Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 9 KI

Go down 
+17
enny
ASTERVANDER
The Queen
desigualm
Maki
S.N.O.B1
Kenan :)
samani
Re Alone
Istanbul
bes ni
honeybunny
melodija
Tessa
kikule81
adan
Amra
21 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 16:42

adan je napisao/la:
Znala sam da će neki misliti da sam na :kikiriki: ..

 adan 

Duboko ću se nakloniti tko demantira.

Najradije bi da to učini sam Kenan.

Adančice, nisi ti na  :kikiriki:  nego on, dok može da bude s ovakvom.

Novinari su namirisali tu vezu, sačekuju ga ispred stana sa željom da ih ulove zajedno. Za sad su dobri u skrivanju, mada ne shvatam čemu ta tajnovitost. I šta, ona živi u komšiluku pa nakon provjere ima li novinara dolazi kod njega?  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366  E jedva čekam njenu reakciju dok hvata kvaku od ulaza a sijevnu blicevi, biće  amra 

 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 18:28

Re Alone je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Adančice, ja se na žalost moram složiti s tobom. I ja mislim da su opet zajedno. Iskreno, sumnjam već neko vrijeme kao i ti. Naravno, uvijek postoji mgućnost da smo u krivu, iako....sumnjam.
Adančica me rasvjetlila da je postala citat Bukovskog, pa evo stavljam bolji prijevod:

Kao što svatko može da vam kaže, nisam baš dobar čovjek. Ne znam pravu riječ. Oduvijek sam se divio lupežima, odmetnicima, kurvinim sinovima. Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesiraju. Puni su iznenađenja i eksplozija. Volim i propale žene, pijane kurve što psuju, zarozanih čarapa i razmazane šminke. Zanimaju me perverznjaci, a ne sveci. Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo…

Perverzan je?  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 

A slušaj, što zaključiti o njemu ako je s tom malom koja mi je sva neka perverzna.  Novosti 9 KI - Page 5 4119820998 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
desigualm
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 218
Join date : 25.12.2013
Lokacija : na obali mora

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 18:58

Vrijeme ce najbolje pokazati o cemu se tu radi.Ona definitivno nije djevojka sa kojom sam ga prije nepun mjesec vidjela u klubu svojim ocima.A da je dobar manipulator,jeste.Svaka joj cast.Evo kako nas je sve potpalila,ne znamo ni gdje je lijevo ni desno. Novosti 9 KI - Page 5 3840872984 Novosti 9 KI - Page 5 3840872984 ne,ne,ne vjerujem...
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 19:35

Zar Bebe opet razočarenje????  cry  cry 

Ako je uistino zaglibio sa tom spodobom, i ja mu savetujem da HITNO poseti najmanje dva psijatra, da se spasi dok još može.

Ako on stvano može biti (pa makar i za jedno veče) sa onakvim ''lujkama'' svaka mu čast, džaba mu sve. To ipak više o njemu govori, nažalost po meni u negativnom smislu, iako ga takvog ne mogu ni zamisliti, mada sve je moguće.

Eh Bebe, Bebe, trgni se malo za nekom lepom, pametnom, kulturnom i Tebi dostojnom damom, sa kojom ćeš ponosno, bez skrivanja, sretno i zaljubljeno šetati Istanbulom, mani se više tih ''lujki''.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 19:38

Tessa je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Adančice, ja se na žalost moram složiti s tobom. I ja mislim da su opet zajedno. Iskreno, sumnjam već neko vrijeme kao i ti. Naravno, uvijek postoji mgućnost da smo u krivu, iako....sumnjam.
Adančica me rasvjetlila da je postala citat Bukovskog, pa evo stavljam bolji prijevod:

Kao što svatko može da vam kaže, nisam baš dobar čovjek. Ne znam pravu riječ. Oduvijek sam se divio lupežima, odmetnicima, kurvinim sinovima. Ne volim glatko izbrijane momke sa kravatom i dobrim poslićem. Volim očajnike, ljude razbijenih zuba, razbijenog duha i razbijene sudbine. Takvi me interesiraju. Puni su iznenađenja i eksplozija. Volim i propale žene, pijane kurve što psuju, zarozanih čarapa i razmazane šminke. Zanimaju me perverznjaci, a ne sveci. Mogu da se opustim s klošarima, jer sam i sam klošar. Ne volim zakone, morale, religije, pravila. Ne volim da me oblikuje društvo…

Perverzan je?  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 

A slušaj, što zaključiti o njemu ako je s tom malom koja mi je sva neka perverzna.  Novosti 9 KI - Page 5 4119820998 

I povekje od pervezna malava e ogan.....

Desigualm jas ne znam ti koj si videla i kade, no ova ne e od vcera ova e podolg period kako sto kaza Adan zatoa i go spodeli tuka, za nekoi raboti ne trebaat novinari, zosto se ocigledni, moze i ne si go videla nego, moze si videla nekoj sto lici na nego ne navleguvam, no toa e shto e ....bitno doznavme nesto novo Perverzen e  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 ...   sram 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 20:37

adan je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Ne mogu da shvatim da je opet s ovom malom.
Po ranijim vezama reklo bi se da nije lik koji se vraća na 'staro'.
Ali svašta može biti. Pa i ovakvo nešto.
Sve što ona radi već neko vrijeme ukazuje da je s njim, ali bih ostavila jednu nit sumnje.. eto tek toliko da se totalno ne razočaram.
Nekako sve mislim da ona možda iskopava stare fotke, posebno nakon što zna da su joj novinari već pratili Instagram i ostalo, pa se poigrava s tim, da je to zabavlja. Da čeka da se opet upecaju.
Znam da je vjerovatnoća za to 2% ali nek ostane da ipak može i to biti.

Ukoliko je on stvarno zaglibio s ovakvom, onda.. savjetujem mu da posjeti psihijatra.. HITNO.


P.S. Ako su išli u ujakovo selo, onda je on išao da obiđe mezar, a ako je ona to iskoristila da bi slikavala prirodu.. onda je vrlo emotivna.. i jaka mu je podrška.. Baš mu takva treba uz njega.. sram

Ona je iskoristila njegov obilazak mezara - da se pohvali !!!!

Ode tvojiih 2% !! Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 

Slike nisu stare. Ovo su slike iz nekog drugog godišnjeg doba, nije ljeto.

Samo mi nije jasno, kako se osjeća slobodnom da objavi.
I ljetos je, doduše. Eno ih , još stoje.

On se skriva ili bolje rečeno ne pokazuje s njom , a ona se na sva usta hvali!!!

Edit:
Yoh, da me bar netko demantira i da se otkrije kako je bila sa nekim drugim u Ayvaliku pa su išli Tunzelu na grob  moli 

Ali, na fotkama je sama, njega ne smije slikati, prijatelja očito nema s njom.
Slaba je nada .


A usta su joj povelika!

E, sad bih ja rekla: REKLA SAM VAAAAAMMMMMMM!!!!
Al neću....
Ma znala sam ja, on je mrgud, živac, vidjelo se to iz njegovog ponašanja prema medijima i prema Ozge. Nebitno je moje mišljenje o njoj, bitno je kakav je on lik, džentlmen, jel, super muškarac..i tako to... evo kakve njemu trebaju...ufff ya...
Kaže Melodija "neka kulturna"...pa neka kulturna mu ne bi mogla zadovoljiti potrebe...
Nemojte curke bit razočarane....mislim, znam da ću ja lakše podnijeti ali nemojte ni vi biti tužne...ako je njemu dobra neka mu je...za što god mu treba... ideš 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 21:21

Ja mislim, on naprosto ne prikriva i ne taji, živi svoj život ,
ne hvališe se i ne ide sa nekim  da bi se pokazivao i nekome nešto dokazivao.

Radi od jutra do mraka i kad dođe doma, ima komada koji ga čeka. I gotovo.
Kad ih uslikaju, uslikaju.
Kako i ljetos na jahti ili u Ortuncu ili sa jadnanebilom u Sandamu ili na Madoni.
On naprosto nema potrebu da objavljuje to sam, ne želi o tome govoriti i to je OK.
Ne vidim tu njegovu krivnju.

Zašto bi morao hodati po kafićima, kinima, eventima i pokazivati ih ?
Jedva čeka doći doma, brzo điđimiđiknuti i nane jer se sutra radi.
Ako to njoj ne smeta , zašto bi bio nepošten zbog toga?

Možda im ne želi dati nadu za nešto za što nije spreman? To je pošteno....
Takvim ponašanjem postavlja granice veze.
One su te koje ih obznanjuju i uvlače javnost .
I tako pokušavaju proširiti te granice.
Javnost onda sudi.
A on naprosto nije javno ništa pokazao, nikog sramotio ili ponizio.

Jedino protestira kad se sačekuje ispred stana. I to je OK.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 21:42

adan je napisao/la:
Ja mislim, on naprosto ne prikriva i ne taji, živi svoj život ,
ne hvališe se i ne ide sa nekim  da bi se pokazivao i nekome nešto dokazivao.

Radi od jutra do mraka i kad dođe doma, ima komada koji ga čeka. I gotovo.
Kad ih uslikaju, uslikaju.
Kako i ljetos na jahti ili u Ortuncu ili sa jadnanebilom u Sandamu ili na Madoni.
On naprosto nema potrebu da objavljuje to sam, ne želi o tome govoriti i to je OK.
Ne vidim tu njegovu krivnju.

Zašto bi morao hodati po kafićima, kinima, eventima i pokazivati ih ?
Jedva čeka doći doma, brzo điđimiđiknuti i nane jer se sutra radi.
Ako to njoj ne smeta , zašto bi bio nepošten zbog toga?

Možda im ne želi dati nadu za nešto za što nije spreman? To je pošteno....
Takvim ponašanjem postavlja granice veze.

One su te koje ih obznanjuju i uvlače javnost .
I tako pokušavaju proširiti te granice.
Javnost onda sudi.
A on naprosto nije javno ništa pokazao, nikog sramotio ili ponizio.

Jedino protestira kad se sačekuje ispred stana. I to je OK.

Boldano Adančice..
Nema tu ništa pošteno :(
Postaviti takve granice.. (?)
Šta znači biti u takvoj vezi? Čemu se nadati ako je on to već označio kao nešto što nema 'sjutra'?
Neće nikom javno pokazati ni nju ni emocije - pa s tim ne sramoti ili ponižava (?)
Kud će mu duša ako to radi...
Ni jedno živo biće ne smije biti stvar koju će (bilo ko) uzeti po potrebi i baciti kad mu više ne treba!

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 21:51

Nista meni od toga nije OK..vise mi ni on nije OK..
A ko zna sta cu sutra reci..mozda nesto sasvim drugo..
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 21:53

Re vo sekoja igra ima pravila, ako ja prifakjas igrata gi prifakjas pravilata, kolku e vinoven on tolku e i ona, ona dozvoluva, jas voopsto ne go obvinuvam, on pretpostavuvam deka i ima kazano, a ako na malava ne i odgovara nema da sedi doma i da se krie....znaci ne e samo negova vina, realno covekot raboti skoro 20 casa na den i on e zivo sustestvo i ima potrebi, nema vreme za postojana vrska ima vreme za seks vrska, nekoj prifatil takva igra, toa ne e korist, pretpostavuvam deka e zadovolstvo za dvajcata...toa e

ovie sliki se od 28 dekemvri 2013 godina ( ovoj decko doktorot od Lale Devri mi bese simpatija :) ) i i bil decko do pred nekoe vreme....

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: bbbbbb   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 21:58

Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 

Čistilište je nastupilo.

Dječje bolesti.

Uredno su noćas sa Instagram profila nedovršene nestale sve lascivne fotke sa razno raznim muškim prijateljima, a i dobar dio sa prijateljicama...  queen .. sama nevinost!!

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:06

Na stranu moral, vjerski pogledi, životni stavovi, predrasude, ma sve...
Jednostano smatram da se čovjek ne bi smio stidjeti svog odabira. Pa....ako ju je odabrao bilo iz kojeg razloga totalno mi je bez veze da ju skriva.
Ako je to njemu po ćefu, ne vidim razloga da jednostavno s njom npr ne sjedne u auto i odveze se u kom pravcu želi. Ne mora ju pri tome držati za ruku ili grliti.
Ne razumijem skrivanje. Pa skrivanje i jest razlog što je zanimljiv novinarima.
A mi smo smiješne s našim ...treba mu samosvjesna, kulturna, ovakva, onakva...
Ma daj...

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:10

kikule81 je napisao/la:
Re vo sekoja igra ima pravila, ako ja prifakjas igrata gi prifakjas pravilata, kolku e vinoven on tolku e i ona, ona dozvoluva, jas voopsto ne go obvinuvam, on pretpostavuvam deka i ima kazano, a ako na malava ne i odgovara nema da sedi doma i da se krie....znaci ne e samo negova vina, realno covekot raboti skoro 20 casa na den i on e zivo sustestvo i ima potrebi, nema vreme za postojana vrska ima vreme za seks vrska, nekoj prifatil takva igra, toa ne e korist, pretpostavuvam deka e zadovolstvo za dvajcata...toa e

ovie sliki se od 28 dekemvri 2013 godina ( ovoj decko doktorot od Lale Devri mi bese simpatija :) ) i i bil decko do pred nekoe vreme....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Draga moja Kike  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

...ne kažem ja da nema danas i toga i svačega drugoga.. ali se jednostavno gnušam onih koji su sa nekim isključivo zbog zadovoljavanja seksualnih apetita i ničeg drugog. A njega nisam smatrala takvim. I ne podržavam to. Ali, nek mu je sretna i ona i svaka sledeća koja pristane na to. I on nek je sretan, samo ne znam koliko će se kasno sjetiti da je bolje bilo da se normalno skrasio ..

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:13

Re Alone je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Re vo sekoja igra ima pravila, ako ja prifakjas igrata gi prifakjas pravilata, kolku e vinoven on tolku e i ona, ona dozvoluva, jas voopsto ne go obvinuvam, on pretpostavuvam deka i ima kazano, a ako na malava ne i odgovara nema da sedi doma i da se krie....znaci ne e samo negova vina, realno covekot raboti skoro 20 casa na den i on e zivo sustestvo i ima potrebi, nema vreme za postojana vrska ima vreme za seks vrska, nekoj prifatil takva igra, toa ne e korist, pretpostavuvam deka e zadovolstvo za dvajcata...toa e

ovie sliki se od 28 dekemvri 2013 godina ( ovoj decko doktorot od Lale Devri mi bese simpatija :) ) i i bil decko do pred nekoe vreme....

[You must be registered and logged in to see this link.]

Draga moja Kike  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

...ne kažem ja da nema danas i toga i svačega drugoga.. ali se jednostavno gnušam onih koji su sa nekim isključivo zbog zadovoljavanja seksualnih apetita i ničeg drugog. A njega nisam smatrala takvim. I ne podržavam to. Ali, nek mu je sretna i ona i svaka sledeća koja pristane na to. I on nek je sretan, samo ne znam koliko će se kasno sjetiti da je bolje bilo da se normalno skrasio ..

 grli Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

nie se razbirame i razmisluvame poinaku od nego i nea, no toa e sekakvi gi ima ....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:35

Amra je napisao/la:
Na stranu moral, vjerski pogledi, životni stavovi, predrasude, ma sve...
Jednostano smatram da se čovjek ne bi smio stidjeti svog odabira. Pa....ako ju je odabrao bilo iz kojeg razloga totalno mi je bez veze da ju skriva.
Ako je to njemu po ćefu, ne vidim razloga da jednostavno s njom npr ne sjedne u auto i odveze se u kom pravcu želi. Ne mora ju pri tome držati za ruku ili grliti.
Ne razumijem skrivanje. Pa skrivanje i jest razlog što je zanimljiv novinarima.
A mi smo smiješne s našim ...treba mu samosvjesna, kulturna, ovakva, onakva...
Ma daj...

Ne branim Kenana. Zastupam svoje mišljenje.

Pa on jeste sjeo u auto i otišao u pravcu u kojem je želio.
Proveo vikend i vratio se doma.

Ona objavljivanjem fotki dovodi nas u situaciju da ga osuđujemo jer nije sazvao konferenciju za tisak i najavio svoj odlazak sa komadom na dugo zasluženi vikend.

Valjda je zadovoljio i svoje i njene potrebe. Seksualne. Perverzne.
Svi to radimo.
I ne nosimo oko vrata tablicu sa natpisom: noćas jesam, jutros nisam.
Neki imaju potrebu javno obznaniti s kim su i kada obavili.
On ne, ali neki jedva čekaju pohvaliti se da ih je on điđimiđiknuo.
A on o tome šuti , pa je kriv.
Nekad smo to zvali gentlemen.

Nije je skrivao. Pokazao se s njom na jahti.
Sačekao u Ortuncu prošlo ljeto i s njom javno na plaži sunčao svježe depilirana prsa junačka.

Da ga nisu uhitili, možda bi sada već bio u duugoooj vezi  sram
Ja ga radije vidim u zatvoru , neka o´ladi ... Novosti 9 KI - Page 5 2991427495  

Ne vodi je po raznim društvenim zbivanjima , gdje ni njega nema previše.
Možda on ne smatra da bi joj na takav način dokazao pripadnost.
Nije vodio ni jadnanebilu, a veza je definitivno bila poprilično ozbiljna.

I na kraju, bolje da je ne šeta , bolje da je ne pokazuje , nema se sa čim pohvaliti.

Nisam razočarana, ni žalosna. Samo sam shvatila da je Kenan puno dostupniji nego sam mislila.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe


Zadnja promjena: adan; pon 31 oľu 2014, 22:51; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:41

Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal, ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 
[Vrh] Go down
Istanbul
Ezelovac
Ezelovac
Istanbul


Broj postova : 251
Join date : 13.11.2013
Lokacija : OSIJEK-BEOGRAD

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:47

Što netko reče, kod njega bi neki shrink imao dosta posla. Takav izbor, čak i za one stvari, je meni totalno bolestan. Pa iz aviona se vidi da je ta mala jedna prostakuša sa nabubrelim usnama,vulgarna fufica koja se krije iza knjiga na plaza i citata Bukovskog.
Ali na kraju krajeva to je njegova stvar i njegov izbor. Ja sam uvijek govorila da izbor partnera, za šta god, puno govori o nekome kao osobi.
A ovaj njegov izbor definitivno ostavlja gorak ukus u ustima.

_________________
Vjerujem u sretne završetke.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:48

kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Amen.... reeee 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:50

kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:53

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 


[b]Kad lisce pada .....[/b  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli 
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:54

adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 

Pravac na vrata...evo nas canim Kenane! smiiije 

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 22:55

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 

Pravac na vrata...evo nas canim Kenane! smiiije 

ehe ima i za da menuva, za da ne mu e monotono  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 23:00

Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 

Pravac na vrata...evo nas canim Kenane! smiiije 

 Kad je već perverzan vidjeće ovo safatati safatati safatati safatati safatati safatati 

 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 reeee

_________________
SE VINCERE IPSUM LONGE EST DIFFICILLIMUM.
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 23:03

Re Alone je napisao/la:
Amra je napisao/la:
adan je napisao/la:
kikule81 je napisao/la:
Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 grli dragi moi mislam deka premogu energija trosime na nebitna rabota bil, ne bil, so nea e, ne e, sakal da se pojavi vo javnost, pa ne sakal,  ma sto sakaat neka pravat, bitno nie da sme si srekni, oni i taka si go pravat merakot  ree 
A deka e dostapen, najverojatno e, koga moze Kubra da go ima moze sekoja :))))).....eve kako za uteha na razocranite  Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree 

Pravac na vrata...evo nas canim Kenane! smiiije 

 Kad je već perverzan vidjeće ovo safatati safatati safatati safatati safatati safatati 

 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 reeee

Girls, baš ste me nasmijale. Pusa svima.  Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 Novosti 9 KI - Page 5 2784008398 

_________________
Cvijet nade cvjeta i u najdubljoj tamnici.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Emptypon 31 oľu 2014, 23:10

Re Alone je napisao/la:

Eto, mi Ovce mislimo ovako.
Pogotovo ovo o dostupnosti.

Kad putujemo?  ree

Pravac na vrata...evo nas canim Kenane! smiiije 

 Kad je već perverzan vidjeće ovo safatati safatati safatati safatati safatati safatati 

 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 Novosti 9 KI - Page 5 2829516366 reeee

Tek ćemo vidjeti tko je perverzan. smile 

Ma on  je mala beba, čini mi se, pokazat ćemo mi njemu... hapsi ..čim lišće padne..  ideš 

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 9 KI - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 9 KI   Novosti 9 KI - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 9 KI
[Vrh] 
Stranica 5 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 22 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti CD
» Novosti 11 KI
» Novosti 14
» Novosti 13 KI
» Novosti 4 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: