Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 3 KI

Go down 
+18
walli
Snupika
The Queen
Leona
enny
suradnica
kikule81
Pesimisticna
Re Alone
Tessa
Amra
bes ni
S.N.O.B1
honeybunny
HADI BE
melodija
Maki
adan
22 posters
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 10:47

hahaha...hahaha...ako je ovo istina, hahaha

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 10:58

Na twitteru je 13. (u 6:33) napisala ovo:

özge akbulut
‏@ozzke




AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAyt!

Nakon toga piše o čokoladi (14. oko podneva) i da stiže...

hahahahaha

na webstagramu ni jedne slike...to je najčudnije.... u italiji, a ni jedne fotke [You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 11:40

moze gi videle zaedno na aerodrom i vednas film kelji
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 12:17

Kenane ubij se kava

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 12:26

S.N.O.B1 je napisao/la:
Kenane ubij se [You must be registered and logged in to see this image.]
Stvarno, ako je tzo istina on je što se mene tiče, definitivno mrtav čovjek. Popljuvao sve ono lijepo što sam mislila o njemu.
Ako je to istina, to sam već x puta napisala, onda on ni ne zaslužuje ništa bolje od nje. Spodoba je takva kakva je (ne mogu se sjetiti je li ona ikad ikome dobro sjela, bilo izgledom. bilo ponašanjem), ali je on onda puno goti od nje ako može biti s takvom ženom.

Vrlo je jednostavno izvesti takav zaključak.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 12:41

The Queen je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
Kenane ubij se [You must be registered and logged in to see this image.]
Stvarno, ako je tzo istina on je što se mene tiče, definitivno mrtav čovjek. Popljuvao sve ono lijepo što sam mislila o njemu.
Ako je to istina, to sam već x puta napisala, onda on ni ne zaslužuje ništa bolje od nje. Spodoba je takva kakva je (ne mogu se sjetiti je li ona ikad ikome dobro sjela, bilo izgledom. bilo ponašanjem), ali je on onda puno goti od nje ako može biti s takvom ženom.

Vrlo je jednostavno izvesti takav zaključak.

Na isto mislenje sme ......
[Vrh] Go down
Leona
Ezelovac
Ezelovac
Leona


Broj postova : 750
Join date : 22.09.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 12:42

S.N.O.B1 je napisao/la:
Kenane ubij se kava
[You must be registered and logged in to see this image.]
E,stvarno ako njega nije sramota da se sa svojih 39.godina pojavljuje sa nekom koja kači slike Barbike i majmuna,onda tu čovek nema šta da doda.. sram

_________________
‎''Ne prestaje. Što god da učinim,ne uspeva mi. Ne prestaje. Ruke ne mogu zaustaviti. Tebi idu. Srce tebi ide. Ne prestajem te voleti.''
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 12:44

Leona je napisao/la:
S.N.O.B1 je napisao/la:
Kenane ubij se kava
[You must be registered and logged in to see this image.]
E,stvarno ako njega nije sramota da se sa svojih 39.godina pojavljuje sa nekom koja kači slike Barbike i majmuna,onda tu čovek nema šta da doda.. sram

ha ha ha pa ona e barbikata, a on e majmunot vo celava prikazna (izvinete na izrazot, no taka e) hahahahha, ah Kenan na koe nivo padna .....GAME OVER cccccc
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 14:29

Točno...i ja sam gledasla te fotke, barbie i majmun...svugdje s njom...tako mu i treba...jer AKO je ovo istina onda mu je pronašla odgovarajući lik

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:20


Ja sumnjam da je to istina. Ne čini mi se kao netko tko se vraća ženi nakon što je ostavi.

O njoj smo sve rekli. Žena s dijagnozom. :treees:

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:27

Ja se toplo nadam da je tako. Stvarno žena ima dijagnozu.
Nećemo vjerovati turskim medijima dok se ne dokaže suprotno.
Ajmo imati povjerenja u njega. [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:29

The Queen je napisao/la:
Ja se toplo nadam da je tako. Stvarno žena ima dijagnozu.
Nećemo vjerovati turskim medijima dok se ne dokaže suprotno.
Ajmo imati povjerenja u njega. [You must be registered and logged in to see this image.]

hallo hallo hallo ajmo mmmm mmmm mmmm da veruvame deka ne e vistina Novosti 3 KI - Page 23 2836737430
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:38

Slažem se s vama. Ajmo mu vjerovat. Novosti 3 KI - Page 23 2836737430

Ukoliko se dokaže suprotno, biti ću prva koja će ga na pasja kola. ljut

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:53

Ovo je ozbiljno. Evo i današnjeg Tv priloga o njihovom odnosu. Čovječe, napravili cijelu analizu. Još kada bi i razumjeli. ljut

[You must be registered and logged in to see this link.]

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 15:57

Tessa je napisao/la:
Ovo je ozbiljno. Evo i današnjeg Tv priloga o njihovom odnosu. Čovječe, napravili cijelu analizu. Još kada bi i razumjeli. ljut

[You must be registered and logged in to see this link.]

a ovoj izgleda nekoj psiholog e, pretpostavuvam deka po govor na telo gi analiziraat ili e nekoj gatac, ovie se otideni skroz na skroz ljut ljut ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 16:29

Najprije... strava od same pomisli... [You must be registered and logged in to see this image.]da se to dogodi, ova bi tema jako brzo zamrla!!

Idemo redom....

1. Da su ih vidjeli, i uslikali bi ih... bez fotke ne vjerujem...

2. Ona na svom TW spominje Milano od 6.2. .. Milano je uvijek dobar izbor..i to je sve.. nema euforije, nema veselja... i dalje se šeta sa Barbie i majmunom, što pretpostavljam ne bi bilo da je s njim u društvu...mislim da se ona ne bi uopće pojavljivala na TW
Ali 6.8 kaže...yalnızsın aslında ... činjenica je da sama sam ...

Na kavici u subotu jutro 9.2. je sa prijateljicom ...subota večer izlazak sa kolegicama, nedjelja ručak i večera sa prijateljicama...

3. Udaje joj se sestra... posjetile su ovih dana nekakav sajam ili što li, vezano za vjenčanja..

4. Sestra je u Istanbulu do jučer, stižu fotke..od jučer samo 2 kratke poruke dragom...

5. 13. kaže ...aspeta me Milano....

6. Jučer kaže: Italija je ... za nekoliko sati, stižem...dakle , stigla je... od tada se ne javlja ...rooming je skup...
Ni ona ni sestra se ne javljaju od jučer...

7. Jedino što zabrinjava je TW: yavruşka hiç değişmedi! Bunu bil! iliti... štene se nikada nije promijenilo!
Ja znam!

8. Moguće je da je sestra išla u Milano po vjenčanicu. Ni ona ne posta slike od jučer.
Kad je bila u Americi, nije izravno postala fotke. Sve su postane naknadno, u par dana

9. Karadayi se snima i danas. Ako snima Berg, 3567494990% vjerujem da snima i on

10. Kad smo skužile da su prekinuli, dugo smo strijepile... znate da nismo obznanjivali svoje saznanje, sve dok on svojim ponašanjem nije počeo pokazivati da smo u pravu...
Priznajem, zadnje dvije vijesti o njemu su me malo zbunile:
Fotka sa Ortakoya ..i iz NusrEt restorana... ona se fotkala tamo ovih dana, ali oboje dan ranije...

Dakle, živjele smo u strahu da se ne pomire.. sve do njenog rođendana, do kad je šetala oko njegovog stana, kukumavila i plakala po TW... od tada je počela sa ovim glupostima sa Barbi i majmunom, počela pokazivati i onu drugu jadnunebilu, koju smo mi odavno uočile , sve na ovu udaljenost!
Od tada smo počele biti mirnije, jer zaista mislim da je tada počela gubiti i ono malo šanse da joj se vrati!!! Svo to blesavljenje sa lutkama nije prestalo , zadnje je bilo na večeri uoči Valentinova, sa mamom i sestrom, gdje je isto nosila te nesretne lutke. Nikakve euforije....

11. Da je tamo putovala s njim, zar bi dan upči provela na poslu i na večeri sa njima? Fotkajući lutkice? Ne se pakujući, spremajući....

12. Odabirem vjerovati mu.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; pet 15 vel 2013, 18:39; ukupno mijenjano 6 put/a.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 16:39

Možda ne posta fotke zbog roaminga? [You must be registered and logged in to see this image.]

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 16:47

Tako je.... postat će ih kad se vrati... vjerojatno i sestra!!!
Pod kontrolom su.... Novosti 3 KI - Page 23 2829516366

Mislim da Jablan ipak danas sretno snima i nema pojma da je u Milanu... očekujem da će se namjerno pojaviti ovaj vikend negdje javno.. to je njegov način demantija... možda već večeras...

Objavljeno prije 3 sata, Berg snima i danas...

[You must be registered and logged in to see this image.]




_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 18:47



Nadalje... baš se, eto on njima povjerio i pohvalio da će Valentinovo provesti u Italiji, s onomčijeimeidaljeneželimpisati!!!
Potrčao za njima na aerodromu ili im poslao mail: objavite sretnu vijest!!!

Sve da je i istina, ova je vijest mogla doći samo od nje!!!!
Sve da je i istina, ne bi joj bilo prvi put!!
Oduvijek sam sumnjala kako upravo ona dojavljuje , nekim svojim kanalima, novinarima gdje ih mogu naći...

Sve da je i istina, ona se ne bi usudila tako nešto! Štoviše, ja sumnjam da je njeno objavljivanje fotki na TW jedan od okidača prekida! Ne bi se usudila!

Sve da je i istina, jesu li onda u Italiji i Barbie i šimija????

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 18:51

Ne znam bih li mu vjerovala.....
Ne bi mi bilo čudno......
Sorry, ali čim je mogao biti s pacijenticom jer ne vjerujem da simptome otkačenosti nije i prije pokazivala.....onda je i on čudak!
S druge strane, nije ni novinarima za vjerovat ali opet...nisu li oni bili i do sada dosta oprezni i izlazili s vijestima tek kad su bili sigurni (inače se uglavnom šuti...nikakvih vijesti). Sad kad su se raspisali.....hmmm...ne vjerujem da bi bez veze.....
Daj Bože da sam u krivu ali.....

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 19:06

Nije objavio svako, ja Hurriyetu vjerujem jer oni rijetko objave lažnu vijest, a mislim da su oni jutros prvi to objavili. Nadam se da griješim.

_________________
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 19:25

Nije svatko objavio ali nije samo ni Hurriyet:

Rotahaber
Takvim
Haberler

Naravno, vjerojatno je jadan objavio, drugi prenose ali opet.....skeptična sam (u negativnom smislu).

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 19:42


Da..ali svi samo pišu kako su otišli tri dana na Valentinovo! I gotovo!
Prvo, očigledno da nagađaju.... sve da su ih i vidjeli, nagađaju koliko dana i gdje , jer je ona na TW objavila da ide u Italiju!
Niti imaju fotke niti izjave!!
Kako nagađaju to ( i Huriyet) , tako mogu nagađati sve... ja još uvijek biram vjerovati mu!!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 19:59

adan je napisao/la:

Da..ali svi samo pišu kako su otišli tri dana na Valentinovo! I gotovo!
Prvo, očigledno da nagađaju.... sve da su ih i vidjeli, nagađaju koliko dana i gdje , jer je ona na TW objavila da ide u Italiju!
Niti imaju fotke niti izjave!!
Kako nagađaju to ( i Huriyet) , tako mogu nagađati sve... ja još uvijek biram vjerovati mu!!!

Adančice, držim fige da bude po tvom.... Novosti 3 KI - Page 23 2784008398

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Emptypet 15 vel 2013, 20:54

.... ovu vijest ne mogu povjerovati da je istina ........... pa nije on valjada čudak veći od nje
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 3 KI - Page 23 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 3 KI   Novosti 3 KI - Page 23 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 3 KI
[Vrh] 
Stranica 23 / 40.Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24 ... 31 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: