Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 10 KI

Go down 
+17
S.N.O.B1
Laguna
Kenan :)
The Queen
desigualm
kikule81
samani
Tessa
Istanbul
honeybunny
Leona
Re Alone
melodija
adan
ASTERVANDER
Amra
bes ni
21 posters
Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptypet 04 srp 2014, 21:22

Jedva čekam da se vrati u Ezel fazu - još kojaa kilica, zurica, osmeh i ne brkovi. Da opet bude puno  nesvjest1 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 10:56

[You must be registered and logged in to see this link.]

Naš Bebe prava prilika.

Kako GT prevede, ja ne kužim puno, ali mi se čini da oni pišu kako traži i mjesto za svoju kućicu za odmor?
Ali prevode druge stranice (by FB Karadayi)

Kenan Imirzalioglu have eyeing to Bodrum
Kenan Imirzalioglu invest money in real estate in Istanbul. In his own includes many restored old building in Cihangir, in Galata, in Tarlabaşi which again entered the exploitation of already as hotels.
His latest projects were the historic buildings in Balat and Karaköy.
After completing work in Istanbul the famous actor is decided to get tourist business in Bodrum and Cesme. He decided to use the vacation for business purposes. He decided to make a hotel for tourists and invest in these projects

[Vrh] Go down
desigualm
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 218
Join date : 25.12.2013
Lokacija : na obali mora

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 16:07

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
desigualm
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 218
Join date : 25.12.2013
Lokacija : na obali mora

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 16:09

Kazu da ce Ivana Sert,kreatorka sa nasih prostora ,glumiti u komediji djevojku Kenana Imirzaloglua.On nece glumiti u filmu.Jesu se ovo i turci poceli zezati sa njim?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 20:05

desigualm je napisao/la:
Kazu da ce Ivana Sert,kreatorka sa nasih prostora ,glumiti u komediji djevojku Kenana Imirzaloglua.On nece glumiti u filmu.Jesu se ovo i turci poceli zezati sa njim?

Mislim da se zezaju s njom?

Naime, ista je izjavila da će glumiti njegovu djevojku pa je tisak obavještava kako je režiser ili tko već izjavio da Jablan neće glumiti u njegovom filmu.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 23:16

A koji film je u pitanju.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 23:35

Ovi pišu kako je Kenan dao nogu KK. Čini mi se da spominju i nekakve svađe u bungalovu.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptysub 05 srp 2014, 23:56

Tessa je napisao/la:
Ovi pišu kako je Kenan dao nogu KK. Čini mi se da spominju i nekakve svađe u bungalovu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Tako nekako pišu.
Kao ,ljetuje sa dečkima, koji su iznajmili brod za nastavak odmora, a on se odlučio za iznajmljivanje bungalova sa svojom djevojkom.
Kao , došlo je do svađe i nogirao je.
Spominju njegovu ljutnju, njenu žalost..

Ah, tko bi ih znao.. ona je zadnjih 7 dana bila u Cesmama, javnog instagrama i sa prijateljicam.
Jučer je objavila nešto, djelovalo je dramataično i sa puno komentara sa kolegicama...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ispod je komentirala:
korkaklara yazma onlarda character yok
GT: u pisanom obliku kukavicama koje nemaju karakter !

Nakon toga postaje privatna.

Meni ovo ne djeluje kao izmišljotina, danima očekujem nekakvu reakciju sa njegove strane.

Možda je samo došlo do konačnog obračuna, možda je iskoristio neutralni teren u Cesmama. Pozvao je u bungalov i otpilio.
Nakon svih ovih bedastoća po instagramu imao je što kazati , a možda se jednostavno nije želio izlagati mogućnosti da ih uslikaju zajedno, pa je to pametno rješio u Cesmama.

Žalosno koga oni nazivaju njegovom djevojkom.

Evo kako meni gornji tekst prevodi GT

    Mali View Kubra u podrumu 26-year-old fotomodell poznatih igrača koji su ostali u unajmljenim brodom,
s prijateljima i ljubiteljima
Zabava Beach Club Plaža je imenovan u fontani.

Fini pijesak,
radije mirno more i prirodu odmor u Fun Beach
Uživajte İmirzalıoğlu je ostao sa svojim dečkom iznajmiti bungalov.
Međutim, tvrdeći sa svojim dečkom u sobi
otkaz tijekom njegova djevojka.

İmirzalıoğlu pozivom vozača prostor,
Djevojka sa automobilom objavljen.
Ljutnja preko poznatog igrača
ostavljajući mladu ženu, rekao je da je vrlo uzrujan.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 00:30


Ma što bi bilo žalosno...?

Pa sam si je kriv....što je dozvolio da takva djevojka uopće dobije priliku, mogućnost, štogod...?

Djevojka, ljubavnica, priležnica, prijateljica....nebitno...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 00:34

Zapravo, istovremeno su bili u Cesmama.

Kao da se dozvolio uslikavati, poprilično fotkica je pristiglo.
Kao da je želio pokazati da je sa dečkima , sam.

Istovremeno , ona se uslikavala sa prijateljicama, izazivajući , a i sa nekim komadom, nakon novinskih napisa neugodnih po nju.

Da su bili zajdeno, vidjelo bi se.

U međuvremenu, skoknuo je i do Istanbula.

Imam osjećaj, iskoristio je to što su istovremeno došli u Cesme i definitivno dovršio.
Nije on tamo došao s njom, niti je namjeravao s njom se odmarati.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 00:46

adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Ovi pišu kako je Kenan dao nogu KK. Čini mi se da spominju i nekakve svađe u bungalovu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Tako nekako pišu.
Kao ,ljetuje sa dečkima, koji su iznajmili brod za nastavak odmora, a on se odlučio za iznajmljivanje bungalova sa svojom djevojkom.
Kao , došlo je do svađe i nogirao je.
Spominju njegovu ljutnju, njenu žalost..

Ah, tko bi ih znao.. ona je zadnjih 7 dana bila u Cesmama, javnog instagrama i sa prijateljicam.
Jučer je objavila nešto, djelovalo je dramataično i sa puno komentara sa kolegicama...

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ispod je komentirala:
korkaklara yazma onlarda character yok
GT: u pisanom obliku kukavicama koje nemaju karakter !

Nakon toga postaje privatna.

Meni ovo ne djeluje kao izmišljotina, danima očekujem nekakvu reakciju sa njegove strane.

Možda je samo došlo do konačnog obračuna, možda je iskoristio neutralni teren u Cesmama. Pozvao je u bungalov i otpilio.   

.

Ovaj kometar o kukavicama odnosi se na onog glumca Pamira Pekina s kojim su ju zimus uhvatili i skojim se slikala ovo ljto u Češmama (njegov Instagram link pored komentara). Barem sam ja shvatila da misli na njega.  Novosti 10 KI - Page 7 1245697846 

Kako god, meni se čini da se oni nisu niti sreli u Češmama i da nikakvog obračuna nije bilo.

A sve sam sigurnija da je figuru s torte iskoristila kao vudu lutkicu.  Novosti 10 KI - Page 7 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 00:52

Tessa je napisao/la:

Ovaj kometar o kukavicama odnosi se na onog glumca Pamira Pekina s kojim su ju zimus uhvatili i skojim se slikala ovo ljto u Češmama (njegov Instagram link pored komentara). Barem sam ja shvatila da misli na njega.  Novosti 10 KI - Page 7 1245697846 

Kako god, meni se čini da se oni nisu niti sreli u Češmama i da nikakvog obračuna nije bilo.

A sve sam sigurnija da je figuru s torte iskoristila kao vudu lutkicu.  Novosti 10 KI - Page 7 2829516366

Kako god, i ja mislim da nije bila u kombinaciji za zajednički odmor i .. neka ta priča bude konačno dovršena!
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 08:21

Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Ovi pišu kako je Kenan dao nogu KK. Čini mi se da spominju i nekakve svađe u bungalovu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Tako nekako pišu.
Kao ,ljetuje sa dečkima, koji su iznajmili brod za nastavak odmora, a on se odlučio za iznajmljivanje bungalova sa svojom djevojkom.
Kao , došlo je do svađe i nogirao je.
Spominju njegovu ljutnju, njenu žalost..

Ah, tko bi ih znao.. ona je zadnjih 7 dana bila u Cesmama, javnog instagrama i sa prijateljicam.
Jučer je objavila nešto, djelovalo je dramataično i sa puno komentara sa kolegicama...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ispod je komentirala:
korkaklara yazma onlarda character yok
GT: u pisanom obliku kukavicama koje nemaju karakter !

Nakon toga postaje privatna.

Meni ovo ne djeluje kao izmišljotina, danima očekujem nekakvu reakciju sa njegove strane.

Možda je samo došlo do konačnog obračuna, možda je iskoristio neutralni teren u Cesmama. Pozvao je u bungalov i otpilio.   

.

Ovaj kometar o kukavicama odnosi se na onog glumca Pamira Pekina s kojim su ju zimus uhvatili i skojim se slikala ovo ljto u Češmama (njegov Instagram link pored komentara). Barem sam ja shvatila da misli na njega.  Novosti 10 KI - Page 7 1245697846 

Kako god, meni se čini da se oni nisu niti sreli u Češmama i da nikakvog obračuna nije bilo.

A sve sam sigurnija da je figuru s torte iskoristila kao vudu lutkicu.  Novosti 10 KI - Page 7 2829516366

I do not understand all of your conversation, but one thing is clear - KK removed this photo
  from her Instagram.
And in the article says that Kenan has not left the bungalow, rented by him and did not have meetings with KK. And that when the KK arrived there, he was angry and driver saw it and he (driver) said that she was very upset
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 10:26

bes ni je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Ovi pišu kako je Kenan dao nogu KK. Čini mi se da spominju i nekakve svađe u bungalovu.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Tako nekako pišu.
Kao ,ljetuje sa dečkima, koji su iznajmili brod za nastavak odmora, a on se odlučio za iznajmljivanje bungalova sa svojom djevojkom.
Kao , došlo je do svađe i nogirao je.
Spominju njegovu ljutnju, njenu žalost..

Ah, tko bi ih znao.. ona je zadnjih 7 dana bila u Cesmama, javnog instagrama i sa prijateljicam.
Jučer je objavila nešto, djelovalo je dramataično i sa puno komentara sa kolegicama...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ispod je komentirala:
korkaklara yazma onlarda character yok
GT: u pisanom obliku kukavicama koje nemaju karakter !

Nakon toga postaje privatna.

Meni ovo ne djeluje kao izmišljotina, danima očekujem nekakvu reakciju sa njegove strane.

Možda je samo došlo do konačnog obračuna, možda je iskoristio neutralni teren u Cesmama. Pozvao je u bungalov i otpilio.   

.

Ovaj kometar o kukavicama odnosi se na onog glumca Pamira Pekina s kojim su ju zimus uhvatili i skojim se slikala ovo ljto u Češmama (njegov Instagram link pored komentara). Barem sam ja shvatila da misli na njega.  Novosti 10 KI - Page 7 1245697846 

Kako god, meni se čini da se oni nisu niti sreli u Češmama i da nikakvog obračuna nije bilo.

A sve sam sigurnija da je figuru s torte iskoristila kao vudu lutkicu.  Novosti 10 KI - Page 7 2829516366

I do not understand all of your conversation, but one thing is clear - KK  removed this photo
  from her Instagram.
And in  the article says that Kenan has not left the bungalow, rented by him  and did not have meetings with KK. And that when the KK  arrived there, he was angry and driver saw it and he (driver)  said that she was very upset

Bes ni, it seems we misunderstood the article. We thought that Kenan and KK rented the bungalow together and that they had an argument. So, you think that he and his friends rented the bungalow and that KK came to visit Kenan and that he got angry because of that?
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 12:22

Eh, Kenddžo šta Ti sve ovo treba, dokle ćeš sam delovati na svoju štetu. Šta će Ti takve prostakuše i nedovršene i u blizina na hiljadu milja.

Vreme je Jablane da nas obraduješ.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 12:41

bes ni je napisao/la:


I do not understand all of your conversation, but one thing is clear - KK  removed this photo
  from her Instagram.
And in  the article says that Kenan has not left the bungalow, rented by him  and did not have meetings with KK. And that when the KK  arrived there, he was angry and driver saw it and he (driver)  said that she was very upset

 Novosti 10 KI - Page 7 2784008398 

I druge stranice su prevele na taj način.

Dakle, kako oni prevode, KI je iznajmio bungalow, a ona je došla k njemu.
Onda je uslijedila svađa i galama, bio je jako uzrujan i pozvao je vozača te je, tužnu i žalosnu otpilio i otpravio.

Ovu foto je maknula sa instagrama, jer je vjerojatno bila nešto upućeno upravo njemu.
Teško je prevesti.

Mislim da su važniji od foto, bili komentari uz foto. Odnosili su se sigurno na njih dvoje, prijatelji su je tješili, u smislu: svi su vidjeli što se događa, tko želi zna što je bilo.. itd.

Prisjelo joj je naslikavanje, kolači i cerekanje i plaženje... :aha4: 
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 17:06

adan je napisao/la:
bes ni je napisao/la:


I do not understand all of your conversation, but one thing is clear - KK  removed this photo
  from her Instagram.
And in  the article says that Kenan has not left the bungalow, rented by him  and did not have meetings with KK. And that when the KK  arrived there, he was angry and driver saw it and he (driver)  said that she was very upset

 Novosti 10 KI - Page 7 2784008398 

I druge stranice su prevele na taj način.

Dakle, kako oni prevode, KI je iznajmio bungalow, a ona je došla k njemu.
Onda je uslijedila svađa i galama, bio je jako uzrujan i pozvao je vozača te je, tužnu i žalosnu otpilio i otpravio.

Ovu foto je maknula sa instagrama, jer je vjerojatno bila nešto upućeno upravo njemu.
Teško je prevesti.

Mislim da su važniji od foto, bili komentari uz foto. Odnosili su se sigurno na njih dvoje, prijatelji su je tješili, u smislu: svi su vidjeli što se događa, tko želi zna što je bilo.. itd.

Prisjelo joj je naslikavanje, kolači i cerekanje i plaženje... :aha4: 

E baš joj je i mogao dati to po što je došla  ree 
Ne bi mu se ni poznalo da je dao, nije sapun...  smiiije ree 


E jest nesretna.. ako je sve to tako bilo baš je ponižena, i to ne samo pred njim ... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 17:18

adan je napisao/la:
bes ni je napisao/la:


I do not understand all of your conversation, but one thing is clear - KK  removed this photo
  from her Instagram.
And in  the article says that Kenan has not left the bungalow, rented by him  and did not have meetings with KK. And that when the KK  arrived there, he was angry and driver saw it and he (driver)  said that she was very upset

 Novosti 10 KI - Page 7 2784008398 

I druge stranice su prevele na taj način.

Dakle, kako oni prevode, KI je iznajmio bungalow, a ona je došla k njemu.
Onda je uslijedila svađa i galama, bio je jako uzrujan i pozvao je vozača te je, tužnu i žalosnu otpilio i otpravio.

Ovu foto je maknula sa instagrama, jer je vjerojatno bila nešto upućeno upravo njemu.
Teško je prevesti.

Mislim da su važniji od foto, bili komentari uz foto. Odnosili su se sigurno na njih dvoje, prijatelji su je tješili, u smislu: svi su vidjeli što se događa, tko želi zna što je bilo.. itd.

Prisjelo joj je naslikavanje, kolači i cerekanje i plaženje... :aha4: 

Mislim da je Bes ni mislila da je maknula fotku torte ili?

Pokraj fotke s komentarima je lijepo stajalo ime Pamira Pekina tako da se komentari ne bi trebali odnositi na Kenana.

Evo i slike Pamira i nje zimus.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Također, prije dva tri dana je postala sliku s tim likom. Rekla bih da se s njim nešto posvađala.

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 20:15

Tessa je napisao/la:


Mislim da je Bes ni mislila da je maknula fotku torte ili?

Pokraj fotke s komentarima je lijepo stajalo ime Pamira Pekina tako da se komentari ne bi trebali odnositi na Kenana.

Evo i slike Pamira i nje zimus.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Također, prije dva tri dana je postala sliku s tim likom. Rekla bih da se s njim nešto posvađala.


Sklonila je i sliku torte i ovu...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 20:21

[quote="adan"]
Tessa je napisao/la:


Mislim da je Bes ni mislila da je maknula fotku torte ili?

Pokraj fotke s komentarima je lijepo stajalo ime Pamira Pekina tako da se komentari ne bi trebali odnositi na Kenana.

Evo i slike Pamira i nje zimus.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Također, prije dva tri dana je postala sliku s tim likom. Rekla bih da se s njim nešto posvađala.


Sklonila je i sliku torte i ovu...[/qu

Jas mislam deka ceata rabota vo vrska so statusot vo koj bese oznacen Pamir e da pokaze sila pred nego, da kaze deka ona ne se plasi tuku deka drugata strana se pokaza kako kukavica...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 20:26

kikule81 je napisao/la:


Jas mislam deka ceata rabota vo vrska so statusot vo koj bese oznacen Pamir e da pokaze sila pred nego, da kaze deka ona ne se plasi tuku deka drugata strana se pokaza kako kukavica...


Čitajući komentare uz taj tekst, i sam taj tekst i ja sam stekla takav dojam.

Ovo o kukavičkom karakteru ja sam doživjela upućeno na adresu KI.

Svi su je nešto tješili, podržavali, opravdavali.
Da je došlo do svađe sa tim Pamirom, nebi bila tako uzrujana.

Bilo je nešto važnije.

I bila je još jedna foto, koju nisam stigla niti vidjeti.
Čini mi se, čak karikatura.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 20:48

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:


Jas mislam deka ceata rabota vo vrska so statusot vo koj bese oznacen Pamir e da pokaze sila pred nego, da kaze deka ona ne se plasi tuku deka drugata strana se pokaza kako kukavica...


Čitajući komentare uz taj tekst, i sam taj tekst i ja sam stekla takav dojam.

Ovo o kukavičkom karakteru ja sam doživjela upućeno na adresu KI.

Svi su je nešto tješili, podržavali, opravdavali.
Da je došlo do svađe sa tim Pamirom, nebi bila tako uzrujana.

Bilo je nešto važnije.

I bila je još jedna foto, koju nisam stigla niti vidjeti.
Čini mi se, čak karikatura.

povredena sueta, reakcii vo afekt, no prasanje na vreme bese koga ke dobie noga, jas mislam tortata bese pocetok pred isklucok, Cesme e crven karton ...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 22:10

E sada, ne znamo u kakvom je odnosu s tim Pamirom. Jesu li samo prijatelji ili nešto više. Ako su bili u vezi, moguće da ju je on naljutio.

Bez obzira na sve, Kenan si je sam kriv za sve nezgodacije koje mu se dešavaju zbog ženskadije koju skuplja oko sebe. Želi mladu, razuzdanu ljubavnicu za koju na prvi pogled možemo zaključiti da donosi nevolju i koja bi mu mogla stvarati probljem. S druge strane, takva jedna mu se baš ne uklapa u imidž uzornog, religioznog muškarca. Međutim, Bebe ne možeš biti i j... i pošten. I u tom pogledu, KK je u pravu ako ga naziva kukavicom.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 23:12

A šta pak sad ova kaže.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Emptyned 06 srp 2014, 23:26

Tessa je napisao/la:
A šta pak sad ova kaže.

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovako su prevele na Karadayi@FB

Pitali su je ( opet) za razliku u visini ...

Melike Ipek Yalova: Actors should be thankful ...
"...Fans of Kenan bey don't love me...Mounting did not use. I told them once, but they said , that no need. Because such things happen in real life. Everyone does not have to be equal in length. We were not trying to hide it. Normally, something that may be. I suppose it is difficult play with wedge . Because it will restrict the range of movement...."
".. Bergüzar is a marvelous human . Constantly giving me tips and share with me what she know..."

[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 10 KI - Page 7 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 10 KI   Novosti 10 KI - Page 7 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 10 KI
[Vrh] 
Stranica 7 / 40.Go to page : Previous  1 ... 6, 7, 8 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 3 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: