Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije KI

Go down 
+7
Lutijena
Tessa
honeybunny
adan
Amra
The Queen
Re Alone
11 posters
Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 17:54

Re Alone je napisao/la:
Honey on mi na momente izgleda kao da bi rado pobjegao od te njihove kulture. Da bi volio imati djecu i družio se s njihovom majkom - koja mu, ajd da kažem - ne bi bila žena. On zapravo još nije sreo Onu za koju bi rekao "da to je ta, ona i nijedna druga, to je to".

Što se tiče majke domaćice i Ušate, ona mi ne izgleda kao mnogo cura koje su tamo ubrađene maramom. Malo je ona slobodnija od toga. Mislim da ona sad itekako dobro glumi i uvlači se pod kožu trpeći sve što joj priredi. Ali ako je oženi doći će njenih "5 minuta". Znala bi se ona itekako snaći s njegovim milionima koje zarađuje... Tek će on da je upozna ako ostane s njom. Sada su previše razdvojeni. Toliko vremena skupa a nema hemije. Nije je nikad ni bilo. Jako loše...

Slažem se sa svime što si rekla. Ona mi se ne čini kao tipična tradicionalna Turkinja. Imamo slike nje s njenom obitelji (ako se sjećate). Majka mi se čak čini i modernom. Ipak se ona prijavila na taj nesretni izbor za modela - netko iz jako tradicionalne obitelji joj to ne bi dozvolio. Bila je i godinu dana u Italiji na toj nekoj praksi. Ne bih ja rekla niti da je ona neinteligentna. Vrlo dobro ona zna zašto sve to trpi. Ima cilj, kako je rekla Adančika. Želi se udati za njega, vjerujem i da je ludo zaljubljena, a ni milijuni joj nisu mrski. Jednom riječju, dobra je partija.

Njegovi razlozi mi nisu jasni. Nije mi se činio kao takav racionalni tip koji bi se odlučio na ženidbu zbog svojih godina koji ga, ruku na srce, ipak stišću. Ok, ona vjerojatno ispunjava neke njegove kriterije -mlada je, bez skandala, visokoobrazovana (mislim da mu je to vrlo važno - u svakom intervjuu naglasi da je on završio fakultet, i to ne samo on, već i veliki dio njegove obitelji), dolazi iz dobre obitelji. Hoće li ovo biti dovoljno da se odluči na taj veliki korak, jer svi se slažemo da nema neke pretjerane kemije između njih.

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 18:44

kmf55 je napisao/la:
Čitam vas, čitam i ne vjerujem. Fotografije KI - Page 22 1245697846
Baš ju ne želite staviti na ignore, a time i njegovu odluku da bude s njom. Fotografije KI - Page 22 3840872984
O njoj mogu razmišljati na način kao i vi cure uz to da bih dodala da je ona sve što kažete ali i to da je jako, jako, zaljubljena. :ilove:
Zašto trpi to što on pokazuje (ili ne pokazuje) to zna smo ona (valjda ima visok prag toleracije i takav odgoj, a nema ponosa i svog dostojanstva). sram
O njemu jednostavno ne mogu razmišljati na taj način jer mislim da on ipak nije takav i da mu to ne treba. Izgleda mi nemoguće da bi on nju odabrao samo zato jer mu je vrijeme. To mi nema smisla jer on je muškarac koji može imati sve što želi pa zašto bi onda imao nešto što ne želi? Ako griješim u svojoj procjeni onda on zaista nema ništa osim izgleda (a vjerojatno griješim jer koliko vidim vi ste sve uvjerene da se on prepustio samo tako). Ja se ipak nadam da nije tako. :moli:
Možda ću vas naljutiti svojim stavom ali ja bih radije da je on takav u javnosti prema njoj, a da ju ipak voli (zašto je takav, ne znam, ne mogu objasniti) nego da je s njom bez ljubavi. To mi je još gore! ljut
Osim toga, o tome sam već pisala.....a nekako se osjećam usamljeno, svi po njemu i na facebooku i forumima...ma ne može naš micek biti takav bedak, zavezan željama drugih...bez srca...bez pameti.... :tuzni:
Ja o njoj više neću. nene

Ja ju ne stavljam na ignore zato što je dio njegova života i većina novih vijesti se odnosi na njihovu vezu pa to naravno moramo iskomentirati. Ja bih isto radije komentirala njegov rad, ali trenutno se nema što komentirati. Snimanje filma je završeno, nova serija se još nije počela snimati, a i partnerica se ne zna. Prema tome, trenutno nam ostaje samo njihova veza, a meni je baš zabavno komenirati ju. Što da radim, ne mogu si pomoći. sram

Nitko ovdje nije niti u krivu ili pravu. Svako iznosi svoje viđenje. Fotografije KI - Page 22 2784008398

Međutim, svi ćemo se složiti da zadnja slika iz Australije vrlo slikovito prikazuje koliko on nju voli i cijeni Fotografije KI - Page 22 2829516366 . On jednostavno fanovima i novinarima daje povoda za daljnje negativne komentare te veze. Sam je kriv.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 19:11

Tessa je napisao/la:
kmf55 je napisao/la:
Čitam vas, čitam i ne vjerujem. Fotografije KI - Page 22 1245697846
Baš ju ne želite staviti na ignore, a time i njegovu odluku da bude s njom. Fotografije KI - Page 22 3840872984
O njoj mogu razmišljati na način kao i vi cure uz to da bih dodala da je ona sve što kažete ali i to da je jako, jako, zaljubljena. :ilove:
Zašto trpi to što on pokazuje (ili ne pokazuje) to zna smo ona (valjda ima visok prag toleracije i takav odgoj, a nema ponosa i svog dostojanstva). sram
O njemu jednostavno ne mogu razmišljati na taj način jer mislim da on ipak nije takav i da mu to ne treba. Izgleda mi nemoguće da bi on nju odabrao samo zato jer mu je vrijeme. To mi nema smisla jer on je muškarac koji može imati sve što želi pa zašto bi onda imao nešto što ne želi? Ako griješim u svojoj procjeni onda on zaista nema ništa osim izgleda (a vjerojatno griješim jer koliko vidim vi ste sve uvjerene da se on prepustio samo tako). Ja se ipak nadam da nije tako. :moli:
Možda ću vas naljutiti svojim stavom ali ja bih radije da je on takav u javnosti prema njoj, a da ju ipak voli (zašto je takav, ne znam, ne mogu objasniti) nego da je s njom bez ljubavi. To mi je još gore! ljut
Osim toga, o tome sam već pisala.....a nekako se osjećam usamljeno, svi po njemu i na facebooku i forumima...ma ne može naš micek biti takav bedak, zavezan željama drugih...bez srca...bez pameti.... :tuzni:
Ja o njoj više neću. nene

Ja ju ne stavljam na ignore zato što je dio njegova života i većina novih vijesti se odnosi na njihovu vezu pa to naravno moramo iskomentirati. Ja bih isto radije komentirala njegov rad, ali trenutno se nema što komentirati. Snimanje filma je završeno, nova serija se još nije počela snimati, a i partnerica se ne zna. Prema tome, trenutno nam ostaje samo njihova veza, a meni je baš zabavno komenirati ju. Što da radim, ne mogu si pomoći. sram

Nitko ovdje nije niti u krivu ili pravu. Svako iznosi svoje viđenje. Fotografije KI - Page 22 2784008398

Međutim, svi ćemo se složiti da zadnja slika iz Australije vrlo slikovito prikazuje koliko on nju voli i cijeni Fotografije KI - Page 22 2829516366 . On jednostavno fanovima i novinarima daje povoda za daljnje negativne komentare te veze. Sam je kriv.

Naravno da svaka od nas ima svoje viđenje. Da nije tako bilo bi dosadno. Ja to zato da se ne uzrujavate.... Fotografije KI - Page 22 2784008398
Ma bit će da je on ŽENSKAROŠ. Eto zašto gledamo takve sličice iz Australije. Ne može čovjek odoljeti [You must be registered and logged in to see this image.]
Ima on više hobija, a ne samo[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 19:14

...za malo razbijanja tmurne atmosfere...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...vidite što je još ponio na snimanje... nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]

...i nešto malo mutnije...

[You must be registered and logged in to see this image.]




_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 20:38

Čitala sam nedavno postove i došao do zaključka da voli svoju djevojku i on je bio udoban s njom, inače rastalsya bi .. on možda ćete trebati kao-da nije .. kako to reći ... pomrčina .. Ali ne znam dobro povijest njihove veze, a možda sam u krivu

honeybunny je napisao/la:
...za malo razbijanja tmurne atmosfere...




Također sam pokušati


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 20:55

bes ni je napisao/la:
Čitala sam nedavno postove i došao do zaključka da voli svoju djevojku i on je bio udoban s njom, inače rastalsya bi .. on možda ćete trebati kao-da nije .. kako to reći ... pomrčina .. Ali ne znam dobro povijest njihove veze, a možda sam u krivu

honeybunny je napisao/la:
...za malo razbijanja tmurne atmosfere...




Također sam pokušati



Bes ni, curo, ti si na istom tragu kao i ja. Hoću reći...razmišljaš kao i ja. Da ne voli tu svoju Ušatanosatausnata (ovo nemoj pokušavati prevesti - neprevedivo je) ili da mu barem s njom nije lijepo, rastao bi se od nje. A da je preudoban s njom, stvarno je! Svašta joj radi! Njoj stvarno mora da je pomrčina al se pravi da nije.
Osvježila si mi dan! Fotografije KI - Page 22 2712590081
Što mogu kad bih htjela da je on bolji od onog kakvim se prikazuje pred novinarima (posredstvom njih i pred nama ali to, na žalost, on zanemaruje)!

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 22:29

Vidim, volite me izazvati da utvrdimo gradivo.. dakle, ponavljanje je majka dobrog .. pa ponovimo :

Postavimo Australiju kao prijelomnicu veze ...

.. prije tog putovanja , bez obzira je li bilo prekida ili ne , on u nju nije bio zaljubljeniji nego sada, što je čudno ..jer je veza bila friškija, kad si najzaljubljeniji..jer se takvu, mladu u koju si zaljubljen sa ponosom pokazuje, ne negira se njena bitnost, ne ide se na Šimšekov pir bez nje , dijeli se s njom svoje poslovne uspjehe , ne priča se javno kako nisi zaljubljen i ne demantira se brže-bolje priča o braku ..

... nakon putovanja, bez nje, bez obzira je li bilo prekida ili ne .. nakon avanture .. jedne ? ... je li sada zaljubljeniji ?.. od čega ?.... ona je skrivana iza kišobrana ..ona je jednom prošetana za ruku, da bi drugi dan već bila strpana na zadnji sic i to na tako negentlmenski način .. vozana je često na prednjem sicu mercedesa .. malo se omekšalo prema novinartima , shodno tome i njihova veza je prikazana malo čvršćom, jer traje ....jesmo li vidjeli tu kemiju među njima? .. je li ima osjećaja bliskosti? .. u jednom naslanjanju ( njezinom!!) , u jednom vođenju za ruke, u gužvi iza koncerta ? .. je li Bebe okrenut prema njoj, je li je priznaje u javnosti , je li zaljubljeno voda svoj komad, ili ona šljapka 2-3 koraka ispred ili iza njega ..

.. od sve bliskosti , najviše na bliskost ukazuje prisustvo brata na oba izlaska i nećakinje ... ni tu nisu otišli sami, zagrljeni, bliski .. nisu se viđali kako treba više od dva mjeseca, koliko je trajalo snimanje , a sad se vodaju sa bratom..

.. priča o brodu punom Imirzalioglua, tek ćemo potvrditi .. jer toj vijesti o odmoru na brodu .. jedinu snagu i važnost daje taj , navodni, obiteljski skup.. bez njega , to je njegov, očekivani , odmor sa komadom..

..čini mi se, Jablan je odlučio oženiti se ove godine. Odlazak u Australiju bio je labuđi pjev.. malo oduška prije snimanja filma .. odmah nakon snimanja filma počinju učestala pojavljivanja .. mirnodopska .. sve je pod kontrolom...

.. ni u prvoj, a niti u drugoj fazi veze ... pored zaključka da uz sebe ima osobu koja mu odgovara obrazovanjem, porijeklom, godinama je pogodna za rađanje, zaljubljena je u njega .. ja ne vidim da je on zaljubljeniji... sigurno da i on osjeća nešto..ali, ne " ono " i ne dovoljno , jer to bi se vidjelo ... da bi mene to uzbuđivalo..

.. od Australije na ovamo vidi se da strast, kemija i iskričavost.. ne stanuje u ovoj vezi .. najsretniju Njuškicu smo viđali na snimanju filma ..zar je to zaljubljeni muškarac u fazi prije braka? ..

.. ako jeste, onda ja sada znam zašto se nisam udala ..

.. da skratim ...

.. Kmfičak, bes ni , naravno da mu je lijepo s njom, čovjek se navikne, kad nešto odluči i izabere... priraste srcu..
..mene više smeta osjećaj da on jeste napravio izbor ..kako je to često u njihovoj tradiciji ..
.. ali to , najprije nije fer prema njoj ..

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; uto 26 lip 2012, 00:04; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 23:02

Ono što ovdje nije logično je njegova reakcija prema medijima kad je TU i TAMO povede sa sobom.
Već sam nekoliko puta napisala da bi se trebao ugledati u Cansu i naučiti nešto od nje. Rijetk se pojavljuje, ako želi biti neviđena ode van Turske. Ako je uhvate privatno, nije osorna prema medijima, smiješi im se, sve izvrće na šalu ali im ne kaže ono što ne želi.

Kenan radi sve suprotno. Priča o svom privatnom životu, je zaljubljen, nie zaljubljen, nema govora o braku, želi biti otac. Umjesto da šuti, tajnovito im se nasmiješi, smije, a kad ga slikaju kad se već pojavljuje s dotičnom, a jako dobro zna da će ga objektiv uhvatiti, onda brate trpi, budi muškarčina. I ponašaj se pristojno, prema osobi u svojoj pratnji, prema medijima, a time i prema svojim fanovima.

Ponaša se kao baba. To je ono što me smeta i zbog čega sam se razočarala u njega. Jeste zgodan, ali ipak ima falinke.
No, budimo realne. On nama i služi samo za gledanje, pa prema tome i dalje ćemo sliniti. A kad se ovako bude ponaša i trebamo ga izanalizirati uzduži poprijeko.
Ako je vijest o odmoru na brodu s obitelji točna, onda doista možemo očekivati svadbena zvona.
Što je red, red je. Čista matematika. sram
I ne znam tko je tu napisao da u 6 godina Zeynep nikad nije upoznao s obitelji. U to sumnjam. On je ipak drukčije odgojen i sigurna sam da se Zeynep također družila s obitelji.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 23:02

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptypon 25 lip 2012, 23:55

bes ni je napisao/la:
Čitala sam nedavno postove i došao do zaključka da voli svoju djevojku i on je bio udoban s njom, inače rastalsya bi .. on možda ćete trebati kao-da nije .. kako to reći ... pomrčina .. Ali ne znam dobro povijest njihove veze, a možda sam u krivu
Također sam pokušati

[You must be registered and logged in to see this image.]... u našu malu zajednicu!!!

Mi se nadamo da će naš Jablan ( GT kaže : poplar tree [You must be registered and logged in to see this image.] ) oženiti nekog koga voli... sa puno žara i strasti .. a to ne vidimo u odnosu prema ovoj osobi .

Evo ti poklončić - bombončić :

[You must be registered and logged in to see this image.]





_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 00:15

Didily je napisao/la:

I ne znam tko je tu napisao da u 6 godina Zeynep nikad nije upoznao s obitelji. U to sumnjam. On je ipak drukčije odgojen i sigurna sam da se Zeynep također družila s obitelji.


Ja sam to napisala jer sam negdje pročitala da ju nije upoznao s mamom i tatom zato što to kod njih znači zaruke i vjenčanje. Naravno, to ne mora biti točno. Ali mislim da su se družili s bratom. Mislim da sam negdje vidjela sliku.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 00:17

bes ni je napisao/la:
Čitala sam nedavno postove i došao do zaključka da voli svoju djevojku i on je bio udoban s njom, inače rastalsya bi .. on možda ćete trebati kao-da nije .. kako to reći ... pomrčina .. Ali ne znam dobro povijest njihove veze, a možda sam u krivu




Također sam pokušati

[img][You must be registered and logged in to see this link.]
[/quote]


Bes ni
, dobrodošla srećko1 . Baš mi je drago što si nam se pridružila Fotografije KI - Page 22 2784008398 .


Zadnja promjena: Tessa; uto 26 lip 2012, 01:03; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 01:00

Sad ću napisati nešto što će vas možda frapirati, dakle, radi se o sljedećem: kad je žena/djevojka sama s muškarecem OK je da bude na prednjem sjedištu. Ako ima neko stariji od nje ili je muško - ona ide nazad. To se još praktikuje, izgleda, kako u Turskoj tako i u mojoj nesretnoj državi. Stoga razumijem da kad su sami da je ona naprijed. Možda objašnjenje izgleda glupo ali ja to jednostavno posmatram iz 'našeg' ugla. Tuga, jest, ali običaj je običaj. Ništa kavaljerstvo...

Što se tiče odnosa prema njoj u našim postovima da li je staviti na ignore ili ne... Ja jednostavno nju gledam kao dio njegovog života i kroz nju, ili koja god da je, gledam NJEGA. To mi odaje kakva je on ustvari ličnost. S onim što vidim nisam oduševljena. Nemojte mi zamjeriti što sam, valjda, prerasla godine kad mi je slika nekog dovoljna da mi osoba bude interesantna. Gledam ga, znači, kroz sve prizme, i želim složiti kockice o njemu onoliko koliko se daju složiti.

I zbilja ga jesam zamišljala kompletnijom osobom. Sve ovo što se dešava poslednju godinu ili malo više/manje, mi je srušilo lijepu sliku i predstavu o tome kakav je. Idealan ne postoji. Svi mi imamo svoje mane i vrline pa tako i on, samo neki njegovi postupci ga čine baš ... seljačinom (ne mislim na ratare nego onu drugu skupinu ... nečega).

Ako se već stalno hvata da je visokoobrazovan da je ne znam što uz to, onda bi trebalo i da se zna ponašati ... civilizovano.

Ah, opet odoh preširoko u pisanije...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 01:18

honeybunny je napisao/la:
...za malo razbijanja tmurne atmosfere...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...vidite što je još ponio na snimanje... nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this link.]

...i nešto malo mutnije...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Super su sličice, al ne kapiram što je ponio? Fotografije KI - Page 22 2991427495

bes ni je napisao/la:
Čitala sam nedavno postove i došao do zaključka da voli svoju djevojku i on je bio udoban s njom, inače rastalsya bi .. on možda ćete trebati kao-da nije .. kako to reći ... pomrčina .. Ali ne znam dobro povijest njihove veze, a možda sam u krivu

Također sam pokušati


[You must be registered and logged in to see this link.]

Bes ni hvala za sliku.

Kako se vidi da zna biti raspoložen kad treba. Kad ga snimaju i kad je to zbog nečeg važno. Tu je ekstra glumac.

Ne sviđa mi se način na koji se vidi ta razlika kad je gluma a kad je on - on. Dva svijeta. To mi i ruši sliku o njemu koju sam imala...

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 01:21

Reee..,možemo li sa širine u ... dužine ....[You must be registered and logged in to see this image.]


... jesu li, ove godine u modi kratke ili .. duge ? [You must be registered and logged in to see this image.]


PSssst!!!.. ponio je žilicu na snimanje ... žilicu, zar je ne vidiš ..
..ja i Honeyka bi se lako dogovorile.. eto joj žilica ... moj bi detaljčić lakše uočili ..…[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 01:32

adan je napisao/la:
Reee..,možemo li sa širine u ... dužine ....[You must be registered and logged in to see this image.]


... jesu li, ove godine u modi kratke ili .. duge ? [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


PSssst!!!.. ponio je žilicu na snimanje ... žilicu, zar je ne vidiš ..
..ja i Honeyka bi se lako dogovorile.. eto joj žilica ... moj bi detaljčić lakše uočili ..…[You must be registered and logged in to see this image.]


Leleeee, koliko ... čovjeka ....

I da, opet i na ovoj slici vidim ono s rukom, o čemu smo već govorile.


(Znam, adan, znam da ti to nisi imala kad uočiti... vidiga )

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyuto 26 lip 2012, 23:15


Dakle ... gu..leđa ... Fotografije KI - Page 22 1430956612

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. zašto nema enlarge ...[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 19:28

Evo ima, nemoj plakati! vesela

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 21:50

Re Alone je napisao/la:
Evo ima, nemoj plakati! vesela

[You must be registered and logged in to see this link.]

Yoh ... [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 22:34


Prije....?
[You must be registered and logged in to see this image.]

ili sada...? (iako, i ovo je sličica od prije 2-3 godine)
[You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 22:46

...enlarge...enlarge... Fotografije KI - Page 22 2991427495
...trebala bi postojati i opcija...increase enlarge...increase enlarge... smile

...hvala Re!!!!!! reeee


...kmfice...

...sada sada...

[You must be registered and logged in to see this image.]


_________________
...poslije tebe ne postoji...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 23:42


Saadaaaaaaaaaa.... [You must be registered and logged in to see this image.]

I to u puzzlama ..naravno, za jednogodišnjake ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Yess...[You must be registered and logged in to see this image.].. ima i enlarge ...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 23:44


Ajme, kakve slike postate. A ova puzzla za jednogodišnjake ... nesvjest1 . I kako da ja sada nastavim raditi...

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptysri 27 lip 2012, 23:57

[You must be registered and logged in to see this image.]
reeee reeee reeee reeee reeee reeee reeee reeee

Eto, moj prvi gifić (sama ga napravila uz instrukcije Adan i Re, na čemu im puno hvala Fotografije KI - Page 22 2784008398 ).
Ispalo da nije iz Ezela, ali eto na ovom sam vježbala i u ovom isječku iz Aci Hayata se dobro vidi kako Bebe ima "ono nešto" i s drugim partnericama.....i zato je meni on ok - zbog glume, karizme, ne samo zbog izgleda...(na stranu njegov ljubavni-privatni život koji mi je interesantan ali ne i presudan).

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Emptyčet 28 lip 2012, 00:00

kmf55 je napisao/la:


[You must be registered and logged in to see this image.]
reeee reeee reeee reeee reeee reeee reeee reeee

Eto, moj prvi gifić (sama ga napravila uz instrukcije Adan i Re, na čemu im puno hvala Fotografije KI - Page 22 2784008398 ).
Ispalo da nije iz Ezela, ali eto na ovom sam vježbala i u ovom isječku iz Aci Hayata se dobro vidi kako Bebe ima "ono nešto" i s drugim partnericama.....i zato je meni on ok - zbog glume, karizme, ne samo zbog izgleda...(na stranu njegov ljubavni-privatni život koji mi je interesantan ali ne i presudan).

Ne vidim tvoj prvi gifić... :crying: ...a tako me zanima... reeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije KI - Page 22 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije KI   Fotografije KI - Page 22 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije KI
[Vrh] 
Stranica 22 / 40.Go to page : Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI
» Fotografije.
» Fotografije 7 KI
» Fotografije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: