Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Karadayi - epizoda po epizoda 2

Go down 
+11
dianakara1970
Tessa
kikule81
melodija
The Queen
honeybunny
bes ni
adan
Leona
Maki
Amra
15 posters
Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
Autor/icaPoruka
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypet 14 lip 2013, 22:50

Feride piše u svoj dnevnik i Kerime uđe

Feride: „Što više vremena prolazi, manje sam ljuta na njega, a moj revolt prema mojoj sudbini raste. Ako nismo predodređeni da doživimo sretan kraj, zašto si nas zapravo ujedinio!! Zašto si nas povrijedio? Razdvojio nas? Jedna minuta sreće blijedi između tisuća godina samoće! Kako sam bespomoćna! Ne mogu više natrag. Ne mogu naprijed bez osvrtanja natrag. O Bože, što sve još imaš pripremljeno za mene?!!“

Kerime: Feride?
Feride: Majko ... uplašila si me.
Kerime: Ti si ona koja plaši mene, Feride. Jasno je, da nisi spavala cijelu noć. Čak ni odjeću nisi promijenila. Što to radiš sama sebi? Kako možeš nastaviti ovako?
Feride: Ne znam, majko. Vjeruj mi, i ja sam zabrinuta, ali to je izvan moje moći. Možeš li naručiti, da mi donesu šalicu kave?
Kerime: Ne idi, uzmi si slobodan dan. Otac će se za sve pobrinuti. Odmori se malo kod kuće. ... Ako želiš, možemo ići u šetnju skupa i razgovarati kao majka i kćer, otvoriti naša srca jedna drugoj .... Što kažeš?
Feride: Gdje god da idem, ne mogu pobjeći od toga. Ne mogu zadržati unutarnji glas da šuti. I zato, pusti me da odem na posao, mama. To je jedina stvar koja me drži razumnom.
Kerime: U redu, draga .... učini sve što te čini da se osjećaš bolje ....
Feride: Hvala ti. Idem pod tuš sada. Kaži, da mi donesu kavu u moju sobu.


Ilknur traži Bulenta

Čovjek: Dobro jutro, Ilknur.
Ilknur: Dobro jutro! Ugodan posao želim ... dobro jutro, Jalcin .... Tražim Bulenta ali ....
Jalcin: Ne, nisam ga vidio .... da li je napustio kuću rano u jutro?
Ilknur: Nije došao kući jučer.
Jalcin: Sada sam zabrinut .... Ne bih smio reći ali osjećam da ti trebam kazati sada ... Bulent je došao u trgovinu jučer .... ali ju je odmah zatvorio i otišao.


Jasin je pronašao Osmana u obucarskoj radnji.

Jasin: Zdravo! .... Što radiš ovdje?
Čovjek: Ništa .... radim ....


Kader zove Safije

Kader: Da li ste možda čuli nešto o Mahiru, gospođo Safije?
Safije: Na žalost ništa ... ali će sigurno nazvati danas ....
Kader: Molim vas, kad nazove kažite mu ono što sam vam rekla jučer. On mora dobiti ovu datoteku.
Safije: Vjerujte mi, cijelu noć nisam spavala razmišljajući kuda da odem i kako da vam dovedem Mahira.
Kader: Napravimo ovako, gospođo Safije. Ja ću čekati Mahira ovu večer od 6 i vi ćete ga potražiti. Ako ga nećete naći ili ako on ne može doći, ja ću datoteku osobno donijeti prije saslušanja. Je li tako u redu? Hvala vam gospođo Safije. Želim vam ugodan dan.
Mahperi: Idem u školu, majko.
Kader: Da li si nešto pojela curo ... nećeš moći razmišljati dok si gladna.
Mahperi: Nisam gladna, majko. Odmah nakon škole se vraćam doma... Vidimo se.
Kader: Neka te Bog blagoslovi.


Mahir, Jasin i Osman

Mahir: Što mi to želiš pokazati, Jasine? Kaži!
Jasin: Dođi, brate, dođi .... Da li možeš zamisliti gdje sam našao tu skitnicu? Radeći u tvom dućanu ... špijun je svog brata ....
Osman: Ja nisam špijun!
Mahir: U našoj radnji? Što to tvoj brat želi od mene? Zašto me želi ubiti?
Osman: Ne znam, brate.
Jasin: Što onda radiš tamo?
Osman: Želim da naučim zanat ... na žalost nemamo svi brata kao što je Mahir ... Čak i ako želimo ne možemo promijeniti ono što je zapisano za nas!
Jasin: Prestani igrati igrice i blefirati!
Mahir: Pusti ga, Jasine ... Odgovori mi kao muško! Zašto si počeo raditi u radnji?
Orhan: Zato što volim Songul!
Mahir: Što??!!
Osman: kao lud, želim da joj budem bliže i da sam dovoljno dobar za nju!
Mahir: Ne izgovaraj ime moje sestre!
Osman: Napustio sam svog brata! Ne znam gdje je, što radi i ne želim da znam .... Počeo sam raditi u tvojoj radnji da zaradim za svoj život, brate i da jedem od poštenog novca.
Osman: da li mi vjeruješ, brate Mahire?
Jasin: Lažeš!
Osman: Ne lažem, do smrti volim Songul ... tako jako da gledam u njezinog brata i priznajem.
Jasin: Brate, ne vidiš li kako je nepristojan, stojeći i govoreći tako!!
Mahir: U redu, Jasine, zaustavi se .... sačekaj koju minutu .... Kaži mi istinu. Da li te i ona voli?
Osman: Ne, brate ... što god da uradim, ona ne osjeća isto prema meni. Za nju sam samo prijatelj i to je sve.
Jasin: Što misliš?
Mahir: Jasin, ušuti .... Slušaj me ... Budi podalje od moje sestre ili ću ti polomiti noge .... budi podalje od moje radnje i moje obitelji ... da li razumiješ?
Osman: U redu.
Mahir: Sada odlazi odavde.
Jasin: Mahir, gdje ga to šalješ? Što ako zna ono što njegov brat zna?
Mahir: Idi .... on priča istinu.
Jasin: Kako znaš?
Mahir: Zašto se toliko brineš za tog mladića?
Jasin: Zašto se brinem? Tvoj teret je moj teret ... kasnim, odlazim.

Doktor je Ajten otpustio iz bolnice. Došao i rekao Ajten da je to, što joj se dogodilo, strašno. Ne bi smjela šutjeti i trebala bi podnijeti prijavu na policiji. Tko god je to učinio, mora biti kažnjen! Ajten je rekla da je u strahu jer bi mogao povrijediti njezinu mlađu sestru. Doktor je insistirao da mora saznati ime a Ajten je rekla, da neće nikada to izdati i da će ta tajna otići sa njom u grob.

Turgut je vidio Nedždeta kad su ga doveli na sud

Turgut: Što radiš ovdje?
Nedždet: Mahir je saznao za mene!
Turgut: Kako to?
Nedždet: Pronašao je jednog mog čovjeka i natjerao ga da progovori!
Turgut: I ti si sredio da te dovedu ovamo kako bih mogao pobjeći od Mahira? Trebamo uhapsiti Mahira što prije! .... Jasin mu pomaže, zar ne?
Nedždet: Izgleda i to jako puno!
Turgut: Moramo se riješiti tog Jasina ... Mahir mora da ostane sam! ... sasvim SAM!
Nedždet: Nemojte me staviti u isti zatvor kao Dajlana ... odvedite me negdje drugdje!

Mahperi je otišla da vidi Feride:

Bahar: Uđite!
Mahperi: Dobar dan!
Bahar: Dobar dan!
Mahperi: Želim da vidim gospođicu Feride i rekli su mi da dođem ovamo.
Bahar: Tko ste vi?
Mahperi: Ja sam Mahperi, kćerka Sulejmana Jilmaza.
Bahar: Oh! U redu , molim vas sjednite. Idem da kažem sutkinji Feride, da ste ovdje. Oh! Baš sada ima saslušanje ... kažite što vam mogu donijeti?
Mahperi: Moja majka je pronašla datoteku .... ima nekakvu vezu sa slučajem mog oca ... Moram da to spomenem gospođici Feride!
Bahar: Onda, dođite, odvest ću vas u njezin ured. Možete ju tamo pričekati!
Mahperi: Hvala!
Bahar: Ne zahvaljujte! Mi smo svi jako voljeli brata Sulejmana i to što mu se dogodilo je grozno! Dođite, dođite ....

Dok je Mahperi čekala na Feride u ured je došao Turgut. Pitao ju je što radi ondje i rekao da je bio najbolji prijatelj njezinog oca te da može imati povjerenja u njega i kazati mu zašto je ovdje! Mahperi je kazala, da je njezina majka pronašla datoteku vezanu uz slučaj njezinog oca ali njezina majka ju želi dati u ruke neprijatelja – ubojicama njezinog oca ali Mahperi ju želi dati u ruke pravde. Ona želi da se ubojstvo njezina oca kazni! Turgut ju je pitao da li zna što je u datoteci. Mahperi je rekla da ne zna ali da bi Mahir Kara mogao doći u 6 večeras i preuzeti datoteku kod njezine majke! Njezina majka je rekla, da će datoteku predati jedino Mahiru Kari i zato ona misli, da je bolje da sve to preda gospođici Feride i zato je ovdje: želi da se pravda obistini! Turgut je rekao Mahperi neka ide i da će on sve ispričati Feride ali Mahperi je rekla da je bolje da ostane i Feride sve sama obrazloži!

Turgut nije znao što da učini i zagrabio je Feride za ruku. Nije htio da ode u njezin ured i insistirao da ima nešto jako važno da joj kaže i da mora da ode sa njim sada!!!

Mahir je nazvao Bahar i želio govoriti sa Feride kada je ugledao Feride i Turguta.

Mahperi nije mogla više da čeka i otišla je!

Turgut i Feride

Feride: Slušam. Zašto smo došli ovdje!
Turgut: Ovo jutro sam otišao i povukao moju žalbu protiv Bahar!
Feride: I zašto si tako sretan? To bi i onako trebao učiniti!
Turgut: Nemoj se ljutiti na mene, Feride, ali ja još uvijek mislim, da je Bahar kriva! Ali to radim samo zbog toga jer si ti tako željela!
Feride: Zašto to radiš, Turgute? Da li me želiš kazniti? Znam, oduvijek si mi bio kao mentor ... uvijek si me podupirao već kao studenticu i kasnije .... Uvijek ću cijeniti tvoju iskrenost i tvoje savjete ... ali ne mogu biti kao ti, Turgute!!! Nemoj očekivati da ću djelovati na način kojim ti smatraš da je pravi! .... Molim te!
Turgut: Mislim da nisam bio dovoljno jasan u tome što sam želio kazati! To što radim nije samo zato što smo kolege!
Feride: Zašto onda?
Turgut: Izvinjavam se, moram otići u toalet. ... Odmah ću se vratiti!! ....
Feride: Slušam Turgute! .... Što ti radiš ovdje?

Turgut priprema govor ispred ogledala: „Zašto, Feride, zašto? Zato što sam jako ljubomoran! Ne podnosim, da je ovaj čovjek uz tebe! Volim te tako jako! ... Ova vatra se jednostavno neće pretvoriti u pepeo .... Zašto, Feride, zašto?“

Mahir i Feride

Feride: Idi, .... idi sada .... Ne želim da razgovaram sa tobom!
Mahir: Znam! Zato si i jučer pobjegla! .... Evo!! Ovo si zaboravila!! ... Molim te Feride, saslušaj me! .... Ima nešto što ti moram kazati!
Feride: Turgut je ovdje! ... Uhapsit će te!
Mahir: Saznao sam tko me je upucao! Taj isti čovjek je sudjelovao u pljački u trgovačkom centru ... sve je točno onako kako sam ti objasnio .... sve je počelo od te pljačke, uvukli su nas u zamku i poslije me je ovaj isti čovjek ustrijelio ... Uhvatio sam ga, njegovo ime je Ibrahim .... rekao mi je da mu je netko drugi dao naređenje ... Ali Ibrahima su na mjestu ubili ... Čovjek, koji mu je dao naređenje za strijeljanje, je Nedždet Gunej ... od uvijek je kriminalac ... sada je sredio da ga je policija uhapsila i tako ne mogu da mu se približim ... imao je suđenje ovo jutro ... odveli su ga u zatvor ... moram da razgovaram sa tim čovjekom, Feride! ... moram da saznam zašto nam je to učinio .... ovaj čovjek puno toga zna i ja ga moram vidjeti, Feride!
Feride: Mahir!! U bijegu si! Kako možeš očekivati da ćeš razgovarati sa njim?
Mahir: Nedždet Gunej je jedan od onih koji su planirali ovu zamku!! Sigurno zna tko je pravi ubojica i zašto su nam to smjestili!!! ... Taj čovjek zna sve, Feride!! ... Došao je u našu kuću na dan mojih zaruka ... sigurno zna tko je pravi ubojica, siguran sam u to!!

Turgut: Mahir Kara!! .... predaj se!! .... Stani ili ću pucati!!

Feride spašava dan!

Turgut: Dovraga! ... Feride! ... Jesi li dobro? ... Jesi li dobro? ... Što si to napravila? ... Zašto si stala na put? Mogao bih ga upucati! .... donesite vodu!! .... zar ima nekog ovdje? Donesite vodu!!

Safije još uvijek čeka kraj telefona! I Erdal čeka na Mahirov znak.

Turgut i Feride u njezinom uredu

Turgut: I? Što ti je rekao?
Feride: Ništa!
Turgut: Kako to ništa? Tako ti je žustro govorio i objašnjavao kada sam ga ugledao!
Feride: Ne znam!! Možda je samo govorio da nije kriv!!
Bahar: Mogu li da uđem, gospođice Feride?
Feride: Naravno, uđi draga moja Bahar! .... Imam dobre vijesti za tebe. Turgut je otišao komisiji i povukao žalbu protiv tebe! Ovo je sad završeno!
Bahar: Hvala vam, gospodine Turgute! Na ovaj način nitko neće biti odgovoran za završetak ničije karijere.
Turgut: U redu. Ostavljam vas dvije da proslavite, imam nešto što moram da uradim.
Feride: Ima nešto što trebaš da uradiš, Bahar. Moram da saznam kako su odveli Nedždeta Guneja! U koji zatvor! ... To je jako važno, ostavi sve drugo i pronađi mi ovu informaciju! Želim znati i tko vodi ovi slučaj.

Turgut u njegovom uredu

Turgut: Što je to rekao Feride? Što?! ...
Onda je nazvao nekoga preko telefona i naručio da mora spaliti kuću sa svima u njoj!! I dao mu adresu.

Jasin i njegov šef

Jasin: Njegovo suđenje bilo je danas ujutro. Odveli su ga u zatvor. Gospodine! Mahir ustraje da vidi ovog čovjeka. Moramo naći način kako istražiti Nedždeta!
Šef: Što Mahir očekuje da će on kazati?
Jasin: Razlog za sve to! Nedždet je opasan čovjek ali ne znamo zašto sve to radi! ... Ali definitivno puno toga zna .... on je ključ za mnoge tajne!... On je nečiji čovjek i mi moramo saznati čiji!
Šef: Stvari su postale teže sada kad je on u zatvoru .. Pogledat ćemo dali imamo svog čovjeka tamo .... Čekaj na moje upute.

Dajlana su informirali da je Nedždet odveden u zatvor.
Safije čeka na Mahirov poziv, ali on ne zove, zato je odlučila da će sama otići do Kaderine kuće da preuzme datoteku. Naručila je Ilknur neka, ako nazove, kaže Mahiru što se događa i neka moli da bi on nazvao.

Bahar je ugotovila da je Nedždet u istambulskom zatvori i javila Feride. Feride ju je zamolila neka nikome ne kaže da ide u zatvor.

Preskačemo Bulenta, Ilknur i dio sa ljubavnicom ... (on joj je rekao da je njegova žena trudna).....

Nurten je ispričala Ajten da je Mahir oteo Feride i da postoji nalog za njegovo uhićenje. Ona moli Ajten da joj kaže što nije u redu, ona sada zna da se ne radi o Mahiru i njihovom raskidu.

Mahir je konačno nazvao doma. Ilknur mu je rekla da je Safije otišla do Kaderine kuće jer je Kader pronašla jako važnu datoteku i želi da preuzme taj dokument.

(Blesavi) Orhan pronašao je pištolj u Nedždetovom uredu.

(Blesava) Mahperi zaključala je samu sebe u svoju sobu. Kader joj je rekla da ide za neko vrijeme van i ako je gladna, neka nešto pojede: Da li spavaš? Nemoj to raditi, otvori vrata, daj da razgovaramo. Ne mogu da idem ako si ovakva.
Mahperi: Mama, što ima tu da se razgovara? Idi ... ostavi me samu.
Kader: U redu. Vidimo se večeras.
Safije je došla ... vrata su otvorena ... na drugi strani vatra se već podiže ....

Feride ispituje Nedždeta

Nedždet: Tko je ovaj posjetitelj? ... Bože, Bože ....
Feride: Da li ste vi Nedždet Gunej?
Nedždet: Jedan i jedini .... mogu li da pitam sa kome imam čast razgovarati?
Feride: Ja sam Feride Sadoglu, sa suda za teška kaznena djela. Vidjela sam vašu kartoteku i imam za vas nekoliko pitanja ... i vi ćete na njih odgovarati, jedno po jedno.
Feride: Da. Nedždet Gunej. Što želite od Mahira Kare i njegove obitelji? Što je vaš problem sa njima?
Nedždet: Od kud vam to? Ja nemam problema ni s kim.
Feride: kako to da nemate problema ni sa kim? Niste li vi kriminalac?
Nedždet: Mi samo radimo svoj posao. Tko vam je dao te netočne informacije, gospođo sutkinjo?
Feride: Postoji službeni nalog o tome. U dobro vašeg interesa je da kažete istinu. Pitat ću vas sljedeće pitanje i trebate dobro razmisliti prije nego što odgovorite. Jeste li vi onaj koji je dao naređenje da se upuca Mahir Kara?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 19:17



Večeras je finalna...možda će trajati duže? Možda skrate ponavljanje....
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 19:43

...ponavljanje nisu skratili...
...a sigurna sam...trajat će duže nego inače...
...ako ni zbog čega drugog...onda zbog reklama...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 19:54

honeybunny je napisao/la:
...ponavljanje nisu skratili...
...a sigurna sam...trajat će duže nego inače...
...ako ni zbog čega drugog...onda zbog reklama...

Imaš prav....

Izluditi će nas reklamama...ljut

Evoooooo...počinju....

Vidio je svoju sliku u medaljonu.... i sad će mu umrijeti... nesretan čovjek..

A Ljigavac ( patuljasti) optužuje Mahirmirka kod Feride ?


Zadnja promjena: adan; pon 17 lip 2013, 20:03; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 19:59

Ipak je prava majka umrla...,,Uf, zaboravila sam da je večeras poslednja epizoda . Pozdrav ekipi  Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 2712590081
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 20:04

Naravno, pozdrav ekipici.... evo, kavica za svih...[You must be registered and logged in to see this image.]

I radoliz... vruće je...... [You must be registered and logged in to see this image.]



Nije umrla..još... a možda ni neće..

A možda je sprovod Yasinov?

I gdje je uopće fascikl sa dokazom? Je li izgorilo u kući?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 20:12

Tek joj je sad Bahar rekla da je dolazila sestra sa fasciklom!!!!!

Da, umrijeti će Kader.

A ovaj idiot od Orhana, mogao bi upucati Yasina.


Zadnja promjena: adan; pon 17 lip 2013, 20:19; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 20:16

Šta li nas sve očekuje? 

Adančice, Hvala!!! Uz kaficu je lakše  Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 2784008398
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 20:51

skoro me zafrkla ...samo jedna reklama....vidiga

U seriji svi muški imaju brkove... osim Orhana, Romesa bez pokrića... i malog Nazifa..

Obje su umrle.... i mama i sestra????!!!!!!


Zadnja promjena: adan; pon 17 lip 2013, 21:06; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 20:59

Šta to istražuju Feride i brat? Najbolje scene u advokatovoj kancelariji

Sve što volimo....
[You must be registered and logged in to see this image.]



Kakva ekipa za doček na groblju!


Zadnja promjena: Maki; pon 17 lip 2013, 22:10; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:14

Štooo mu jee reklaaaaa!! … [You must be registered and logged in to see this image.]


Da joj se ovako lijepo nasmiješio?
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:17

Malo mi bzv što se Mahir pojavljuje na sahrani majke koju nije ni zagrlio. Sad, kao neki mučenik, iako zna da će ga uhapsiti dolazi...

Ali Mahir...  nesvjest1  Lep kao Ezel

Pogled govori sve 

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Maki; pon 17 lip 2013, 21:45; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:19

Kad je vidio kako nosi medaljon , sa njegovom sličicom, kao da je skužio da je govorila istinu... on je sigurno jako patio za svojom majkom ... i volio je , na neki način, cijelo vrijeme, iako je bio ljut na nu.. možda ne ni ljut, nego razočaran jer je mislio da ga je ostavila..
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:22

adan je napisao/la:
Kad je vidio kako nosi medaljon , sa njegovom sličicom, kao da je skužio da je govorila istinu... on je sigurno jako patio za svojom majkom ... i volio je , na neki način, cijelo vrijeme, iako je bio ljut na nu.. možda ne ni ljut, nego razočaran jer je mislio da ga je ostavila..


OK je to sve , ali naivno ... ni jednom nije pokazao  emocije a sad ih pokazuje, dovodeći sve u opasnost... čak i spašavanje oca....Zar nije  glupo?
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:25

E neka je Feride rekla Turgutu!!!!!!!!!!!!
Neka nova Feride!

Da li on to njoj priča o svojoj ljubavi prema njoj? I verenica se oduzela. Sad će tek hteti uništiti Feride.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:38

Nemam pojma što mu je urlala, ali je izgledala dobro, obećivajuće... ostala je Mahirmirkova...

Znači, umrle su i mama i sestra .... strašno...

Maki je napisao/la:


OK je to sve , ali naivno ... ni jednom nije pokazao  emocije a sad ih pokazuje, dovodeći sve u opasnost... čak i spašavanje oca....Zar nije  glupo?

Shvatio je Mahirmirko , da je majka bila isto žrtva nekakve igre . Sažalio se na onu koju je nekad ( ili cijelo vrijeme) volio. Sigurno ju je cijelo vrijeme osuđivao..ali od onog dolaska u bolnicu i medvjedića, ipak je omekšao.. trebalo mu je vremena ... nije bilo lako pokazati ikakve osjećaje , nakon toliko godina odvojenosti tijekom kojih mu je ona bila kriva...

Osim toga, on zna da je umrla zbog njega...

Odlučio je kako je zaslužila da je , kao sin zakopa.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 21:57

Razumem Adančice, ali i dalje mislim da je taj postupak rupa u scenariju. 

Mahir i otac konačno zajedno , ali na pogrešnom mestu ...

Feride i Bahar...takođe na pogrešnom mestu....

U ovoj epki ima mnogo dijaloga koji su mnogo bitni a ja.... ništa ne razumem  ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:08

Od čega , zapravo živi obitelj Kara ? Nitko ne radi...

Puno su toga ostavili  za zadnju..pa moraju puno toga strpati i prepričati, bez radnje...

Evo ga !!! Suđenje...!!! [You must be registered and logged in to see this image.]

Rekla je, bravo ayten..rekla je Savci... Turgut Savci...

Cure su bile u pravu, on će sigurno pobjeći iz ovog grada... vlakom...


Zadnja promjena: adan; pon 17 lip 2013, 22:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:12

..... da li će se nastaviti prevod preostalih epizoda Karadyi
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:13

iMilica naša, rasplakao se dok je slušao tatin recital...

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Maki; pon 17 lip 2013, 23:19; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:22

Evo, jesam rekla...Orhan, glupi Orhan je upucao Yasina...


Zadnja promjena: adan; pon 17 lip 2013, 22:30; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:23

Rekla je Ajten Turgotovo ime  yes

Orhaaaaaaaaaaannn šta učini ??????????
Adančice, bila si u pravu. Kakav je glupan Orhan! Još da razumem razlog....Ne mogu da verujem...


Zadnja promjena: Maki; pon 17 lip 2013, 22:31; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:29

Šta je rekao Mahir? Da je Sulejman njegov otac?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:30

Je li on to rekao da mu je Sulejman otac??????

Oh, ja i moj turski..ali.. meni s ečini da je to kazao....

Evo , vidim da si i ti Maki jednako razumjela....

Turgut je već kupio kartu...
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Emptypon 17 lip 2013, 22:31

I ja sam tako raumela.

Ko je otvorio temu : turski jezik????? Taj razume! Help!


Zadnja promjena: Maki; pon 17 lip 2013, 22:34; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Sponsored content





Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty
PostajNaslov: Re: Karadayi - epizoda po epizoda 2   Karadayi - epizoda po epizoda 2 - Page 39 Empty

[Vrh] Go down
 
Karadayi - epizoda po epizoda 2
[Vrh] 
Stranica 39 / 40.Go to page : Previous  1 ... 21 ... 38, 39, 40  Next
 Similar topics
-
» Karadayi - epizoda po epizoda
» Karadayi - epizoda po epizoda 3
» Karadayi
» Karadayi - Novosti 2
» Karadayi - Novosti 3

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Karadayi :: Arhiva-
Forum(o)Bir: