Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Uzun Hikaye

Go down 
+4
The Queen
adan
Re Alone
honeybunny
8 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 21:33

Ajd, dobro nek' ne umire uvijek.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 22:11

The Queen je napisao/la:
Ajd, dobro nek' ne umire uvijek.

Pa da... film, unatoč nesretnoj Alijevoj sudbini odiše nekakvim optimizmom..

Lik je pun optimizma, volje za životom, kreativan, avangardan...

Sve je kao u nekakvom snu.
Njegov trud da održi sliku sretnog života, unatoč siromaštvu.
Posvećenost djetetu, idealan otac.
Sakrivanje pod tepih okrutne stvarnosti.

Kao bajka... nestvarno .. Bebe ga je usporedio sa Život je lijep ..hm...neka mu bude...



[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 22:28

Evo sličica s adančicinog fotića.

Kome su sad drhtale ruke? Uzun Hikaye - Page 2 2829516366 ... a mene si prozivala vidiga

[You must be registered and logged in to see this image.] ovu smo imali ali ponavljanje je ... je li ... ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

... Već smo rekli o njegovoj 'njegovanosti'... Malo su pretjerali... I u zatvoru pa i dok ga tuku on izgleda ekstra.. sram
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 23:05

A on meni (iako, naravno film nisam gledala jel) izgleda malo preoptimistično i presretno za takav život u neimaštini i još izložen zbog svojih uvjerenja.
To što se stalno smije i uvijek je vedar ide mi na živce...izgleda mi malo stupidno....nerealno...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 23:10

Amra je napisao/la:
A on meni (iako, naravno film nisam gledala jel) izgleda malo preoptimistično i presretno za takav život u neimaštini i još izložen zbog svojih uvjerenja.
To što se stalno smije i uvijek je vedar ide mi na živce...izgleda mi malo stupidno....nerealno...

Ja sam gledala i potpuno si u pravu. Stvarno sam teško izdržala do kraja. sram
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 23:29

Amra je napisao/la:
A on meni (iako, naravno film nisam gledala jel) izgleda malo preoptimistično i presretno za takav život u neimaštini i još izložen zbog svojih uvjerenja.
To što se stalno smije i uvijek je vedar ide mi na živce...izgleda mi malo stupidno....nerealno...

Istina! On svo vrijeme s nekakvim osmijehom...

Ma volimo mi njegov osmjeh... al' zbilja je pretjerao. Koliko se god taj optimizzam trebao pokazati, mislim da to nije bio pravi način. Pa on je bar lik od grimase. Glumac koji i bez riječi svojim izrazom lica zna toliko 'reći'.

Ponoviću - način na koji je odradio ovu ulogu nam nije sjeo ama baš ni malo.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysri 24 lis 2012, 23:59

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
A on meni (iako, naravno film nisam gledala jel) izgleda malo preoptimistično i presretno za takav život u neimaštini i još izložen zbog svojih uvjerenja.
To što se stalno smije i uvijek je vedar ide mi na živce...izgleda mi malo stupidno....nerealno...

Istina! On svo vrijeme s nekakvim osmijehom...

Ma volimo mi njegov osmjeh... al' zbilja je pretjerao. Koliko se god taj optimizzam trebao pokazati, mislim da to nije bio pravi način. Pa on je bar lik od grimase. Glumac koji i bez riječi svojim izrazom lica zna toliko 'reći'.

Ponoviću - način na koji je odradio ovu ulogu nam nije sjeo ama baš ni malo.

U zadnje vrijeme on nama nešto ne sjeda ni u RL ni na velikom platnu ili TV ekranu.
Ima čovjek problem s odabirom uloge (umjetnička blokada) ili ima problem sam sa sobom (money...money...money....).
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 00:32

Evo još sličica s adančicinog fotića:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyčet 25 lis 2012, 22:57


Još sličica (od adan)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptypet 26 lis 2012, 00:09



Još iz kina (od adan)

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptysub 27 lis 2012, 10:39

Iz kina :

….Kad smo slikale kartu… čekajući projekciju …
[You must be registered and logged in to see this image.]



… I ova … reeee
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 15:53

Dragi moi eve i jas kje spodelam nekoi fotografii so Vas od premierata na Uzun Hikaye/ Long story. By the way Vi ja prakjam mojata omilena fotografija.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 16:48

kikule81 je napisao/la:
Dragi moi eve i jas kje spodelam nekoi fotografii so Vas od premierata na Uzun Hikaye/ Long story. By the way Vi ja prakjam mojata omilena fotografija.

Kiki Uzun Hikaye - Page 2 2712590081

... molim te da podijeliš s nama fotke koje imaš s premijere Uzun Hikaye - Page 2 2784008398

(... i da ... na našem forumu ne moraš brinuti za veličinu slike ... zapravo što veća to bolja... reeee )
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: https://2img.net/r/ihimg/photo/my-images/17/dscn4437t.jpg/   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 18:20

Moram da se isprobam :) nekako malku kako smotana sum so postiranje na sliki sram


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 18:53

e sega mi trebate da mi kazete dali vi se otvoraat slikite, ako se otvoraat da znam da prodolzam da stavam, ne za drugo da ne se macam i da ne se nerviram :crying:
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 19:00

kikule81 je napisao/la:
e sega mi trebate da mi kazete dali vi se otvoraat slikite, ako se otvoraat da znam da prodolzam da stavam, ne za drugo da ne se macam i da ne se nerviram :crying:

Poslala sam ti poruku na Private. Pogledaj gore ako ima pisamce bijelo - imaš uputstva za slike.

Inače mogu i ovako da se otvore, ali preusmjeri nas na ImageShack.

Hvala na trudu! Uzun Hikaye - Page 2 2784008398


edit: evo ispraviću u tvom postu kako treba da izgleda, pa ga ponovo otvori i pogledaj kako piše... link je OK ali ne kopiraj url nego img
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 19:08

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 19:13

To curo!

Bravo!!! reeee :aha7:
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 19:15

:ree2: :ree2: :ree2: :ree2: :ree2: reeee reeee reeee reeee reeee
Re Alone je napisao/la:
To curo!

Bravo!!! reeee :aha7:
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 19:17

Sad nam kaži, pošto si bila na premijeri - jel miriši, jel miriši? reeee

Koji parfem koristi, morala si prepoznati ... Uzun Hikaye - Page 2 2991427495 ... bila si mu tako blizu!!!

Imaš li još koju sliku s premijere filma?

Ti si imala sreću da prisustvuješ. I nama je to bila namjera, jer smo ovo putovanje odavno planirale. Na žalost samo nekoliko prije puta, saznale smo da se datum projekcije promijenio - da neće biti 19.10 već sedam dana ranije ljut

Ali... eto... ti si sada ovdje pa ćeš na pričati kako je bilo. Hoćemo sve detalje kojih se možeš sjetiti!!! reeee
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 21:21

Epa vaka prvo kje gi stavam site sliki pa posle kje razovarame za se :aha1: [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 21:28

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 21:35

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 21:50



..oh..ah..uh... ne zavidim ti...

..ali .. hoću i jaaaaaa...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Emptyuto 30 lis 2012, 22:05

adan je napisao/la:


..oh..ah..uh... ne zavidim ti...

..ali .. hoću i jaaaaaa...[You must be registered and logged in to see this image.]


:kmf12: te razbiram potpolno, bidejki dodeka da go zapooznaam, nema da ti se veruva no sakav da bidam ili limenkata ili shisheto Pepsi po koe skoka vo reklamata.

A ima i ushte eden moment :), pred premierata mi kazaa deka mozebi nema da imame shansa da se zapoznaeme i jas im rekov ili kje se zapoznaeme i kje se slikame ili kje sedam den i nokj kaj nego pred kukja, pa sega videte vie :). No uspeav i toa dva pati da se slikam, da se rakuvame i da napravime red muabet :), ih kolku e najubavvvvvv :D
[Vrh] Go down
Sponsored content





Uzun Hikaye - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Uzun Hikaye   Uzun Hikaye - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Uzun Hikaye
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: S putovanja :: Special Report from Istanbul-
Forum(o)Bir: