Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - Novosti 3

Go down 
+13
Pesimisticna
Kenan :)
Snupika
S.N.O.B1
Tessa
kikule81
biljanap
Amra
Maki
melodija
adan
honeybunny
bes ni
17 posters
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptysri 25 pro 2013, 19:16

Pozitivna odluka Berg ako se namerava još školovati za glumu van Turske. To je unapređenje koje će joj svakako koristiti u njenom poslu glumice.

Inače u svakoj profesiji čovek mora stalno da prolazi određene obuke, da se usavršava kako bi bio uspešan, jednostavno mora da prati novine i promene koje današnje vreme donosi i zahteva.

Čestitam Berg.  Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2836737430 

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptysri 25 pro 2013, 21:02

Prijevod fragmanija za 52.epizodu (by KFES)

JUDGE: It was decided that Defendant Mahir Kara be arrested and be put on trial with the reasons being:
Himself having deliberately attempted at killing a man, with his gun being involved in the crime.

TURGUT: Did you see the moment of the shooting?

İSKENDER: When you went back to Mahir, and said "Kill me", I was there.

TURGUT: Ferideciğim?

FERİDE: For the first time in my life, I am praying for breaking the pen on someone.
Be scared of me, Turgut!


Optužen za pokušaj ubojstva.

Strašno je i pomisliti na ovu žvaku koja slijedi. Mahirmirko u pržunu, Feride ga spašava.. mislim da slijedi happyliendyli... ali, treba to dočekati.

Lijepo je vidjeti Feridem sa Kara obitelji, njenu odlučnost da spasi svoju ljubav.

Mora se primjetiti veliki napredak u Berginoj interpretaciji . U zadnjoj epizodi bila je baš uvjerljiva.
Ako se misli baviti glumom, dobro je da se školuje.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 18:13

2 fragman of 52 ep.

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 21:07

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2829516366  komentar na FB, kratko jasno i sažeto...

Mennat Mehrez:

3 things were brilliant about the 51st; he changed the oil green jacket, He's talking to yassin without having fires come out of his nose and the testosterone packed , cutness filled scene when sinan came to take her.... but yes , seeing him face the world yet again is so tiring but what can we do , "can't take my eyes off u".
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 21:50

adan je napisao/la:
Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2829516366  komentar na FB, kratko jasno i sažeto...

Mennat Mehrez:

3 things were brilliant about the 51st; he changed the oil green jacket, He's talking to yassin without having fires come out of his nose and the testosterone packed , cutness filled scene when sinan came to take her.... but yes, seeing him face the world yet again is so tiring but what can we do , "can't take my eyes off u".

Na FB-u se u zadnje vrijeme jako žale na stupidan scenario. Zar je stvarno tako loše napisan?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 22:32

Zapravo, žalili su se na tu količinu nesreće i patnje za Mahirmirka i stalnu vrtnju u krug.. zatvor, bijeg, zatvor, bijeg.. uvijek nevin, a optužen ...


Pravi ubojica, za kojeg svi zanju i dalje je slobodan, slobodno se kreće, rovari .. ni makac.. malo rastežu, nemaštovito , dugo je do 6.mjeseca ...

Frustrirajuće.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 23:24

Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:
Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2829516366  komentar na FB, kratko jasno i sažeto...

Mennat Mehrez:

3 things were brilliant about the 51st; he changed the oil green jacket, He's talking to yassin without having fires come out of his nose and the testosterone packed , cutness filled scene when sinan came to take her.... but yes, seeing him face the world yet again is so tiring but what can we do , "can't take my eyes off u".

Na FB-u se u zadnje vrijeme jako žale na stupidan scenario. Zar je stvarno tako loše napisan?

Ne radi se samo o scenariju, koji ne znam ni koliko možemo da komentarišemo, jer ne razumijemo što kažu već samo po radnji naslućujemo. (O događajima kao npr. to da jedno dijete može da boravi u zatvoru kod djeda i ostane tamo neko vrijeme neću ni da pričam...)

Ono što mene nervira je jako, ali JAKO loša realizacija scena. U toku jedne epizode pada snijeg, ne pada snijeg, odjednom kiša a kad izađu sve suvo... Vremenske prilike su kakve jesu ali neka onda više snimaju unutra, da je manje scena spolja... Dalje... Kadrovi i prelazi... Amaterske greške. Možda ja imam profesionalnu deformaciju po tom pitanju.. ali toliko toga sam uočila... Feride u autu sa onimkakosezvaše, odmah sledeća scena taj lik ulazi kod nje kući (sam)... To ne može tako da se veže! ... Mikrofoni koji svako malo uskaču 's plafona'... Zum i odzum mutna slika (kao u prošloj kad Feride dolazi kod Mahira u radnju). Mogli su to ponovo snimiti... Razumijem i da su u stisci sa vremenom, da puno rade i nemaju kad da ponavljaju scene, ali opet... Ne kažem da je do glumaca, već do reditelja i montažera. Glumci odrade svoje, ako im se ne kaže da ponove, oni misle da je OK. Sve se snima sa više kamera, iz više uglova, pa se neki kadrovi mogu i "pokriti"... samo treba to uraditi. Šteta da su i ono što bi moglo da bude dobro - iskasapili i uništili...

Doduše, seriju pratim isključivo zbog KI, opet sam se uključila iako sam puno puno epizoda propustila. No, čini se da sam skoro pa super povezala radnju iako nisam gledala, što znači da i nije bilo toliko dešavanja. Zapravo i jeste ali kao da idu u krug. Što kaže Adančica - rastegnuto i nemaštovito. KI i Berg nose radnju a ostatak ekipe potpuno bezbojan.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyčet 26 pro 2013, 23:45

[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 27 pro 2013, 00:13

Hvala vam curke na odgovoru.  Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2784008398 

Da, Adančika, žalile su se što je Mahimirko uvijek kriv za sva ubojstva.  ljut 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 27 pro 2013, 00:36

Pa eto, ja se divim vama koje imate strpljenja to gledati.
Na stranu one satelitske antene (iz sedamdesetih) što su iskakale iz kadrova ali mene je odbila upravo ta vrtnja u krug, patnja i junaštva našeg Mahimirka (opet i opet).
A malo mi je i viška testosterona...pomalo me smeta taj dim iz nosnica...
Čudim se KI što se njemu u tom scenariju svidjelo. Morao je uočiti tu stupidnost. Možda i jest ali lova je lova.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 27 pro 2013, 01:42

Amra je napisao/la:
Pa eto, ja se divim vama koje imate strpljenja to gledati.
Na stranu one satelitske antene (iz sedamdesetih) što su iskakale iz kadrova ali mene je odbila upravo ta vrtnja u krug, patnja i junaštva našeg Mahimirka (opet i opet).
A malo mi je i viška testosterona...pomalo me smeta taj dim iz nosnica...
Čudim se KI što se njemu u tom scenariju svidjelo. Morao je uočiti tu stupidnost. Možda i jest ali lova je lova.

Da, i mene čudi da ga to ne smeta. Ne znam mogu li glumci utjecati na scenarij svojim prijedlozima?
Kakogod, želim da mu sljedeća uloga bude neka moderna priča i svakako manje testosterona.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 27 pro 2013, 22:11



Prijevod 2. fragmanija za 52. epizidu

Karadayı 52.Bölüm Fragman 2...

FERİDE: I have to find Orhan immediately.
SÜREYYA: He is here.
NAZİF: If it makes you touch my son, or even do the slightest harm to him.
SÜREYYA: I will not let you out of here even if it means death!
ORHAN: Get out of the way!
NAZİF: I will not let you live...
NAZİF: YILAN!
DALYAN: I will crush your head with a rock. Don't you dare.


A evo i sažetka 52. epizode, koji je već izazvao paniku na netu

Karadayı Episode 52  ( by KFES)

Mahir and Feride are face to face with an unexpected situation.
Either he does like Yasin said and flees, or he listens to Feride and turns himself in.
But Mahir is aware that whatever he does, he is still in deep waters (in serious trouble).
Despite everything, he does what is expected of him and although innocent, he submits himself to justice.

While Feride puts all her efforts to save the man she loves, Sinan is not doing nothing. With Feride’s family supporting him, he prepares a surprise that would not give her the opportunity to say no to it.

The Kara family cannot enjoy Nazif’s freedom due to Mahir’s arrest.
This time, Nazif starts the fight (has to work) to prove his son’s innocence. He must absolutely find Orhan to bring the family together, and to be able to save Mahir.

However Orhan goes on a path with no return, and runs away with Nilay. Yilan, who has heard this, will not only put Orhan in a lot of trouble, but Nazif and Mahir as well.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 27 pro 2013, 22:25

Ovaj sažetak 52 epizode baš izaziva paniku.

Ne mogu poverovati da u tom pravcu ide dalji razvoj događaja. Mahirko će biti do kraja serije u zatvoru.

Naša  :amra5:. Ja ću mu donisiti darove u zatvoru  reeee Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2836737430 
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyned 29 pro 2013, 16:05

[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyned 29 pro 2013, 16:06

smile 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyned 29 pro 2013, 20:14

Hvala ti Bes ni , nema razloga za  smile !!

 Karadayi - Novosti 3 - Page 30 2784008398 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypon 30 pro 2013, 22:45

[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyuto 31 pro 2013, 14:16

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyuto 31 pro 2013, 21:41



Epizoda 53., fragman 2. , iako je samo malo različit... mame nas...

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptyuto 31 pro 2013, 21:46

Zahvaljujući KFES


Prijevod 1. fragmanija

NİLAY: I am here Yilan.
YİLAN: YOU BITCH!!!
NAZİF: ORHAN!
FERİDE: I caused pain to the man I love with my own hands by obeying to the rules... How will I save Mahir?
MAN: Give your statement like we talked, then no troubles will remain whatsoever.
TURGUT: Suat, listen to me carefully. Make a good plan...
İSKENDER: I have explanations about Turgut's incident.
SUAT: Get in the car!!
FERİDE: Ah ah! What are you doing?!?!


Prijevod 2. fragmanija ( samo 2 dodane scene : Yasin čeka Mahirmirka pri izlasku iz zatvora )

A second trailer came out which is the same as the first, but with 2 Mahir/Yasin scenes outside jail, and Ahmet Savcı saying the following...

NİLAY: I am here Yilan.
YİLAN: YOU B****!!!
NAZİF: ORHAN!
FERİDE: I caused pain to the man I love with my own hands by obeying to the rules...
How will I save Mahir?
MAN: Give your statement like we talked, then no troubles will remain whatsoever.
TURGUT: Suat, listen to me carefully.
Make a good plan...
İSKENDER: I have explanations about Turgut's incident.
>>AHMET SAVCI: It is understood that, from both the two statements and Mahir Kara's testimony, Mahir Kara is not guilty. <<<
SUAT: Get in the car!!
FERİDE: Ah ah! What are you doing?!?!
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 03 sij 2014, 18:30

nesvjest1 

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 03 sij 2014, 19:15

nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1 

KLOPKA!

Na prijevaru će je dovesti i dočekati će je svatovi!!!

Sad će je Mahirmirko oteti, kidnapirati!!!

Pobjeći će !!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 03 sij 2014, 19:33

Isprika, ali kakav je to scenario? Odrasla žena (nije baš djevojčica jel...) i svatovi na silu....Ma daj!
Još da su neki klinci u pitanju...nego odrasli ljudi, već malo odmaklih godina.... Karadayi - Novosti 3 - Page 30 1245697846 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 03 sij 2014, 20:33

Ja mislim da svatova neće biti.

Ne na silu, nego su joj pripremili iznenađenje. Ona je zaručena , dobrovoljno, za tog čovjeka.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Emptypet 03 sij 2014, 22:00

adan je napisao/la:
Ja mislim da svatova neće biti.

Ne na silu, nego su joj pripremili iznenađenje. Ona je zaručena , dobrovoljno, za tog čovjeka.

Ma dobro, da. Meni je to ipak na silu. Kako netko može odrediti kad će se zaručnici vjenčati osim njih samih? U Turskoj valjda može, ali za ovakve "stare" zaručnike...ma kakvo iznenađenje? Stupidno do boli.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - Novosti 3   Karadayi - Novosti 3 - Page 30 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - Novosti 3
[Vrh] 
Stranica 30 / 40.Go to page : Previous  1 ... 16 ... 29, 30, 31 ... 35 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - Novosti
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi
» Karadayi - Backstage

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: