Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptysub 12 sij 2013, 02:15

No mene nešto drugo zanima,al to ću morati na one spoilere pitat.... ljut jesu li sad shvatili kako je mogla otići ljut

Bila je preslatka dok ljubi ruke koje je on držao.Kako ga suptilno navodi da je odgovori od bjega,pa spavačicu obukla,a on??!? ljut mamlaz jedan ljut
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptysub 12 sij 2013, 02:42

S.N.O.B1 je napisao/la:


Ej da, jesi gledala Intikam, sve te zab. pitat ?
Nisam,eto vidis dokle je doslo kad sam moju ljubimicu stavila na cekanje sram
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptysub 12 sij 2013, 13:06

Evo i pjesme. Najbolji turski pjevač, megastar Tarkan :ree7:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Voli me, voli i ne razumi me.
Dodirni me, osjeti, ne pitaj me nista, molim te.
Nipošto me ne osuđuj.
Ne čini to.
Ne pokušavaj me promijeniti.
Ne odustaj.
Želi, ljubi, miluj me.
Ne rastužuj me, molim te ne rastužuj me.

Nemoj me pokusavati zarobiti ovako.
Šta , ako smo ti i ja isti?
Kako ljubav može podnijeti ovoliku razdvojenost?
Sjeti se, zbog cega me volis toliko, molim te.
Sjeti se tih prvih dana kada smo se voljeli.

Ljubav zahtijeva nježan dodir ne budi gruba, molim te.
Voli me tako.
Ne pokušavaj me promijeniti.
Pusti...
Nemoj me razumijeti.
Ovo nije borba moći, prepusti se.
Ne postoje pobjednici.
Ovo je ljubav.
Ne zaboravi to.

Ovo je ljubav, ljubav ce biti.
Doživjet će se, ako ti dozvoliš.

[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptysub 12 sij 2013, 19:34

Mnogo lijepa pjesma nebo
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptysub 12 sij 2013, 23:12



koje reci :ree2:
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 12:32

Prilog sa seta koji će danas biti u IN Magazinu

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 20:48

Dakle, Boran stvarno ponekad ispadne glup.Živjet ćemo i ostariti ovdje. A za njenu tvrtku kaže da on nema ništa s tim.
A čim mu se pokaže problem u njegovoj, trči u Istanbul. To što je kupio 2 karte, ne umanjuje činjenicu da nema razumijevana za Silu.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 21:45

place Jest mi je žao.

[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 22:02

Didily je napisao/la:
Dakle, Boran stvarno ponekad ispadne glup.Živjet ćemo i ostariti ovdje. A za njenu tvrtku kaže da on nema ništa s tim.
A čim mu se pokaže problem u njegovoj, trči u Istanbul. To što je kupio 2 karte, ne umanjuje činjenicu da nema razumijevana za Silu.
I meni je veceras to "paralo usi" Kako ce do smrti zivjeti tu, bla bla...Naravno da je Sila morala otici.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 22:16

Kako dobra epka. Od počtka do kraja. Sve, sve ...i svi su bili fenomenalni. Uf, kako znaju ti Turci uzburkati emocije...uf..uf..
Nije ga htjjela ostaviti, ni njega ni majku...ali, dobro neka je otišla. Potrebno je da se ta lubav osnaži, da ojača toliko da im nitk ništa ne može kad napokon budu zajedno srcem i dušom. Ovako je ta ljubav previše krhka, pod teretom takvog života ne bi izdržala.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 22:43

Mislila sam si pa dobro to sam gledala,znam kako ide....al gotovo me rasplakala...toliko joj je bilo teško,"ah šta ću ja s tobom"...opet sam ih gledala kao da ih prvi put vidim....tv+prijevod neprocjenjivo!
Što se više uvjerava kako je ispravno odlučila da je bijeg jedina opcija,on je više "uvjerava"da odustane....ma samo šteta što ne govore istim jezikom ljut
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 22:50

Ta Tarkanova pjesma dok plešu je :ree2: ,ali ona druga o prijateljima....me naježila...

Ona je njega i sad jedva zaustavila....baš je aga želi...ufffff Sila - epizoda po epizoda - Page 10 2829516366
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 22:52

I to mi je bilo bezveze, nasrnuo k'o konj a žena mu 3x govori da neće ljut

Didi, slažem se, neka je otišla. Sad će barem moći sama sa sobom riješit neke stvari .

Onog Emrea ne mogu da gledam.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyned 13 sij 2013, 23:00

S.N.O.B1 je napisao/la:
I to mi je bilo bezveze, nasrnuo k'o konj a žena mu 3x govori da neće ljut

Didi, slažem se, neka je otišla. Sad će barem moći sama sa sobom riješit neke stvari .

Onog Emrea ne mogu da gledam.

Baš me iziritirao....pa reko čovječe ni ne čuješ je,a kako da ona jadna pomjeri 190 cm,ma hallo....za drugi put je trebao čekati da ona njega zaskoči,a ne opet navaljivati....sad da vidimo tu treću sreću...
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 00:07

Ne može sila sad misliti na Emrea. Dobro mu je odgovorila da ne komentira nešto što ne razumije. Imam dojam da mali misli kako je Sila nemoćna, slaba i kako će on lako s njom.
Nadam se da će ga smjestiti na pravo mjesto.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 13:55

TV bitka: Sila potukla Sulejmana

Nova miljenica hrvatske publike, serija SILA, odmah u početku emitiranja je srušila sve rekorde gledanosti turskih serija u Hrvatskoj privukavši u prvom tjednu 18,7% ili 778.462 gledatelja!

ZA EKRAN PRIKOVALA VIŠE OD 700.000 GLEDATELJA!

Nova miljenica hrvatske publike, serija SILA, odmah u početku emitiranja je srušila sve rekorde gledanosti turskih serija u Hrvatskoj privukavši u prvom tjednu 18,7% ili 778.462 gledatelja – čak dvostruko više negoli je to uspjelo ijednoj drugoj turskoj uspješnici, a zatim je sinoć odnijela i TV pobjedu nad Sulejmanom Veličanstvenim privukavši otprilike 150 000 gledatelja više od njega. Tako je Sila sinoć za ekran prikovala 17,6% ili 732.801 gledatelja.

Inače, najgledanija emisija dana bio je Dnevnik Nove TV s 21% ili 874.079 gledatelja.

*Izvor: Nielsen Audience Measurement
Ciljna skupina: AMR 4+ (opća populacija)

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: S.N.O.B1; pon 14 sij 2013, 13:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 13:56

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 14:48

Sad ću ja kao Amra to nisu mogli za ezela napravit,ezel nas nije mogao kvartom prošetati ljut ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 15:18

Suradnice, na žalost nije ovo napravila Nova TV, već je ekipa koja je promovirala Silu napravila promotivni materijal koji se uz seriju (kad je neka TV kuća otkupi) šalje. Pa se tako šalju interviewi, slike i video materijal, sve ono što producentska kuća ima. kao što si i sama mogla vidjeti to je video materijal za vrijeme snimanja serije 2006/7. godina.

NI Mehmet ni Cansu više nisu vezani ugovorom za seriju, pa stoga nisu ni dužni odazivati se na interviewe o seriji koja je za njih gotova, a imaju nove projekte.

Što se tiče Ezela i oni su imali interviewe (onaj s Kenanaom je objavljen x puta) i fotografije.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 17:05

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 17:17

Naravno da sam skužila da to nije djelo nove tv,evo ne sjećam se da je na rtl u doba Ezela išla takva nekakva reportaža... Sila - epizoda po epizoda - Page 10 1245697846 ....
Mislim da je to baš bilo snimano za vrijeme snimanja jučerašnje epizode....a novinarka mu suflira kada treba što reći,to su mogli baš izrezati...i sav mi je kao zbunjen,kao da mu glas drhtao... :treees:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 17:23

A baš bi bilo dobro da me Ezel prošeće svojim kvartom. Još bolje, Bebe svojim. fućka

Sorry, sad vidim da sam off...
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 22:24

psihički me umorila epizoda večeras kava

Sila :ree2:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptypon 14 sij 2013, 22:38

ahhh što me nasmija,još za vrijeme epizode me glava zabolila....al su me ispilili,samo ne mogu se odlučiti tko više,Azad Sila - epizoda po epizoda - Page 10 1245697846 Narin Sila - epizoda po epizoda - Page 10 1245697846 ,Azad ljut Narin ljut ljut vuče ....hvala Bogu što su završili...

A što je Azad očekivao,bez adekvatnog školovanja voditi vodeću tvrtku u državi...Umjesto da traži od sestre da ga školuje,da se obrazuje,da bude dostojan tvrtke,on bi odmah vodio poslove.... :kmf3:

Boran nije mogao glasno niti izgovoriti što misli i što bi trebao napraviti,jer izgovorena riječ se nemože povratiti.I to bi ga samim time još više uplašilo,jer bi postalo stvarnost.
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Emptyuto 15 sij 2013, 03:08

Ja sam je pogledala na turskom, pa onda s prevodom, veceras nisam imala snage, previse bi bilo. Azada ne znam kud bih svrstala, taman mi se malo postavi na mjesto, pa mi onda dodje da ga dobro [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 10 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 10 / 19.Go to page : Previous  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 14 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: