Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije 2 KI

Go down 
+9
bes ni
d.i.n.a.
The Queen
Tessa
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
S.N.O.B1
13 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
Gost
Gost




Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyuto 09 lis 2012, 22:45

što bi :ušata: imala njemu dopuštati ili ne po pitanju odjeće..ko da bi on nju pitao hmm
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyuto 09 lis 2012, 23:10

Didily je napisao/la:
što bi :ušata: imala njemu dopuštati ili ne po pitanju odjeće..ko da bi on nju pitao hmm

U njenom društvu je također bio grozno obučen, barem meni...one uske hlače, vide se čarape između cipela i hlača, nemam ništa protiv kariranih košulja ali baš da ih je stalno morao nositi....
I da, vjerujem da nju nije ništa pitao ali dok je bio s njom (nadam se, prošlo, svršeno vrijeme), bio mi je u dosta lošijem izdanju nego bez nje....kao da je utjecala na njega svojim lošim stilom.
Inače, nije da mi se ne sviđaju samo čarapetine i sandale nego i ostalo. Ne paše njemu ovo...on je nekako konvencionalan tip...ne mislim sad da treba biti u odijelu (iako mu ono jako dobro stoji), ali njemu ovaj opušteni outfit ne stoji. Ako već želi izgledati opušteno bolje bi mu onda bilo da nosi cargo hlače, majce, polo ili t-shirt, sportske košulje...eto sad mene...razvezala sam se....što me neće uzet za stilisticu...svašta bih mu predložila..., a kako Adančica kaže...najčešće ništa....gol....
Naravno, ukusi su različiti ali njegova faca mi ne ide uz ovu košulju-tuniku i ove široke, nisko položene hlače....
Eto...moja modna kritika.... sram
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyuto 09 lis 2012, 23:35

Naravno da je to u čemu je na toj slici katastrofalno (ne samo sandalice i čarpice, nego i košulja), sve skupa, strahota. No, uvjerena sam da njemu nitko ne bira garderobu, a pogotovo ne propala modna dizajnerica donjeg rublja. On s 38 godina sigurno ima svoje navike i omiljenu odjeću.
Karirane košuljice su iz KiP kolekcije.
Ono što je kod njega očito da se voli ležerno oblačiti jer kao maneken i glumac vjerojatno privatno želi nositi udobnu odjeću...ali brate mili, zna dobro da ne može proći nezapažen, pa bi trebao pripaziti, a ovu bijelu kombinaciju mu ne mogu zaboraviti.
Strašno :treees:
Što se tiče njegovog ukupnog izgleda, oronuo je, postarao se...prije godinu dana na partiju povodom finala Ezela delovao je kao da ima naviše 28 godina. Sad djeluje istrošeno, umorno i izgleda kao da ima preko 40 godina...Nešto se s njim događa...kao da mu je svega dosta i kao da mu svi idu na živce, deluje hladno. Takav dojam su ostavile slike sa sinoćnjeg partyja. sram
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyuto 09 lis 2012, 23:41

.. eh.. amričak ... i ja bi njemu , rado bila.. makar stilistica...[You must be registered and logged in to see this image.]

.. i točno..puno bi štedili ..

.. kad sam ga vidjela u ovom izdanju..odmah mi je palo na pamet .. bilo mu hladno..
.. ali.. ovo si nikako ne smije dozvoljavati ...

.. a što se tiče prijevoda sa turskog .. ja bi to onako... zdravo logički ...

... haj,ti mala nezaštićena , dođi, idući tjedan...

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. nema veze što ne znaš turski .. učit ćemo zajedno francuski ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. izgledaš kao da ti dobro id sa jezicima ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

... mmmm .. već zamišljam... Fotografije 2 KI - Page 39 1430956612

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. pa ćemo se ovako i onako ...

[You must be registered and logged in to see this image.]

.. ha, yesam te nagovorio??.. stižeš 16. ???...

[You must be registered and logged in to see this image.]





Zadnja promjena: adan; uto 09 lis 2012, 23:47; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyuto 09 lis 2012, 23:46

Didily je napisao/la:
Naravno da je to u čemu je na toj slici katastrofalno (ne samo sandalice i čarpice, nego i košulja), sve skupa, strahota. No, uvjerena sam da njemu nitko ne bira garderobu, a pogotovo ne propala modna dizajnerica donjeg rublja. On s 38 godina sigurno ima svoje navike i omiljenu odjeću.
Karirane košuljice su iz KiP kolekcije.
Ono što je kod njega očito da se voli ležerno oblačiti jer kao maneken i glumac vjerojatno privatno želi nositi udobnu odjeću...ali brate mili, zna dobro da ne može proći nezapažen, pa bi trebao pripaziti, a ovu bijelu kombinaciju mu ne mogu zaboraviti.
Strašno :treees:
Što se tiče njegovog ukupnog izgleda, oronuo je, postarao se...prije godinu dana na partiju povodom finala Ezela delovao je kao da ima naviše 28 godina. Sad djeluje istrošeno, umorno i izgleda kao da ima preko 40 godina...Nešto se s njim događa...kao da mu je svega dosta i kao da mu svi idu na živce, deluje hladno. Takav dojam su ostavile slike sa sinoćnjeg partyja. sram

Dobro si se sjetila onog partya-finale Ezela. Tamo je stvarno bio komad muškarca, a kao da je prošlo sto godina od tada i to godina koje su gadno utjecale na njega.
Ovo što sad vidimo je valjda on..uvjerena sam...da skine brkove (nadam se da hoće kad završi ovaj neželjeni niz s brkovima)...malo se dotjera....bio bi opet čok, čok yakisikli...mislim i sad je...ali kakav je prije bio....al kad mu se neće....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 00:10

.. na toj grozomornoj fotki izgleda kao Ghandi ..

.. promjene na njemu smo primjetile odmah ..
..je li se poklopilo ili je uzročno -posljedično..
.. ali od kad se pojavljuje sa onomsakojomsenadamdasevišenećepojavljivati ...
... u vrlo rijetkim trenucima izgledao je dobro ..
.. srećom, snimao je KiP , pa su kolale fotke..inače... sram

... ali, često ga vidimo loše obučenog, loše kombinacije majica i sakoa..
.. mislim da Bebe ima problema sa stilom.. ukusom..što li ...
.. znojenje je samo dodatak , koji nikako ne razumijem..u današnje vrijeme..
.. one fleke od znojenja koje se često naziru .. ljut

.. ili ona super kombinacija plave hlače + plava šuljica na kocke..a onda pogled dolje na one čarape...

... karirane šuljice su mi slatke.. na velikom muškarcu ..ali za prirodu, sport...
.. nikako za večernji izlazak ...

.. za početak.. najbolje da se drži KiP kolekcije.. zadnje izdanje.. Fotografije 2 KI - Page 39 1430956612
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 00:12

Amra je napisao/la:
Da brzo zaboravite onu sliku u sandalama i bijelim čarapetinama....
Ovo mi se otvorilo kao njegova fotka....nemoguće...kako do sada to nismo isčeprkale....
[You must be registered and logged in to see this image.]

...naš mlađahni Ljepotančić...
...iz vremena modelinga????

...sada više nije tako... Fotografije 2 KI - Page 39 1430956612

...sad je... nesvjest1 safatati ljubi
...iako je onda bio zgodniji...u paketu mi je sada daleko napetiji... smile
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 00:20


Složit ću se da u zadnje vrijeme izgleda bezvoljno, umorno, i kao da se sve teže nosi s teretom slave. Brkovi su ga sigurno postarali, ali mislm da nije samo do njih. Bez obzira što je imao skoro godinu dana pauze, on kao da je umoriji nego što je bio kada je završio Ezela. Onda je bio sav feš. :ree2:

Iako inače nisam fan kariranih košuljica, na njegovim širokim ramenima mi dobro stoje. hapsi
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 00:52

Morala sam ovu da "ukradem" sa "Karadayi" teme..[You must be registered and logged in to see this image.] Sta se,za Boga miloga,desilo ovom coveku smile Taman sam se,posle "KIP" fotki,ponadala da se vraca u prvobitno stanje,a vid' sad ovo..Necu tako da se igram place Hoce li se on ikad vratiti u Ezel fazu,ja ne verujem koliko se promenio za godinu dana.. hmm
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 01:32

Amra je napisao/la:
Da brzo zaboravite onu sliku u sandalama i bijelim čarapetinama....
Ovo mi se otvorilo kao njegova fotka....nemoguće...kako do sada to nismo isčeprkale....
[You must be registered and logged in to see this link.]

.. po meni fotomontage... Fotografije 2 KI - Page 39 1245697846

.. totalno su nam ga deformirali i predugo uniformirali s tim brkovima...


.. ne mora biti Ezel faza ... ali bar bez brkova .. već će biti bolje..

.. željna sam ga vidjeti takvoga ...

.. nekako, zadnju godinu ... sram

.. a evo.. da nije kriva ambalaža.. već okolina ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. ovo je naprosto ..lijepo.. freš.. ježi gu..leđa... Fotografije 2 KI - Page 39 1430956612


Zadnja promjena: adan; sri 10 lis 2012, 01:40; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
d.i.n.a.
Ezelovac
Ezelovac
d.i.n.a.


Broj postova : 192
Join date : 15.08.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 01:39

ma suh je previše, ko bakalar. i loša frizura i brčine. nisu to opet takve godine da se totalno sronda.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 09:35

adan je napisao/la:

.. a što se tiče prijevoda sa turskog .. ja bi to onako... zdravo logički ...

... haj,ti mala nezaštićena , dođi, idući tjedan...

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. nema veze što ne znaš turski .. učit ćemo zajedno francuski ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. izgledaš kao da ti dobro id sa jezicima ..

[You must be registered and logged in to see this link.]

... mmmm .. već zamišljam... Fotografije 2 KI - Page 39 1430956612

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. pa ćemo se ovako i onako ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. ha, yesam te nagovorio??.. stižeš 16. ???...

[You must be registered and logged in to see this link.]


Čuj, Adan, tako si ovo dobro prevela....ne znam jel nagovarao tebe, mene.....ali ja se već pakiram....... safatati nesvjest1 sram

U Son Osmanliju su mi brkovi bili baš fora.
On sad jednostavno ima čudan zastarjeli izgled koji je možda stvarno posljedica neke faze, snimanja filma i serije s radnjom iz 70-tih godina (brčine i frizura u zrak, mršaviji).
Istina, nije mi dobar premršav ali ni kad nabaci previše kila...tad je pak podbuhao.
Evo...recept....i sve ćemo biti zadovoljne....Cure, sad kad dođete u Stambol nabacite mu svakako bar 5 kg (dakle...pažljivo rukovanje...ne premoriti...dobro nahraniti), dobro obrijte, dajte ošišati...ne pretjerati...ostavite par loknica otraga i uz uši...al ovo gore što strši skinite....malo voska i razbarušiti...nikako pustiti šiškice na čelo....ma kopirajte iz Ezela....neku najbolju fazu...uz, velim par loknica meni za ljubav...
Ne tražim puno zar ne? Fotografije 2 KI - Page 39 1245697846
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptysri 10 lis 2012, 11:10

Amra je napisao/la:
Čuj, Adan, tako si ovo dobro prevela....ne znam jel nagovarao tebe, mene.....ali ja se već pakiram....... safatati nesvjest1 sram

U Son Osmanliju su mi brkovi bili baš fora.
On sad jednostavno ima čudan zastarjeli izgled koji je možda stvarno posljedica neke faze, snimanja filma i serije s radnjom iz 70-tih godina (brčine i frizura u zrak, mršaviji).
Istina, nije mi dobar premršav ali ni kad nabaci previše kila...tad je pak podbuhao.
Evo...recept....i sve ćemo biti zadovoljne....Cure, sad kad dođete u Stambol nabacite mu svakako bar 5 kg (dakle...pažljivo rukovanje...ne premoriti...dobro nahraniti), dobro obrijte, dajte ošišati...ne pretjerati...ostavite par loknica otraga i uz uši...al ovo gore što strši skinite....malo voska i razbarušiti...nikako pustiti šiškice na čelo....ma kopirajte iz Ezela....neku najbolju fazu...uz, velim par loknica meni za ljubav...
Ne tražim puno zar ne? Fotografije 2 KI - Page 39 1245697846



.. a.. jel´ može ostat repić... meni za ljubav??? smile
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 01:10

Amra je napisao/la:

Evo...recept....i sve ćemo biti zadovoljne....Cure, sad kad dođete u Stambol nabacite mu svakako bar 5 kg (dakle...pažljivo rukovanje...ne premoriti...dobro nahraniti), dobro obrijte, dajte ošišati...ne pretjerati...ostavite par loknica otraga i uz uši...al ovo gore što strši skinite....malo voska i razbarušiti...nikako pustiti šiškice na čelo....ma kopirajte iz Ezela....neku najbolju fazu...uz, velim par loknica meni za ljubav...
Ne tražim puno zar ne? Fotografije 2 KI - Page 39 1245697846
Meni moze isto to,samo bez tih loknica reeee A da zaboravimo ove skorasnje fotke sram ..Ja bih da je uvek ovakav nesvjest1 nesvjest1 nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 01:15

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Čuj, Adan, tako si ovo dobro prevela....ne znam jel nagovarao tebe, mene.....ali ja se već pakiram....... safatati nesvjest1 sram

U Son Osmanliju su mi brkovi bili baš fora.
On sad jednostavno ima čudan zastarjeli izgled koji je možda stvarno posljedica neke faze, snimanja filma i serije s radnjom iz 70-tih godina (brčine i frizura u zrak, mršaviji).
Istina, nije mi dobar premršav ali ni kad nabaci previše kila...tad je pak podbuhao.
Evo...recept....i sve ćemo biti zadovoljne....Cure, sad kad dođete u Stambol nabacite mu svakako bar 5 kg (dakle...pažljivo rukovanje...ne premoriti...dobro nahraniti), dobro obrijte, dajte ošišati...ne pretjerati...ostavite par loknica otraga i uz uši...al ovo gore što strši skinite....malo voska i razbarušiti...nikako pustiti šiškice na čelo....ma kopirajte iz Ezela....neku najbolju fazu...uz, velim par loknica meni za ljubav...
Ne tražim puno zar ne? Fotografije 2 KI - Page 39 1245697846



.. a.. jel´ može ostat repić... meni za ljubav??? smile

A..može, može....i meni se repić sviđa samo ne ističem...to je tvoja privilegija... Fotografije 2 KI - Page 39 2836737430
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 01:23



.. leonica mi preduhitrila ideju .. Fotografije 2 KI - Page 39 2836737430

.. tako je..imamo mi arhivu ...namiguša...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 01:25

Da, skroz smo zastranile s tim novostima. Ponekad je bolje otić malo u stara, dobra vremena....čim stignem...navalit ću....na one prastare....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 09:00

Ovak...razmišljam i na koncu smislim kako smo u stvari jako kritične.....premršav....frizura...brčine....obleka.... sram

A pogledajte ga,...šta mu fali....?
Samo da prestane snimati nešto staro počne nešto modernije....vratit će se u punom sjaju...nadam se...
One slikice s presice....odmah ga spaziš među svim tim ljudima i nije to samo zbog visine.....
Karadayi:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
d.i.n.a.
Ezelovac
Ezelovac
d.i.n.a.


Broj postova : 192
Join date : 15.08.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 17:10

jeste ovu imale već?

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 17:18

d.i.n.a. je napisao/la:
jeste ovu imale već?

[img][You must be registered and logged in to see this link.]

Jesmo, to je sličica iz reklame za šampone ukoliko me sjećanje dobro služi. Ali nema veze, znamo da je ponavljanje na ovom forumu i te kako poželjna radnja safatati .
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 21:09



.. odlučila sam večeras uživati .. sjećanje na lijepe dane ...[You must be registered and logged in to see this image.]

.. iz vremena najžešćeg snimanja Ezela..43. epizoda .. umoran, iscrpljen, zasićen ...

.. izgleda ... nesvjest1 ..

.. a sada , nakon par snimljenih kadrova , izgleda kao gladni Chad i Biafra...

.. iscrpljuje se dijetom, onda je i nezadovoljan..
..a emotivac , kakvim ga držim, to odmah manifestira na koži ...
.. sivo, naborano, bez sjaja...

.. i na raspoloženju ...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 21:33

...ufff adančice... safatati
...iako nam je svima draži takav...

...ima vatre i u ovom i ovakvom Ljepotančiću...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...a nije li ovo onaj pogled... nesvjest1

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
d.i.n.a.
Ezelovac
Ezelovac
d.i.n.a.


Broj postova : 192
Join date : 15.08.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 21:39

adan, bacaj ti i dalje ove stare.. malo je falilo da ga skinem sa desk topa.

na ovima od hani mi je ko šef sale u prepuštevcu.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 21:39

.. jeste Honeyka... i žilica je ista ... nesvjest1

.. još da utvrdimo cijelu anatomiju ..
.. je li ... potvrdimo da je to naš At Strašnomlat ... Fotografije 2 KI - Page 39 2829516366

.. kako god.. to je naš Bebe ...

.. Fotografije 2 KI - Page 39 2836737430 za svakog tko navrati ...

d.i.n.a. je napisao/la:
adan, bacaj ti i dalje ove stare.. malo je falilo da ga skinem sa desk topa.

na ovima od hani mi je ko šef sale u prepuštevcu.

.. sa ovom baterflajkom ... ima i sjajnu crtu uzduž hlačica ..kao lift boj ..

.. a opet ..to je naš Bebe .. vatreni ...

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Emptyčet 11 lis 2012, 22:43


...Maza u puzzlama za jednogodišnjake...

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije 2 KI - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije 2 KI   Fotografije 2 KI - Page 39 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije 2 KI
[Vrh] 
Stranica 39 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 7 KI
» Fotografije
» Fotografije 8 KI
» Fotografije
» Fotografije

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: