Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila - epizoda po epizoda

Go down 
+10
Snupika
melodija
dolcevita026
Pesimisticna
Maki
Amra
adan
Tessa
S.N.O.B1
enny
14 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
Autor/icaPoruka
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptyčet 03 sij 2013, 22:30

Dobra epka večeras. Bilo je komičnih situacija, umro sam od smijeha na scenu s kornjačom, pa kad se ujutro pravi da spava a škica agu :ree2: ,pa kad je tjera da nešto napravi a ona se buni i odhukne Sila - epizoda po epizoda - Page 3 2829516366

Baš Didii, jadna, šamara je kako ko naiđe ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptyčet 03 sij 2013, 22:38

Boran je pečen. Vidi se da ga je Sila osvojila. Naravno neće to priznati. Kako i bi kad ga ona odbija. A pri tom mu vraća što nije rekao da je lagao zbog nje već zbog Azada i Nerim (ili kako se već zovu),
pa mu onako značajno kaže kad je rekla roditeljima da ostaje da je i ona to učinila zbog to dvoje, baš kao i on.

Hehe...nisu dakako spašavali situaciju jedno zbog drugog.

Jadna je Sila. Pogotov sad kad više nema nade da će roditelji pomoći. Osjeća se ugroženom, napuštenom, jadnom. Pretpostavljam da će Boranu raditi još problema dok ne shvati da je njeno mjesto s njim i da se jedino s njim može boriti protiv običaja. On joj je jedina pomoć.

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptyčet 03 sij 2013, 23:12

Boran je jedini kojeg sada ima.

Od onog šmokljana iz Istanbula neće biti velike pomoći.

Može je spasiti jedino Boranov otpor familiji koja je , očito , maltretirala njegovu prvu ženu.
On neće dozvoliti da se ponovi.


Zadnja promjena: adan; pet 04 sij 2013, 00:31; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptyčet 03 sij 2013, 23:15

Bravo, adan. To je i rekao mami.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 01:34

Sad će ona vjerovatno pomislit da oni imaju nešto s nesrećom. A jadna :lutijena:
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 13:22

.... da li će Silu Boran odvesti kako mu savjetuje onaj lik ... ne znam kako se zove, ima neke veze sa njegovom prom ženom

....... da li Boran ima povjerenja u Silu ....... teško će se ona uspjeti, odnosno vjerovatno će morati prihvatiti situaciju u ojoj se našla
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 20:46

Odoše golubovi Sila - epizoda po epizoda - Page 3 2829516366
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 21:11

Ptičiji mozgovi ! ree

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 21:26


Kupio joj je kikljicu!!!! yes
Borane, faca si!!!
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 21:34

Baš je pažljiv :ree2: eto i mačkicu joj izliječio Sila - epizoda po epizoda - Page 3 2784008398
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 22:05

Nije, na žalost ali joj kupio filmove. Ma super su mi. Odlična priča...baš mi treba malo romantike... reeee
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 22:38

Didily je napisao/la:
Nije, na žalost ali joj kupio filmove. Ma super su mi. Odlična priča...baš mi treba malo romantike... reeee

I meni baš godi :ree2: A ima i humora što je još jedan plus yes

Super ep večeras. Odlične scene Sile i Borana. Cansu i Mehmet-super par, hemije napretek nesvjest1

U nedjelju ima serija reeee
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 23:16

Lude interakcije između njih dvoje...sve se brzo odvija, ne razvlače pa se čini da sve kratko traje.

Golubovi..."ptičji mozgovi"
mače
njegove ruke, nježni pogledi, pokrivanje da ne ozebe
kupovanje haljine
filmovi
večera s roditeljima kad je gleda začuđeno, ponosno
nakon noćne more, ona mu se baci u zagrljaj, on je tješi

yes


Zadnja promjena: Didily; pet 04 sij 2013, 23:36; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 23:29



Meni samo nedostaje malo više mimike na njegovom licu...sav je kameni!!!
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 23:39

Možda je vježbao pred ogledalom pa pazi da ne pokvari frizuru ili izgled promjenom izraza.

Šalim se. To je možda njegov način kako dočarati agu izvanai ne pokazati Borana iznutra. Ali njegove ruke puno govore.
I kad je za večerom gledao Silu, e to je već pogled čuđenja, zahvalnosti i ponosa. Doslovce.
Ili kad je gleda dok spava, ruke kreću da je miluje ali ne rade to, zato je miluje pogledom.

Bit će od njega nešto.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 23:44

I meni u momentima zafali te mimike, ali mislim da baš njegov lik treba biti takav . Nije sad da je glumčina ali je ok, smoriše me tamo pojedinci s pljuvanjem po njegovoj i cansuinoj glumi, sve sami experti za glumu. Ne da mi se ni kom. ljut
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptypet 04 sij 2013, 23:58

adan je napisao/la:


Meni samo nedostaje malo više mimike na njegovom licu...sav je kameni!!!

Slažem se, iako mi se čini da u većem dijelu i treba imati takvu facu Sila - epizoda po epizoda - Page 3 1245697846 . Međutim, danas je bila jedna scena s onim rođakom iz Istanbula gdje sam očekivala neku mimiku, ali ništa. Baš je nedostajala neka žešća reakcija. Valjda će se popraviti.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 00:39

No, na stranu prigovori, ali čini mi se da ni jedna serija na samom početku nije izazvala ovakve reakcije i toliko gledatelja.
Mislim da imamo hit seriju u Hrvata
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 00:58

Didily je napisao/la:
No, na stranu prigovori, ali čini mi se da ni jedna serija na samom početku nije izazvala ovakve reakcije i toliko gledatelja.
Mislim da imamo hit seriju u Hrvata

dobio sam info. da je gledanost fenomenalna, u totalu rejting 19,9% a shr 41,1% to je kaže ona preko 800 000 ljudi.

ono što fascinira je takav rapidni rast Sile već na trećoj epizodi, prva je imala dobru gledanost, druga je naglo skočila i to jako, a treća opet još jače, i nakon samo 3 ep. dotakla ono što su npr. imale Ljubav i kazna, , Čast, Asi, Šeherezada u svojoj kulminaciji, ili sad Sulejman koji je na taj nivo došao tek nedavno.

isti onaj izvor od kojeg sam saznao da je Nova otkupila seriju tako da vjerujem curi.

[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 14:34

Pratimja, pratim. Nisam ni sumnjala. Turci se u seriju kunu i nakon 6 godina (ako računamo početak ili 4 ako računamo kraj). Još su ludi za njima dvoma.

Grke je totalno osvojila. Nećemo ni mi biti izuzetak.
Daa, hit serija...nadam se da će Nova Tv poduzeti nešto po tom pitanju, pa makar otići i snimiti interview s Cansu.
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 14:55

Didily je napisao/la:
Pratimja, pratim. Nisam ni sumnjala. Turci se u seriju kunu i nakon 6 godina (ako računamo početak ili 4 ako računamo kraj). Još su ludi za njima dvoma.

Grke je totalno osvojila. Nećemo ni mi biti izuzetak.
Daa, hit serija...nadam se da će Nova Tv poduzeti nešto po tom pitanju, pa makar otići i snimiti interview s Cansu.

nadam se da je Suljo neće zeznut, nekako se nadam da će je ostavit u 20h
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 16:38

Ma Suljo je nula prema Sili... hallo
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 17:32



Ma kakav Suljo bradati, Sila i Boran su zakon :ree2:
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 17:44

Meni su super, oboje. Pretpostavljam da je njegova uloga age, odredila i njegovo ispoljavanje osjecaja..
Gleda li neko unaprijed?

I ne vjerujem da Sulejman moze imati utjecaj na gledanost Sile. Ja nisam mogla odgledati niti jednu epizodu u potpunosti..Nista nema sto me tjera da gledam, za razliku od ove serije..
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Emptysub 05 sij 2013, 23:23

Odgledala danas sve. Hmmmmm.....ne mogu reći da nemam nikakvo mišljenje, ali......nit su me dobili, nit odbili.....vidjet ćemo.....
Cansu mi je ok ali ništa posebno (očigledno je i njoj Ezel ono nešto posebno)...Boran bi mogao biti dobar ali kao da je bio na botoxu.....ispada da mi je ona cura Ayse najbolja glumica od čitave ekipe.... Sila - epizoda po epizoda - Page 3 1245697846
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Sila - epizoda po epizoda   Sila - epizoda po epizoda - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila - epizoda po epizoda
[Vrh] 
Stranica 3 / 19.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Next
 Similar topics
-
» Sila/spoileri
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 2
» Karadayi - epizoda po epizoda 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: