Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 12 KI

Go down 
+13
dianakara1970
S.N.O.B1
ezel&eysan
desigualm
Re Alone
Istanbul
samani
melodija
ASTERVANDER
bes ni
kikule81
Kenan :)
Leona
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 10:31

Da, da. Još je Keno previše dobar frajer da bi glumio nečijeg tatu.
Kad smo kod njegovog izgleda, šta vi mislite jel on farba kosu? Malo je previše zift crn za njegove godine, tu bi već trebalo biti dosta sijedih.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 10:35

Iskreno, ne znam, po svemu sudeći bi trebalo da farba.
Adanče, ovo je pitanje za tebe, javi se!!!
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 12:32

Lj u d i n a! [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 12:53

Istanbul je napisao/la:
Da, da. Još je Keno previše dobar frajer da bi glumio nečijeg tatu.
Kad smo kod njegovog izgleda, šta vi mislite jel on farba kosu? Malo je previše zift crn za njegove godine, tu bi već trebalo biti dosta sijedih.

Već je Bebe glumio tatu, ali mlađahnog dobrodržećeg i jako zgodnog,
koji se rano oženio i ostao mlad udovac. U Uzun hikayetu.
Ipak, bio je tata glumcu koji izgleda jako mladoliko,
a to je nešto drugo.
Zato, neka ga iskoriste za neku ulogu gdje će doći
do izražaja njegov šarm, mlado gipko i dobro održavano tijelo
njegovi profinjeni pokreti, dobra gluma,
posebno seksipil kojim zrači u ljubavnim scenama,
i da ne pretjeram u nabrajanju,
svega čega kod njega još ima u izobilju!



Njegova prirodna boja kose je crna, crna kao noć!
Mislim da već ima poneku, trči trči pa ćeš naći sijedu.
Zbog svjetlosti reflektora, uglavnom ih je teško uočiti na fotkama.

Na bradi smo ih uočili, prije godinu-dvije.

Ne, mislim da se ne farba.
I mislim da se on ni neće farbati!
Možda kakav preljev, u početku..

Kenan :) je napisao/la:
Lj u d i n a! [You must be registered and logged in to see this link.]

Tisuću puta dokazao! U svakom pogledu!! mmmm
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 14:04

adan je napisao/la:
Istanbul je napisao/la:
Da, da. Još je Keno previše dobar frajer da bi glumio nečijeg tatu.
Kad smo kod njegovog izgleda, šta vi mislite jel on farba kosu? Malo je previše zift crn za njegove godine, tu bi već trebalo biti dosta sijedih.

Već je Bebe glumio tatu, ali mlađahnog dobrodržećeg i jako zgodnog,
koji se rano oženio i ostao mlad udovac. U Uzun hikayetu.
Ipak, bio je tata glumcu koji izgleda jako mladoliko,
a to je nešto drugo.
Zato, neka ga iskoriste za neku ulogu gdje će doći
do izražaja njegov šarm, mlado gipko i dobro održavano tijelo
njegovi profinjeni pokreti, dobra gluma,
posebno seksipil kojim zrači u ljubavnim scenama,
i da ne pretjeram u nabrajanju,
svega čega kod njega još ima u izobilju!



Njegova prirodna boja kose je crna, crna kao noć!
Mislim da već ima poneku, trči trči pa ćeš naći sijedu.
Zbog svjetlosti reflektora, uglavnom ih je teško uočiti na fotkama.

Na bradi smo ih uočili, prije godinu-dvije.

Ne, mislim da se ne farba.
I mislim da se on ni neće farbati!
Možda kakav preljev, u početku..

Kenan :) je napisao/la:
Lj u d i n a! [You must be registered and logged in to see this link.]

Tisuću puta dokazao! U svakom pogledu!! mmmm

Što se tiče god. nije da ne bi mogao da glumi oca..nekom mlađem, Cagi svakako ne.. Novosti 12 KI - Page 36 3840872984
Doduše, ni ne znam koliko ima god. Cagatay?
Još je on dobar frajer, i te kako..i sve se slažem sa Adančicom..i za održavano telo, i za seksipil..i tako to.. Novosti 12 KI - Page 36 1430956612  ree

I meni je jedno vreme njegova kosa bila sumnjiva, baš zift crna, onda sam skontala da ga u seriji nečim mažu..nekim uljem ili tako nešto slično, pa mu kosa izgleda još crnja..na fotkama koje nisu sa seta, ili iz serije, deluje normalno..
Keno, je..što bi rekla jedna naša arkadašica, malo k'o iz Karton sitija, baš, baš crn..takva mu je i kosa..samo da tako i ostane, mislim..nek' se ne proređuje.. mmmm
I mislim da se neće farbati nikad..koji će mu to, on će biti frajer i kad bude imao sede.. Novosti 12 KI - Page 36 1430956612
Mada mi se čini da se u poslednje vreme malo ufrkisao, pa ide na neke tretmančiće za lice...spa centri, masaža..koža mu odlično izgleda poslednjih mesec, dva..a bio se baš zbrčkao..
Doduše, to bi sve onih par kilograma koji mu fale rešilo..

Huh, izanalizira ga ja k'o u najbolja vremena.. ree
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 15:13

Kenan :) je napisao/la:
Lj u d i n a! [You must be registered and logged in to see this link.]

mmmm
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 15:24

U Uzun Hikayetu mi je baš bio onako fest. Prosjeda kosa mu stoji fenomenalno i nadam se da će tako i u životu stariti.
Ganuta sam zbog slike sa djecom, moja sestra je takva pa me je stvarno taknuo. Šaljem mu veliki poljubac za ovo.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 15:56

Istanbul je napisao/la:
U Uzun Hikayetu mi je baš bio onako fest. Prosjeda kosa mu stoji fenomenalno i nadam se da će tako i u životu stariti.
Ganuta sam zbog slike sa djecom, moja sestra je takva pa me je stvarno taknuo. Šaljem mu veliki poljubac za ovo.

I mi šaljemo tvojoj sestrici puno Novosti 12 KI - Page 36 2784008398 !!!!

Naravno, i Jablanu!! ljubi

Postavimo te sličkice
Neka se vide.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 16:08

adan je napisao/la:
I mi šaljemo tvojoj sestrici puno Novosti 12 KI - Page 36 2784008398 !!!!

Naravno, i Jablanu!! ljubi

Postavimo te sličkice
Neka se vide.

[You must be registered and logged in to see this link.]


E, vala kad odeš ima da ga lično izljubiš!Novosti 12 KI - Page 36 324084633
Kao što će i Kike. Novosti 12 KI - Page 36 324084633

Divan je. mmmm
Otopila sam se na ovu poslednju fotku.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 20:35

Moram ja češće ovako bubnut!

Kizlar, šalila sam se. Ni ja ih ne mogu zamisliti u tim ulogama, mada, obojica su jako dobri glumci, možda se varamo, možda bi to oni uspjeli dobro odraditi. Druga je priča što to mi ne možemo zamisliti.
Iskreno, sad mi Bebe izgleda starije od svojih...koliko...41, 42?
Cagatay je u 25-oj...(on uspijeva izgledati starije od 25 ali i mlađe...ovisno o potrebi).
No, nisam mislila zaozbiljno, ali budem još tako svašta nabacivala jer odmah popunite čitavu stranicu... ree
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 21:10

Amra je napisao/la:
Moram ja češće ovako bubnut!

Kizlar, šalila sam se. Ni ja ih ne mogu zamisliti u tim ulogama, mada, obojica su jako dobri glumci, možda se varamo, možda bi to oni uspjeli dobro odraditi. Druga je priča što to mi ne možemo zamisliti.
Iskreno, sad mi Bebe izgleda starije od svojih...koliko...41, 42?
Cagatay je u 25-oj...(on uspijeva izgledati starije od 25 ali i mlađe...ovisno o potrebi).
No, nisam mislila zaozbiljno, ali budem još tako svašta nabacivala jer odmah popunite čitavu stranicu... ree

U jednoga uopće ne sumnjam, znam da bi i to dobro donio.
Drugoga kao glumca ne poznam dovoljno, ne mogu suditi, vjerujem ti na riječ.

Ja samo mislim, a čini mi se i druge djevojke to žele kazati,
kako je šteta Bebea koristiti za npr. takvu ulogu,
a i još prerano,
jer on zahvaljujući svom izgledu ( vidi post gore vidiga  )
može birati  daleko napetije uloge u svakom pogledu,
od akcijskih koje on voli do romantičnih koje mi volimo.


Baš si nam malo oživila stranicu. Jesi vidjela kako smo odmah na zbor! reeee
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 21:37

Hvala na pozdravima i u ime moje sestre.
Što se tiče Beba, fakat je da izleda starije od svojih godina ali sve se nadam da je to zbog Karadaya koji ga je postarao nekoliko godina. Hlače zvoncare izašle iz mode, ti dedini prsluci, dugi crni kaput, vječno tamne boje odjeće a tek oni brkovi i zulufi...O trenutnom kabadayi izgledu u zadnjim epizodama da ni ne pričam. O vječno smrknutoj faci ne bi trošila riječi.
Iako se ni privatno ne oblači u neke življe boje ipak malo drugačije izgleda, pa nabaci neki šalčić, pa se nasmije i odmah drugačije izgleda.
Živim za dan kad će obrijati brkove i zulufe.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 22:01

Evo, pogledajmo i - sijede- ponad uha.
Nema farbe, nema preljeva, sve prirodno.
To i očekujemo nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]

( loše fotke, izvađene iz fragmanija, sorry, lovila sam sijede)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 22:29

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Kzlar, ja također ne vjerujem da će on imati svoj profil. Kako kaže Leona, uopće mi se ne čini kao tip kojega bi to zanimalo. Ja se nadam da neće postati Instagram posvuduša. fuj

Što se tiče filma Son Osmanli, iskreno, nekako mi se ne čini kao dobar potez snimati drugi dio nakon 100 godina. ne znam, ne navijam za taj film. Ja ga konačno želim vidjeti u nekoj modernoj priči bez akcije, pištolja i premlačivanja. Glasam ili za komediju ili neku obiteljsku dramu.

Taman mu treba još iz profila da radi selfie! (možebit sam te pogešno skontala!? ree )

Može. On i tako sad izgleda kao čiča, nek glumi dobro držećeg tatu, a abi Cagatay Ulusoy nek glumi dobrodržećeg sina. I tako su se srdačno izgrlili, izljubili, malac bi bio presretan da može glumiti sa svojim idolom.
Još im trebam smislit scenario. Cansu nek bude mica maca na koju bacaju oko i tata i sin, a supruga i mama nek bude, nek bude, nek bude...hmmmm...Huremka (ne mogu se sjetiti kako se zove)...eto ti obiteljske drame!
(Šalim se, tabi ki!)


A, šta znam, ne mogu ja njega i Cagu da zamislim u istom kadru. Novosti 12 KI - Page 36 1245697846
Nekako su mi obojica previše jaki, i jedan i drugi bi se enormno isticao i onda bi scenaristi morali nekom od njih da smanje značaj u priči. Ili bolje i iskrenije rečeno - još uvek volim Kendžu toliko da ne mogu da ga gledam kao nečijeg tatu, pa čak bio on i Cagin. Novosti 12 KI - Page 36 2991427495
Ima još za Kenana fore, neka se ispuca kao frajer, rano mi je da zapadne u te sredovečne uloge, a kad jednom zagazi gotovo je.
Mada ovo kod dela za Cansu mi se sviDŽa. ree

A neke bi postale i razroke! Novosti 12 KI - Page 36 2829516366
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 23:14

Meni Bebe ne izgleda starije od svojih godina.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 23:37

adan je napisao/la:
Ja samo mislim, a čini mi se i druge djevojke to žele kazati,
kako je šteta Bebea koristiti za npr. takvu ulogu,
a i još prerano,
jer on zahvaljujući svom izgledu ( vidi post gore vidiga  )
može birati  daleko napetije uloge u svakom pogledu,
od akcijskih koje on voli do romantičnih koje mi volimo.

Baš sam ovo htela da kažem.

Inače se slažem sa Istanbul, i ja mislim da ga je Karadayi iscrpeo.

I iskreno se nadam da će se sad kad završe i on se reši brkova, da se vrati u staru dobru i neprevaziđenu Ezel fazu. moli


Zadnja promjena: ezel&eysan; čet 09 tra 2015, 23:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 23:39

Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Kzlar, ja također ne vjerujem da će on imati svoj profil. Kako kaže Leona, uopće mi se ne čini kao tip kojega bi to zanimalo. Ja se nadam da neće postati Instagram posvuduša. fuj

Što se tiče filma Son Osmanli, iskreno, nekako mi se ne čini kao dobar potez snimati drugi dio nakon 100 godina. ne znam, ne navijam za taj film. Ja ga konačno želim vidjeti u nekoj modernoj priči bez akcije, pištolja i premlačivanja. Glasam ili za komediju ili neku obiteljsku dramu.

Taman mu treba još iz profila da radi selfie! (možebit sam te pogešno skontala!? ree )

Može. On i tako sad izgleda kao čiča, nek glumi dobro držećeg tatu, a abi Cagatay Ulusoy nek glumi dobrodržećeg sina. I tako su se srdačno izgrlili, izljubili, malac bi bio presretan da može glumiti sa svojim idolom.
Još im trebam smislit scenario. Cansu nek bude mica maca na koju bacaju oko i tata i sin, a supruga i mama nek bude, nek bude, nek bude...hmmmm...Huremka (ne mogu se sjetiti kako se zove)...eto ti obiteljske drame!
(Šalim se, tabi ki!)


A, šta znam, ne mogu ja njega i Cagu da zamislim u istom kadru. Novosti 12 KI - Page 36 1245697846
Nekako su mi obojica previše jaki, i jedan i drugi bi se enormno isticao i onda bi scenaristi morali nekom od njih da smanje značaj u priči. Ili bolje i iskrenije rečeno - još uvek volim Kendžu toliko da ne mogu da ga gledam kao nečijeg tatu, pa čak bio on i Cagin. Novosti 12 KI - Page 36 2991427495
Ima još za Kenana fore, neka se ispuca kao frajer, rano mi je da zapadne u te sredovečne uloge, a kad jednom zagazi gotovo je.
Mada ovo kod dela za Cansu mi se sviDŽa. ree

A neke bi postale i razroke! Novosti 12 KI - Page 36 2829516366


Da znaš! Novosti 12 KI - Page 36 2829516366 Novosti 12 KI - Page 36 2829516366 Novosti 12 KI - Page 36 2829516366

Ja sam smislila njegovu novu ulogu - mogao bi da glumi sa Cansu i Kivancem u ovoj seriji što se šuška da će Ece da piše scenario.
Ionako ti znaš kako Ece voli ljubavne trouglove, a ja bih taj trio baš volela da vidim!

Eto još malo šale. smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 23:44

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Kzlar, ja također ne vjerujem da će on imati svoj profil. Kako kaže Leona, uopće mi se ne čini kao tip kojega bi to zanimalo. Ja se nadam da neće postati Instagram posvuduša. fuj

Što se tiče filma Son Osmanli, iskreno, nekako mi se ne čini kao dobar potez snimati drugi dio nakon 100 godina. ne znam, ne navijam za taj film. Ja ga konačno želim vidjeti u nekoj modernoj priči bez akcije, pištolja i premlačivanja. Glasam ili za komediju ili neku obiteljsku dramu.

Taman mu treba još iz profila da radi selfie! (možebit sam te pogešno skontala!? ree )

Može. On i tako sad izgleda kao čiča, nek glumi dobro držećeg tatu, a abi Cagatay Ulusoy nek glumi dobrodržećeg sina. I tako su se srdačno izgrlili, izljubili, malac bi bio presretan da može glumiti sa svojim idolom.
Još im trebam smislit scenario. Cansu nek bude mica maca na koju bacaju oko i tata i sin, a supruga i mama nek bude, nek bude, nek bude...hmmmm...Huremka (ne mogu se sjetiti kako se zove)...eto ti obiteljske drame!
(Šalim se, tabi ki!)

A, šta znam, ne mogu ja njega i Cagu da zamislim u istom kadru. Novosti 12 KI - Page 36 1245697846
Nekako su mi obojica previše jaki, i jedan i drugi bi se enormno isticao i onda bi scenaristi morali nekom od njih da smanje značaj u priči. Ili bolje i iskrenije rečeno - još uvek volim Kendžu toliko da ne mogu da ga gledam kao nečijeg tatu, pa čak bio on i Cagin. Novosti 12 KI - Page 36 2991427495
Ima još za Kenana fore, neka se ispuca kao frajer, rano mi je da zapadne u te sredovečne uloge, a kad jednom zagazi gotovo je.
Mada ovo kod dela za Cansu mi se sviDŽa. ree

A neke bi postale i razroke! Novosti 12 KI - Page 36 2829516366


Da znaš! Novosti 12 KI - Page 36 2829516366 Novosti 12 KI - Page 36 2829516366 Novosti 12 KI - Page 36 2829516366

Ja sam smislila njegovu novu ulogu - mogao bi da glumi sa Cansu i Kivancem u ovoj seriji što se šuška da će Ece da piše scenario.
Ionako ti znaš kako Ece voli ljubavne trouglove, a ja bih taj trio baš volela da vidim!

Eto još malo šale. smiiije

Ufff....piši odmah mektup Ece...hemen...!
Odlična ideja...odlična....
Koji bi to trio bio!
Jel bi mogli negdje ubacit onu malu iz Serif Meselesi...onu moju?

Off smo...yeter! Nećemo vam više uzurpirat prostor. Ako ćemo razrađivat scenarij idemo na Barisa... smiiije
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptyčet 09 tra 2015, 23:59

A Džingiz, i njega uključiti, neka ludi. ljut


Bravo za Bebea. grli

Pozdrav svim ljudima koji imaju dobru volju, koju svoju hiuamost pokazuju na bilo koji način i podržavaju ovakve i druge humane aktivnosti. adan
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptypet 10 tra 2015, 08:29

Vote to Ezel
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptypet 10 tra 2015, 18:21

bes ni je napisao/la:
Vote to Ezel
[You must be registered and logged in to see this link.]

Of course I did. reeee
[Vrh] Go down
desigualm
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 218
Join date : 25.12.2013
Lokacija : na obali mora

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptysub 11 tra 2015, 01:46

[You must be registered and logged in to see this image.]
Dzaba smo u Istanbulu sledecu sedmicu,Bebe ode za Rim- cry
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptysub 11 tra 2015, 10:05

Ha, a inače bi se baš lijepo s njim podružile.... ree
Hade, hade, samo uključiti maštu...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptysub 11 tra 2015, 14:12

Amričak, naša Kike je idući tjedan još tamo,
sigurna sam da njoj ova info neće odgovarati.
Ali, poznavajući nju, iskoristiti će vrijeme prije nego Bebe otputuje,
i malo se podružiti Novosti 12 KI - Page 36 2829516366


Evo još o Festivalu u Rimu,
koji će se održati u kino centru Barberini
Nadamo se sličkicama

[You must be registered and logged in to see this link.]


Piše i Corriere della sera

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Emptysub 11 tra 2015, 15:00

Pa Kike nisam uračunala jer je sad tamo, a festival je od 15-og. Valjda će iskoristiti ove dane dok ne ode... ree
A u stvari, nisam ništa računala, samo konstatirala...pogrešno očigledno...jer će možda stvarno biti druženja.
Držim fige!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 12 KI - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 12 KI   Novosti 12 KI - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 12 KI
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 KI
» Novosti 2 CD
» Novosti 9 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: