Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda

Go down 
+14
HADI BE
d.i.n.a.
suradnica
Leona
melodija
Tessa
enny
bes ni
Amra
adan
Re Alone
S.N.O.B1
honeybunny
The Queen
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:04


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:06


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:07


[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:07



[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:09


...ručice...

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:14

bes ni je napisao/la:
[
[You must be registered and logged in to see this link.]

Dobro su se snašli.Prirodni, nema silovanja i forsiranja.Pogotovo ona.
Njegov osmiješak i pogledić doslovno eksploatiraju. Bojim se, do iscrpljenja zaliha!

Ona mila. On sladak. Izgledaju.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:24


...u seriji nema pretjerivanja (osim pokojeg podužeg pogleda!!!)...
...jer da ima preglumljavanja, kao u UH...
...otišla bih u Istanbul...sjela pred njegova vrata...kada stigne doma...opalila bih mu šamar ( svađa )...i pokupila se i otišla doma...

...sve djeluje vrlo prirodno...i čini mi se da se i oni sve bolje slažu...mislim osjećaju...u glumi...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 19 stu 2012, 23:28

adan je napisao/la:


ljut ...nisam mogla gledati!!! Ima li repriza????


...prvi dio je uploadan...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 00:04

Honeyčice, puno ti hvala na slikama i trudu. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2784008398

Slažem se, meni prekrasno izgledaju zajedno. :ree2:
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 13:36

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
.. ventilator normalno radi....
Je li može malo pojašnjenje? Je li moj ventilator ponekad buči i huči ..a to bi otklonila ta stvarčica ?
Iako nemam miša.
adan je napisao/la:
Didily je napisao/la:
Kakav ventilator? Meni niš' ne buči :help:
Ti nemaš ventilator???
Moj , ponekad, ne znam kada mu i zašto dođe, malo odvrti , hučno i bučno... i onda se smiri ..

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366 Nije zgoreg ako ti je lap-top na koljenima, a gledaš Karadayi, da buči. Dobro je da hladi ... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 15:15

Re Alone je napisao/la:
Nije zgoreg ako ti je lap-top na koljenima, a gledaš Karadayi, da buči. Dobro je da hladi ..


[You must be registered and logged in to see this image.]

Ti si svog, odnedavno morala popravljati, koliko ti se pregrijava...

Srećom, danas je veselkačast dan ( učim makedonski!!),
pa je sve dozvoljeno ..inače bi dobila...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 15:32

Tessa je napisao/la:
Honeyčice, puno ti hvala na slikama i trudu. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2784008398

Slažem se, meni prekrasno izgledaju zajedno. :ree2:

Sega ja izgledav 7 epizoda i mnogu mi se dopadna, znaci imaat napraveno odlicen kasting, akterite im se top, razvojot na celata prikazna e odlicen, ne ne zamoruvaat so mnogu detali i taka uspevaat da go zadrzat vnimanieto na gledacite, odlicno bravo. Za Kenan i za Berg nemam komentar, za Kenan moze da sum subjektivna zatoa i ne kazuvam nishto, no mnogu pozitivno sum iznenadena stvarno koja hemija ja ima megju niv ( pomegu nea i halit vo 1001 noj nemashe takva hemija), a lepotanov kako ja gleda bre uh uh uh kolku mu go sakam toj pogled :ree2: :ree2: :ree2: te topi ednostavno.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 15:36

adan je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Nije zgoreg ako ti je lap-top na koljenima, a gledaš Karadayi, da buči. Dobro je da hladi ..
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ti si svog, odnedavno morala popravljati, koliko ti se pregrijava...
Srećom, danas je veselkačast dan ( učim makedonski!!),
pa je sve dozvoljeno ..inače bi dobila...[You must be registered and logged in to see this image.]
:treees: Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 4119820998
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 15:46

Re Alone je napisao/la:

:treees: Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 4119820998


Ha, yesum te!!!

Častim i na ovoj temi!!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 16:42

Ajme...Re pobjegla od straha, ostala samo prašina za njom...tko zna hoće li se vratiti...adan, ne strašiti ljude po forumu [You must be registered and logged in to see this image.]

Reee....vrati seeeeee nemoj da ja dođem po tebe .... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 19:05

kikule81 je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Honeyčice, puno ti hvala na slikama i trudu. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2784008398

Slažem se, meni prekrasno izgledaju zajedno. :ree2:

Sega ja izgledav 7 epizoda i mnogu mi se dopadna, znaci imaat napraveno odlicen kasting, akterite im se top, razvojot na celata prikazna e odlicen, ne ne zamoruvaat so mnogu detali i taka uspevaat da go zadrzat vnimanieto na gledacite, odlicno bravo. Za Kenan i za Berg nemam komentar, za Kenan moze da sum subjektivna zatoa i ne kazuvam nishto, no mnogu pozitivno sum iznenadena stvarno koja hemija ja ima megju niv ( pomegu nea i halit vo 1001 noj nemashe takva hemija), a lepotanov kako ja gleda bre uh uh uh kolku mu go sakam toj pogled :ree2: :ree2: :ree2: te topi ednostavno.

Malčice si subjektivna....a nisi jedina.... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 22:48

Didily je napisao/la:
Ajme...Re pobjegla od straha, ostala samo prašina za njom...tko zna hoće li se vratiti...adan, ne strašiti ljude po forumu [You must be registered and logged in to see this image.]

Reee....vrati seeeeee nemoj da ja dođem po tebe .... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sve je u redu... samo da joj se ne zamjeram ... više ... [You must be registered and logged in to see this image.]

Sad ću ja nju odobrovoljiti sa sličicama za očevid ... vidiga ... ali to ću tamo na fotke...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 22:51

..... presladki su i prirodni ......

..... samo kako ima lijep pogled koji otapa sve, od kojeg se :treees:
...... a i Feride ga lijepo gleda sa kreveta dok on nani na nekoj stolici ....
.... uh, uh, uh, uh koga ne bi gledao ..... stavrno mu treba dobar ženski komad .... da organizujemo javni natječaj za izbor ........
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyuto 20 stu 2012, 23:42

Ma previše mi brinemo o njemu i s kim će on biti. Ako su stvarno prekinuli bolje mu je da se ne veže odmah...nekako je presklon dugačkim vezama iz kojih se ne izrodi ništa.
A to da on ima dobar ženski komad kad mu zatreba uopće ne sumnjam (vidi je kako je naglasila ovo "ženski"...jel još nešto sumnjaš?).
Prema tome....bolje da je za sad sam...dok ne naiđe na nekog....samo nek nije opet neka [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptysri 21 stu 2012, 18:23


...sažetak 7. ep...


[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptyčet 22 stu 2012, 19:44


...sažetak 7. ep. preveden...doduše na srpski...sa srpskog foruma...

ova je epizoda bila najromanticnija do sada.
Turgutova ljubavnica je opisala coveka koji je uso u stan i on je skoro siguran da je to Mahir ( Salih) i da istrazuje te neke ilegalne poslove. Feridin otac je ubedjuje da je onaj covek sigurno kriv i da treba da ga osudi cim ima priliku na smrtnu kaznu, da ne treba da zali jer je on ubica. Zena ubijenog sudije je nasla neki kljuc u kutiji i donela ga Feridi. Feride ja pretrazila celu sudnicu sta bi moglo da otvori ali nista nije nasla. Zeli sakriti kljuc od Mahira ali je on ubedi da moze da ima poverenje u njega i pita je zasto mu ne veruje, sta je zgresio???
Nakon cega mu ona pokazuje kljuc i on u kutijici nalazi papiric na kome pise " Obecanje sto sam ti dao kad si pocnela da radis, sada ti daj meni"a sa druge strane pise ADA = ostrvo

Mahir : Sta je hteo reci tome?
Feride: Kad sam pocela raditi ovde zamolila sam ga da nikome ne kaze da je moj otac ministar. i on to nikome nije reko. Svi su tada gledali u mene i niko nije znao dog mi otac nije doso u posetu.
- To znaci da stvar koju otvara ovaj kljuc treba ostati tajna
- dobro, to mije jasno, ali ne razumem sto pise Ostrvo. Koliko znam Sudija nije imao kucu tamo
- Dali ste sigurni?
- Da, nije ni voleo da ide tamo, nekoliko puta sam predlozila da idemo tamo na veceru, nije hteo.
-Mozda nesto krije, zato.
- Stvarno se cudim vasoj masti. sta moze da krije stari covek
- Prije niste znali ni za kljuc. Vidi se da je on znao cuvati tajne

Turgut pricajuci sa sudijevom zenom saznaje za kljuc.
Mahir je ubedi da sigurno tamo ima neka kuca ili nesto sto je barem sudija posecivao. Odluce da idu Taxijem jer Autom bi bilo stresno Smile)

Feride koja postuje sva moguca pravila, ne zeli da udje u kucu jer je to protiv zakonito.
Kad Mahir polomi vrata, ona je skroz iznenadjena, to je provala i prihvati da udje sa uslovom da naprave opet vrata kako su bila. Kad je usla i videla nered htela je zvati policiju ali joj je Mahir rekao da je i sudija mogo da je zove. da je ova stvar vrlo komplikovanija nego sto su mislili i da je sudija imao poverenje u nju.
trazujucu po stanu:
- F: zena koja je ovde zivela bas je bila pedantna
M: istovremeno dolazi iz moga kraja
F: odakle si ti?
M: Iz Trabzona
F: Sad mi je jasno
M: Sta?
F: Zasto ste toliko tvrdoglavi !!! i onaj osmeh

Komsija im je reko da zena sto je zivela tu, billa je mirna bez problema i da je otisla posle sahrane i nije nikome nista rekla. M i F kazu da je cudno da je otisla a nije pokupila stvari. Mahir ga pita sta je ta zena bila sudiji i ovaj mu kaze da su bili ko muz i zena.

Ferida je zaprepascena.
-Komsija je reko istinu. Ovo je njegova cerka izgleda. Covek je imao drugi zivot a niko od nas godinama nije primetio. Covek ne prepoznaju osobu pored sebe, Pretvarao se ko nije. Cak i svojoj supruzi.
- Mozda je bio primoran na to
- Na fotografija ne izgleda bas kao da su mu stavili pistolj na glavu. Vidi ovo cak i sat kojeg sam kupila za njega je doneo ovde, ja sam ga uzela samo zato sto njegova supruga voli ovakve satove.
Iza sata u zid nadju malu prostoriju i sanduk u kome imaju dossiers u kojima ima lista ljudi koji krijumcare na crno stvari preko granice i pise da se te stvari nalaze u depoima u Istanbulu. Posle vidimo da su svi umesani u to, policija mafia i vlada.

Propustaju zadnji brod i F nece i dalje da ide da spava u kucu jer je ilegalno ali joj Mahir kaze da ce on otici jer nema nameru da se smrzava do ujutru, posle cega ga ona prati.
U kucu mu ne zeli dati papire da cita jer to prvo mora ona da vidi, mozda ima nesto sto on ne bi smeo da vidi.

Scena kad ga gleda da sece drva, neprocenjivo fgsfrgsdr

- Opet imate isti osmeh, neznam dali me faliti ili ste ljuti, ne razumem.
- Ne, samo sam se zacudila.uopste niste kako sam vas zamisljala
- kako ste me zamisljalji ?
- Neznam al sigurno ne ovako
- sta pise u klasoru?
- zar nisi ogladnio, jeo si samo djevrek ujutru
- ok onda da prvo pojedemo pa cemo posle
- volite Menemen (vrlo ukusun buckurus sa jaja i sve drugo moguce, zovu ga isto musko jelo jer je nesto sto zvaki turcin zna da napravi)
-moze al pod uslovom da je ljut, ja cu napraviti naravno, molim vas.
- ja vam mogu pomoci sudijo, dog secete paprike da ne presecete i prst
- Salih, ti pazi na pec, da se ne ugasi, ja odma dolazim......Ne mogu da Otvorim plin

......

- Imali smo srecu, plin se potrosio bas kad sam zavrsila
- bas izgleda dobro, ja odma pocinjem, bas je ukusno, nisam znao da vase ruke mogu nesto ovako dobro napraviti
- Salih, ovde sada ja nisam sudija, niti si ti advokat. da ostavimo to sa strane, barem izvan Suda.
- Kako Hoces. ja sam pri kraju nemoj mi posle reci da si ostala gladna. mogu pogledati klasor dog jedem ?
- pomeri ruku smesta, moram prvo ja videti sta pise ili cu morati da te maknem sa ovog slucaja
- Sta je, opet si postala Sudija ?
- Salih jer si ti zvao porodicu za govornice?
- zvao sam majku, nemoze da zaspi dog joj se ne javim
- nikad ne pricas o tvojoj porodicu, imas li brace?
- mi smo 4 dece, dve zenske dve muske.
- ti si najstariji zar ne, mora da je tesko. Najstariji ima uvek najvise odgovornosti. Sta tvoja braca rade?
- velika sestra je udata, mladji brat je u vojsci, broji dane, a najmanja sestra je u srednju
- kako je to lepo, ja bas volim mnogobrojne familije.
- oni su dusa moja, umrecu za njih
- a oca? neces mi ispricati ?
- nije sada momenat, kad dodje vreme ispricacu vam .

Kad gledaju papiri, M je ubedjuje da optuzeni nema veze sa ubistvom, njegovo ime nema nigde i da je obican covek sa familijom. Ali ona tvrdi da mozda ima neka konekcija ili privatni obracun.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypet 23 stu 2012, 13:38

8 epizod

[You must be registered and logged in to see this image.]



[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 26 stu 2012, 20:10

A zašto on njega zove sad?

Šta sam propustila?

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 26 stu 2012, 20:22


Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]dayi

... ja nisam ništa propustila...oči su mi ostale na žarulji ..a sad lulam na lusteru...molim fotku..klin se klinom izbija.. ako je ikako moguće..meni je epizoda kompletna...ne trebam dalje...znači, šifra žarulja...što se mene tiče, neka ostatak serije mijenja žarulje...odlična gluma, stav, sve.... tekst nije bitan...kod pravog glumca tijelo govori sve...zato molim žarulju, ako je moguće... da kompletiram dojam..i stavim pod kušin ..gdje ste??..

... žarulja..žarulja... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Emptypon 26 stu 2012, 20:30

adan je napisao/la:

Mr.[You must be registered and logged in to see this image.]dayi

... ja nisam ništa propustila...oči su mi ostale na žarulji ..a sad lulam na lusteru...molim fotku..klin se klinom izbija.. ako je ikako moguće..meni je epizoda kompletna...ne trebam dalje...znači, šifra žarulja...što se mene tiče, neka ostatak serije mijenja žarulje...odlična gluma, stav, sve.... tekst nije bitan...kod pravog glumca tijelo govori sve...zato molim žarulju, ako je moguće... da kompletiram dojam..i stavim pod kušin ..gdje ste??..

... žarulja..žarulja... [You must be registered and logged in to see this image.]

Evo je

[You must be registered and logged in to see this image.]

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366 Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 2829516366


btw. ajmo vi koji znate čitati s dlana.. vidiga
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 16 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 16 / 40.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 15, 16, 17 ... 28 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3
» Muzika iz Karadayi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: