Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda

Go down 
+14
HADI BE
d.i.n.a.
suradnica
Leona
melodija
Tessa
enny
bes ni
Amra
adan
Re Alone
S.N.O.B1
honeybunny
The Queen
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 20:00

Meni sve zaštekalo! Vama?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 20:04

Meni nije.. sve OK..ovdje..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Mahirko zadovoljan presudom? Što je presudila? Nastavlja se, novi dokazi koje će uvažiti? Je li ovo bio priziv?

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ali..tamo , u onom incidentu sa ženom i kćeri (?) ubijenoga, Mahirka su uslikali novinari.. kako će sad to...


Zadnja promjena: adan; pon 11 vel 2013, 20:15; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 20:11

adan je napisao/la:
Meni nije.. sve OK..ovdje..

[You must be registered and logged in to see this link.]

Meni ništa.... :lutijena:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 20:16

Briga te, i tako je adančica raspoložena za prijenos uživo... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2829516366

Košarica Mahirku

[You must be registered and logged in to see this image.]

Utjeha i odlazak na put..a gleee!!! ... valiže!!!...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Putujemo u Bolu...



[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 21:09

I meni sve zaštekalo..ne mrda.. ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 21:13

Mahirko ima prgavog brata.. jako prgavog... sve će .. ljut

[You must be registered and logged in to see this image.]


A Turgut bi trebao znati, da je osveta ostavljene žene..jako moćna stvar..

[You must be registered and logged in to see this image.]

Oh..ulazimo u zadnjih pola sata.. Feride je u Boli, iako pali njegovu fotku...i dalje plače za njim... i brzo gasi plamičak... Feride je neizlječiva...dobro došla u klub...

Sad još da i Mahirko prestane šetkati po Istanbulu i gledati u Mjesec... čekamo da krene put Bole, inače će ga Turgut preduhitriti..


[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 21:45

I kad dođe u Bolu, ona mu otvori vrata...kraj epizode...... sram

Ma daj....njih dvojca će u isto vrijeme doći. Ili još gore...Turgut prije Mahira.... ljut

Nije. Super. Još joj samo treba reći....sen seviyorum....i mogu krenuti u nove nevolje.....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:10


Ne...Mahirko je stigao prvi..puno prije...ali ga je otpravila..i onda plače za njim...

A on se smrzava u autu, a ja plačem za njim..

Onda ona popije čašu vina, za hrabrost...a on opet kuca... ona ga tjera...on je izvlači van..pa je moli..i grli.. i sav je yakisikli..ona ga tjera..on je moli.. oboje skoro plaču..a ja plačem jer ne znam koji su joj argumenti... na turskom zvuče jako vodnjikavi , jer Mahirko gazi sav svoj ponos.. moli..grli... a Tzrgut je sve bliže..

Sad su reklame, a preostalu sekundu serije( koju obično propustim ljut ) ... sigurno će na tu scenu u sniježnoj noći, dok im para lipti iz usta... naletiti Turgut.. i spasiti Feride!!!
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:11

Živce mi je pojela ova Feride.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Bolje da mi je štekalo do kraja... ljut
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:18

Jest! Ja želim jedan normalan "the kiss" (mada bi ja radije da je Eysan tu Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2829516366 ). Pričam gluposti ali zaslužile smo ga.
A reklame!? Naši su male bebe prema ATV-u.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:24


I što??? ljut
Turgut nije stigao.

Mahirko je rekao čarobnu riječ.. ašik...i Feride se okrene...milo se gledaju..on slegne ramenima: eto, rekao sam... a ona se okrene , tek toliko da vidi odjavnu špicu!!! ljut
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:27

adan je napisao/la:

I što??? ljut
Turgut nije stigao.

Mahirko je rekao čarobnu riječ.. ašik...i Feride se okrene...milo se gledaju..on slegne ramenima: eto, rekao sam... a ona se okrene , tek toliko da vidi odjavnu špicu!!! ljut

Baš htjedoh pitati jel pao öpücük ( Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2829516366 ), a ti mi lijepo opisala. Hvala! Zaštekalo mi, naravno, opet na kraju! Sad će njih iz prikrajka Turgut gledati i skrojiti osvetu!
A Mahirko, stvarno, sve zgodniji.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:30

Šta joj je rekao u poslednjoj sceni?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Gledala sam samo nju? A kako nam je Adančica prenela najbitnije događaje... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2784008398 U toku sam
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:52

...crn čovjek...

[You must be registered and logged in to see this image.]


:ree2:
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:53

Maki je napisao/la:
Šta joj je rekao u poslednjoj sceni?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Gledala sam samo nju? A kako nam je Adančica prenela najbitnije događaje... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2784008398 U toku sam



Mene zanima što je drobio cijelo vrijeme .. skoro sam se smrzla s njima... kad je tek na kraju rekao ..ašik... to je sve što sam razumjela, samo sam napela uši i čekala " sevijoram te" ... a on kaže ašik... i onako, nevino, slegne ramenima, sramežljivo...

Jako mi se sviđa kako Jablan donosi zaljubljenog Mahirmira.

U Ezelu on voli, jako voli ...jednom bremenitom ljubavi .. težak je od osjećaja, i tako nam je živo donosi.. tu ljubav koja je neprolazna, neuništiva..koju ne može izbaciti iz sebe..

Mahirko je drugo.. on je , po prvi put u životu, zaljubljen..kao dječarac, kao duša ranjiva, sav je zanesen, zateleban, on čita poeziju, on gleda u mjesec i po mjesecu je pozdravlja... on voli kao Omer...prije nego su u njemu ubili tu mogućnost nevine zaljubljenosti i razigranosti..

Jablan je dobar glumac. I ima fizičke atribute :amra5: .


Zadnja promjena: adan; pon 11 vel 2013, 22:57; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:56

adan je napisao/la:

Mene zanima što je drobio cijelo vrijeme .. skoro sam se smrzla s njima... kad je tek na kraju rekao ..ašik... to je sve što sam razumjela, samo sam napela uši i čekala " sevijoram te" ... a on kaže ašik... i onako, nevino, slegne ramenima, sramežljivo...

Jako mi se sviđa kako Jablan donosi zaljubljenog Mahirmira.

U Ezelu on voli, jako voli ...jednom bremenitom ljubavi .. težak je od osjećaja, i tako nam je živo donosi.. tu ljubav koja je neprolazna, neuništiva..koju ne može izbaciti iz sebe..

Mahirko je drugo.. on je , po prvi put u životu, zaljubljen..kao dječarac, kao duša ranjiva, sav je zanesen, zateleban, on čita poeziju, on gleda u mjesec i po mjesecu je pozdravlja... on voli kao Omer...prije nego su u njemu ubili tu mogućnost nevinoe zaljubljenosti i razigranosti..


...nikad više...
...ni jednu njegovu ulogu nećemo moći odvojiti od Ezela...

...a to će mu biti teret...

...ova je serija jedna laganica...
...Mahirko je zaljubljeni šmokljan...
...toliko različit od Ezela...

...a opet...mi vidimo sličnosti...

....težak je to teret...čak i na tim jakim leđima... nebo
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 22:59

adan je napisao/la:
Maki je napisao/la:
Šta joj je rekao u poslednjoj sceni?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Gledala sam samo nju? A kako nam je Adančica prenela najbitnije događaje... Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2784008398 U toku sam



Mene zanima što je drobio cijelo vrijeme .. skoro sam se smrzla s njima... kad je tek na kraju rekao ..ašik... to je sve što sam razumjela, samo sam napela uši i čekala " sevijoram te" ... a on kaže ašik... i onako, nevino, slegne ramenima, sramežljivo...

Jako mi se sviđa kako Jablan donosi zaljubljenog Mahirmira.

U Ezelu on voli, jako voli ...jednom bremenitom ljubavi .. težak je od osjećaja, i tako nam je živo donosi.. tu ljubav koja je neprolazna, neuništiva..koju ne može izbaciti iz sebe..

Mahirko je drugo.. on je , po prvi put u životu, zaljubljen..kao dječarac, kao duša ranjiva, sav je zanesen, zateleban, on čita poeziju, on gleda u mjesec i po mjesecu je pozdravlja... on voli kao Omer...prije nego su u njemu ubili tu mogućnost nevine zaljubljenosti i razigranosti..

Jablan je dobar glumac. I ima fizičke atribute :amra5: .

:ree2: Kako si to lijepo opisala. Kao da i sama gledam seriju. Hvala ti. Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2784008398
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 23:03

On u svom načinu rada, glume...kako hoćete, ima jako dobro razrađen "emocionalni management" i zato tako dobro izražava emocije bile one pozitivne ili negativne.
Vjerujem da iza toga stoji puno truda i vježbe, a sigurno tu ima i pečata njegove osobnosti, instiktivnosti, energije, koju, koji puta ne može obuzdati ni u RL (ljutnja npr...., a prije nije imao problem ni s nježnostima tj dok nije bio s onomčijeimeneželimonispominjati....).


Zadnja promjena: Amra; pon 11 vel 2013, 23:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 23:25


Tessičićićice, baš sam nešto bila raspoložena...


Opet će on nama biti ..ovako poletiti raširenih tuku, nasmijan ...spustiti puslić na njeno rame...
..hoće, hoće... kad se zaljubi, kad uz njega bude ona na koju će biti ponosan..i ne bude u strahu da iz onih vrećicaitorbakakojejenoisalasasobom ne ispadne kakva Barbie... ljut

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9845
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 23:41

adan je napisao/la:

Tessičićićice, baš sam nešto bila raspoložena...


Opet će on nama biti ..ovako poletiti raširenih tuku, nasmijan ...spustiti puslić na njeno rame...
..hoće, hoće... kad se zaljubi, kad uz njega bude ona na koju će biti ponosan..i ne bude u strahu da iz onih vrećicaitorbakakojejenosalasasobom ne ispadne kakva Barbie... ljut

[You must be registered and logged in to see this link.]


ili majmun... ljut
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptypon 11 vel 2013, 23:49

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptyuto 12 vel 2013, 11:35

UH UH UH koj pogled, koj pogled, koj pogled, ako mene me pogledne vaka za posledicite po nego ne snosam nikakva odgovornost :ree2: :ree2: :ree2:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptyuto 12 vel 2013, 21:17

Ja sam bila u ...krađi!!! sram

Evo kako se Mahir bori za svoju ljubav:

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptyuto 12 vel 2013, 22:00

Adančice, dobar ti ulov, pa neka je i ukraden! Na opštenarodno veselje!

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 2784008398 baš si lepo opisala Mahirovu ljubav.

Ja ga volim onako strastvenog, kao Ezela kad vlada situacijom i zna šta hoće EJŠAN :ree2:
Izjave "ljubavi" prema Bade su bile totalno suprotne, suzdržane, nespretne pa podsećaju na Mahirovo nesnalaženje sa osećajima i jakim emocijama...ali...uspeo je :aha7: ....Kenan je Mahirovu ljubav prema Feride baš lepo vizuelizirao, totalno drugačije nego prema Bade.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Emptyuto 12 vel 2013, 22:02

[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda   Karadayi - epizoda po epizoda - Page 36 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 36 / 40.Go to page : Previous  1 ... 19 ... 35, 36, 37, 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3
» Muzika iz Karadayi

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: