Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 7 KI

Go down 
+20
sambth
biljanap
dolcevita026
avalon amelie
The Queen
Snupika
Laguna
Re Alone
Tessa
samani
melodija
Maki
honeybunny
ASTERVANDER
bes ni
Kenan :)
S.N.O.B1
adan
Amra
kikule81
24 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 01:19


...ako vam se da pogledajte malo komentare...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 01:28

honeybunny je napisao/la:

...ako vam se da pogledajte malo komentare...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Hvala. Novosti 7 KI - Page 6 2784008398 
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 01:58

honeybunny je napisao/la:

...ako vam se da pogledajte malo komentare...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Jedan od Twittova vodi na ovaj link [You must be registered and logged in to see this link.]

Vidite kako su njihovi policajci dobri? Lijepo ih čovjek zamoli da ne budu u uniformi nego u civilu i oni poslušaju. Divni ljudi kava  Ostatak teksta neću da komentarišem...

Inače, nedavno sam naišla na jedan skroz lud twitt ali ga sad nema... Vjerovatno ga je ta ludača obrisala  [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 02:20

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 06:41

Dok mi ne dobijemo naš prijevod , u koji ja vjerujem , teško je komentirati izjavu , koja je možda izvađena iz konteksta . Možda ćemo čuti još koju , uz viđeno, a to može u cijelosti promijeniti smisao rečenoga ..
Do tada , počeli su stizati prijevodi. Ja ih čitam sa zadrškom. Tek da imamo za usporedbu .

(Kenan İmirzalıoğlu Fans)

" For me, he Gave back the republic of Turkey, Certainly, he worked for thousands of people, for them to stand again, to protect them, He embarrassed us, Even me I took my lesson from him.."
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 10:42

adan je napisao/la:
Dok mi ne dobijemo naš prijevod , u koji ja vjerujem , teško je komentirati izjavu , koja je možda izvađena iz konteksta . Možda ćemo čuti još koju , uz viđeno, a to može u cijelosti promijeniti smisao rečenoga ..
Do tada , počeli su stizati prijevodi. Ja ih čitam sa zadrškom. Tek da imamo za usporedbu .

(Kenan İmirzalıoğlu Fans)

" For me, he Gave back the republic of Turkey, Certainly, he worked for thousands of people, for them to stand again, to protect them, He embarrassed us, Even me I took my lesson from him.."
Ovaj prijevod je konfuzan, posebno "He embarrassed us". Prvo ga hvali na sva usta, pa kaže "osramotio nas"?
Ili je mislio da je Erdogan toliko posvećen za dobrobit svoga naroda, pa je i on čak posramljen? Novosti 7 KI - Page 6 2829516366 


Zadnja promjena: Tessa; pet 30 kol 2013, 10:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 10:47

Videcemo sta ce jos reci, to je preveden samo onaj deo koji smo videli..bas me zanima..
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 10:53

Totalno drugačiji prijevod na Addicted to our Apollo FB:

Kenan said in the video of Usta Hikaye : "He have back the republic of Turkey. When Prime Minister called me on my phone, when everyone tries to call him, I thought and I got embarrassed of myself, and I learnt many things..."

Osobno mislim da se ljudi ne bi trebali upuštati u kojekakve prijevode kada nemaju pojma turski, a bogami i engleski. Za mene je to neozbiljno. ljut ljut ljut


Zadnja promjena: Tessa; pet 30 kol 2013, 11:00; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 10:57

Kenan :) je napisao/la:
Videcemo sta ce jos reci, to je preveden samo onaj deo koji smo videli..bas me zanima..
Turska je jako podjeljena zemlja i što god rekao nakon toga će steći "neprijatelje" na jednoj ili drugoj strani. Osobno mi se čini takav tip emisije da se moraju govoriti hvalospjevi. Čak i ako ne bude rekao ništa konkretno, dovoljno će ga obilježiti i samo sudjelovanje u takvom tipu emisije. Osobno mislim da bi mu ovo mogla biti još jedna od krivih odluka u zadnje vrijeme.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 15:11

adan je napisao/la:
Dok mi ne dobijemo naš prijevod , u koji ja vjerujem , teško je komentirati izjavu , koja je možda izvađena iz konteksta . Možda ćemo čuti još koju , uz viđeno, a to može u cijelosti promijeniti smisao rečenoga ..
Do tada , počeli su stizati prijevodi. Ja ih čitam sa zadrškom. Tek da imamo za usporedbu .

(Kenan İmirzalıoğlu Fans)

" For me, he Gave back the republic of Turkey, Certainly, he worked for thousands of people, for them to stand again, to protect them, He embarrassed us, Even me I took my lesson from him.."
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 16:51

bes ni je napisao/la:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Toliko je totalno različit prijevod , da ja više ne vjerujem u ni jedan .

Slažem se sa Tessičićićicom, neozbiljna naklapanja .

Naš prijevod još nije stigao .. možda ga malo požurimo ?

Iako, nakon ovakvih sličkica, ja više ne znam ni materinji ... smile 

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 18:48

Baš htjedoh reći.....koga briga što je izjavio! Nakon onih izbora ženskadije, pitaj Boga kakav mu je politički stav pogotovo nakon one epizode s :kikiriki: ...
Njemu pristaju kugle...lijepo ga je gledati...slušati..bilo bi štošta još smile  ali što se tiče ovako ozbiljnih stvari ne očekujem od njega ništa...on je glumac...
Kad smo već kod toga...je li danas opet krenulo u Istanbulu...na Bagdat cadd vidim neke zastave.....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 20:35

adan je napisao/la:
bes ni je napisao/la:

[You must be registered and logged in to see this link.]

Toliko je totalno različit prijevod , da ja više ne vjerujem u ni jedan .

Slažem se sa Tessičićićicom, neozbiljna naklapanja .

Naš prijevod još nije stigao .. možda ga malo požurimo ?

Iako, nakon ovakvih sličkica, ja više ne znam ni materinji ... smile 
"Having returned to Turkey, Prime Minister called me", wondering about what moment he says
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypet 30 kol 2013, 22:27

^Moguce i da je snimio kad se vratio iz Barselone..Novosti 7 KI - Page 6 1245697846 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptysub 31 kol 2013, 18:02


Prijevod kojem ja vjerujem.

Hvala Combo .


"Riječi Kenana I. u najavi izazvale su pažnju: „Ako se Premijer Republike Turske osvrnuo na mene, što bi vjerojatno na tisuće ljudi tražilo/očekivalo/priželjkivalo, malo sam stao i razmislio ( može i engl. 'think twice'), malo se posramio, iz toga malo nešto naučio/iz toga nešto izvukao...“ "


Rekla bi, kao i obično , oko njega pun o pompe.

Da je rekao "dobro jutro " .. pisale bi sve novine . A kako ne bi , kad priča o premijeru ...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptysub 31 kol 2013, 23:33

adan je napisao/la:

Prijevod kojem ja vjerujem.

Hvala Combo .


"Riječi Kenana I. u najavi izazvale su pažnju: „Ako se Premijer Republike Turske  osvrnuo na mene, što bi vjerojatno na tisuće ljudi tražilo/očekivalo/priželjkivalo, malo sam stao i razmislio ( može i engl. 'think twice'), malo se posramio, iz toga malo nešto naučio/iz toga nešto izvukao...“ "


Rekla bi, kao i obično , oko njega pun o pompe.

Da je rekao "dobro jutro " .. pisale bi sve novine . A kako ne bi , kad priča o premijeru ...
:aha7: :aha7: :aha7: Za tebe i Combo Novosti 7 KI - Page 6 2836737430 Imamo tačan prevod yes  I njegovu lepu izjavu u kojoj nije ništa rekao hony2 . Ništa se drugačije i nije očekivalo u ovakvoj emisiji.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyned 01 ruj 2013, 00:05

adan je napisao/la:

Prijevod kojem ja vjerujem.

Hvala Combo .


"Riječi Kenana I. u najavi izazvale su pažnju: „Ako se Premijer Republike Turske  osvrnuo na mene, što bi vjerojatno na tisuće ljudi tražilo/očekivalo/priželjkivalo, malo sam stao i razmislio ( može i engl. 'think twice'), malo se posramio, iz toga malo nešto naučio/iz toga nešto izvukao...“ "


Rekla bi, kao i obično , oko njega pun o pompe.

Da je rekao "dobro jutro " .. pisale bi sve novine . A kako ne bi , kad priča o premijeru ...
Hvala tebi i Combo. Novosti 7 KI - Page 6 2784008398 

Eto, totalno dugačiji kontekst koji baca toatlno drugo svjetlo na njegov intervju. Možda će ispričati koju anegdotu vezano za premijera i to je to.
[Vrh] Go down
Laguna
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 79
Join date : 21.07.2013

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyned 01 ruj 2013, 20:56

adan je napisao/la:

Prijevod kojem ja vjerujem.

Hvala Combo .


"Riječi Kenana I. u najavi izazvale su pažnju: „Ako se Premijer Republike Turske  osvrnuo na mene, što bi vjerojatno na tisuće ljudi tražilo/očekivalo/priželjkivalo, malo sam stao i razmislio ( može i engl. 'think twice'), malo se posramio, iz toga malo nešto naučio/iz toga nešto izvukao...“ "


Rekla bi, kao i obično , oko njega pun o pompe.

Da je rekao "dobro jutro " .. pisale bi sve novine . A kako ne bi , kad priča o premijeru ...
Adan, potpuno su u pravu. Potpisujem sve i dodajem....ma sta god da je rekao ....on ostaje No.1
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyned 01 ruj 2013, 22:08


...hvala Combo na prijevodu...

...i dalje mislim da će biti iznimno pozitivan...što se tiče premijera...
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypon 02 ruj 2013, 19:44

Glasajte za glumicu koja Kenanu najbolje 'pristaje' [You must be registered and logged in to see this link.]

Onaj ko ne glasa za jednu i jedinu ,neponovljivu Eysan aka Cansu bit će banovan trajno Novosti 7 KI - Page 6 2829516366 


I kako je moguće da ova Drvena Marija vodi ? ljut 
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypon 02 ruj 2013, 20:14

Glasala!
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptypon 02 ruj 2013, 21:29

I ja glasala, naravno Ljepotančić i Carica Cansu.

Zauvek JEDNI JEDINI I NEPONOVLJIVI!!! yes 

Da li se i kroz koliko vremena može ponoviti glasati?
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyuto 03 ruj 2013, 11:13

Sad je sve O.K. yes  Vodi Cansu mmmm 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyuto 03 ruj 2013, 21:36

Linkovi za gledanje emisije

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ja sam zakasnila, u tijeku je ..kad je uopće počelo ???
[Vrh] Go down
avalon amelie
Zaslužni član
Zaslužni član
avalon amelie


Broj postova : 37
Join date : 08.01.2013

Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Emptyuto 03 ruj 2013, 21:48

Ja se malo kasno uključujem , dok sam isčitala vaše postove, ali zar on nije i prije pomalo "koketirao "sa politikom i sa tim turskim premijerom?

Je li se ovo njih dvojica rukuju?

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 7 KI - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 7 KI   Novosti 7 KI - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 7 KI
[Vrh] 
Stranica 6 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: