Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila/spoileri

Go down 
+6
dolcevita026
Snupika
enny
suradnica
adan
S.N.O.B1
10 posters
Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 12:31

[You must be registered and logged in to see this image.]

Na neobičnom mjestu...
U neočekivano vrijeme...
Pod nemogućim uvjetima...
Počinje njezina priča.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 13:38

Bravo, Snobiću!!!
Skratio si nam muke!!!
Cure, sretne smo da ga imamo!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 19:33

Sve epizode (bez prevoda!)

[You must be registered and logged in to see this link.]


Neko je pitao jučer pa evo ovdje može gledati.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 22:28

Ja pitala...a sad sam tek na ovo naletila....nadam se da neću ostati usamljena ovdje,ma adan[b] ne gleda uopće a kamoli spoilere,a njeni mi komentari vrijede za petero!

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 22:58

Alo spoilerice,ima li vas??eny? Do kuda ste stigle?
Ja sam do 21 ep.sad ću malo pauzirat zamara me što nema prijevoda pa me sve zbunjuje! smile
No vidjela sam bijeg,njegov dolazak u Istanbul,saznanje o trudnoći,i njihovo pomirenje,ispravak dio pomirenja,nešto mi preskočilo...u 20 ep.nalaze se na plaži i gledaju se i hop u sljedećem trenutku je on pita ti voliš balone(moj prijevod,ne znam niti slova turskog),a ona će da, kako znaš,vidio sam te na groblju(na roditeljskom groblju je pustila pregršt bijelih balona)...i to je kao to pomirenje,al ipak je tu bilo puno više,no to ću valjda pogledat na novoj tv

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 23:03

za sutra kažu da će biti super epizoda koja će totalno izbrisati gorak okus ove večerašnje...
inače ne gledam unaprijed, još odolijevam...pokušala sam za vrijeme Ezela kad smo čekali novu epizodu, ali sam nakon desetak epki odustala, ništa pod Bogom milim nisam razumjela, a razlika je drastična s prijevodom.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 23:16

eto rekla bih ti kako će sutra biti,al neću ti pokvariti užitak,vrijedi čekati,i brzo će doći...iako, ja dok sam gledala mislila sam da će biti par scena drugačije,al eto nije,kao na primjer mislila sam da neće popustiti ocu i promijenit iodluko oko vode,a ipak jeste....no dobro,sve u svemu uživam dok gledam, 1.45 mi proleti i to je za mene gušt gledanja serije,da ti vrijeme proleti...doći će trenutci između 12ep i .21 ep kad zamaraju al eto i to je sastavni dio serije,ili možda što ne razumijem pa mi nije bilo zanimljivo.Ja sam sad počela gledat 12 kad on sazna za njen bijeg i srce mi je gotovo puklo,pogledala sam bez prijevoda i nisam imala taj osjećaj, ništa, a sad s prijevodom,raspala sam se place

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 23:34

ma samo ti piši, da mi smeta ne bih dolazila ovdje.Znam općnito što će se sve događati i ne smeta ako saznam
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 23:35

Sutra se tipkamo i čitamo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyuto 08 sij 2013, 23:43

suradnica je napisao/la:
Ja pitala...a sad sam tek na ovo naletila....nadam se da neću ostati usamljena ovdje,ma adan[b] ne gleda uopće a kamoli spoilere,a njeni mi komentari vrijede za petero!

Bilježim se sa štovanjem...[You must be registered and logged in to see this image.]

Nadala sam se Enyčici.... ljuti ..nije se valjda .....

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 00:06

Predbilježi se ti meni kod Sile(jer ne bih rekla da ti je Boran za bilježenje) pa da te čitam!!
slatki su,lahko ih je poloviiti,a uz jednu kava i guštat

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 00:21

suradnica je napisao/la:
Predbilježi se ti meni kod Sile(jer ne bih rekla da ti je Boran za bilježenje) pa da te čitam!!
slatki su,lahko ih je poloviiti,a uz jednu kava i guštat

Sila/spoileri 2829516366 ... ne , Boran nije zabilježen, ja sam već zauzeta!

PSsst! Ja bi nejga , najprije, malo podebljala.... Sila/spoileri 2991427495

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 08:41

Evo mene cure moje, evo mene.. Vrijeme mi nije bas najbolji prijatelj sinoc bilo :) Ja sam na 17 epizodi. I bas kao sto rece suradnica malo je sad nekako oteglo se, i jos posto ne razumijem nista, eto ti. Znaci u 20. ce se pomiriti, hajde tamam. Onaj Silin mali brat Emir bas nekako nasilno zvuci, decko je za batina. A kako meni Dzihan ima strasnu facu, sve se bojim da cu ga usniti, ionako gledam u kasni sat :)
I da sad u miru prokomentarisem vilu, kad sam je vidjela u sceni, idu one stepenice i prva misao u glavi Ezel na koljenima vice Eysaaaaaaaan.. Cini mi se da se nikad necu moci otetei dojmu te serije :(

A Boranove tuzne okice su me bas sinoc Sila/spoileri 1430956612

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 14:13

Ko je sad ovaj ciko s pistoljem u hotelu???

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 14:19

adan i ja sam komentirala( negdje) dabih mu koju kilu nabacila....i svašta na njemu doradila...ipak čovjek ima štofa za prekrajanje,al što bi se mi mučile,kad smo već pronašle svaršeno skrojenog, yes

enny po meni se sve do 18 ep. ništa ne dogodi...

Sinoć sam po drugi put odgledala tu famoznu 12ep.kad on skuži da je ona pobjegla,i definitivno se treba gledati samo sa prijevodom,bez toga nema smisla,naime dok sam gledala bez prijevoda samo sam vidjela njegove tužne okice i i pitala se zašto je otišla,pa zašto baš sad kad joj je rekao da je voli....al ponavljanje je majka znanja, reče pametnija i iskusnija gracija,pa i ja sinoć ponovih.I više mi ga nije toliko žao i neka je otišla,i izborila se za sebe,stisnulo me u grudima,knedla u grlu,dok on govori :"sve je uništila,vjerovao sam joj,srce sam joj otvorio"....istovremeno ona se pita što sam to napravila,a on kaže bojim se svog bijesa.Zašto se boji svog bijesa,zato što zna da je imala pravo pobjeći-a on je primoran ubiti je,sve su joj uzeli i to na najgrublji mogući način....Ona je samo ispunila svoju prvotnu želju možda je čak pobjegla od same sebe,jer voli ga a on nije u stvari samo njen,on je aga,čovjek koji pripada plemenu,i da nije bilo Azada nikad to ne bi učinila...Naime Azad se poveo za novcima,istina ponižavali su ga,al trpio bi i dalje da nje bilo sekinih novaca i moguće zaštite u Istanbulu....Ufffsvašta mi na pameti podjeljene su mi emocije i razmišljanja u jednom trenu ga žalim,al onda se javi ona njena sržba s prozora i 100% sam uz nju i njen bijeg!

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 14:20

Mislim da je to otac,a mali je brat od onog Sulejmana što im se upucao pred očima...nisam sigurna,i sad će Narin njega nazvati i reći mu da je Sila trudna a da je pleme tog čiku poslalo da je ubije...

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 14:22

Ma sveu svemu ta 12ep.mi je nabijena emocijama do bola,što od njenih roditelja,njega,i čak i njih samih u Istanbulu,svi su u rasulu i nitko nezna što bi...

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 15:29

Ah joj jadno dijete. Kriticni su s ovim ubijanjem ljut Moram i ja sad ponovo na 12. s prevodom..

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 18:24

Prijevod nam svemu daje drugačiji smisao,čak što se tiče silovanja,meni zvone u ušima njegove riječi:"On ti je ljubavnik,ovuda te dirao,ovako su te njegove ruke dodirivale...ne dam nikome da dira moju ženu"...ovo nije točan citat,ovako nekako sam zapamtila,bez prijevoda sam očekivala da će se on sam zaustaviti,ali nakon prijevoda sam očekivala da će ga ona svojim riječima zaustaviti..nije mi ljubavnik,nikad me nitko nije dotaknuo....nemoj niti ti na ovakav način,ma bilo što,ništa jadna nije uspjela izustiti,samo je klonula od tolike borbe,što psihičke što fizičke

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 22:13

Suradnica, jesi li ono ti pogledala 22.? Jao sad se bojim da ce Sila misliti da je Emrea ubio Boran..aaaaaa ljut
I ne mogu vise, oci samo sto mi ne iskoce od monitora hallo

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptysri 09 sij 2013, 22:39

Nisam 22,al na onim spoilerima cure pišu da neće ona to misliti i da će se pojaviti svjedok koji svjedoči da je to ili učinio Džihan ili naručio da bi optužio Borana...,Teško mi je bez prijevoda,sve krivo skontam....pa se onda ispravljam...sad gleda 13 ep.sa prijevodom...

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyčet 10 sij 2013, 08:36

Ja cu sacekati na novoj da bude 12. i dalje s prevodom, ne mogu po tri puta gledati.. Dobro je da nece Borancica optuziti..
A ne moze se bez prevoda nista skontati ljut Samo onako otprilike znas sta se desilo.. Eh taj turski

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyčet 10 sij 2013, 12:35

I ja sam lagano popustila...sve me zbunjuje,onda sam se ulovila da na novoj gledam površno,i nije mi gušt...sad pauza do nekog zanimljivog zapleta

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyčet 10 sij 2013, 14:46

suradnica je napisao/la:
I ja sam lagano popustila...sve me zbunjuje,onda sam se ulovila da na novoj gledam površno,i nije mi gušt...sad pauza do nekog zanimljivog zapleta
Upravo tako, pricaju i pricaju a ja ne razumijem, i onda mi pocne dosadno biti u nekom momentu

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Emptyčet 10 sij 2013, 15:15

Ma večeras ćemo škicnuti 14.ep. sa prijevodom...jesi odgledala 13?i skontala kako ju je onzačas pronašao,imao je tipa u njenim redovima,eh sad da li sam ja preskočila kako je do tog došlo ili se samo pojavilo

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila/spoileri Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri Empty

[Vrh] Go down
 
Sila/spoileri
[Vrh] 
Stranica 1 / 5.Go to page : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: