Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 İçerde

Go down 
+4
adan
Amra
suradnica
melodija
8 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 19 stu 2016, 11:13

kava Jedna za tebe
kava  Jedna za mene
kava Jedna za Adan
kava kava kava kava  i još nekoliko za one koji navrate, a požele kavu.
Adan a gle šta mi sad Amra  radi?Spominje mi 9.ep. kao i 7. a ja još ni 8. nisam pogledala:yoh: ,a ti  ćeš tek biti u dilemi od koje početi gledati sedme ili devete İçerde - Page 15 1245697846

Mrvicu da natipkam i svojih dojmova o toj 7.ep.
Merta trgaju,vuku na sve strane i kada je ostao sam na krovu(prije fighta sa Sarpom) čini mi se da mu žao što je to morao priuštiti Eylem,i tad si mislim dobro su uloge podijelili između njih dva.Sjećaš se gore smo negdje kom.oko zamjene uloga Caga Mert,Aras Sarp...Sarp je lijep i od te ljepote te sve emocije i previranja unutar samog sebe ne bi dolazila do izražaja kao kod Merta...Mert mi nije lijep i kao što ti reče neuredna mu  friz.i nizak mi se čini i svašta nešto ali baš zato kod njega  samo emociju primjećujem,svaki trzaj mu je vidljiv,sve ostalo je nebitno kad mu primjetim bol na licu zbog prošlosti...dok kod Sarpa samo blejim,prefin je da bih mu mogla vjerovati da je to sve doživio na ulici... smiiije Pa su možda ipak pogodili uloge...
Fight na krovu meni zanimljiv,Sarp je to baš ozbiljno trenerski shvatio,a učinilo mi se da Mert više uličnih fora koristi ,tipa piljevina u oči,pa drvetom po koljenu,pa ga s leđa...i sav mi je bio uživljen u tuču,kao zezancija je to njemu...EE nekoliko puta sam vraćala trenutak kada Sarp ispusti pištolj da mu vidim ruke oblizuje  i nema šanse,kako je netko skinuo onu sliku ispuštanja pištolja nemam pojma,možda sa seta...Prvi put sam skužila da Mert govori da se znaju iz škole,i poslije mama to isto ponovi...ja do sad nisam registrirala da se to spominjalo,možda je..iako je logično da se poznaju,barem iz viđenja...

Eto meni se nekako učinilo da su scenarisiti ostavili prazan prostor između Eylem i Sarpa,da bi tu mogli ubaciti neku pozadinsku priču...ako im zatreba.Kada on njoj na haubi brani da se viđa sa Mertom ona mi je na milisekundu  imala upitan pogled,kao sjetio si se? a već drugi tren "o tome ću ja odlučiti"....Jesi skužila kad joj se obrati sa oni dubljim tonom  "Eylemm" kao kad je znao upozoravati Leylu u Mc(sinoć ih škicnula na tv) da se ne petlja u neke stvari.

Opet u trećem dijelu lome Mertu dušu ovaj put Melek...i u njihovoj sceni se vidjela prava ona iskrena dječija ljubav,brata i sestre,zaštitinička...Mert mi je tu baš bio drag.Nje mi je bilo žao ali zbog same priče,a ne što me ona  uvjerila u to, pa sam sam sebi projicirala osjećaj scene na ljuljački.

Kada je to Ješim skužila Davutovu opsjednutost Melek?Naravno da to koristi,ali ja  nisam vidjela kada je ona imala  prilike vidjeti tu njegovu  opsesiju....Kao da nam ostavljaju u zraku da se mi mislimo da su oni živjeli i prije serije,pa eto neke stvari su se dogodile a mi ih nismo vidjeli...

Scena Davuta i roštiljanja otisaka,me zapekla,fizički zabolila,iako njegovo lice nije odavalo bol i nešto su brzo preletili preko toga...uzmi mi sve baba,ali  nemoj mi oduzeti pokornost tebi...ufff Davut će lako kroz pakao... sram

Aaaa nisi mi spojlala drugo pištoljanje i drugi fight,ostavila si me u ne znanju da se smijem sama sebi i da blejim u Sarpa dok vuče pištolj na onog Galipa...Dečko je išao na brzinski tečaj taekwondoa.Mali je glumac koji glumi glumca a posebno pred Melek(zove moj anđeo İçerde - Page 15 2829516366 a gotovo mi je trebao always smiiije  smiiije  smiiije  )Glumac kažem ja tebi,pa tko bi njega ozbiljno shvatio kad krene ono luđačko kuckanje prstenom.Ne želim reći da nije sposoban za donijeti duboke emocije nego kao da mu ne dostaje nekog mračnog ludila,mislim da me kužiš iako ne znam kako da to objasnim što mu ne dostaje a  što Aras ima.....Meni se svidjelo što ju je onako hladno odbio za sastanak nakon što sazna da je ona babina bio.kćer...Njegov pogled,stav,kratak odgovor ma sve mi je bilo na mjestu.Treba on sad tu činjenicu rezonirati malo,a i još mi ostaje sumnja da se iskreno zaljubio,još mi je to sve pomiješano sa simpatijama i iskorištavanjem za potrebe insajderiranja.Sad  ti si i 9.ep. odgledala vjerovat ću ti ako kažeš da da se zaljubiooo da nema iskorištavanja.

Muzika mi je genijalna.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 19 stu 2016, 11:23

Amra je napisao/la:
Ha-ha, ipak su to sad već godine razmjene mišljenja pa možemo znati što koja voli. A kako ja znam biti površna, jel... malo me samo smeta što je Mert tako neuredan, šišanje, brijanje...
Sarp možda malo preuredan... vidiga ...lijep je i ovako al ipak bi ga obrijala, pustila mu kosu da bude opet ovakav...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...pa da onda vidimo Melek (a bgm i Yesim)...
Šala mala...ne bi bi  dovoljno ni mafiozo, ni polismen. Previše bi ličio na playboya... ideš


Škicnula sam sinoć MC na tv i beba se čini naspram Insajdera...Emira je snimao ranije ali kao Yaman mi izgleda mlađe...vjerovatno opet do uloge.

Šteta što nam Jablan nije počeo tako mlad snimati pa da imamo što iz arhive vaditi,kada još brkovi nisu bili In vidiga ...Možda se jednom odlučim za Jablanov Gorki život,ali možda, ona ženska mi se nije sviđala fućka ,ako mi kažeš da je ostao sa onom plavušom na kraju,razmislit ću o gledanju.

"Glumac"  ako tako nastavi sa snimanjem gdje će mu biti kraj u Jablanovim godinama...a i našem gledanju,koju dioptriju ćemo tad nositi smiiije  smiiije  smiiije  smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyned 20 stu 2016, 15:49

...za sve nas...
[You must be registered and logged in to see this image.]

suradnice, canim...od kud da krenem?

Jest, Ćato nam je u MC kao beba osim u jednom dijelu kad je bio opak (scena na brodu, ljut na Miru, izgleda kao da ima bar 35...ne razumijem kako se može baš toliko transformirati..čas kao dječak, čas stariji nego što jest).
I kao Emir izgleda starije. Ova fotka gore, to je Emir, nije Yaman.
Daleko će on galiba, nek mi se draga arkadašica ne uvrijedi ali dalje će od Jablana zasigurno. Ima 26 godina, iza sebe ako se ne varam 2 uspješne serije, treća u tijeku, dva filma, još ponešto nebitno, kratki film...niz modnih editorijala, časopisi...itd, itd, itd...

Što se tiče Bebea, ako ti je do interijera gledaj Deli Yurek, Bebe te naprosto zaslijepi ljepotom (osim u dijelu u kojem izgleda kao zapušteni isilovac). Serija je bez veze, glavna glumica također. Ako se dobro sjećam on završi s onom plavom. Mislim si kako nećeš izdržati to gledati usprkos Jablanovom izgledu...koliko te ja znam.

Icerde? Fino si sve opisala. I ja tako mislim. Zezala sam se za zamjenu uloga, bolje je ovako...
Što se tiče cura, Damla mi je bolja, Bensu katastrofa. Sve si i ja želim da Sarp dohvati gđu čevapčić što Ćati sigurno neće loše leći obzirom da i sam voli malo starejše cure (tako kažu, al svašta kažu za njega pa ja nagađam). Jedino se bojim što bi mu se moglo dogoditi ako gospodin čevapčić sazna (evo, u 10. saznaje za vezu Melek-Sarp, vidi ih zagrljene, osim ak ga Sarp ne uvjeri da joj je bilo teško i da ju je samo tješio).

Sarp + Eylem? Vidjela sam ja taj Sarpov (Ćatin) pogled ali...rekoh već da je Ćato sposoban takve poglede uputiti bilo kome i zbuniti nas. U AFK imaš njegove fotke s takvim pogledom da se rušiš u nesvjest...misliš ovo sigurno gleda Ferihu, a tamo on gleda Mehu... Ne vjeruj njegovom pogledu. Ne bih rekla da je bilo ili da bude išta između njih. Braco i seka...okadar.
Sarp+Melek? Mlitava veza, on nekako nezainteresiran, ona se pošteno zagrijala ali Bensu nema pojma ili o glumi ili o ljubavi. Inače, mislim da je on Melek krenuo iskorištavati ali nije čovjek kojem je to u krvi. NIje na miru sam sa sobom, a još se putem i zagrijao za nju i sad ima problem. Bi, nebi. Ipak, da budem sasvim iskrena, ne mogu se odlučiti je li riječ o neodređenoj vezi namjerno kako bi scenaristi mogli oblikovati što žele ili jednostavno fulaju u scenariju, glumi, pa nam nisu uspjeli dočarati. Jedino što znam jest...da su Ćati rekli: "moraš ju voljeti", svi bi mi to itekako vidjeli...to je nešto što najbolje radi...glumi...Vidjet ćemo. Ja tako ne zamišljam mladenačku ljubav ali dobro...

Inače, Ćato mi izgleda kao da glumi rutinski, nema njegove čarolije...samo ponekad ju vidim.

Od tih pištoljanja poneka zaboravim, a i ne stignem puno pisati...zato ti ne spojlam...

Ruke? Ajde malo ću ti retrospektivu...(kad smo mogli Bebea, možemo i Ćatu vidiga )...

...slabo se tu ruke vide al imaš nagovještaj...AFK...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...MC...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...da mogu izrezala bih samo ruke al nemam vremena...(vjerujem da te ne smeta İçerde - Page 15 2829516366 )
[You must be registered and logged in to see this image.]

...ruke gledaj...ruke...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 20 stu 2016, 16:56; ukupno mijenjano 5 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyned 20 stu 2016, 16:01

...prsti...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...i ovo mi je baš posebno...i posebna Emirova gesta...ako se sjećaš...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ima još bolji al ga ne mogu naći...kad idu podrumašima prvi put pa ju on u hodniku primi za ruku.


Zadnja promjena: Amra; ned 20 stu 2016, 17:07; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyned 20 stu 2016, 16:48

mmmm

[You must be registered and logged in to see this image.]


Evo, tu Ćati sve vjerujem po pitanju ljubavi...ma uvijek u toj seriji...u svakoj sceni...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Yeter.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyned 20 stu 2016, 20:25

Aha, ja vam ne nudim neku mmmmfinu kavicu,
ali vam nudim kafić!

[You must be registered and logged in to see this image.]

U Istanbulu, na ovoj adresi ...

Umut  iliti Nice u pravom životu


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyned 20 stu 2016, 23:23

Hvala adančice. To sam ja već pronašla na početku serije ali eto nisam znala da je tu kafić tog imena. Tako da...hvala...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptypon 21 stu 2016, 09:42

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1
kava kava kava u Stanbolskom  tom kafiću sa Insajdericama i pomislila bih da sam u dženetu(raju) İçerde - Page 15 2829516366

Nikako ne bih Emira zamijenila,skontala sam da je on a ne Yaman İçerde - Page 15 3840872984 sjećam se scene na brodu i sjećam se jeze koja nas je prolazila...maestralno je bilo...A jučer vrtim po onom Mow.i mislim si idem opet početi Ferihu  İçerde - Page 15 2829516366

Baš mi je drago da imamo isti osjećaj gledajući Sarpa i Melek...jer inače sama yoh pitam se pitam reko jel ja to nešto propuštam dok razmišljam da počnem gledati Ferihu ree ...šalim se,neću ali tvoje sličice i gifovi su super...sjećam se kad su išli dole na večeru imao je divnu tirkiznu košulju oblizuje
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptypon 21 stu 2016, 09:57

Samo na brzinu;dok je kavica još vruća; Eylem i Melek i dalje mi ne sjedaju i nikako da se naviknem na njih,zaključila sam da je to naprosto zbog odnosa njihovih godine i status uloge koju su im scenaristi dodijeli...nespojivo mi je i šlus.Gledam Miru u MC baš smo njamrale na nju u početku sva nam je bila kao na federima,ponekad iritantna u svojoj sreći i cvrkutavosti,preglumljavala je,a sad tek vidim da ga (Cagu)mogu zapasti lošije glumice.

UUU bilo bi zanimljivo ga vidjeti u klinču sa gospođom Ćevapčić...da je malo zgodnija...a vidiš i u MC su nam davali tragove da bi ga starija mogla zaskočiti sjećaš se tetke?Kad ju je Mira vidjelaa u njegovom krevetu,samo tetka je bila avion za Ješim...Očito prate puls gledateljki sram
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptypon 21 stu 2016, 23:46

suradnica je napisao/la:
nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1
kava kava kava u Stanbolskom  tom kafiću sa Insajdericama i pomislila bih da sam u dženetu(raju) İçerde - Page 15 2829516366

Nikako ne bih Emira zamijenila,skontala sam da je on a ne Yaman İçerde - Page 15 3840872984 sjećam se scene na brodu i sjećam se jeze koja nas je prolazila...maestralno je bilo...A jučer vrtim po onom Mow.i mislim si idem opet početi Ferihu  İçerde - Page 15 2829516366

Baš mi je drago da imamo isti osjećaj gledajući Sarpa i Melek...jer inače sama  yoh pitam se pitam reko jel ja to nešto propuštam dok razmišljam da počnem gledati Ferihu ree ...šalim se,neću ali tvoje sličice i gifovi su super...sjećam se kad su išli dole na večeru imao je divnu tirkiznu košulju oblizuje

Ufff....i ja...čisti dženet! mmmm

Ovu tirkiznu košulju...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...al ni ova nije loša...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Spominješ ponovno gledanje. Ja sam prije dva tjedna počela od 36-te i sad sam na 49-oj...što reći?!
Ništa ti ne propuštaš...Bensu je užasna. Što tu ima biti teško...prirodno se uznemiriš, zmotaš, a ne ona ko drvena Marija. Mora da joj je dečko zabranio da joj slučajno koja emocija pa makar odglumljena ne izleti.

Evo, našla još. Još samo da nađem gifić kad ju tu čvrsto primi za ruku...za ohrabrenje, podršku...respect EMir.
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; uto 22 stu 2016, 00:09; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptypon 21 stu 2016, 23:49

suradnica je napisao/la:
Samo na brzinu;dok je kavica još vruća; Eylem i Melek i dalje mi ne sjedaju i nikako da se naviknem na njih,zaključila sam da je to naprosto zbog odnosa  njihovih godine i status uloge koju su im scenaristi dodijeli...nespojivo mi je i šlus.Gledam Miru u MC baš smo njamrale na nju u početku sva nam je bila kao na federima,ponekad iritantna u svojoj sreći i cvrkutavosti,preglumljavala je,a sad tek vidim da ga (Cagu)mogu zapasti lošije glumice.

UUU bilo bi zanimljivo ga vidjeti u klinču sa gospođom Ćevapčić...da je malo zgodnija...a vidiš i u MC su nam davali tragove da bi ga starija mogla zaskočiti sjećaš se tetke?Kad ju je Mira vidjelaa u njegovom krevetu,samo tetka je bila avion za Ješim...Očito prate puls gledateljki sram

Sera definitivno bolja od ove obje...i Bensu i Damle. Damla mi je malo prevelika za Merta pa su mi pomalo neskladni. Nedefinirani su mi iako su mi opet bolji od Bensu i Ćate kao para.
O da, teyze u krevetu je bila opasna (a on...kako ju je gledao prestravljen kad se probudio... İçerde - Page 15 2829516366 ).
Možda oni ne prate naša razmišljanja nego njegova... smiiije .
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 00:12

I na kraju, ako te ovo ne navede na ponovno gledanje ništa neće...
[You must be registered and logged in to see this image.]

nane Laku noć.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 10:15

kava kava kava
İçerde - Page 15 3840872984 Ah,ah ovo ne samo da će me navesti na ponovno gledanje,nego i na premišljanje o njima kao ponovljenom glumačkom paru...kažeš od 36?Ja bih možda od 28 tj.od useljenja u stan...ovo sve s početka se može preskočiti...no iskreno za sad nemam vremena...oni su kao kava,za nju nikad nije kasno jer sve počinje i završava s kavom če če
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 15:35

suradnica je napisao/la:
kava kava kava
Adan zezaš da bi gledala?Negdje davno mi je ostalo da za tebe serije nisu postojale prije Bebea i da drugo ne gledaš...ako griješim moja isprika unaprijed i ispravi me molim te... İçerde - Page 15 2836737430


Dobro ti je ostalo, nema tu pomoći...
Ništa. Pa onda Bebe ... i opet ništa.
Uz sav trud.... i dužno poštovanje....

Ja ću sa vama ovako, šlepati se?

Jučer, set

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 17:05

Ja znam da vi volite ove sa fotosexion,
ali ova je baš simpa!

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 19:49

adan je napisao/la:
Ja znam da vi volite ove sa fotosexion,
ali ova je baš simpa!

[You must be registered and logged in to see this link.]


Samo se ti šlepaj s nama...nama je drago! İçerde - Page 15 2784008398

Joj, vjerojatno je bio zločest dečkić. Vidi se po ožiljcima na glavi sad kad je kratko pošišan...bilo je tu kamenja u glavu od susjedne dječje bande galiba...
Ima i ona jedna gdje je skroz malen i gdje ga je otac digao na ramena, a on ga čupa za kosu... ree

A i nije samo fotosexion, vidiš da i Ferihicu prošvercamo ponekad... İçerde - Page 15 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyuto 22 stu 2016, 20:00

suradnica je napisao/la:
kava kava kava
İçerde - Page 15 3840872984 Ah,ah ovo ne samo da će me navesti na ponovno gledanje,nego i na premišljanje o njima kao ponovljenom glumačkom paru...kažeš od 36?Ja bih možda od 28 tj.od useljenja u stan...ovo sve s početka se može preskočiti...no iskreno za sad nemam vremena...oni su kao kava,za nju nikad nije kasno jer sve počinje i završava s kavom če če

Hvala na kahve! Evo tebi...[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma gledala sam ti ja i ovo od 28-e, a ponekad mi dođe da gledam i one prve...ima nešto i u njima i onom njegovom trčanju za njom...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptyčet 24 stu 2016, 16:49

Mala proslava,
10 uspješnih epizoda...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 14:50

adan je napisao/la:
Ja znam da vi volite ove sa fotosexion,
ali ova je baš simpa!

[You must be registered and logged in to see this image.]


İçerde - Page 15 2829516366 İçerde - Page 15 2829516366
A cif mu je sram
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 14:58

Amra je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
kava kava kava
İçerde - Page 15 3840872984 Ah,ah ovo ne samo da će me navesti na ponovno gledanje,nego i na premišljanje o njima kao ponovljenom glumačkom paru...kažeš od 36?Ja bih možda od 28 tj.od useljenja u stan...ovo sve s početka se može preskočiti...no iskreno za sad nemam vremena...oni su kao kava,za nju nikad nije kasno jer sve počinje i završava s kavom če če

Hvala na kahve! Evo tebi...[You must be registered and logged in to see this image.]

Ma gledala sam ti ja i ovo od 28-e, a ponekad mi dođe da gledam i one prve...ima nešto i u njima i onom njegovom trčanju za njom...



Sunce hvala,slatko kao ni kavu  nikad ne odbijam...Zato i gledam slatkiše da manje jedem ree pa da vidimo jel bilo što slatko  u 8.?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 15:50

8.1 Ne da nije bilo slatkog,nego je moj organizam crpio i vlastite zalihe šećera dok je gledao Melek onako zaleđenu bez grama emocije u trenutcima kada joj Sarp postavlja najranjivije pitanje njenog života(o Džoškunu)...on se rasplakao a ona? ljut ljut Istini za volju njena bi trauma trebala biti bolnija,(vidjeti ubojstvo roditelja pa odrasti na ulici),nego njegova,on je "samo"izgubio  brata...naravno da svatko stvari drugačije doživljava i da svačije  srce ne kuca jednako pa samim time svi imamo različit prag boli,različito se nosimo sa traumama koje smo doživjeli,ali  meni osobno je njena situacija daleko teža od njegove.I ona NIŠTA,ama baš NIŠTA nam ne donese dok on barem suze donese,iako čini mi se to sve zbrzano,samo ovlaš dotaknuto.

p.s. Narukvica na poklon živi očaj,i što je previše nakita previše je.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 16:50

8 ep.2 dio; prva mi  pomisao kad Jusuf pogleda usb, jao pa čovjek svršava sram  
Niti na sekundu nisu zastali,pa da  razmisle o mogućoj namještaljci.Baš mi je ta ishitrenost bez veze.Nije li nam Caga u svim serijama nabijen eksplozivnošću,nestrpljenjem i prvo udara pa tek onda pita,Emir je konstatntno tinjao,prijetio se " bana bak",Yaman je bio doslovce neugasivi plamen koji je i na slovo O(Orkun) dosezao razmjere požara,a Sarp poput nagazne mine. Adan 8 ep.preskoči po meni bi to bilo minsko polje smiiije (šalim se znam da ne gledaš)
Fight sa Mestunom(neko slovo sam sigurno pobrkala) mi je bio ok,jer nisam obratila pažnju,nešto sam radila.
Novinarka slatka,romantična pundžica,super gležnjače (u potrazi sam za jednim takvima vesela )...Kao da je merta gledala prijateljski.Negdje, mislim u  prošloj ep.sam mislila da ona ima osjećaje prema Sarpu(neke duboko zakopane,kojih ni sama nije svjesna),a ne on prema njoj.Onaj razgovor na haubi, koji je bio oko zabrane da viđa Merta.
Ček  Sarpa je spasio onaj Džoš...nešto...zar ne?

Znam da si sve odgledala davno i prokomentirala sa curkama,ali ja ovo mjesto osjećam kao naše pa imam potrebu tipkati o seriji,o interijerima,o satkišima,tebe čitati, a sve to uz  kava  kava

İçerde - Page 15 2784008398  İçerde - Page 15 2784008398


Zadnja promjena: suradnica; sub 26 stu 2016, 21:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 18:11

8ep.3
Mama,Eylem i Bariš kao djeca u vrtiću,ozbiljnost situacije nisu shvatili nikako..ajd žemske što nisu,ali Bariš?Pa barem je on trebao ozbiljno shvatiti Sarpa kad je već njegov insajder.
Melek mi uopće do sad nije nedostajala i nisam ni primjetila da je nema,ono njeno ubacivanje dok razgovara sa Sarpom ne potrebno...baš je ugurano,nerazrađeno,jesam rekla bez veze? ree
Kaže Sarp direktoru "ako poginem..."a meni se sve stislo,odmah mi šećer počeo ulaziti u vene mmmm
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 20:35

8ep.klapa 4
Počet ću od kraja.Šećer je proradioooo.Nestala inzulinska rezistencija kada je Sarp došao u svoju staru mahalu,u svoju staru ulicu ma naprosto ga tih zadnjih par minuta epke moraš voljeti,moraš ga gledati.Srce kao mahala staro ali postojano,srce puno  hrabrosti,stav,pogled..ma nek sve gori...kaže on,a drži Melek u šaci aa?Rekoh glumac glumi glumca.
[You must be registered and logged in to see this link.] od 2.00.04 čak vjerujem da se tu mogu izvući divne sličice,što su sigurno fanice napravile.Ja ne znam place ....ruke dok drži mobitel,pa tren kada zakorači u ulicu a kamera ga skenira kao na CT-u smiiije

Šilt mu stoji za popizdit oblizuje  İçerde - Page 15 2712590081  oblizuje  İçerde - Page 15 2712590081

Melek nam se zaista potrudila donijeti teške riječi- prije tebe ne postojim,nakon tebe ne postoji-...tako nekako....Teške riječi za tako brzinsko zbližavanje a bez  pravog poljupca, ili dodira İçerde - Page 15 1245697846 Moram joj priznati da se potrudila da u toj sceni pokaže tugu i težinu tih riječi,i okice napokon zasuzile ali naprosto joj ne ide,odustani curka...

Mert,Mert,kako on to lijepo osjeća Sarpa,osjeća on tu neku pozitivu kod Sarpa...racionalno razmišlja,on zna ono što Dželal ne zna.On je vidio Sarpa u šumi ...Mert se vodi za osjećajem i to mi je super.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Emptysub 26 stu 2016, 23:50

Eh, kad ti je šećer skočio u 8. na ove kako adančica kaže sextion prizore, baš me zanima kako li će tek biti u 9, a pogotovo u 10.
Nije Sarpa spasio Đoškun. Rekla si da voliš da ti spojlam pa ti evo...Orada, oliti Škarpina! Zašto? Sigurno ne zato što voli Sarpa. Bit će zanimljivo, vidjet ćeš...
Sve ovo za Melek što si napisala stoji. Ta cura kao da poriče da prošlost postoji ali meni ne izgleda tako nego kao da su jednostavno zaboravili da bi ona trebala i tu prošlost iskazivati svojim ponašanjem. Ja u njoj vidim model koji nosa one kreacije koje pokazuju trbuh i to je sve. Ni ne zamjećujem ju. Serija mi je krimi i to je to. Sarp se malo spametio, ne srlja više bez veze,
Cure tamo priželjkuju Eylem-Mert akciju, meni ni to nije nešto. Ne kužim što su se tako nabrijale.
Ja sam tamo negdje (na off AFK) napisala svoje...AFK i EZEL to su moje serije, a sve ostalo što sam gledala ili gledam jest potreba za održavanjem veze s tim svijetom.
Ezel zbog krimi priče prožete ljubavlju, ozračja, glumaca, bila mi je prva, a AFK također zbog priče ali sasvim druge vrste, nevjerojatne interpretacije glavnog para, kemije koju su stvorili...posebna.
Sve ostalo što gledam...ni na tragu tako nečeg ali opet mi nešto bude zanimljivo. Pjesma života je prepuna humora. Volim tu seriju, luda je.

Vidi prometni znak...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Joj, a vidi iz Anadolu kartalari...(recimo turski Top gun)...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





İçerde - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: İçerde   İçerde - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
İçerde
[Vrh] 
Stranica 15 / 17.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: İçerde :: Novosti-
Forum(o)Bir: