Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypet 01 stu 2013, 23:25

Je li ovo Barisu partnerka iz serije.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypet 01 stu 2013, 23:39

melodija je napisao/la:
Je li ovo Barisu partnerka iz serije.
Da. Glumi njegovu suprugu, majku njegova sina, kćer bogatog oca kojem se Selim suprostavlja zastupajući svoje stavove i drži suprugu ko kap vode na dlanu. Baš su dobar par...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypet 01 stu 2013, 23:51

Ajme (malo van Medcezira)...što je ovo...ko vampir izgleda!
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sub 02 stu 2013, 13:04; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptysub 02 stu 2013, 00:28

Mira putuje u Ameriku na liječenje (operaciju?).
Prijatelji se od nje opraštaju Kenan Doğuluovom pjesmom "Güle güle"....https://www.youtube.com/watch?v=_WzwueC5Bv0
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira ostavlja Mertu pismo za Yamana...(o ovom otkačenom stilu sam pisala, pogledajte prsten(nje)...
[You must be registered and logged in to see this image.]

a Eylul je to naravno vidjela...
[You must be registered and logged in to see this image.]

a Yaman gleda kroz ogradu...
[You must be registered and logged in to see this image.]

i ispraća ju skriven niže uz cestu da ga nitko ne vidi....pa ni ona...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira, usiljena sa Orkunom, svojim dečkom jer misli na Yamana i kao što smo vidjeli (tko gleda) sanja ga...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptysub 02 stu 2013, 23:08

Amričak, gde si iskopala vampir verziju našeg Barisa? Slatko sam  se nasmejala slici i komentaru. Sigurno je iz neke predstave.

Ipak je Ejlul poljubila Merta da bi mu izvukla pismo za Yamana koje je držao u džepu. Ipak ga nije pročitala jer ga je Mert uzeo. Ima vidljivog pomaka u njihovom odnosu i oni su mi mnogo slatki. Btw, više mi se sviđa njen stajling od Mirinog.

Mira mi je lepša kad nije "sređena" - ovako bolesna
[You must be registered and logged in to see this image.]

Slažem se da je priča za tinejdžere ali meni je dobra i opuštajuća. Baris i njegove face Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 
[You must be registered and logged in to see this image.]
Totalno kul lik, sve kaže, bez gesikuliranja, za razliku od Alija u Ezelu...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptysub 02 stu 2013, 23:12

Nisam primetila Yamanove tikove, ne proučavam baš sve detalje kao kod Kenana, ali ovaj je već svima poznat

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ja prvi put vidim i njegova leđa....

[You must be registered and logged in to see this image.]

mislila sam na ovu....

[You must be registered and logged in to see this image.]

ruke...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptysub 02 stu 2013, 23:39

Ne sjećam se više gdje sam ju iskopala, morat ću potražit.

Ovo za Eylul i pokušaj uzimanja pisma nisam znala. Ja ti epizodu samo preletim jer čekam s prijevodom....

I meni Mira ljepša bolesna i nesređena. Valjda zato jer nije našminkana kao koala i nisu joj "sredili" frizuru...(šala, zgodna je kad se zaistinu dotjera).

Yaman? Danas sam vidjela i Emira da je mignuo jednom. Znači, tik ima Cagatay, a ne Yaman ili Emir.

Ovo za stisnute usnice pa rupice na licu, za leđa, za ruke....ne smijem ni komentirati....puno sam prestara......prepuštam mlađima....vidiga 
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptysub 02 stu 2013, 23:41

I ja primećujem hemiju između Yamana i Mire. Dobro glume zaljubljenost
Scena kad Mira odlazi a Yaman skriven gleda za njenim autom i u ruci drži njenu narukvicu...Tako romantično...
[You must be registered and logged in to see this image.]
ili dok čita njeno pismo
[You must be registered and logged in to see this image.]

Slatke su mi scene koje pokazuju bliskost Serez porodice:

Mert i Selim gledaju video snimak na kojem vide Orkuna
[You must be registered and logged in to see this image.]
i svoje saznanje dele sa Ender
[You must be registered and logged in to see this image.]
ili kada Mert donosi zabrinutom Selimu "nešto" da zajedno popiju
[You must be registered and logged in to see this image.]
Selim priča Ender o razgovoru sa Orkunom
[You must be registered and logged in to see this image.]
Kako su smireni , puni ljubavi i poverenja, za razliku od drugih porodica. Da li će tako i ostati?


Dvojica neprijatelja
Orkun, naizgled hrabar i puna samopouzdanja, sam ne vredi ništa... Kako se prestrašio kada je ugledao Yamana u svom dvorištu...Srećan je bio kad se dočepao vrata...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...a u kući ga je čekao otac i šamar... Kako je jadan pred ocem. I kako je samo plakao nakon skvoša, da ubedi roditelje da nije kriv za pljačku. Bit će interesantno videti s prevodom...Kao i razlog zbog čega pita Miru da li želi da se uda za njega (ako sam dobro razumela)...
Zbog čega je u konfliku s ocem? Da li neko zna?

Evo i romantične scene prosidbe - putem telefona
[You must be registered and logged in to see this image.]
Vidi se na slici ko je jedini srećan-Asude, Mirina mama...Ona je odbila Yamanov poziv Miri i izbrisala poziv iz telefona...


Bravo za Merta i njegovu video opremu: pronašao je na snimku Orkuna, ugledao skrivenog Yamana kada je Mira odlazila, fascinirao je Ejlul svojim satom... Jedino ima staru vespu ali i vozeći se na njoj pronašao je kafić u kojem Yaman radi (kako se samo radovao i, naravno, grlio ga)...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyned 03 stu 2013, 00:01

Amra je napisao/la:
Ne sjećam se više gdje sam ju iskopala, morat ću potražit.

Ovo za Eylul i pokušaj uzimanja pisma nisam znala. Ja ti epizodu samo preletim jer čekam s prijevodom....

I meni Mira ljepša bolesna i nesređena. Valjda zato jer nije našminkana kao koala i nisu joj "sredili" frizuru...(šala, zgodna je kad se zaistinu dotjera).

Yaman? Danas sam vidjela i Emira da je mignuo jednom. Znači, tik ima Cagatay, a ne Yaman ili Emir.

Ovo za stisnute usnice pa rupice na licu, za leđa, za ruke....ne smijem ni komentirati....puno sam prestara......prepuštam mlađima....vidiga   
Ja sam samo tri gledala s prevodom. Moraću potražiti da budem u toku. Ima scena u ovoj epki: Mira je već otišla a isped njene kuće Selimova porodica, Orkun...dolazi Yamanova mama i njen muž koji oslovljava Orkuna i priča s njim. Selim je verovatno povezao video snimak, taj razgovor pa kasnije razgovara najpre sam s njim a zatim pred ocem i mamom-tada velika faca plače vidiga Taj lik mi je odvratan- glumac ga dobro interpretira jer mi u suprotnom ne bi izazivao takve reakcije. Za onaj odvratno-smešnii modni detalj - kratke pantalone,kriv je kostimograf.

Emira nisam gledala, ali taj tik Cagatayu ne umanjuje seksipil (:didi7:  mislila sam vrhunsku glumu) Btw i ja imam malo više godina da komentarišem njegov fizički izgled....ali ....imam "oko" šta da radim vidiga 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyned 03 stu 2013, 00:15

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ne sjećam se više gdje sam ju iskopala, morat ću potražit.

Ovo za Eylul i pokušaj uzimanja pisma nisam znala. Ja ti epizodu samo preletim jer čekam s prijevodom....

I meni Mira ljepša bolesna i nesređena. Valjda zato jer nije našminkana kao koala i nisu joj "sredili" frizuru...(šala, zgodna je kad se zaistinu dotjera).

Yaman? Danas sam vidjela i Emira da je mignuo jednom. Znači, tik ima Cagatay, a ne Yaman ili Emir.

Ovo za stisnute usnice pa rupice na licu, za leđa, za ruke....ne smijem ni komentirati....puno sam prestara......prepuštam mlađima....vidiga   
Ja sam samo tri gledala s prevodom. Moraću potražiti da budem u toku. Ima scena u ovoj epki: Mira je već otišla a isped njene kuće Selimova porodica, Orkun...dolazi Yamanova mama i njen muž koji oslovljava Orkuna i priča s njim. Selim je verovatno povezao video snimak, taj razgovor pa kasnije razgovara najpre sam s njim a zatim pred ocem i mamom-tada velika faca plače vidiga Taj lik mi je odvratan- glumac ga dobro interpretira jer mi u suprotnom ne bi izazivao takve reakcije. Za onaj odvratno-smešnii modni detalj - kratke pantalone,kriv je kostimograf.

Emira nisam gledala, ali taj tik Cagatayu ne umanjuje seksipil (:didi7:  mislila sam vrhunsku glumu) Btw i ja imam malo više godina da komentarišem njegov fizički izgled....ali ....imam "oko" šta da radim vidiga 
Pogledala svih pet prevedenih...
Dobar je glumac koji glumi Orkuna. U stvari, svi su odlično posloženi, meni je i Sude dobra,a Baris najbolji...(ako me sjećanje ne vara i ako će Turci prema originalu ne bi li Yaman i Orkun trebali postati prijatelji...ili....se meni malo pobrkalo...davno je to bilo).
Emir bolji od Yamana...(pod hitno gledaj drugu sezonu...u prvoj dobar ali momak, u drugoj muškarac...nesvjest1 ...al ne smijem to pisati...godine...mada kakve to veze ima jel...tu se samo piše....vidiga ). I sad, šalu na stranu...i ja mislim na glumu...vrhunska...

Edit: Čini mi se da sam i ja pronašla kafić u kojem radi Yaman ali nisam sigurna. Kad pogledam epizodu, provjerit ću. Opet Etler?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyned 03 stu 2013, 14:11

Tko ih ne bi gledao? Kako je Mert samo automatski zinuo na ovaj zalogaj koji mu daje njihova kućna pomoćnica...Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 ..bez pogovora....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Majca je zakon.... i baš mu pristaje....Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 (a Baris i s leđa dobro izgleda)
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 02:33

Maki je napisao/la:


Pozz cure ljubi 

Opasno kaskam,upravo pogledah petu i najjači utisak mi je slika iznad Fotografije Baris Falay - Page 6 1430956612 

Žmurela sam na jedno oko dok sam ulazila ali šta vredi kad je drugo švrlja Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Videh poljubac i mogu reći amin! skakavac 

Nadam se da će šesta što pre pa da uhvatim priključak Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 

P.S.I još jedan utisak apropo pete...konačno je radnja kao u svakoj dobroj turskoj seriji počela da se odvija i u bolnici koliko i u zatvoru Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Samo sam ih čekala fućka
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 16:34

sambth je napisao/la:

Pozz cure ljubi 

Opasno kaskam,upravo pogledah petu i najjači utisak mi je slika iznad Fotografije Baris Falay - Page 6 1430956612 

Žmurela sam na jedno oko dok sam ulazila ali šta vredi kad je drugo švrlja Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Videh poljubac i mogu reći amin! skakavac 

Nadam se da će šesta što pre pa da uhvatim priključak Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 

P.S.I još jedan utisak apropo pete...konačno je radnja kao u svakoj dobroj turskoj seriji počela da se odvija i u bolnici koliko i u zatvoru Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Samo sam ih čekala fućka
Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 za neke malo manje lepe enterijere Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 bolnica i zatvor...Ostalo je super! Vidi stvarno u svakoj seriji neko zaglavi u zatvoru i u bolnici (negde i više njih :didi7: )

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo ti je link za 6. Ja sam počela da gledam. Preveli su 44%. Ima i 7.  reeee ! Ali tek su počeli. S nestrpljenjem čekam ostatak. Možeš da uhvatiš priključak vesela


Zadnja promjena: Maki; pon 04 stu 2013, 17:33; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 16:42

Amra je napisao/la:
Tko ih ne bi gledao? Kako je Mert samo automatski zinuo na ovaj zalogaj koji mu daje njihova kućna pomoćnica...Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 ..bez pogovora....
[You must be registered and logged in to see this link.]

Majca je zakon.... i baš mu pristaje....Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 (a Baris i s leđa dobro izgleda)
[You must be registered and logged in to see this link.]
Amričak, kako si samo snimila ovaj zalogaj :didi7: . Ja nisam vidiga 
I u ovoj seriji ubacuju lepe sitnice :ree2:  . Volim što ima dosta humora.
Baris-Selim dobro izgleda. Pa čak i Orkun na momente. Ne računam njegovu ljigavost. Ali u ovoj majici Fotografije Baris Falay - Page 6 4119820998 pa ove noge Fotografije Baris Falay - Page 6 4119820998 Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 
Ima još nešto što me oduševljava - muzika ! Fenomenalna je. Mogla bi i Lutijena da gleda seriju, pošto obožava Toygara.

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 18:52

Maki je napisao/la:
sambth je napisao/la:

Pozz cure ljubi 

Opasno kaskam,upravo pogledah petu i najjači utisak mi je slika iznad Fotografije Baris Falay - Page 6 1430956612 

Žmurela sam na jedno oko dok sam ulazila ali šta vredi kad je drugo švrlja Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Videh poljubac i mogu reći amin! skakavac 

Nadam se da će šesta što pre pa da uhvatim priključak Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 

P.S.I još jedan utisak apropo pete...konačno je radnja kao u svakoj dobroj turskoj seriji počela da se odvija i u bolnici koliko i u zatvoru Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 

Samo sam ih čekala fućka
Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 za neke malo manje lepe enterijere Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 bolnica i zatvor...Ostalo je super! Vidi stvarno u svakoj seriji neko zaglavi u zatvoru i u bolnici (negde i više njih :didi7: )

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo ti je link za 6. Ja sam počela da gledam. Preveli su 44%. Ima i 7.  reeee ! Ali tek su počeli. S nestrpljenjem čekam ostatak. Možeš da uhvatiš priključak vesela
Super. Imamo 6.ep!
Zatvori, bolnice (u nekim serijama gotovo sve u gradu s čime se sprdaju i glavni likovi...npr Feriha), a počesto i groblja..sram

Gledala sam neke fotke i vidjela glumca koji glumi Merta...Taner Ölmez. Čini mi se da je dosta smršavio za ovu ulogu....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 19:34

Amra je napisao/la:
Gledala sam neke fotke i vidjela glumca koji glumi Merta...Taner Ölmez. Čini mi se da je dosta smršavio za ovu ulogu....
Totalno drugačije izgleda. U stvarnosti deluje starije i ozbiljnije, dok u seriji zaista dobro transformisao u lik klinca.

A ja sam tražila muziku na netu. Mnogo mi se sviđa.

Glavna tema [You must be registered and logged in to see this link.]

Mirina i Yamanova [You must be registered and logged in to see this link.]

Posebno me dirnula jer me podsetila na mog Ezela ... slušajte od 0:28 [You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: Maki; pon 04 stu 2013, 23:02; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 19:41

Maki je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Gledala sam neke fotke i vidjela glumca koji glumi Merta...Taner Ölmez. Čini mi se da je dosta smršavio za ovu ulogu....
Totalno drugačije izgleda. U stvarnosti deluje starije i ozbiljnije, dok u seriji zaista dobro transformisao u lik klinca.

A ja sam tražila muziku na netu. Mnogo mi se sviđa.

Glavna tema [You must be registered and logged in to see this link.]

Mirina i Yamanova [You must be registered and logged in to see this link.]

Posebno me dirnula jer me podsetila na mog Ezela ... slušajte od 0:28 [You must be registered and logged in to see this link.]
Da, zaboravila sam se osvrnuti na muziku. I meni se jako sviđa. Sljedeći put u Turkye kupujem soundtrack (Combo si čula? obavezno na Nispetiye cadd da imamo razlog onuda švrljati)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 19:44

[You must be registered and logged in to see this link.] mi je dobra....

[You must be registered and logged in to see this link.] ova...

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 22:53

Amričak, muzika je super Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 Mislim da je bilo i nekih drugih pesama - ona od Kenana, ali nekako su mi najdraže teme i varijacije na njih koje idu u podlozi. Pogotovo ona glavna i piano. Sad sam videla da sam oba puta stavila link ka pianu, ali si je ti naznačila kao četvrtu.
I peta je odlična - gitara!
Sad sam se setila scene u bolnici kad Mira Yamanu priča o snu i kaže da je on svirao gitaru. Yaman joj odgovara da je to njeno mnogo veliko (izraslina koju su operisali) čim je to zamislila.

..još malo 6. epizode-vraćam se unazad na simpa scene iz 6. ep:

...Yaman budan dočeka jutro i traži cveće za Miru
[You must be registered and logged in to see this image.]
Na kraju odlazi u kuću, umiruje kucu da ne laje i uzima cveće iz vaze...
[You must be registered and logged in to see this image.]
dok ga Ender gleda i smeška se.

Nakon te scene sam obratila pažnju i videla da cveća ima posvuda
[You must be registered and logged in to see this image.]
Još malo enterijera
[You must be registered and logged in to see this image.]
...Mirina soba ( i romantična scena)
[You must be registered and logged in to see this image.]
... u Mertovoj sobi ... Do kraja serije neću uočiti sve sitnice koje su ubacili u nju..
[You must be registered and logged in to see this image.]
...čudesna Mertova soba i tim ...
[You must be registered and logged in to see this image.]
...koji Yaman napušta... On i njegov ranac!!! Po ko zna koji put odlazi....
[You must be registered and logged in to see this image.]

Za kraj glavni frajer u društvu.. Orkun !
[You must be registered and logged in to see this image.]
..i "zaljubljena" Mira...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 22:55

Zašto je meni na ovoj stranici forum mnoooogooo raširen?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptypon 04 stu 2013, 23:33

Maki je napisao/la:
Zašto je meni na ovoj stranici forum mnoooogooo raširen?
Mislim da je zbog onog linka gore, one fotke....kad Yaman drži ruke preko lica...tamo je link nešto jako širok. Ne znam zašto.

Inače, sad si stavila ove sličice i dobila me da idem dalje gledati. Stala sam tamo negdje s početka 6-e.
I zanima, me: ova pjesma što pjevaju Mira i Yaman, postoji li ili je samo za potrebe serije? Netko zna?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyuto 05 stu 2013, 00:12

Da traži cvijeće. Baš sam se nasmijala, pa ovo je inspekcija cvijeća. Ne valja! Morao je maznuti ono iz vaze!Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366 
Super je!
[You must be registered and logged in to see this image.]

I kako samo neprijateljski pogleda tu ružu...kao : "zašto nisi ljepša, veća i mirisna..i manje viseća?":didi7: 
[You must be registered and logged in to see this image.]

Joooj....stvarno ovo s cvijećem preslatko, a Ender i retriver ga gledaju....Fotografije Baris Falay - Page 6 2829516366

I uvalio se Mertu u krevet i neće ići doma....
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyuto 05 stu 2013, 15:07

Mislim da je pesma napravaljena baš za njih. Žuta štampa piše da su im već nudil da snime duet, ali su njih dvoje rekli ne. Proveriću za pesmu.

Amra je napisao/la:
I kako samo neprijateljski pogleda tu ružu...kao : "zašto nisi ljepša, veća i mirisna..i manje viseća?"
Da stvarno dobro zamišljena scena ... I onaj kadar kad kamera ostane na polupunoj-polupraznoj vazi :didi7: Takve sitnice me kupuju i zato je gledam.

Yaman i Mira u bolnici ljubi tako slatki i spontani...
Selim Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430  kad zove Yamana da ga "kritikuje" zbog prokockane šanse da postane čovek Fotografije Baris Falay - Page 6 2836737430 Yamanova i Mertova faca :didi7: 

Nisam sigurna da li je Asim-Enderin tata, pomogao da Yaman dobije novu šansu za prijemni ispit. Biće lakše kad sve prevedu . Uživajmo !

Sponzori
[You must be registered and logged in to see this link.]

itd...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyuto 05 stu 2013, 22:51

Sponzori - nastavak

[You must be registered and logged in to see this link.]

ww.dizisponsorlari.com/fotogaleri.asp?fotogaleriID=1341&t=medcezir-dizisi-serenay-sarikayanin-3bolum-kiyafetleri

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Emptyuto 05 stu 2013, 23:58

A vidi nevjerice kad mu Mert laže za Yamanov mobitel. Ma samo zbog njega vrijedi gledati seriju...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 6 / 40.Go to page : Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 23 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: