Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyčet 07 vel 2013, 22:45

Stvarno je teško,ali kad razmislim to su sve tako nekako prirodno prikazali,da nemam onaj osjećaj dosade ili da mi se toliko zgadi pa da odustanem od gledanja kao npr.u mex.sapun.Baš su to(običaje) prikazali kao jedan životni ciklus,koji je imao svoj početak,svoju kulminaciju i sad ide prema svom kraju.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyned 10 vel 2013, 02:10

U nedostatku novih ep.sa prijevodom,jer su 35/36 ep.valjda maknute,ja se vratila na prvu...
Ja sve od ezela(od početka),prvi susret kod česme,prvo upoznavanje na Mardinskim ulicama,prvi "vjenčani" ples...Volim početke i uživam u njima,jer se osjeti neko slatko iščekivanje...kasnije se gotovo uvijek može naslutiit kako će se radnja serije odvijati,pa mi ponekad dosadi.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyned 10 vel 2013, 20:47

Đihan, zlo od čovjeka,ubi Azada....
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 02:42

Još jednu stvar sam pronašla,koju su scenarist serije Asi prekopirali iz Sile,a to je njena frizura...sad su Sili počeli vezati poluopušteni rep poput pletenice,a Asi je gotovo stalno tako nosila...Dalo bi se nabrajat što su ovi iz Asi sve skopirali.
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 02:44

Kod nas nema te serije.Koji joj je pravi naziv?Na turskom
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 11:31

Lutijena je napisao/la:
Kod nas nema te serije.Koji joj je pravi naziv?Na turskom

Sila [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 12:53

Lutijena je napisao/la:
Kod nas nema te serije.Koji joj je pravi naziv?Na turskom

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 3840872984 Asi vidiga
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 13:30

suradnica je napisao/la:
Još jednu stvar sam pronašla,koju su scenarist serije Asi prekopirali iz Sile,a to je njena frizura...sad su Sili počeli vezati poluopušteni rep poput pletenice,a Asi je gotovo stalno tako nosila...Dalo bi se nabrajat što su ovi iz Asi sve skopirali.
Ziva istina,pokrali su gomilu stvari...prvo za pocetak nacin koji se maze i pipkaju Sila i Boran i ono kad je on ljubi po licu,pa mu ona zavuce nos u vrat,bukvalno ima takvih prekopiranih scena u Asi,samo sto oni mutavci nisu tako uverljivi vidiga ...onda ono kad joj kupi konja i kaze da se ona brine o njemu,da mu treba njena ljubav,pa onda setnja u polju makova uuuu,to mora da ih boli sto nisu originalni vlasnici,jer su tako ponosni na tu nevidjenu romantiku,seli u travu i on joj stavio cvet iza uveta,kakva je to gluma nemam reci,Meryl i Pacino bi se postideli Sila - epizoda po epizoda - Page 15 2829516366
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 16:45

Ja sam juče gledala na Tabanku epizodu u kojoj je ubijen Azad. Danas sam htela još ali JOK! Ne može! Šta se dešava? Upućuju link na Balkanje. Šta je to? Da li moram da snimim epizodu na disk da bih je gledala?

Koja epizoda se prikazije na Novoj?

Sila je bila tek u nekoliko scena...Baš mi je žao jer sam zbog nje gledala.
[Vrh] Go down
Lutijena
Ezelovac
Ezelovac
Lutijena


Broj postova : 365
Join date : 03.06.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 16:51

Hvala queen :) Pogledala sam na yt malo,dobar onaj glumac hihihi

[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 16:54

Maki je napisao/la:
Ja sam juče gledala na Tabanku epizodu u kojoj je ubijen Azad. Danas sam htela još ali JOK! Ne može! Šta se dešava? Upućuju link na Balkanje. Šta je to? Da li moram da snimim epizodu na disk da bih je gledala?

Koja epizoda se prikazije na Novoj?

Sila je bila tek u nekoliko scena...Baš mi je žao jer sam zbog nje gledala.

balkanje.com je stranica gdje možeš gledati serije (dok ih ne uhvate, pa obrišu, onda oni opet dignu) i tak...
[url=https://ezel.forumcroatian.com/Balkanje com][You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptypon 11 vel 2013, 22:26

Žal za Azadom. Boran i Sila nikako na zelenu granu. Ona shrvana tugom, bijesom, strahom za sebe i dijete, za sve svoje, izgubljena u svemu tome. Boran opterećen sa svih strana. Umjesto da uživaju u svojoj ljubavi rešavaju tuše probleme, smrt svuda oko njih. Teško damogu naći trenutak za sebe, skoro su pa otuđeni. Pleme ne kažnjava Đihana, potvrđuje kaznu Sili. Azad nije važan.
Boran to mora reći Sili.

Volim te, jako te volim, kaže Sila. Baš zato što te volim, mogu ti proturječiti. To što te volm ne znači da ne mogu imati drugčije mišljenje.
Volim te najviše na svijetu. Samo me ne ostavljaj samog, odgovara Boran.

Srca dva :ree2:
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 08:38

Je li negdje gledate unaprijed sa prijevodom?
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 11:13

adaaaaaaaaaaaaan...pročitaj postove iznad....

Ne paziš na satu, sjedi! 1 !

[You must be registered and logged in to see this link.]


Zadnja promjena: The Queen; uto 12 vel 2013, 13:25; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 12:31

fućka

Popdne ću se iskupiti.... samo sam radila na popularizaciji :aha4:

PSsasst! Mogu li ja izabrati tog 1? Mogu li... mogu li... Sila - epizoda po epizoda - Page 15 2991427495
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 13:26

Ah, kao da mi ne znamo štob ti izabrala... [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 22:51

Dakle, počinje oluja. Boran opet šuti,skriva od Sile svoje namjere. Ona, naravno u neznanju,pita, zahtijeva da se neštopoduzme,a on samogovori kako treba biti strpljiva i ne reagirati emotivno.
Pa dobro, Borane, zar nisi već mogao shvatiti da Sila neće sjediti skrštenih ruku kad misli da ništa ne podutimaš da spasiš nekoga?. Zar nisi naučio ništa o svojoj ženi, a kažeš kako je dobro poznaješ?
Dakako, takvo ponašanje jednog i drugog izaziva samo nesporazume, durenje. Oboje su isti u svojim reakcijama, samo ih drukčije ispoljavajju.

Vole se bezumno, to je i vrapcima poznato, i kolikogod me ponekad ljutila njena ili njegova reakcija, Siline riječi, njegova šutnja ipak su mi dragi pogotovo u večerašnjoj sceni pravljenja limunade.
Silino prisjećanje silovanja dolazi kao kap u već prepunoj čaši jer je uhvatio kvaku vrata koje je ona zaključala.

U svakom slučaju, bit će im teško, ali ja ću uživati u svakom kadru jer su divni oboje.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 23:09

Iznervirao sam se večeras, bolje da nisam gledao. Oboje mi idu na živce . ljut Ako se sutra ne pomire prestajem da gledam Sila - epizoda po epizoda - Page 15 2829516366
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 23:12

Eno se ...mire.. već sutra.......[You must be registered and logged in to see this image.]

Malo sam špijala večeras... pazila na satu ...lijepih riječi ne nedostaje.. mmmm

Zapamtila:

.. limunadu...
.. vi ste dva dijela moje duše...
... uvijek mi nedostaješ...

[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptyuto 12 vel 2013, 23:22

Uvijek te trebam...
SNOBe pun si humora, ti da prestaneš gledati...hehehe vidiga
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptysri 13 vel 2013, 14:55

Jel' tko gleda? Osim mene i SNOBa?
Pitam zato jer me zanima kako doživljavate ovo dvoje, Silu i Borana?
Čitam komentare i ne mogu vjerovati što ljudi pišu i koliko pljuju po Sili.
Onda malo stanem razmislim i vidim da se grupica obožavatelja serije Asi ujedinila u komentarima i namjerno atakuju na ovaj lik.
Žalosno, jer ispada da žene opravdavaju silovanje, negiraju ženino slobodno mišljenje, negiraju pravo žene da se bori protiv nasilja nad njima i ugnjetavanja od strane društva.
Ono što one žele je da Sila bude apsolutno podčinjena svome agi. U svakom pogledu.
Nije im jasno da zato što tako rezoniraju nemaju agu kraj sebe i neće ga nikad imati jer aga voli Silu upravo zato jer je takva kakva je.
A kakva je Sila? Osim što je mlada i lijepa.
Čista je srca, dobra osoba koja svakome želi pomoći, svima oprašta, nije zlopamtilo. Misli na svačije dobro, prije nego na svoje. Tvrdoglava i borbena kad su njena uvjerenja u pitanju.
Savršena je partnerica svome agi jer mu daje snagu, potiče ga na promjene, motivira na borbu.
Niti ona njemu stvara probleme, niti on njoj. Probleme stvaraju drugi, a oni ih moraju riješavati. Kao i svaki par ponekad ih nesporazum dovodi do svađe, ali je zato pomirenje divno.
Odlični su mi kao par i ni jedno ne bih mijenjala jer savršeniji spoj ne postoji.


Zadnja promjena: The Queen; sri 13 vel 2013, 15:24; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptysri 13 vel 2013, 15:13

Pa pljuju jedni te isti. Znam im nickove napamet. Kada im ponestane "argumenata" onda krenu s vrijeđanjem fizičkog izgleda glavne glumice. Mislim šta reći a da već nije rečeno, bolesni , prazni umovi, isfrustrirane budale, kreteni, amebe, idioti... Ne čitam tamo temu jer mi se ne da nervirat, moji živci su mi bitniji fućka

Didi, i ja ih doživljavam tako. Ne krivim ni jedno ni drugo, oboje nastoje i trude se riješit probleme ,na svoj način, ponekad pogrešan ali se trude. Najbitnije je da je njihova ljubav neupitna i da će njih dvoje pronaći način kako izaći iz te bezizlazne situacije, skupa, vjerujem da hoće.

Trebaju samo biti otvoreniji jedan prema drugome, ne kriti stvari jer odatle zapravo i njihove razmirice ,svađe.


Zadnja promjena: S.N.O.B1; sri 13 vel 2013, 15:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptysri 13 vel 2013, 15:30

Točno, Boran njoj ništa ne govori jer je želi zaštiti, ona od njega bježi jer mu je teško kad je ona s njim, pravi mu probleme. Taje svoje planove jedno od drugog i naravno da nastane kuršlus. A nikako da nauče. Po tome su jednaki.

Što se tiče da Boran više voli, Bogme nije istina. Vole podjednako, bezumno. Koja bi se žena dobrovoljno vratila na mjesto na kojem može očekivati samo maltretiranje od njegovih roditelja i očekivati da će je neka budala upucat zato jer je osuđena na smrt od ljudi kojima nikad ništa nije učinila na žao. Samo žena koja duboko voli.

Ovaj par apsolutno odgovara jedno drugome i stvarno su odlično prikazani, pogotovo kad se dure jedno na drugo ili njihove ljubavne igrice. Savršeno...
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptysri 13 vel 2013, 16:36

Pitanje: kad je Boran rekao Sili o nekim svojim planovima, pa se ona izlanula pred nekim tko to nije trebao čuti? [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Emptysri 13 vel 2013, 16:46

Gledam i ja, samo sto ne stignem komentarisati.
Danas gledala sinosnju epizodu. Ne stignem citati komentare, ovdje malo bacim oko, samo toliko. A ne razumijem pljuvanje, pa lik je kreiran tako da se bori na svoj nacin za prava, u ovom slucaju potlacenih, pljuvati po nekome ko se usudio boriti protiv onoga o cemu se toliko vremena suti !? Hmm Sila - epizoda po epizoda - Page 15 1245697846
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 15 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 15 / 19.Go to page : Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16, 17, 18, 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: