Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije Baris Falay

Go down 
+12
bes ni
sambth
avalon amelie
Tessa
kikule81
melodija
S.N.O.B1
Amra
Re Alone
adan
honeybunny
The Queen
16 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyčet 12 ruj 2013, 14:55

Bacit ću pogled na ovu seriju samo zbog njega. Kralj.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyčet 12 ruj 2013, 16:26

Isto,baš sam ga se poželela mmmm 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 00:17

Je li netko pogledao prve dvije epizode Med cezira? Ja jesam. Baris rastura kao i u Ezelu. Svaka uloga mu leži. Vrhunski glumac.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 21:09

Amrić mamiš me da gledam..pa gdje ću to ubaciti..smile 
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 21:17

Bariš i Caga super funckionišu skupa. Ona gl. Sera mi je negledljiva.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 21:45

I meni je cura čudna, pretpostavljam da se možemo privići jer mi se čini da joj sve bolje ide.
Ova dvojica ko otac i sin. Odlični su. Dobro, za Barisa znamo al Caga je stvarno radio na sebi, a koliko će tek stići vježbati ako završi u hapisu.....bolje da kažem kad završi u hapisu.....off sam, neću više....
Suradnice, ako sam ja mogla ubaciti jednom tjedno, možeš sigurno i ti...uz kavicu....petkom idu nove epizode...na Natabanu za sada s prijevodom imaš prve dvije.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 22:37

I ja gledam,Baris kao Baris,zar može da omane mmmm 

Čitam da mnogima nije legla glumica koja igra Miru,ali meni je skroz ok,ima neke trenutke u kojima joj usne poprime neki čudan oblik,nije mi baš najjasnije šta time želi da postigne,ali sve ostalo mi je gledljivo...mislim da je dobar izbor za ulogu depresivne i problematične devojke...a i njih dvoje mi se lepo uklapaju...ok mi je serija,baš onako za razbibrigu
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 22:56

sambth je napisao/la:
I ja gledam,Baris kao Baris,zar može da omane mmmm 

Čitam da mnogima nije legla glumica koja igra Miru,ali meni je skroz ok,ima neke trenutke u kojima joj usne poprime neki čudan oblik,nije mi baš najjasnije šta time želi da postigne,ali sve ostalo mi je gledljivo...mislim da je dobar izbor za ulogu depresivne i problematične devojke...a i njih dvoje mi se lepo uklapaju...ok mi je serija,baš onako za razbibrigu
Čudne usne i obrve. Barisova ženica je skroz simpa. Baš si pašu.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysub 05 lis 2013, 23:32

Amra je napisao/la:

Čudne usne i obrve. Barisova ženica je skroz simpa. Baš si pašu.
Da,prelepa žena! I odlično joj je sela uloga
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 00:53

Jel pravi Serena  one tupave face kao Marisa?Ako jeste,to je do uloge,znaci da joj dobro ide Fotografije Baris Falay - Page 3 2829516366 

Dobro promovisu nju i Cagu,vidim da su snimali i neki editorijal za Vogue,ne izgledaju lose onako skockani,bolje mu lezi od one patke Hazalke :didi7:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 01:36

Hmmm...uz njega ženu ni ne primijetiš....hallo (dok ne zine)....
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 01:45

Dok ne zine on ili zena? :didi7:
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 09:15

dolcevita026 je napisao/la:
Dok ne zine on ili zena? :didi7:
On.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 10:13

dolcevita026 je napisao/la:
Jel pravi Serena  one tupave face kao Marisa?Ako jeste,to je do uloge,znaci da joj dobro ide Fotografije Baris Falay - Page 3 2829516366 

Dobro promovisu nju i Cagu,vidim da su snimali i neki editorijal za Vogue,ne izgledaju lose onako skockani,bolje mu lezi od one patke Hazalke :didi7:
Pa kažem,omakne joj se ponekad :didi7: Ali mi pozitivan utisak preovlađuje

[You must be registered and logged in to see this link.]

A što se Hazal tiče,ja ne videla iritantniju tursku glumicu.Da me izvine njeni fanovi,ali meni je ta devojka toliko antipatična da Ferihu nisam ni uzimala u razmatranje,čak ni zbog Cage
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 10:26

Sinoć sam bacila pogled na tu prvu epizodu,i naš kapetan Ali mi je najbolji lik od viđenog,iako se i uorginalu serije sjećam da mi je on(odvjetnik) bio jedan od najboljih likova(možda zbog godina Fotografije Baris Falay - Page 3 1245697846 ).onda se nisam mogla sjetiti koja glumica mu je glumila ženu pa sam išla tražiti,i sve u svemu više sam kopala po originalu nego što sam ovu gledala...Originalnu verziju,sam gledala tamo negdje predkraj,bila je mislim po sezonama,i klinci glavni likovi pa me nije privlačilo,no imam mlađu sestru kojoj je to bila serija svih serija,pa sam joj se priključila,donekle znam radnju,e sad dali će i ovdje biti  identična radnja,bumo vidli ne,hallo 
Odgledala sa samo polovicu prve,nešto me nije zadržalo da gledam do kraja..nastavak slijedi
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 14:56

suradnica je napisao/la:
Sinoć sam bacila pogled na tu prvu epizodu,i naš kapetan Ali mi je najbolji lik od viđenog,iako se i uorginalu serije sjećam da mi je on(odvjetnik) bio jedan od najboljih likova(možda zbog godina Fotografije Baris Falay - Page 3 1245697846 ).onda se nisam mogla sjetiti koja glumica mu je glumila ženu pa sam išla tražiti,i sve u svemu više sam kopala po originalu nego što sam ovu gledala...Originalnu verziju,sam gledala tamo negdje predkraj,bila je mislim po sezonama,i klinci glavni likovi pa me nije privlačilo,no imam mlađu sestru kojoj je to bila serija svih serija,pa sam joj se priključila,donekle znam radnju,e sad dali će i ovdje biti  identična radnja,bumo vidli ne,hallo 
Odgledala sa samo polovicu prve,nešto me nije zadržalo da gledam do kraja..nastavak slijedi
Prva polovina malo smara,druga je zanimljivija...da se razumemo,serija nije neki masterpiece ili šta ti ja znam,ali ono,ok je za sada,malo gledaš Cagu,malo gledaš Barisa,malo fensi set i lepu garderobu...taman za opuštanje vikendom.

Samo mislim da će im epizode od 2 sata doći glave,nije mi jasno kako planiraju da uspešno razvlače ono što je u originalu u 40 minuta...već sad ima dosta praznog hoda i usporenosti...ah,kad se setim Ezela,ne znaš kad ti pre proleti epizoda mmmm 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 15:06

sambth je napisao/la:
suradnica je napisao/la:
Sinoć sam bacila pogled na tu prvu epizodu,i naš kapetan Ali mi je najbolji lik od viđenog,iako se i uorginalu serije sjećam da mi je on(odvjetnik) bio jedan od najboljih likova(možda zbog godina Fotografije Baris Falay - Page 3 1245697846 ).onda se nisam mogla sjetiti koja glumica mu je glumila ženu pa sam išla tražiti,i sve u svemu više sam kopala po originalu nego što sam ovu gledala...Originalnu verziju,sam gledala tamo negdje predkraj,bila je mislim po sezonama,i klinci glavni likovi pa me nije privlačilo,no imam mlađu sestru kojoj je to bila serija svih serija,pa sam joj se priključila,donekle znam radnju,e sad dali će i ovdje biti  identična radnja,bumo vidli ne,hallo 
Odgledala sa samo polovicu prve,nešto me nije zadržalo da gledam do kraja..nastavak slijedi
Prva polovina malo smara,druga je zanimljivija...da se razumemo,serija nije neki masterpiece ili šta ti ja znam,ali ono,ok je za sada,malo gledaš Cagu,malo gledaš Barisa,malo fensi set i lepu garderobu...taman za opuštanje vikendom.

Samo mislim da će im epizode od 2 sata doći glave,nije mi jasno kako planiraju da uspešno razvlače ono što je u originalu u 40 minuta...već sad ima dosta praznog hoda i usporenosti...ah,kad se setim Ezela,ne znaš kad ti pre proleti epizoda mmmm 
Baš tako....epizoda Ezela je proletjela u jednom dahu...sve ti je bilo žao...tko će dočekati sutra ili još gore kad je bio petak, tko će dočekati ponedjeljak...
Medcezir je serija za mlade...., a mi stariji možemo odmoriti oči na lijepim ljudima, lijepim kućama, bazenima, moru, okolišu, lijepoj garderobi....relakasacija....
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyned 06 lis 2013, 15:42

Mogli bi otvoriti posebnu temu za seriju,sta mislite?
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptypon 07 lis 2013, 13:59

dolcevita026 je napisao/la:
Mogli bi otvoriti posebnu temu za seriju,sta mislite?
Što se mene tiče može,ja ću pratiti...jedino ako je to ok sa administratorima
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptypon 07 lis 2013, 23:04

Sambth, dolcevita026, evo možete izravno u ovoj temi pisati o Medceziru i svemu (i svima) vezanim uz seriju. Ako se ukaže potreba otvaramo posebnu podtemu posebno za Medcezir pa......predložite ako i kad dođe vrijeme.

Pa, da započnemo. Pogledala sam ove prve dvije koje su prevedene, def serija za mlade ali ja obožavam gledati Barisa kako bravurozno glumi...ni ovdje nije zakazao. I ostali su dobri, opušteni pa čak i Serenay (Mira) koju su mnogi popljuvali. Čudna cura ali nekako pristaje uz Ulusoya...bar meni. A on? Baš je dobro skinuo mladca što u stvari i jest, samo mi u Ferihi naglo odrastao pa mi je sad čudno gledat ga u ovoj ulozi.
Baš za odmorit oči.....mislim, sve u seriji.....
Petkom ide u Turskoj jel da?


Zadnja promjena: Amra; uto 08 lis 2013, 15:17; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyuto 08 lis 2013, 15:07

Da,petkom ide...i koliko sam videla za sad se solidno kotira što se gledanosti tiče.
Osim što je odličan u ulozi,Bariš mi izgleda nikad bolje.
A Cagataya gledam prvi put,ali čitam da je dosta napredovao...dečko ima stvarno talenat za vizuelnu transformaciju,da tako kažem,kada gledam neke njegove slike od pre godinu dana i sad,kao da se vratio 5 godina unazad.
Jedino mi glumica koja glumi Sude nije jasna,bacivši malo pogled na original,očekivala sam skroz nešto drugo...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyuto 08 lis 2013, 15:33

sambth je napisao/la:
Da,petkom ide...i koliko sam videla za sad se solidno kotira što se gledanosti tiče.
Osim što je odličan u ulozi,Bariš mi izgleda nikad bolje.
A Cagataya gledam prvi put,ali čitam da je dosta napredovao...dečko ima stvarno talenat za vizuelnu transformaciju,da tako kažem,kada gledam neke njegove slike od pre godinu dana i sad,kao da se vratio 5 godina unazad.
Jedino mi glumica koja glumi Sude nije jasna,bacivši malo pogled na original,očekivala sam skroz nešto drugo...
Originala se slabo sjećam, nešto malo mi glumci dolaze u sjećanje, posebno Misha Burton...jače mi je išla na živce od ove Sere....
Cagatay? Bio je užasan u prvim epizodama Ferihe, jadničak, vidjelo se da su mu upravo skinuli lentu, povukli ga s piste i uvalili u seriju. Međutim, kako je serija odmicala on je bio sve bolji i bolji.
Već u drugoj sezoni Ferihe, dečko rastura, a do kraja (meni) je odličan.
Mimika lica ili ekspresija mu je vrhunska i to jako koriste u Medceziru. Za usporedbu glume pogledaj npr 1. ili 2. ep Ferihe pa recimo tamo 40 ili 50-neku, pa Medcezir gdje je održao razinu iz Ferihe ali rekla bih da je ipak uloga u Medceziru malo manje zahtjevna.
Strašna transformacija. Dobro si rekla, 5 godina unazad.....
Ali, meni je Baris odličan, kako dobro dočarava čvrstu vezu s ženom, dobrog, brižnog i razumnog oca, a istovremeno ne odstupa od svojih težnji i principa u životu. I kakva podrška Yamanu...
Kao što već ranije rekoh, serija za mlade ali isplati se pogledati ako ništa zbog njega.
Baš si mislim opet pogledati Ya sonra...i tamo mi je bio dobar. A gdje nije?
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyuto 08 lis 2013, 18:37

Ja planiram da pogledam Ya sonra sto godina i nikako,ima li negde sa titlovima,našim ili engleskim?
Selim je fenomenalan,pratila sam i original malo na b92 i tamo mi je Sendi bio omiljen.Kad ga gledam nikad mi na pamet ne bi pao Ali Klješta.To je glumačka veličina.
A meni nije legao dečko koji glumi Merta,i sama koncepcija lika,suviše mi je detinjast.Pogotovo kada zamislim Eylul pored njega
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptyuto 08 lis 2013, 19:21

sambth je napisao/la:
Ja planiram da pogledam Ya sonra sto godina i nikako,ima li negde sa titlovima,našim ili engleskim?
Selim je fenomenalan,pratila sam i original malo na b92 i tamo mi je Sendi bio omiljen.Kad ga gledam nikad mi na pamet ne bi pao Ali Klješta.To je glumačka veličina.
A meni nije legao dečko koji glumi Merta,i sama koncepcija lika,suviše mi je detinjast.Pogotovo kada zamislim Eylul pored njega
Ya sonra pogledaj ovdje, a imaš i druge linkove...
[You must be registered and logged in to see this link.]

Što se Merta tiče, slažem se. Mali je pomalo histeričan....
[Vrh] Go down
sambth
Ezelovac
Ezelovac
sambth


Broj postova : 166
Join date : 25.01.2013

Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Emptysri 09 lis 2013, 11:44

Hvala za link Fotografije Baris Falay - Page 3 2784008398 

Verujem da će se uhodati svi,ovo mi je i dalje sve uvod u priču,očekujem da se zakuva malo :didi8: 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije Baris Falay   Fotografije Baris Falay - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije Baris Falay
[Vrh] 
Stranica 3 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: