Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysub 13 pro 2014, 06:54

Ista stvar sa Ezel - Karadayi ( iako je to glupo uopće upoređivati), u smislu sivila, skromsnoti itd.,
gdje je Ezel serija u kojoj lik ima love do krova , živi u svijetu markirane robice, vrhunskih odijela,
bijesnih makina, u novom mileniju itd. i Mahirmirka koji je sin postolara u sedamdesetim u Turskoj.

Ideš.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysub 13 pro 2014, 23:40

Nisam gledala 52. ali ovo je nešto iz nje...





Zadnja promjena: Amra; ned 14 pro 2014, 22:16; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyned 14 pro 2014, 09:54

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyned 14 pro 2014, 22:04

Naravno da sam ljubomoran. Kakva bi to inače bila ljubav?
13. prosinac 2014 u 9:01
Baš pred kraj godine tursko izdanje časopisa Elle odlučilo je svojim čitateljicama pokloniti najljepši mogući dar, naslovnicu i intervju s glumcem Cagatayem Ulusoyem.
Dodali su i objašnjenje: Ovo znači ona rečenica "I stvori Bog muškarca". Na naslovnici uz njega pozira Julie Ordon, švicarska manekenka koja je imala čast pojaviti se u nekoliko kataloga Victoria´s Secreta. No nema panike za Cagatayeve obožavateljice - Julie je sretno udana žena.
A u intervjuu, koji je popraćen zavodljivim fotografijama pa je tako na jednoj 24-godišnji glumac zavaljen u krevet s tragovima crvenog ruža po sebi, Cagatay je pričao o svom djetinjstvu, poslu i novogodišnjim željama.
I istini na volju, nije puno toga otkrio. Najavio je samo da na ljeto 2015. priprema film zbog kojeg ide na satove glume na koje je još krenuo kada je snimao seriju "Djevojka imena Feriha" čije reprize sada možemo pratiti na Doma TV-u. Cagatay trenutačno snima seriju "Medcezir" u kojoj mu je partnerica Serenay Sarikaya, koja mu je djevojka i u stvarnom životu. Na pitanje je li ljubomoran u vezi, glumac bez ustručavanja kaže:
-Ne znam kako bi to bilo da nisam ljubomoran kad je riječ o onima koje volim. Naravno da sam ljubomoran. Uvijek sam i bio.

Izvor: Ekran (hr), br.1556, od: petak 12.12.2014.

Časopisi pišu svašta, izvlače iz konteksta...nitko živ ne zna jesu li glavni protagonisti MC-a zaista u vezi...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptypon 15 pro 2014, 19:37

1. najava 53. ep...prevedena na hrv...sa FB MFB...različite su, a za obje piše najava 1...Yaman upucan...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]


Nema mi Suradnice... ljuti


Sjećanje na 1.sezonu...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptypon 15 pro 2014, 21:45

Odoše i oni u kriminal, treba "zakuhati" 3. sezonu... smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptypon 15 pro 2014, 22:04

adan je napisao/la:
Odoše i oni u kriminal, treba "zakuhati" 3. sezonu... smiiije

A ne, nije to novost. Vuče se tu kriminal od početka...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 09:49

Evo me Amrice,jedna za nas kava
Ma mi ćemo ovdje,tamo ja uvijek škicnem,sjećaš se da sam na početku znala reći kako iščitam tvoje i komentare drugih ezelovki i  sve mi jasno bez gledanja........ovaj forum općenito mi je drag,doživljavam ga kao nešto svoje...podsjeća na Ezela,na HRT-u na HATU...na divno druženje i mimo serija na ponavljanje,noćno gledanje...na doba komentiranja ezela,na "kave",na adan, na queen...ma sve još miriše na nju/njega skakavac (E&E ).znaš kako to pjesma kaže.
+ ovdje ti avatar ljepši adan

Hmm jesi,ajde priznaj da jesi, namjerno si mi stavila avatar( scenu) da moram tražiti...a još kako si navela razlike Emir- Yaman,pa nema mi druge,....još mi nije istekao bon na oyo smiiije
Ovako na prvu; prije otkrića laži...

Baris pjeva,to je mimo serije?
Mira spremala iznenađenje i na kraju  mi se čini i sama ostala iznenađena...
Ej meni  je ovo surprise zgodno,ćok,zgodno....volim kada spoje zgodne glumce.Baš mu stoji ta "ljetna avantura" zvana Sibel,a ne kao Emiru ona ružna trudnica...ne znam ni kako se zvala.

Ako su i preveli 50 ep. nisam odgledala,ne stignemmm.

P.s. odgledala sam drugu ep. PČ i zasad mi pada samo jedna riječ na pamet,dosadnooo,usporenooo..to su ipak dvije riječi.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 09:53

Moglo bi biti neko pomirenje,premala mi je slika, ne vidim kako je obučen hallo naravno on,ona je ziher u trenirci i onim šlapama... Fotografije - Page 2 2829516366 Možda nakon njegove "prevare"??
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 19:23

suradnica je napisao/la:
Moglo bi biti neko pomirenje,premala mi je slika, ne vidim kako je obučen hallo naravno on,ona je ziher u trenirci i onim šlapama... Fotografije - Page 2 2829516366 Možda nakon njegove "prevare"??

Vidim da te ovo baš zaintrigiralo...mogla bih ja tako avatare mijenjati, a ti pogađaj...

Hvala na kahve... grli
Na žalost, ne pamtim baš epke po broju...dobro, znam u kojoj se nešto važno dogodilo ili neka scena koju sam bezbroj puta pogledala...
Naći ću ti iz koje je ovo. I moram reći da je ovo valjda najveći razlog zašto ja glredam MC. Naime, CU je tog Emira donio tako slatkog da jednostavno ne možeš pustiti...nema to puno veze s izgledom glumca.
Ovo, recimo. To ti je ono kad Emir zove Ferihu na mob, ona je na jahti, on već od prije bijesan na Kaptana (još nije imao razloga biti ljubomoran, to dolazi poslije), on ju pita "jesi li na jahti", ona kaže nisam i tada Kaptan zazove Ferihu i Emir čuje i shvati da ga ona laže. Pobijesni, krene k njoj, utrčava u svojeg bembača, tjera majku koja bi s njim pričala, Feriha ga nazove da stiže k njemu i on se vraća u kuću, u svoju sobu...i onda ona scena kad ona dolazi, sva u strahu, oči pune suza, on neumoljiv...lagala mu je (a tad još ne zna za glavnu laž) i otjera ju. Navečer, ona sva jadna i onda....tel poziv, zove ju, ona istrčava iz zgrade (u šlapama... smiiije ...pazi, ni to nam nije ubilo romantiku...kakvu je snagu taj dečko imao... nesvjest1 ) i trči mu u zagrljaj (ovaj s avatara) i onda sjedaju u park na klupicu i on joj kaže kako mu može reći sve, može ga otjerati, može mu reći da ga ne voli i kaže joj "to si mi već rekla pa nisam otišao", nikad ju neće ostaviti ali....ne smije mu lagati jer ako mu slaže tad će biti gotovo. A ona u takvoj laži koja ga je poslije skrhala i iz onog dragog dečka pretvorila ga u...ne znam, meni takav bio još zanimljiviji. I da, bilo je to prije nego što se otkrila velika laž...
Joj Suradnice, morat ćemo mi ponoviti ovo gledanje...još kad bi ovdje mogle otvoriti temu...
Inače, jadan Baris...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 19:44

suradnica je napisao/la:
Evo me Amrice,jedna za nas kava
Ma mi ćemo ovdje,tamo ja uvijek škicnem,sjećaš se da sam na početku znala reći kako iščitam tvoje i komentare drugih ezelovki i  sve mi jasno bez gledanja........ovaj forum općenito mi je drag,doživljavam ga kao nešto svoje...podsjeća na Ezela,na HRT-u na HATU...na divno druženje i mimo serija na ponavljanje,noćno gledanje...na doba komentiranja ezela,na "kave",na adan, na queen...ma sve još miriše na nju/njega skakavac (E&E ).znaš kako to pjesma kaže.
+ ovdje ti avatar ljepši adan

Hmm jesi,ajde priznaj da jesi, namjerno si mi stavila avatar( scenu) da moram tražiti...a još kako si navela razlike Emir- Yaman,pa nema mi druge,....još mi nije istekao bon na oyo smiiije
Ovako na prvu; prije otkrića laži...

Baris pjeva,to je mimo serije?
Mira spremala iznenađenje i na kraju  mi se čini i sama ostala iznenađena...
Ej meni  je ovo surprise zgodno,ćok,zgodno....volim kada spoje zgodne glumce.Baš mu stoji ta "ljetna avantura" zvana Sibel,a ne kao Emiru ona ružna trudnica...ne znam ni kako se zvala.

Ako su i preveli 50 ep. nisam odgledala,ne stignemmm.

P.s. odgledala sam drugu ep. PČ i zasad mi pada samo jedna riječ na pamet,dosadnooo,usporenooo..to su ipak dvije riječi.

Malo fotki iz 53...
[You must be registered and logged in to see this link.]
...užas kako Mira izgleda u ovim uskim hlačama...tu gdje stoji na vratima...
Nisam ni ja 50. odgledala. Htjela jučer pa je štekalo.
Zgodnija je Sibel od Mire, pa bila je cura neka misica, al bila je i Serenay...napasne su obje...jadan Yaman. A ona Emirova trudnica bila je katastrofa, one oči, usne, pa i gluma...ma čitava ta priča s njom. I AFK je imao svojih bisera u scenariju...
Baris pjeva i u seriji, a ovo što je Bes ni stavila je van serije.
I ja volim ovo mjesto, a kako sam se malo udaljila od KI i CD tema, na kulinarstvo i muziku nitko neće, tu mi se baš lijepo družiti s tobom i s Adančicom kad dođe.
I nije konclogor kao ono tamo...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 20:45

Malo s početka serije...kad je još Eylul pomislila kako bi mogla smotati novog dečka u kvartu. Sjećaš se Suradnice? Sve cure su ga gledale. Eylul je bila pijana, prišla mu, pogladila ga po licu i rekla mu: "Bože, iz blizine si još ljepši", a Mira iz prikrajka gleda, ne smije ni blizu...ima dečka, a ovog ne može prestati gledati, oči joj ispale... ree ...tako nekako...
[You must be registered and logged in to see this image.]

I ovo mi je bilo smiješno...ona u nesvjesti ali čvrsto drži ruku oko njegovog vrata...ne znam na koju foru ali dobro...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Čitavu pomutnju je napravio...špalir djevojaka...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 21:05

I opet krenule priče kako će Yaman poginuti jer izlazi iz serije, navodno na TV8 i to u seriju Maral, uzeti glavnu mušku ulogu, a pogodi tko žensku?
Kako se te priče šire brzinom munje, pa nestanu pa opet krenu...eh, što ti je FB, TW i ostala čuda današnjice...
Naravno da ne vjerujem. Kud bi išao kad im je gledanost dobra. Jedino...možda se zaželio prgavice i njenog glasnog smijeha...(to si valjda misle ovi što šire priču).

Zabavljaju se fanovi na račun priče...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Šteta ako pogine jer ja sam si nakog odgledanog fragija već zamislila i taman mi se pojavila slika (i ton)... smiiije :
Leži Yaman u krevetu...gol...mislim ne gol nego bez pidžame, omotan zavojem preko ranjenih prsa (dobro, leđa) u bunilu.
Kraj njega stoji uplakana, van sebe Mira, drži ga za ruku...
Yaman polako miče usnama i jedva čujno izgovara:...Feri(h)aaaaa....

Sa seta...Orkun i Yaman...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 22:19

Evo, za vas dvije, jedna jaka, slatka

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyuto 16 pro 2014, 23:57

adan je napisao/la:
Evo, za vas dvije, jedna jaka, slatka

[You must be registered and logged in to see this link.]

Di ćeš sad? Nećemo moći spavati.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 14:10

wit Sedef Avci

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 14:15

Bes ni, dobit ćeš ban zbog off topica!! Fotografije - Page 2 2829516366
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 14:20

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 14:23

adan je napisao/la:
Bes ni, dobit ćeš ban zbog off topica!! Fotografije - Page 2 2829516366

But this is a topic of Baris Falay or no? Fotografije - Page 2 1245697846 and this is from party of MedCezir in  Hotel 4.Seasons....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 14:27

bes ni je napisao/la:
But this is a topic of Baris Falay or no? Fotografije - Page 2 1245697846 and this is from party of MedCezir in  Hotel 4.Seasons....

Little joke. Fotografije - Page 2 2784008398
reeee
Because the topic Barış Falay turned into Medcezir and CU topic ....
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 15:54

adan je napisao/la:
bes ni je napisao/la:
But this is a topic of Baris Falay or no? Fotografije - Page 2 1245697846 and this is from party of MedCezir in  Hotel 4.Seasons....

Little joke. Fotografije - Page 2 2784008398
reeee
Because the topic Barış Falay turned into Medcezir and CU topic  ....

Fotografije - Page 2 2829516366 Fotografije - Page 2 2784008398
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 19:09

I tako ste rekle da tu piskaramo o MC dok se ne pokaže potreba da se otvori posebna tema, bolje da ja šutim, a ne potenciram s "jadan Baris" i sl... ree


Zadnja promjena: Amra; sri 17 pro 2014, 21:27; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 21:07

Samo naprijed, reeee , istim stilom ...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptysri 17 pro 2014, 22:44

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Emptyčet 18 pro 2014, 20:45

S prijevodom...2.fragm. 53. ep

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 2 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: