bajke. Držat će se grčevito. Znala je da je pogriješilai jutros je pratila reakcije na slike. Odmah ih je obrisala kad je shvatila da nećemo samo dolaziti i gledati i šutjeti. Naivka.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 23:09

U svakom slučaju - opet je ispalo loše po nju.

Ona se zapravo iz cijele ove ružne slike koja je stvorena o njima i ne može sama izboriti da to na nešto liči. Šta god uradila to neće biti to - niti će imati pozitivan efekt.

Samo ON sve ovo može da promijeni.

Njegovo ponašanje na prvom mjestu, a onda bi se i ona opustila. I bili bi normalan par. Dako i to dočekamo od njega, šteta je da nam sruši onu lijepu sliku koju smo stvorile gledajući Ezela. Sve sam češće mišljenja da je seljačina, a onda me opet na momente fascinira nečim. Ma... Živ čovjek sa svojim manama i vrlinama... Jedino mi smeta što izigrava i glumi nešto privatno, kao nedodirljiv , bla bla truć truć. Idiotski je način na koji to radi...

edit: Vidi li ko sliku na kojoj je on sa pira, 65 str., što smo postavile Didi i ja? Ista je slika. Kod mene ne otvara. Imam je sačuvanu, pa ako neko nije vidio...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.


Zadnja promjena: Re Alone; pon 06 kol 2012, 23:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptypon 06 kol 2012, 23:33



...slažem se s Re...
...jedino Ljepotančić može popraviti sliku o njima u javnosti...
...jer on je jedini odgovoran za to kako svi gledaju na nju...kao na nešto nebitno...
...jer on ju je tamo smjestio...

...ali slažem se i sa Didi...
...godinu dana imala je profil...
...i onda...baš sada...kao slučajno...profil postane javan...
...i sve do objave fotki je bilo tako...
...nakon toga...profil se briše....
...to nije slučajno...
...niti može biti slučajno...

...naravno...zaljubljena je...u to ne sumnjam...
...mislim da se ona jadna zaista nije snašla...u cijeloj toj ˝vezi˝...
...on je postavio pravila i za nju...čini mi se, ne pitajući je što ona o tome misli...
...naravno da bi se htjela pohvaliti sa svojim frajerom...
...htjela bi biti opuštena s njim vani...kao i sa svojim prijateljima...
...jer, očito je da cura nije tako tmurna...

...što se tiče ovih fotki...
...mislim da je ona išla sa totalno krivom postavkom...
...mislim da ona nije ni pomislila da bi netko mogao prepoznati Ljepotančića na onoj slici gdje nana...(adančice Fotografije 2 KI 2784008398 )
...a sad kad se to dogodilo...

...nakon ovih fotki...gori joj pod nogama...
...briše se profil...i prije nego je on to saznao...
...naravno da će znati otkud te slike...
...jer on ih nije postao...

...hoće li ona imati problema zbog toga?
...ako je to veza kakvom on pokazuje...
...sumnjam...
...opet će nam pokazati kako je sve 5...

...mene više zanima...ako te fotke dođu do turskih novinara...
...hoće li preživjeti FB stranice koje su to objavile...


...vidim ih obje...
...str. 65?
...ali nisu li to slike sa Madonina koncerta?

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 00:15

.. na str. 65 su slike sa koncerta .. Ree,vide se..


.. slažem se sa svakom koja je kazala ... mlada , zaljubljena..
..hvalila bi se i ona.. da ima dečka..i da je bila na ljetovanju ..
... bla, bla .. truć, truć ..

.. i ne bi se složila, da je on isključivi krivac ... ne dam ...

... stvar je puno jednostavnija, kao i uvijek ..

... OK.. on je postavio pravila .. gdje je tu ljubav ?...
.. on ne voli da ih slikaju ..pitaju ... pišu ...

.. ona ima 25 godina, premalo za njega , ali ipak ne 15 ... i na sve je to pristala...
.. tražili ste , gledajte ... što bi sada ..
.. on je ponižava , ignorira ..ne priznaje ..vara ? ...
.. a ona i dalje hoda uz njega ...
.. doduše, pognute glave ...

.. sjetite se snimke sa koncerta na otvorenom,njenog bijesa ..
.. mislim da se odnosilo na to što ih snimaju ...
.. a sad bi se družila .. ma nemoj ...[You must be registered and logged in to see this image.]

.. itd ..itd .. da se ne ponavlja .....ovo ponavljanje se ne važi ...

... eto..to je problem..
.. kroz to mi je postala antipatična ...
..tome dodajem i njene arogantne odgovore novinarima ...
.. dodajem njeno drukčije ponašanje kad je sama, a kad je s njim ...

.. i to mi odaje osobu koja nije draga, zaljubljena , lepršava ..
.. ona je osoba koja će sve pregaziti da ostvari svoj cilj ...
.. proračunata , hladna ...podložna, ponizna ..

.. da nije .. već bi ga svojom mladošću, prpošnošću itd. omekšala...
.. već na početku, dok je friški .. malo kokolanja, smijeha , suzica .. i eto ti ..zna se , kako to ide..

.. a ne!!! ...

... njena taktika je : šuti, trpi, praštaj .. pa će se upecati..

.. ha , vrijeme će pokazati ...

.. ove njene slike, probrane i namjerno otključane , ne mogu me natjerati na promjenu mišljenja..
.. ne volim kad me manipuliraju ...

.. a da ni sami ne znaju što time žele postići..
.. mi bi rekli : ni v rit ni mimo !!!!..
.. nezrelo .. što i inače vidim u njenom ponašanju ..
.. razna bježanja... skrivanja..panike ...


.. on je ovdje pošteniji: u vezi sam, dobro mi je ...možda se u međuvremenu uspio i zaljubiti ..
...ili misli glavom..
...ali ne želim to dijeliti sa vama . Točka.
.. mrzim društvene medije .

.. pošteno ... ni ne služi se njima ..bar ne javno ...

... ona se , usput, jako dobro kuži u fotografiju..
.. nema šanse da je mislila da nećemo skužit njega i..
.. jest da imamo oko sokolovo ..ali..
.. zar je za sliku na str.65 trebalo oko sokolovo..
.. namjerno je prekršila pravilo...

.. jutros je ili prespavala ili ju je netko upozorio ...
.. najprije su nestale sve slike koje ih povezuju .. a onda i cijeli profil ..
... to meni sliči na paniku ...

.. strašna stvar , objavila si slike sa godišnjeg ...
.. a bojiš se...
.. i tako znamo da ste bili zajedno ...
.. i to ćeš napraviti ..samo da ga zadržiš ...

... pišem u prvom licu .. jer imam osjećaj .. kao da nas čita ...

.. ni on , ni ona ..ne mogu više tu vezu učiniti onom koju mu ja želim..

Da skratim..:

.. dozvolite , on je predmet mog zanimanja ..
..ona i njene slike .. sad bi sve htjela promijeniti sa par slika ..
...fućka mi se..zabavila me je jedno veče...svojom glupošću..
.. da je zbog nje , ne bi ni upalila komp ...

.. ostalo ćemo saznati ..

Edit: slika iz tri dijela.. ne vidi se da je on...?
.. ali .. na njenom profilu .. na slikama, ne traži se nju .. nego njega ..
.. i to ona zna , jako dobro .. samo nije smjela objaviti više..


_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 07 kol 2012, 01:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 00:56

Pa normalno, adančice, da se uspaničila kad pored sebe ima babarogu a ne momka. On je taj koji diktira pravila. Njene godine su razlog ovakvog ponašanja, ali dozvaće se ona za dvije godine. Vidjećemo što će do tada biti.

Što se njegovih godina tiče, jako nezreo i ohol. I prema njoj i prema medijima i prema fanovima.

Sve u svemu nategnuta situacija koja im ovakva samo škodi. Tek sad ih mediji neće ostaviti na miru. I nek se okreću svuda ima li kakav paparaco, i treba, kad ne znaju biti normalni, opušteni, spontani i - živjeti. Nek se kriju, nek bježe, paničare i sve što uz to ide. Samo sebi otežavaju...

Nadam se skoro bilo kakvoj novosti. Konkrenijoj o čemu god se radilo.

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 01:11


...u pravu si adančice...i svaka ti je na mjestu...

...na žalost, ja sam je već počela žaliti...
...zamisli što sve radi kako bi privukla pažnju...

...žalosno je njegovo ponašanje prema njoj...
...i je...i ona je djelomično kriva...
...no...ljubav je slijepa...bar jedno vrijeme...
...i sada kada joj je to dosadilo...ne zna kako se izvući iz toga...
...a ne želi ga ostaviti...

...i ne sumnjam da joj on priča priče i da u tom trenu sve zaboravi...
...mlada je...naučit će...
...ili je toliko proračunata da je baš briga...

...ali, čini se da ni njoj nije svejedno...

...jedva čekam novo pojavljivanje...
...koje će biti puno zanimljivije...ako se pokoja fotka objavi u novinama... Fotografije 2 KI 2829516366

...uvijek se čudim kolika je ljudska glupost!!!

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 01:33

...čini mi se da ovu nismo vidjeli...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...kako samo cure teže desno... Fotografije 2 KI 2829516366
...okreću se Suncu...

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 01:36

.. evo jedna fototherapija ..

..imamo i mi slike.. yes

.. ne biramo .. na svakoj je yakisikli ... Fotografije 2 KI 1430956612

[You must be registered and logged in to see this image.]


.. Reeeeeeeeee..ni meni više ne otvara tamo ..ali ..kako reče Didi ... smile

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 13:40

yes ili Fotografije 2 KI 2829516366

... nije dugo trebalo ...

..sistematično ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 18:29

...nove fotke!!!!!!!
...svježe...današnje...

[You must be registered and logged in to see this image.]

nebo

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 18:43

.. koji je ovo povod .. neki sprovod ... Fotografije 2 KI 1245697846

.. Osman Sinan s njim ... ima nekakvu sliku naljepljenu ..

.. ili ja talasam ,nakon što sam vidjela sličicu ..

.. brhkovi , neobrijan .... kultivirano ...
... yakisikli .... poziranje strpljivo ..[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 18:57

...sprovod Metina Erksana...producenta...
...navodno je s njim radio na Aci Hayatu...
...ako sam dobro zapamtila...

...i raskopčana košulja...
...pravi look za sprovod... sram

...ali je yakisikli do bola!!!!!!

nesvjest1

...članak...
[You must be registered and logged in to see this link.]

...foto galerija...
[You must be registered and logged in to see this link.]


_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 19:39

... a da nisam oko sokolovo .. !!! yes

.. pa i skromna .. smile

Edit:da ublažim dojam skromnosti ...

... sreća da je visok ...

[You must be registered and logged in to see this image.]




_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 07 kol 2012, 20:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 20:20

adan je napisao/la:
yes ili Fotografije 2 KI 2829516366

... nije dugo trebalo ...

..sistematično ..

[You must be registered and logged in to see this link.]


Fotografije 2 KI 2829516366 Fotografije 2 KI 2829516366 Fotografije 2 KI 2829516366


...a imamo i još jednu FB stranicu koja ih dijeli...

... :oo7: ...uskoro bi se mogle naći...tamo gdje ne bi trebale...


...adančice uz njega smo naučile sve turske običaje...koje on pohodi...

sram

_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Emptyuto 07 kol 2012, 20:50

...evo još jedna...

..prepoznatljiv i u masi...

[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
...poslije tebe ne postoji...


Zadnja promjena: honeybunny; uto 07 kol 2012, 21:13; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije 2 KI Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije 2 KI
[Vrh] 
Stranica 1 / 40.Go to page : 1, 2, 3 ... 20 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 7 KI
» Fotografije
» Fotografije 8 KI
» Fotografije
» Fotografije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: