Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptysub 28 oľu 2015, 00:54

adan je napisao/la:
Baš mi je žao što ste razočarane!

I mi smo imale takvih, ali sada su baš dobri...


Ma, ne zove se serija za džabe Pima i oseka. :didi8:

Doći će nama opet plima, kao u 63. epizodi. Fotografije - Page 23 324084633

Samo treba biti optimističan.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptysub 28 oľu 2015, 18:59

Od jedne Cansu. Nekako paše s Eysan... :didi8: :didi8:
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptysub 28 oľu 2015, 19:46

Amra je napisao/la:
Od jedne Cansu. Nekako paše s Eysan... :didi8:  :didi8:
[You must be registered and logged in to see this link.]

Fotografije - Page 23 2784008398
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 13:42

Drage moje koje pratite "Plimu i oseku", evo mene sa jednom lepom vešću. Čaga će snimati na leto film. U filmu, će igrati bubnjara, te  uzima časove za taj instrument. Inače sadržaj filma još nije poznat. Izvor: Gecce od 29.3.2015. Neke novine su nagovestile da će u filmu igrati Čaga i Berenka. Mene lično raduje, jer je Bero, moja omiljena glumica, a i Čaga mi se dopada. mmmm

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 16:17

miba je napisao/la:
Drage moje koje pratite "Plimu i oseku", evo mene sa jednom lepom vešću. Čaga će snimati na leto film. U filmu, će igrati bubnjara, te  uzima časove za taj instrument. Inače sadržaj filma još nije poznat. Izvor: Gecce od 29.3.2015. Neke novine su nagovestile da će u filmu igrati Čaga i Berenka. Mene lično raduje, jer je Bero, moja omiljena glumica, a i Čaga mi se dopada. mmmm

[You must be registered and logged in to see this link.]

E, draga miba, ništa nama vezano uz Cagataya ne može promaći... ree

Film je remake Ritma ludila, američkog filma...dakle znamo sadržaj ali pošto znamo sadržaj (a malo smo i gledali film) ne znamo što će mu partnerica u filmu. Ja u originalu vidjela samo muške likove, a ako je i bio koji ženski, bio je nebitan (MM je gledao, ja gleduckala).
Berenka neće glumiti jer je Ece demantirala vijest, a Ece je scenaristica (na žalost, ali tko zna, možda ovo ne omane).
Istina je da se Cagatay sprema za ovu ulogu, uči svirati bubnjeve, a bogami i mora jer je lik fanatik, prsti mu prokrvare od sviranja u filmu...ambicija...gadna stvar...ne sumnjam da će biti odličan...
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 17:48

Amričak hvala ti na podrobnom objašnjenju. Pratim ja Berenku, ali izgleda da nije bilo dovoljno smile . Što se tiče Čage, verujem da uči da svira u bubnjeve, jer je zahtevna uloga, igrati tog lika fanatika. Baš mi je drago da Caga snimi film. Dečko je super. :didi8:
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 18:21

miba je napisao/la:
Drage moje koje pratite "Plimu i oseku", evo mene sa jednom lepom vešću. Čaga će snimati na leto film. U filmu, će igrati bubnjara, te  uzima časove za taj instrument. Inače sadržaj filma još nije poznat. Izvor: Gecce od 29.3.2015. Neke novine su nagovestile da će u filmu igrati Čaga i Berenka. Mene lično raduje, jer je Bero, moja omiljena glumica, a i Čaga mi se dopada. mmmm
[You must be registered and logged in to see this link.]


Ja sam se baš obradovala kad sam videla te novinske članke o njemu i Beren, sama Amrica zna koliko ih priželjkujem zajedno, oni su moj par iz snova pored Cansu i Kivanca. nebo

Ali, nažalost Ece je demantovala tu vest pre nego što je i uspela da uđe u copy/paste slučaj. Fotografije - Page 23 4119820998


Zadnja promjena: ezel&eysan; ned 29 oľu 2015, 18:24; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 18:22

miba je napisao/la:
Amričak hvala ti na podrobnom objašnjenju. Pratim ja Berenku, ali izgleda da nije bilo dovoljno smile . Što se tiče Čage, verujem da uči da svira u bubnjeve, jer je zahtevna uloga, igrati tog lika fanatika. Baš mi je drago da Caga snimi film. Dečko je super. :didi8:

Sviđa ti se? reeee

Mi ga obožavamo, sam Bog nam je svedok šta sve zbog njega trpimo... smiiije
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 18:23

Amra je napisao/la:
E, draga miba, ništa nama vezano uz Cagataya ne može promaći... ree

Film je remake Ritma ludila, američkog filma...dakle znamo sadržaj ali pošto znamo sadržaj (a malo smo i gledali film) ne znamo što će mu partnerica u filmu. Ja u originalu vidjela samo muške likove, a ako je i bio koji ženski, bio je nebitan (MM je gledao, ja gleduckala).
Berenka neće glumiti jer je Ece demantirala vijest, a Ece je scenaristica (na žalost, ali tko zna, možda ovo ne omane).
Istina je da se Cagatay sprema za ovu ulogu, uči svirati bubnjeve, a bogami i mora jer je lik fanatik, prsti mu prokrvare od sviranja u filmu...ambicija...gadna stvar...ne sumnjam da će biti odličan...

Joj, dobra si. Fotografije - Page 23 2829516366

Jadan on kad ima takve uhode od fanova. Fotografije - Page 23 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 20:18

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
E, draga miba, ništa nama vezano uz Cagataya ne može promaći... ree

Film je remake Ritma ludila, američkog filma...dakle znamo sadržaj ali pošto znamo sadržaj (a malo smo i gledali film) ne znamo što će mu partnerica u filmu. Ja u originalu vidjela samo muške likove, a ako je i bio koji ženski, bio je nebitan (MM je gledao, ja gleduckala).
Berenka neće glumiti jer je Ece demantirala vijest, a Ece je scenaristica (na žalost, ali tko zna, možda ovo ne omane).
Istina je da se Cagatay sprema za ovu ulogu, uči svirati bubnjeve, a bogami i mora jer je lik fanatik, prsti mu prokrvare od sviranja u filmu...ambicija...gadna stvar...ne sumnjam da će biti odličan...

Joj, dobra si. Fotografije - Page 23 2829516366

Jadan on kad ima takve uhode od fanova. Fotografije - Page 23 2829516366
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 20:36

Kako "jadan on"? Valjda "blago njemu" jer to znači da je svojim radom prouzročio interes.
Eto, mene ne zanima njegov privatni život, jel sa Serom i slično, to je sporedna stvar...pa znaš li ti koliko ja imam godina? amra ...mislim, znam da ne znaš! Vay, vay, vay!

Naravno na forumu sve i svašta pročitaš, a bogami i u turskim medijima, koje popratim...gecce, gecce...haberleri... :didi8: ...normalno da sam informirana.

Fanica sam likova koje on stvori (ipak, Yaman me ljuti više od Emira ali to znaš) i fanica njegove glume, i zanima me njegov daljnji angažman.
Znam za film, a sada me zanima što će mu sljedeće biti ponuđeno kad je riječ o serijama.
Okadar.
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 21:08

Amra je napisao/la:
Kako "jadan on"? Valjda "blago njemu" jer to znači da je svojim radom prouzročio interes.
Eto, mene ne zanima njegov privatni život, jel sa Serom i slično, to je sporedna stvar...pa znaš li ti koliko ja imam godina? amra ...mislim, znam da ne znaš! Vay, vay, vay!

Naravno na forumu sve i svašta pročitaš, a bogami i u turskim medijima, koje popratim...gecce, gecce...haberleri... :didi8: ...normalno da sam informirana.

Fanica sam likova koje on stvori (ipak, Yaman me ljuti više od Emira ali to znaš) i fanica njegove glume,  i zanima me njegov daljnji angažman.
Znam za film, a sada me zanima što će mu sljedeće biti ponuđeno kad je riječ o serijama.
Okadar.


Šta se ljutiš odmah, šalila sam se?..

Mislim jadan on, kad mu se zna svaki korak, mediji ga stalno prate, istražuju o njegovom životu, a fanova uvek ima otkačenih...
I mislila sam uopšteno na glumce i sve te javne ličnosti, nije njima nimalo lako.
Sve je to lepo, popularnost i fanovi, prepoznaju te na ulici, izlažiš u novinama, ali nije lako živeti s tim...

I naravno da nisam mislila na nas dve, meraketme. :didi8:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 21:31

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Kako "jadan on"? Valjda "blago njemu" jer to znači da je svojim radom prouzročio interes.
Eto, mene ne zanima njegov privatni život, jel sa Serom i slično, to je sporedna stvar...pa znaš li ti koliko ja imam godina? amra ...mislim, znam da ne znaš! Vay, vay, vay!

Naravno na forumu sve i svašta pročitaš, a bogami i u turskim medijima, koje popratim...gecce, gecce...haberleri... :didi8: ...normalno da sam informirana.

Fanica sam likova koje on stvori (ipak, Yaman me ljuti više od Emira ali to znaš) i fanica njegove glume,  i zanima me njegov daljnji angažman.
Znam za film, a sada me zanima što će mu sljedeće biti ponuđeno kad je riječ o serijama.
Okadar.


Šta se ljutiš odmah, šalila sam se?..

Mislim jadan on, kad mu se zna svaki korak, mediji ga stalno prate, istražuju o njegovom životu, a fanova uvek ima otkačenih...
I mislila sam uopšteno na glumce i sve te javne ličnosti, nije njima nimalo lako.
Sve je to lepo, popularnost i fanovi, prepoznaju te na ulici, izlažiš u novinama, ali nije lako živeti s tim...

I naravno da nisam mislila na nas dve, meraketme. :didi8:

Pa zar ti zazvučah kao da se ljutim? Hayir...ni slučajno.
Samo imam potrebu naglasiti kako cijenim dečkov rad i talenat, da se ne bi krivo mislilo... ree
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 21:35

Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Kako "jadan on"? Valjda "blago njemu" jer to znači da je svojim radom prouzročio interes.
Eto, mene ne zanima njegov privatni život, jel sa Serom i slično, to je sporedna stvar...pa znaš li ti koliko ja imam godina? amra ...mislim, znam da ne znaš! Vay, vay, vay!

Naravno na forumu sve i svašta pročitaš, a bogami i u turskim medijima, koje popratim...gecce, gecce...haberleri... :didi8: ...normalno da sam informirana.

Fanica sam likova koje on stvori (ipak, Yaman me ljuti više od Emira ali to znaš) i fanica njegove glume,  i zanima me njegov daljnji angažman.
Znam za film, a sada me zanima što će mu sljedeće biti ponuđeno kad je riječ o serijama.
Okadar.


Šta se ljutiš odmah, šalila sam se?..

Mislim jadan on, kad mu se zna svaki korak, mediji ga stalno prate, istražuju o njegovom životu, a fanova uvek ima otkačenih...
I mislila sam uopšteno na glumce i sve te javne ličnosti, nije njima nimalo lako.
Sve je to lepo, popularnost i fanovi, prepoznaju te na ulici, izlažiš u novinama, ali nije lako živeti s tim...

I naravno da nisam mislila na nas dve, meraketme. :didi8:

Pa zar ti zazvučah kao da se ljutim? Hayir...ni slučajno.
Samo imam potrebu naglasiti kako cijenim dečkov rad i talenat, da se ne bi krivo mislilo... ree

Tamam ozaman. Fotografije - Page 23 2836737430
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyned 29 oľu 2015, 21:50

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Kako "jadan on"? Valjda "blago njemu" jer to znači da je svojim radom prouzročio interes.
Eto, mene ne zanima njegov privatni život, jel sa Serom i slično, to je sporedna stvar...pa znaš li ti koliko ja imam godina? amra ...mislim, znam da ne znaš! Vay, vay, vay!

Naravno na forumu sve i svašta pročitaš, a bogami i u turskim medijima, koje popratim...gecce, gecce...haberleri... :didi8: ...normalno da sam informirana.

Fanica sam likova koje on stvori (ipak, Yaman me ljuti više od Emira ali to znaš) i fanica njegove glume,  i zanima me njegov daljnji angažman.
Znam za film, a sada me zanima što će mu sljedeće biti ponuđeno kad je riječ o serijama.
Okadar.


Šta se ljutiš odmah, šalila sam se?..

Mislim jadan on, kad mu se zna svaki korak, mediji ga stalno prate, istražuju o njegovom životu, a fanova uvek ima otkačenih...
I mislila sam uopšteno na glumce i sve te javne ličnosti, nije njima nimalo lako.
Sve je to lepo, popularnost i fanovi, prepoznaju te na ulici, izlažiš u novinama, ali nije lako živeti s tim...

I naravno da nisam mislila na nas dve, meraketme. :didi8:

Pa zar ti zazvučah kao da se ljutim? Hayir...ni slučajno.
Samo imam potrebu naglasiti kako cijenim dečkov rad i talenat, da se ne bi krivo mislilo... ree

Tamam ozaman. Fotografije - Page 23 2836737430

Fotografije - Page 23 2836737430 Fotografije - Page 23 2784008398
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 16:23

Čitala sam vas drage moje zaljubljenice u Cagu. Vidim da je Amrica najodanija. Dečko ima pravo da bira sebi devojčicu koja će biti pored njega, ali pravo da vam kažem meni se Serenay uopšte ne dopada, nekako mi je bezlična, da nije šminke i garderobe, bila bi skroz neprimećena. Nekako mi je sva bezlična. Čaga je super lik, neka,  neka su ga zapazili, jer će on postati jedan od kvalitetnih turskih glumaca za budućnost. skakavac
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 17:05

miba je napisao/la:
Čitala sam vas drage moje zaljubljenice u Cagu. Vidim da je Amrica najodanija. Dečko ima pravo da bira sebi devojčicu koja će biti pored njega, ali pravo da vam kažem meni se Serenay uopšte ne dopada, nekako mi je bezlična, da nije šminke i garderobe, bila bi skroz neprimećena. Nekako mi je sva bezlična. Čaga je super lik, neka,  neka su ga zapazili, jer će on postati jedan od kvalitetnih turskih glumaca za budućnost. skakavac

Evo ga na...sad će te Eysan...[You must be registered and logged in to see this image.]

Serenay na žalost, mnogi baš ne simpatiziraju...ja sam indiferentna...nije me razočarala...nije me dodirnula...

S kime će glumac biti u privatnom životu...hoće li biti, i sve ostalo...pa čak i poroci...njegova stvar, taj dio mi zaista nije važan ali je zanimljiv pa popratim...
Gluma mi je najvažnija te sama serija ili film, zaokuplja li mi pažnju ili ne.

Npr, Bebea sam jako voljela i kao lik Ezela i samog glumca...jako, čok, čok...
Adančica može posvjedočiti ali me ovaj dio oko privatnog života ipak manje zanimao (povuklo me jer je i druge cure pa sam se dala u diskusiju jer su mu žene zaista čudne tj ukus mu je malo diskutabilan).
Iako, da budem sasvim iskrena, taj dio iz privatnog života koji, normalno, nije bio ono što smo si zamišljale, utjecao je na to da mi je glumac izgubio karizmu koja je lebdjela oko njega.

Cagatay je nešto sasvim drugo. Dečko je ušao u taj svijet glume potpuno zelen, nespreman, izravno s piste, a i tamo je imao malo iskustva.
Pročitah i priče o menadžerici pa čak i da je usluživao bogate starije dame, ma svašta nešto.
Uopće ne ulazim u te priče, možda su istina, možda ne ali je očigledno da se jako trudio i potrudio biti najbolji što može. Na koji način si je probijao puteve...tko zna...nije mi bitno...
Bio mi je antipatičan onako samo sa sličica, uvijek je pozirao.
Tek kad sam pogledala AFK i usprkos svem zelenju uočila taj potencijal, shvatila sam da je vrijedan poštovanja što se njegova posla tiče...tabi ki...

Očigledan je napredak iz projekta u projekt. Jako me zanima kako će utjeloviti Andrewa (bubnjar iz originala - Ritam ludila)...uloga je zahtjevna, puno emocija, Cagatayu to dobro ide...

Sve ostalo može biti samo zezancija, naravno, a što se ne bi zezale... Fotografije - Page 23 3471252358

Karadayi npr nisam mogla nastaviti gledati nakon 5-6 ep. Serija mi je bila dosadna, a Bebe mi je izgubio čar koji je imao kao Ezel, Mahir je bio dosadan kahraman u dosadnoj seriji (kaže Adančica da više nije dosadna).
Yaman je isto kahraman u dosadnoj seriji (koja prije nije bila dosadna) ali on nije dosadan.

Opet sam se raspisala. Morat ću početi pisati roman (putopis o Istanbulu...Adančice??? Ti i ja? Blog? ree )
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 17:23

Amričak, to bi bio uradak!!!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 17:32

adan je napisao/la:
Amričak, to bi bio uradak!!!

Jel da?
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 20:48

Amričak, da znaš da biste ti i Adančica zaista mogle napisati jedan lep putopis o Istanbulu, kada ste ga tako dobro upoznale i volite ga.

Htela sam samo da ti kažem da i mene ne interesuju razni haberi i haberčići glumaca. Što se tiče Bebea, nisam imala priliku, da nešto više saznam o njemu, samo da je dobar glumac i da je pojava samo tako. Ustvari, meni se on dopada kao glumac, a da li je sa ovom ili onom, to je njegovo. Nekako ne mogu da shvatim tu žutu štampu koja toliko piše neistinito, a kada još sroče bombastičan naslov, onda je to već krajnje bljutavo. Ali to je sušta istina o današnjem novinarstvu, koje je takvo kakvo je. 

Što se tiče malog Čage, nisam ga gledala ni u jednoj seriji, jeste mlad i početnik, koji će se nadam se razviti u odličnog i kvalitetnog glumca.

Ne znam šta će mi reći Eyšanče, ali ona vrlo dobro zna da ja imam svoje mišljenje, koje ne može niko da promeni, a ona je jedna razumna devojka, koja sve razume i shvata.

Evo pronašla sam jednu simpa Čaginu slikicu, baš je medić.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 22:00

miba je napisao/la:
Čitala sam vas drage moje zaljubljenice u Cagu. Vidim da je Amrica najodanija. Dečko ima pravo da bira sebi devojčicu koja će biti pored njega, ali pravo da vam kažem meni se Serenay uopšte ne dopada, nekako mi je bezlična, da nije šminke i garderobe, bila bi skroz neprimećena. Nekako mi je sva bezlična. Čaga je super lik, neka,  neka su ga zapazili, jer će on postati jedan od kvalitetnih turskih glumaca za budućnost. skakavac

Caga je odličan!

Ima velikog potencijala, ima ono nešto. Fotografije - Page 23 2991427495

Meni je Kivanc mezimac, njega volim najviše od tih turskih glumaca, ali Caga mi je nekako Kenan iz mladosti.

Samo, mislim da će svoj potencijal razviti još bolje od Kenana, jer je Vaga u horoskopu, a tu sam već pristrasna. ree

Ti imaš pravo da ne voliš Serenay, nije ni meni bila nešto dok je nisam ovde propratila.
Zapravo je najvažnije da se sve slažemo oko Cage, a lako će nam on učiniti da zavolimo njegove partnerke. Fotografije - Page 23 324084633
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 22:08

Moram sad kao tamo da te citiram iseckano. smiiije

Amra je napisao/la:
Evo ga na...sad će te Eysan...[You must be registered and logged in to see this image.]

Serenay na žalost, mnogi baš ne simpatiziraju...ja sam indiferentna...nije me razočarala...nije me dodirnula...

Zašto bih?

Ni meni nije bila nešto, ali zavolela sam je uz njega.

Mislim da bih svaku zavolela uz njega, on to učini. Fotografije - Page 23 2991427495

Mada, njega volim više i od Serenay i Hazal zajedno. smiiije


Amra je napisao/la:
S kime će glumac biti u privatnom životu...hoće li biti, i sve ostalo...pa čak i poroci...njegova stvar, taj dio mi zaista nije važan ali je zanimljiv pa popratim...
Gluma mi je najvažnija te sama serija ili film, zaokuplja li mi pažnju ili ne.

Slažem se.


Amra je napisao/la:
Karadayi npr nisam mogla nastaviti gledati nakon 5-6 ep. Serija mi je bila dosadna, a Bebe mi je izgubio čar koji je imao kao Ezel, Mahir je bio dosadan kahraman u dosadnoj seriji (kaže Adančica da više nije dosadna).
Yaman je isto kahraman u dosadnoj seriji (koja prije nije bila dosadna) ali on nije dosadan.

Ovo kao da sam ja pisala!

Kao što mi i njegove partnerke postanu uz njega drage, tako mi i njegove serije postanu drage.

Dakle, ima nešto u tom Cagatayu! ree
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptypon 30 oľu 2015, 22:16

miba je napisao/la:
Amričak, da znaš da biste ti i Adančica zaista mogle napisati jedan lep putopis o Istanbulu, kada ste ga tako dobro upoznale i volite ga.

Htela sam samo da ti kažem da i mene ne interesuju razni haberi i haberčići glumaca. Što se tiče Bebea, nisam imala priliku, da nešto više saznam o njemu, samo da je dobar glumac i da je pojava samo tako. Ustvari, meni se on dopada kao glumac, a da li je sa ovom ili onom, to je njegovo. Nekako ne mogu da shvatim tu žutu štampu koja toliko piše neistinito, a kada još sroče bombastičan naslov, onda je to već krajnje bljutavo. Ali to je sušta istina o današnjem novinarstvu, koje je takvo kakvo je. 

Što se tiče malog Čage, nisam ga gledala ni u jednoj seriji, jeste mlad i početnik, koji će se nadam se razviti u odličnog i kvalitetnog glumca.

Ne znam šta će mi reći Eyšanče, ali ona vrlo dobro zna da ja imam svoje mišljenje, koje ne može niko da promeni, a ona je jedna razumna devojka, koja sve razume i shvata.

Evo pronašla sam jednu simpa Čaginu slikicu, baš je medić.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Hvala ti na poklončiću. :didi8:

Sad će Amrica da kaže da je ovo iz perioda AFK, kad je ličio na nešto, pa da je preduhitrim. ree

Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje.
Meni je isto ona bila bezlična kad sam je gledala u nekoj seriji na par momenata.
Ali, eto Caga je učinio da je zavolim.
Ponavljam se, ali ponavljanje je majka dobrog...
Mene su jako nervirali pojedini FEmirovci, pa sam možda i iz revolta još lakše zavolela ovu kombinaciju.
Ali, kad tad bih ih zavolela.
Slatki su zajedno, izvlače ono najbolje jedno iz drugog, obožavam kad pevaju, odličan su duet, dobro prenose emocije, uklopili su mi se u priču, uvukli pod kožu.
Serenay u daljim projektima ne planiram da pratim, ali ovde sa Cagom mi je super, dobro mu je legla, odlično ga prati. skakavac
Čak su mi najbolji par iz ovih novih, sadašnjih serija, koje sad idu u Turskoj, drugi tako dobar još nisam gledala.

Zar nisu medeni? mmmm

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyuto 31 oľu 2015, 00:01

miba je napisao/la:
Amričak, da znaš da biste ti i Adančica zaista mogle napisati jedan lep putopis o Istanbulu, kada ste ga tako dobro upoznale i volite ga.

Htela sam samo da ti kažem da i mene ne interesuju razni haberi i haberčići glumaca. Što se tiče Bebea, nisam imala priliku, da nešto više saznam o njemu, samo da je dobar glumac i da je pojava samo tako. Ustvari, meni se on dopada kao glumac, a da li je sa ovom ili onom, to je njegovo. Nekako ne mogu da shvatim tu žutu štampu koja toliko piše neistinito, a kada još sroče bombastičan naslov, onda je to već krajnje bljutavo. Ali to je sušta istina o današnjem novinarstvu, koje je takvo kakvo je. 

Što se tiče malog Čage, nisam ga gledala ni u jednoj seriji, jeste mlad i početnik, koji će se nadam se razviti u odličnog i kvalitetnog glumca.

Ne znam šta će mi reći Eyšanče, ali ona vrlo dobro zna da ja imam svoje mišljenje, koje ne može niko da promeni, a ona je jedna razumna devojka, koja sve razume i shvata.

Evo pronašla sam jednu simpa Čaginu slikicu, baš je medić.
[You must be registered and logged in to see this link.]

Mali ispravak:jest mlad ali već sad je odličan i kvalitetan glumac...mnogi stariji i iskusniju mogu se sakriti...bez sve šale!
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Emptyuto 31 oľu 2015, 00:10

ezel&eysan je napisao/la:
miba je napisao/la:
Amričak, da znaš da biste ti i Adančica zaista mogle napisati jedan lep putopis o Istanbulu, kada ste ga tako dobro upoznale i volite ga.

Htela sam samo da ti kažem da i mene ne interesuju razni haberi i haberčići glumaca. Što se tiče Bebea, nisam imala priliku, da nešto više saznam o njemu, samo da je dobar glumac i da je pojava samo tako. Ustvari, meni se on dopada kao glumac, a da li je sa ovom ili onom, to je njegovo. Nekako ne mogu da shvatim tu žutu štampu koja toliko piše neistinito, a kada još sroče bombastičan naslov, onda je to već krajnje bljutavo. Ali to je sušta istina o današnjem novinarstvu, koje je takvo kakvo je. 

Što se tiče malog Čage, nisam ga gledala ni u jednoj seriji, jeste mlad i početnik, koji će se nadam se razviti u odličnog i kvalitetnog glumca.

Ne znam šta će mi reći Eyšanče, ali ona vrlo dobro zna da ja imam svoje mišljenje, koje ne može niko da promeni, a ona je jedna razumna devojka, koja sve razume i shvata.

Evo pronašla sam jednu simpa Čaginu slikicu, baš je medić.
[You must be registered and logged in to see this link.]


Hvala ti na poklončiću. :didi8:

Sad će Amrica da kaže da je ovo iz perioda AFK, kad je ličio na nešto, pa da je preduhitrim. ree  

Naravno da imaš pravo na svoje mišljenje.
Meni je isto ona bila bezlična kad sam je gledala u nekoj seriji na par momenata.
Ali, eto Caga je učinio da je zavolim.
Ponavljam se, ali ponavljanje je majka dobrog...
Mene su jako nervirali pojedini FEmirovci, pa sam možda i iz revolta još lakše zavolela ovu kombinaciju.
Ali, kad tad bih ih zavolela.
Slatki su zajedno, izvlače ono najbolje jedno iz drugog, obožavam kad pevaju, odličan su duet, dobro prenose emocije, uklopili su mi se u priču, uvukli pod kožu.
Serenay u daljim projektima ne planiram da pratim, ali ovde sa Cagom mi je super, dobro mu je legla, odlično ga prati. skakavac
Čak su mi najbolji par iz ovih novih, sadašnjih serija, koje sad idu u Turskoj, drugi tako dobar još nisam gledala.

Zar nisu medeni? mmmm

jD38tWIBJXg[/youtube]

Sličkica? Dijete, dečkić...ovo je iz 1.sezone! U 2. sezoni je već odrastao.
Serenay? Uh, meni i neki njeni pokreti malo, onako, na živčeke idu...evo, kako ga bez veze lovi za lice...pa pusti, pa ulovi...najviše me nervira ovo njeno smijanje...non-stop, kad se ljube, pa čak kad su i prvi puta...
A nije da ju nisam donekle uz njega zavoljela...jesam, ali što ju se više uzdiže, to ja više ovakvih stvarčica uočavam...ovo mi je oduvjek smetalo...neprirodno je... (eto, moj doživljaj).
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: