Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 21:07

Firuz i Kevser [You must be registered and logged in to see this image.]
IZLUDJUJU ME

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 21:16



Ako je Kevser Boranova majka, onda izluđuje i mene...

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 21:20

Mene nitko ne izluđuje jerjoš imamo problema s routerom pa ne gledam..... ljut
Kako ću sve to nadoknadit? Mislim da ću propustit....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 21:47

Bljuje mi se od Kevserice i Firuz-age, koji monstrumi ljut

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 22:27

neki ludi se nikako ne mogu zvati majka i otac, a ovo s Đihanom i uvjeravanje Borana kako mu je to brat je isto nebuloza stoljeća. To što Đihan radi Boranu,može jel'?
ljut

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 22:35

adan je napisao/la:


Ako je Kevser Boranova majka, onda izluđuje i mene...
Jeste "majka" ljut
Neshvatljivo koliko ljudi mogu biti zaludjeni, u ovom slucaju tim njihovim obicajima, da se poubijase radi nekog viseg cilja..dodje mi da povratim.
A Dzelil, da ga nije trebalo bi ga izmisliti, kaze Ajse, ne brini, Bedar je tu, tvoj spasitelj ili nesto tako. E bas sam se slatko nasmijala Sila - epizoda po epizoda - Page 14 2829516366 Sila - epizoda po epizoda - Page 14 2829516366

_________________
Çünkü herkes öldürür sevdiğini
Ama herkes öldürdü diye ölmez
[Vrh] Go down
SilaCansu
Zaslužni član
Zaslužni član



Broj postova : 42
Join date : 16.01.2013

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 22:51

Sila i Boran divni kao inače mmmm

Kevser THE DEVIL,nema gore od nje u seriji.mučno mi je čim joj vidim facu,a kamoli tek kad vidim šta radi nene ljut
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyned 03 vel 2013, 23:32

Uf...prekrasni su oboje... :ree2:

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptypon 04 vel 2013, 12:47

Novu jedna epizoda "Sile" košta oko 3.000 eura

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptypon 04 vel 2013, 13:31

Pa i nije skupo, obzrom koliko zarade od reklama. Pokriju trošak i još im ostane dobra zarada.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptypon 04 vel 2013, 23:13

Boran večeras pravi aga, odlučan i kategoričan. Brani Sili, iako je Đihanovo sjeme sumnju palo na plodnu zemlju. Posumnjao je da je Sila postupila protivno obećanju da nećeviše kupovati zemlju.
Ipak,brani je pred vijećem. Odlučno. kava

Bio je povrijeđen i ljut pa je tako povrijedioSilu. Oboje su patili. place

Ali, bilo je divnih, romantičnih scena. Scena kupanjaje fantastična, a svako malo se brine o njoj, kako je, vodi je u šetnju, divni prizori. :ree2:

Njegovi roditeljise guše u zloći i zlobi. ljut
Njeni vode druge bitke.Za preživljavanje i kuju planove za pokretanje posla u tvornici.
Kuku lele... sram

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyuto 05 vel 2013, 19:26

Njena strana obitelji mi nikako nije jasna,otišli u strahu,da su od tolikog straha jedva hodali,znajući što im se može dogoditi....sad su se vratili i čini mi se kao da su ljuti što ih nitko ne prihvaća,ma šta su mislili da će ih dočekati raširenih ruku....svijet je dovoljno okrutan i bez takvih običaja.
Njena borba sa samom sobom da izdrži i da bude žena kakva bi trebla biti(po nekim njihovim kriterijima),dokazuje kolika je ljubav prema mužu.... ipak ja je volim vidjeti borbenu i kako je aga polako smiruje... :ree2:

Ajše me bacila u očaj,muž joj izgleda kao totalni ljut ljut,ja bi ga...ufff nemam adekvatne riječi.
Boran im je dao do znanja da se povijest mijenja,dolazi nam prva rastava braka...Bravo,jedan običaj promijenjen!! yes

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 20:35

Boga mi se Sila ne da. Hoće promjene i to odmah. Ona nema vremena. Kako je odbrusila Boranu. To Sila, muškarci uvijek lako ćemo (nije njemu lako znam, al' dok nije bilo Sile, promjene se nisu ni pokušale uvesti).
Ona se jednostavno boji ako umre u kakvom će svijetu njeno dijete i svi ostali ostati. Potpuno je razumijem. Novaca ima, neka ga troši za dobro sviju.


Zadnja promjena: The Queen; čet 07 vel 2013, 10:02; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 21:17


Nagovorim samu sebe da počnem gledati .. i odmah naletim na ovu kojanezaslužujezvatisemajkom ... i prebacim program!!![You must be registered and logged in to see this image.]

PSssst!!! Znam... znam kako ću je zvati.. zelena mamba...!!! yes

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 21:36

Meni je ona više ko nilski konj, a oni su i zločesti.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 21:39



Odlična asocijacija... eto, idu nam asocijacije!!! Sila - epizoda po epizoda - Page 14 2829516366

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 21:55

Jadna Sila, koja dirljiva scena njih dvoje u krevetu, ona plače zbog one žene Turgutove, on je tješi. Preslatki oboje...
Mogu li ja nešto učiniti za tebe - pita ona, a on se onako nasmiješi - samo mi se jednom nasmješi -
:ree2:

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 22:00

Ajoj, scena u uredu, njihove slike, okvir s imenom sina ....aaaaaaaa :ree2:

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptysri 06 vel 2013, 23:20

Za sve nekako pronađem opravdanje zašto su ovakvi ili onakvi,ali za Azada ne mogu,iritira me iako ništa ne radi iritira me pa čak i dok tješi uplakanu narin....dobro ga i pita što ti možeš učinii?? diže mi tlak....puno sitnih zamjerki na snimanje ili na scenarij bi se dalo pronaći,al one su mi nebitne sve dok u kadru nisu zaposleni Dželil i sposobni Azad,e tu sam luda....

Kevser je jedna podmukla manipulativna,očajna starica...koja više ništa nemože promjeniti,osim spletkariti,kako je samo dovela gospođu i sina u kuću...Boran ju je pročitao brže od nje same...
Ovo mi sad djeluje kao zatišje pred buru...Sila se ljuti Boran je smiri..i za čas cvrkuću...Sve je lako dok su zajedno,dok su ujedinjeni i imaju isti cilj,no do kad će osati zajedno??

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 10:05

Na stranu Đelil koji je prodao Silu, lagao Bedar da je umrla i ubirao "najam" svog djeteta 15 godina. To je jedan Đelil.
Kroz cijelu seriju vidimo kako su obitelji živjele te običaje, u stalnom strahu, pod jarmom straha da će biti odbačeni i osuđeni ako ne postupe kako se od njih očekuje. Ubiti sestru jer želi studirati, ubiti je jer priča na telefon s dečkom, ubiti je jer je pobjegla od batina, silovanja.
Ni ne znajući, Đelil je Sili učinio uslugu. Tko zna kakav bi život imala Sila da nije odrasla u Istanbulu?
Teško je osuđivati Đelila jer se ne mogu naći u njegovoj koži, ima obitelj, radi kao stoka da bi ih prehranio,a skoro pa ne uspijeva u tome.
Kako perfidno! Ti zločini pod krinkom časnih običaja služe im kao skrivanje od grižnje savjesti, zatomljuju i uvjeravaju se da su dobro učinili jer to svi od njih očekuju. Jadni ljudi, jadne žrtve,Jadne obitelji.

Nakon toga je Đelil koji me samo nasmijava svojim prostodušnim rezoniranjem i strahom pred Bedar i njenim reakcijama.
Nadalje, pokušava se iskupiti suprotstavljajući se Đihanu i suseljanima. Tu pokazuje dušu malog, ugnjetavanog čovjeka, kojem je dosta tlačenja i poniznosti pred agama i običajima.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 13:09

Dželil meni odlično glumi,mimika lica i osjećaji su mu totalno usklađeni,i nije mene zasmetalo to kakav je on bio prema Sili u prošlosti,to sam doživjela kao splet okolnosti i on se promjenio,ali meni nervira to što ga stavljuju u kontekst poslovnog čovjeka.Njegova želja za ravnopravnošću,je mogla biti prikazana i bez tvornice i tih poslovnih ljudi...Jer teško mi je to zamisliti,jednostavni ljudi,gotovo nepismeni ,godinama stigmatizirani od strane običaja,postaju poslovni ljudi.

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 15:14

aha...s rukama u đepovima, to je uobičajeni Đelilov stav...doduše, ajd on nije nikad bio u uredu, samo s radnicima, al' Azad...ajme....
Iako, realno gledajući svatko bi da je dobar kao Sila zaposlio svoje rođake ako to može, pogledajte samo kod nas taj nepotizam na sve stran4e

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 16:35

Ja propustila scenu ruža kod njihove česme....baš sam ljut
Sad idem ispraviti grešku kao zagrijavanje za večerašnju ep.

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 22:30

Oh kako je ovo sve tužno,u svakoj epizodi netko umre,bude ubijen ili se ubije....Sve kao u ime običaja,pa šta ti običaji dozvoljavaju...dozvoljavaju samo da se ubiješ...ufff
Opet mi se nameće pitanje,što to može natjerati majku da svojevoljno ostavi svoju djecu?U ovom slučajuispada da je to ljubav prema nekome tko je nikako ne zaslužuje,ili strah od običaja,od poznate sudbine,jer možda postoji i običaj za supruge koje nisu dovoljne jake da se nose sa muževima ubojicama...Kako god bilo još jedna mlada žena je sebi odlučila oduzeti život...

Možda će se Bedar i Narin naviknuti da Azad ne vodi mali dućančić već veliku fabriku,ali ja nikako... sram čini mi se da je Azad sam sebi napunio pištolj...precjenio je vlastite mogućnost,a istovremeno podcjenio Džihanovu zloću....ipak mi ga bilo žao u restoranu...takvo poniženje ne zaslužuje nitko...


Još jedana promjena i jedan veliki + za Silu,i muž shvaća važnost tvornice i zašto ona mora nastaviti sa radom.... yes Radnici pred tvornicom su ga iznenadili,ali ujedno učinili i ponosnim...Sjetila sam se prvih epizoda i tugovanja za Jezdom i želje za potomstvom...aferim aga sve ti se poklopilo :ree7:

_________________
"Gledaš me...gledam te.Dok se gledamo nešto se čudno događa.Možda završavamo nešto što nam je preostalo iz nekog od prethodnih života."
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Emptyčet 07 vel 2013, 22:38

Da, oni su super sve dok zloćo Đihan ne počne rovariti spletkama oko njih...nije lako sve to gledati, ali nekako sam od početka očekivala ovakvu priču (poznavajući Turke, oni nas moraju na neki način šokirati). Priča je u stvari o tim strahotama, a Sila i Boran su tu kako bi pokazali da ti običaji uništavaju sve dobro, dobre ljude, ljubav...Sila i Boran su tu kao simbol borbe protiv takvog zla koje uništava ljude...



Zadnja promjena: The Queen; čet 07 vel 2013, 23:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 14 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 14 / 19.Go to page : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: