Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 11:46

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 11:56

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 12:40

from Marie Claire interview

[You must be registered and logged in to see this link.]

[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 12:41

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 17:25

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 19:03

kikule81 je napisao/la:
[You must be registered and logged in to see this link.]

oblizuje

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptyuto 29 sij 2013, 19:43



Hvala Kikule, hvala Bes ni... lijepi video, prenosi nam ugodnu atmosferu, osjeti se, kao neka lakoća kojom su snimili...

Dvoje lijepih ljudi ... drago mi je da je serija tako dobro zasjela na vrh gledanosti i popularnosti!

Bebe... mmmm
Očigledno, nije krivo izabrao !! Rezultati su tu.... još jedan korak naprijed u karijeri.
Ostaje vrlo uspješan, jedan od najboljih!!
Nadam se , sretan je i u privatnom životu!

Eto, ja se nadam... teško bi ovako dobro izgledao i ovako uspješno radio, a da nije zadovoljan i sretan.
To su, na neki način bile i njegove riječi , u jednom od zadnjih intervjua, zar ne???veselje

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 08:24


Novi intervju.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 09:09

Mislim da se radi o intervjuu koji je u MC.

Jučer je objavljivan parcijalno, ispod fotki, kako to već uobičavaju!!
Bavila sam se sinoć sa prijevodom. Bio je takav, da ga nisam ni postala! Novosti 3 KI - Page 20 2829516366

Ali, zbog zanljivog dijela u kojem još zanimljivije govori o privatnom životu, braku ... zamolila sam pomoć pri prijevodu!! Strpljivo čekamo....

Koliko sam ja razumjela , pitaju ga ili sam sebe pita, imaš 38, i još se nisi oženio?
To drži svojom privatnom stvari, ne želi ostati sam, do sad nije naišao na pravu ili je nije prepoznao, priča o lojalnosti ljudi koji su mu ušli u život ...

Kad dođe pravi prijevod, Novosti 3 KI - Page 20 3840872984 ... se smijati!!!


Zadnja promjena: adan; sri 30 sij 2013, 10:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 10:02

hahaha..Kenan je podsjeća na pokojnog oca [You must be registered and logged in to see this image.]

a Ezela ne spominju ni jednom rječju.... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 13:27

E da, on je baš očinska figura. :amra5: Sad bi nas trebalo biti malo sram. Mislim, kako u njemu nismo prepoznale taj očinski faktor....
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 13:30

Mislim da je to u kontekstu kad priča o Kenanovim osobinama, ne misli na izgled...ali opet...čudno zvuči jer su ista generacija.

Ja mislim da njega ni jedna žena na svijetu ne doživljava kao očinsku figuru...Bože sačuvaj, upravo suprotno [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 16:02

The Queen je napisao/la:
Mislim da je to u kontekstu kad priča o Kenanovim osobinama, ne misli na izgled...ali opet...čudno zvuči jer su ista generacija.

Ja mislim da njega ni jedna žena na svijetu ne doživljava kao očinsku figuru...Bože sačuvaj, upravo suprotno [You must be registered and logged in to see this image.]

I jas mislam taka, taman rabota da ja potsekja na tatko i ( togash slibodno kje mozam da kazam deka imala epten seksi tatko ;) ) no smetam deka ne misleshe na fizickiot izgled, i jas mislam deka ona misli na negovite karakterni osobini....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 19:00

Shvatila sam da ona misli na njegov karakter ali uz takav izgled nikakav očinski karakter mi ne bi mogao paliti....
To ona tako mora reći jer kad ju pogleda onim svojim očima....kakav tata!?
Bolje bi bilo da je rekla...prijatelj....brižan prijatelj.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 20:50

Sve što meni pada na pamet , kad me pogleda preko ekrana..i kad ga pogledam preko ekrana
( o zbilji ni ne smijem počinjati ) , a što se tiče očinstva, tate i slično.. jeste samo to, kako se do toga dolazi... :amra5: ... to je sve od očinstav i na što me asocira ...[You must be registered and logged in to see this image.] ...eto...tako stoje stvari...

Stiže prijevod.... yes
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 21:02

adan je napisao/la:
Sve što meni pada na pamet , kad me pogleda preko ekrana..i kad ga pogledam preko ekrana
( o zbilji ni ne smijem počinjati ) , a što se tiče očinstva, tate i slično.. jeste samo to, kako se do toga dolazi... :amra5: ... to je sve od očinstav i na što me asocira ...[You must be registered and logged in to see this image.] ...eto...tako stoje stvari...

Stiže prijevod.... yes

Ne treba nam prijevod ovoga što si napisala Novosti 3 KI - Page 20 2829516366
Toliko što se tiče očinstva....
A i prijateljstvo bi bilo vrlo postojano.....uz upotrebu raznih rekvizita.... safatati Novosti 3 KI - Page 20 3471252358 hapsi


Zadnja promjena: Amra; sri 30 sij 2013, 21:54; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 21:53


Takvo prijateljstvo, koje bi se temeljilo na .. safatati , :amra5: , ljubi i sličnim rekvizitima..potpisujem... :srami:



A evo, na ovaj prijevod sam mislila ljut .... Combo nas je opet počastila....a i Bebe... ljubi

Ovo je dio intervjua iz MC ,koji sam izdvojila, nadam se da ćete se složiti sa mnom, koji nam je jako zanimljiv:


BU HAYAT TEK BAŞINA GEÇMEZ

Özel hayata girelim... Uzun süreli ilişkiler yaşıyorsun ama evlenemiyorsun. Niye olmuyor?

- Bu askerlik gibi bir şey mi; “38 yaşına geldin ama neden evlenmedin?” Herhalde evleneceğim kişiyle karşılaşamadım henüz ya da karşılaştım farkında değilim. Hayatıma giren insanlara haksızlık etmiş olmayayım.

Evlenmek ve çocuk sahibi olmak gibi bir motivasyonun var mı peki?

- Bunu istiyorum tabii... Hayat tek başına geçmez. “Yaşlanınca ödüllerimi mi seveceğim” diyorum kendime. Annemle babamın ömür boyu yaşayacağını bilsem, çocuk sahibi olmak istemem. Bir ailenin mensubu olmayı sürdürmeyi seviyorum çünkü. Aile kavramına düşkünüm. Günü gelince olacak herhalde.




OVAJ ŽIVOT NE PROLAZI U SAMOĆI…

Hajde da prijeđemo na privatni život… u dugim si vezama, ali se ne možeš oženiti? Zbog čega se to ne događa?

Zar je to poput vojnog roka: „Došao si do 38-me, zbog čega se nisi oženio?

Vjerojatno još nisam mogao sresti osobu s kojom bih se oženio ili nisam svjestan da sam je sreo. (Hajde) da ne budem nepravedan prema ljudima koji su ušli u moj život.


Ok, imaš li motiv za oženiti se i imati djecu?

Naravno da to želim… život ne prolazi u samoći… „Zar ću kasnije u životu voljeti svoje nagrade“ kažem samome sebi. Kad bih znao (da znam) da će moji roditelji živjeti vječno ne bih (po)želio imati djecu. Volim pripadati, biti član obitelji. Zagovornik sam obiteljskog koncepta. I taj će dan doći, valjda.


veselje veselje veselje

Eto , sad je i izustio, jasno i otvoreno.



[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 22:01

Jako mi se sviđa kako je rekao ovo da je moguće da nije svjestan da je možda sreo osobu kojom bi se oženio, a rekao je to iz poštovanja prema ženama koje su ušle u njegov život.
Vidi se da drži do osjećaja drugih.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 22:25



Da, vrlo đentlmenski i obazrivo....pogotovo prema onima koje su uvjerene, da su one te , samo da je on " majmun" koji ih nije uvidio .... vidiga

I k tome, on koji 545945945005340 puta kaže da voli djecu, da su mu se probudili očinski osjećaji, kako želi djecu ... [You must be registered and logged in to see this image.] .. čudno zbori...
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 22:48

Ja sam upravo suprotno zaključila. On nema razvijen nikakav očinski osjjećaj. On samo razmišlja što će kad ostari "voleti svoje nagrade", dakle razmišljala kako bi TREBA (to nije želja) poraditi na tom planu. Ali, kad bi mu roditelji živjeli vječno, on tad ne bi nikad poželio djecu. Jasno i glasno je rekao da mu je dobro kako je sad, ali da godine prolaze i vrijeme leti.

Meni je to isto kao što do sad nije sreo 8ili nije spoznao da je kraj njega) ženu svog života. dakle i majku svoje djece.
Dvije su mogućnosti. Ili on doista nije stvoren za obiteljski život i ulogu supruga i oca.
Ili, drugo, on stvarno nije sreo "nju". Jer kad je sretne, znat će odmah da je to njegova žena i majka njegove djece.

Obzirom na njegove duge veze očito se nije odlučivao na ženidbu, sigurna sam da su zato pucale.
Opet je isti zaključak, il one nisu bile prave ili on doista nije materijal za supruga.

Doduše, ima on još vremena. Podsjeća me na muškarce koji se boje bračnih okova i bježe glavom bez obzira i na samu pomisao. Osjećaju kao da im visi omča nad vratom, sve dok ne pogledaju u oči one prave žene. Onda postanu najidealniji materijal za ženidu i najidealniji suprug.

hm..ili sam to negdje čitala...





Zadnja promjena: The Queen; sri 30 sij 2013, 23:26; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 23:22

Da, što mu to znači Kad bih znao (da znam) da će moji roditelji živjeti vječno ne bih (po)želio imati djecu ? Novosti 3 KI - Page 20 1245697846
Znači želi imati djecu samo jer će jednoga dana njegovi roditelji napustiti ovaj svijet pa će on, jadan, mal i nezaštićen ostati kao Pale sam na svijetu uz hrpetinu prašnjavih nagrada?
Bebe, uvijek imaš nas. Novosti 3 KI - Page 20 2829516366

[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 23:29

Po ne znam koj pat kje spomnam George Clooney story, sekogash ima nekoja dobra kraj nego, no taa dobra ne e nikogash dovolno dobra za da bide negova zena........ same story, samo ne mu posakuvam takvo neshto, jas veruvam deka sepak kje najde nekoja koja kaj nego kje go probudi toa shto on go bara...........
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 23:36

Ja ih razumijem. Koliko ih žene naganjuju i nude se kao da su strojevi, a ne ljudi nije čudoda pušu i na hladno.
Sve su vidjeli, sve su doživjeli, svakakve ponude dobivali, a namanje iskrenosti.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 23:44


Ja to tumačim kao njegovo razmišljanje, da čovjek ima djecu zato da ne bude sam, da ima društvo, obitelj.
I razmišlja, kad jednog dana njegovi roditelji nestanu, on ne želi ostati sam. Sa svojim nagradama.
Zato želi imati djecu. Da ne bude sam, jadan mali i nezaštićen . U tom kontekstu..ajde, OK!

A gdje je tu žena, čije te postojanje digne 10 cm od zemlje?? Pa ti ni onda ne trebaju ni djeca?

Panika, panika...konfuzija... on bi se ženio, ali ne ide mu od ruke, pa sve nešto skužava pred javnošću ???
Mislim da jadnanebilanebilaspominjana, nije ni svjesna kakvu šansu je propustila i koliko joj je malo trebalo da uspije !

Nema panike Bebe, uzmi nas ... nositi ćemo te 10 cm iznad zemlje !
( Osim Amričak, ona ti je već 3 puta bleskasta bleskasta bleskasta , pa joj se više neće!!!!)
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Emptysri 30 sij 2013, 23:52

Misliš da je jadnanebila bila blizu cilja? Ne znam, kako se odnosio prema njoj u javnosti, čini me se da je bila miljama daleko.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: