Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyčet 18 pro 2014, 21:33

Malo fotki...iz prijašnjih epizoda...
[You must be registered and logged in to see this image.]

...pa malo transformacije...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nismo dugo o Barisu... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira...
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 09:25

Jojjj blaženo čelo,dobro da mu je Mira taman po visini,da dečko ne dobije vratnu diskus herniju ...aaa sad sam skužila zašto nije Ferihu ljubio u čelo :didi8:

Mislim da su ovo najjače Barisove scene,kada treba donijeti tugu i bol,i u Ezelu  je tad bio maestralan...eto ja sam ispotencirala tu jednu  rečenicu o Barisu smiiije

Evo uz  kava  jedan dobar ritam,muzika preglasna na prvu,ali podigne  u ovim predprazničniim danima
[You must be registered and logged in to see this link.]
Što je više slušam,sve mi je veselije veselje !!Sva sreća da sam sama Fotografije - Page 3 2829516366


Zadnja promjena: suradnica; pet 19 pro 2014, 10:17; ukupno mijenjano 4 put/a.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 09:32

adan je napisao/la:
Evo, za vas dvije, jedna jaka, slatka

[You must be registered and logged in to see this image.]


oh,ah,uh  Fotografije - Page 3 324084633    adan sunce moje drago,ovu bih pila cijelu noć,ma kakvo spavanje...pila bih je taman zadnja mi  bila...na sve bih pristala i na šećer ako treba ree jer ova ne može biti ništa drugo nego dobra!!
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 10:03

Amra je napisao/la:
Malo s početka serije...kad je još Eylul pomislila kako bi mogla smotati novog dečka u kvartu. Sjećaš se Suradnice? Sve cure su ga gledale. Eylul je bila pijana, prišla mu, pogladila ga po licu i rekla mu: "Bože, iz blizine si još ljepši", a Mira iz prikrajka gleda, ne smije ni blizu...ima dečka, a ovog ne može prestati gledati, oči joj ispale... ree ...tako nekako...


Čitavu pomutnju je napravio...špalir djevojaka...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tad je i meni mirisalo da će se njegov lik razvijati u drugom smjeru,navijala sam da postane više od lijepog lica i zgodnog tijela,da i mi imamo što gledati smiiije

Turci baš uživaju u ubijanju svojih glavnih likova,i vole tu vječitu dramu,ponekad mi je to ok,time se prikazuje stvarnost i okrutnost života,ali ipak ne želim to gledati  u 90%  serija,i pogotovo ne zbog prelaska u drugu seriju,takav način mi uvijek ostane nedorečen(poput Ferihe)tj.  bez smisla.Ne želim reći da  ijedna smrt ima smisla(da me krivo ne shvatiš),ali smrt je prirodan događaj i održava prirodu u balansu.Mnoge smrti u serijama su mi bile  kao logičan slijed događaja,i prihvatila sam ih kao takav kraj serije.
Yamanvu smrt u seriji ne bih prihvatila,pa kakav život i što je to dijete proživjelo ni taj fakultet mu nisu dali da završi...hmmm Selim mu nije niti auto kupio,to mi je zapelo za oko u epizodi kada jure u bolnicu jer Gamze ima trudove i  Mira mu dobaci ključeve i kaže ti voziš,ispalo je zgodno i on se iznenadio,a sad me opet ovaj prijevod na to podsjetio.No to su neke sitnice po kojima je on za njih  još uvijek outsider.

52.ep
Yaman: Što se dogodilo kad si tako namrštena?
Mira: Ništa.
Yaman: Nešto se desilo, je li te Orkun rastužio?
Mira: Nije on, tata je.
Yaman: Nešto što mi možeš reći?
Mira: Nema se ništa za reći. Moj tata je poput djeteta, stalno pada, ustane i onda opet padne u istu jamu. Čak bi i dijete od 3 godine izvuklo pouku iz njegovih grešaka. Jako sam tužna i nervozna, jer se svaki put dokaže da je mama bila u pravu.
Yaman: To je njegov život, nemoj biti ni zbog čega tužna, ne brini.
Mira: Ne znam, vidjet ćemo. Nemoj dopustiti da ta cura uništi moje raspoloženje.
Yaman: Za Boga miloga, Mira, nemoj ići. I ja sam žalostan, molim te.
Mira: Ok, nemoj biti napet, uzmi ovo i ti ćeš voziti. Naš Yaman je napet.
15 December · Edited
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 18:06

suradnica je napisao/la:
Jojjj blaženo čelo,dobro da mu je Mira taman po visini,da dečko ne dobije vratnu diskus herniju ...aaa sad sam skužila zašto nije Ferihu ljubio u čelo :didi8:

Mislim da su ovo najjače Barisove scene,kada treba donijeti tugu i bol,i u Ezelu  je tad bio maestralan...eto ja sam ispotencirala tu jednu  rečenicu o Barisu smiiije

Evo uz  kava  jedan dobar ritam,muzika preglasna na prvu,ali podigne  u ovim predprazničniim danima
[You must be registered and logged in to see this link.]
Što je više slušam,sve mi je veselije  veselje !!Sva sreća da sam sama Fotografije - Page 3 2829516366

Nije Ferihu ljubio u čelo jer je bilo prenisko ali ju je zato ljubio u tjeme... smiiije

Eto, i Barisa smo se sjetile! fućka

Kava, kava...ubila me danas, sa šećerom, sa mlijekom, sa šlagom... sram

Mislim si koja muzika, a ti na ovo. Meni je bila dobra ona iz 49. aşk kirintilari... na nju sam tako kao ti na ovu...

I ja sam sama ali me sram da neko ne naleti, a ja po turski...ufff yaa...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 18:17

suradnica je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Malo s početka serije...kad je još Eylul pomislila kako bi mogla smotati novog dečka u kvartu. Sjećaš se Suradnice? Sve cure su ga gledale. Eylul je bila pijana, prišla mu, pogladila ga po licu i rekla mu: "Bože, iz blizine si još ljepši", a Mira iz prikrajka gleda, ne smije ni blizu...ima dečka, a ovog ne može prestati gledati, oči joj ispale... ree ...tako nekako...


Čitavu pomutnju je napravio...špalir djevojaka...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Tad je i meni mirisalo da će se njegov lik razvijati u drugom smjeru,navijala sam da postane više od lijepog lica i zgodnog tijela,da i mi imamo što gledati smiiije

Turci baš uživaju u ubijanju svojih glavnih likova,i vole tu vječitu dramu,ponekad mi je to ok,time se prikazuje stvarnost i okrutnost života,ali ipak ne želim to gledati  u 90%  serija,i pogotovo ne zbog prelaska u drugu seriju,takav način mi uvijek ostane nedorečen(poput Ferihe)tj.  bez smisla.Ne želim reći da  ijedna smrt ima smisla(da me krivo ne shvatiš),ali smrt je prirodan događaj i održava prirodu u balansu.Mnoge smrti u serijama su mi bile  kao logičan slijed događaja,i prihvatila sam ih kao takav kraj serije.
Yamanvu smrt u seriji ne bih prihvatila,pa kakav život i što je to dijete proživjelo ni taj fakultet mu nisu dali da završi...hmmm Selim mu nije niti auto kupio,to mi je zapelo za oko u epizodi kada jure u bolnicu jer Gamze ima trudove i  Mira mu dobaci ključeve i kaže ti voziš,ispalo je zgodno i on se iznenadio,a sad me opet ovaj prijevod na to podsjetio.No to su neke sitnice po kojima je on za njih  još uvijek outsider.

52.ep
Yaman: Što se dogodilo kad si tako namrštena?
Mira: Ništa.
Yaman: Nešto se desilo, je li te Orkun rastužio?
Mira: Nije on, tata je.
Yaman: Nešto što mi možeš reći?
Mira: Nema se ništa za reći. Moj tata je poput djeteta, stalno pada, ustane i onda opet padne u istu jamu. Čak bi i dijete od 3 godine izvuklo pouku iz njegovih grešaka. Jako sam tužna i nervozna, jer se svaki put dokaže da je mama bila u pravu.
Yaman: To je njegov život, nemoj biti ni zbog čega tužna, ne brini.
Mira: Ne znam, vidjet ćemo. Nemoj dopustiti da ta cura uništi moje raspoloženje.
Yaman: Za Boga miloga, Mira, nemoj ići. I ja sam žalostan, molim te.
Mira: Ok, nemoj biti napet, uzmi ovo i ti ćeš voziti. Naš Yaman je napet.
15 December · Edited
[You must be registered and logged in to see this link.]

A opet, kad uzmeš da je spavao u parku kad ga je i rođena majka istjerala ni krivog ni dužnog iz one barake...
A gdje je učio za prijemni...
Kaže Mira kako joj baba ništa ne nauči iz grešaka, a zar ona nauči?
Svaka smrt valjda ima smisla ako lik ide u drugu seriju. ree Na žalost je tako.
Već dugo Yaman vozi auto kad je s Mirom ili Mertom...i prije prekida. Jednostavno, ključevi prelaze k njemu, valjda je najbolji vozač. :didi8:
Ovakav ponosan kakav jest, ne bi ni prihvatio auto od Selima...
Autsajder će biti uvijek, najviše za autsajdericu Sude...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 19:18

Mislim da ću večeras samo baciti pogled, a gledati s prijevodom.
Nego, kako su mi njih dvojca dobri...brinu jedan za drugoga...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 19 pro 2014, 19:50

suradnica je napisao/la:
adan je napisao/la:
Evo, za vas dvije, jedna jaka, slatka

[You must be registered and logged in to see this link.]

oh,ah,uh  Fotografije - Page 3 324084633    adan sunce moje drago,ovu bih pila cijelu noć,ma kakvo spavanje...pila bih je taman zadnja mi  bila...na sve bih pristala i na šećer ako treba ree jer ova ne može biti ništa drugo nego dobra!!

A evo ti još jedna...ali nekako sumnjam da je kava u šalici. Prije će biti da je Emircim kakav viski unutra ulio...
ree
[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 20 pro 2014, 21:08

Ono ljepše iz 53...muškarac u kuhinji...i to toliko predan...
[You must be registered and logged in to see this image.]

A Selim mi skroz naskroz sumnjiv. Ljubomoran na Sedefinog bivšeg (iako se ona baš ne ponaša kao da je bivši)?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što je Mira vidjevši dolazak Sibel otišla, Yaman ostaje razgovarati sa SIbel nakon čega ide Miri...slijedi razgovor...Mira reagira zrelo, ne mogu vjerovati...

Yaman: Razgovarali smo. (razgovarao je sa Sibel)
Mira: Uđi.
Yaman: Sve sam joj iskreno rekao, kako sam tih mjeseci radio glupe stvari i ostalo, ispričao sam se, i rekao sam joj da nemamo jednake osjećaje, da sam joj rekao da ću je nazvati samo da je ne rastužim.
Ispričao sam joj se za sve. Rekao sam joj da ispočetka počinjem s tobom, situacija sa Sibel je sada potpuno završena.
Mira: Ako ti tako kažeš...
Yaman: Kunem se da je završeno, dao sam joj broj mobitela i rekao da joj ga prije nisam dao, ali joj ga sada dajem kao prijatelj.
Yaman: Nije ga uzela, rekla je da nema potrebe.
Mira: Ni najmanje...
Yaman: Ona ovdje nije zbog mene, nego zbog vjenčanja svog rođaka, zbog toga je došla, zatim se sjetila mene i odlučila me pronaći, i tako se našla u ovim događanjima.Mira: Koja slučajnost, istog dana smo govorili o njezinom dolasku.
Yaman: Svi ste napravili predstavu o njoj kad ste čuli da me je zvala i tražila, kako god, ona odlazi i ti ćeš biti sretna.
Mira: Tko zna koliko ih postoji kao Sibel?
Yaman: Mira?
Mira: Ako netko postoji, reci mi i prema tome ću napraviti nove planove i neću te kriviti ni za što. Sada sjedim ovdje kao glupača vjerujući kako nikada više nećeš otići.
Yaman: Nisam otišao.
Mira: Na ovaj način nisi otišao.
Yaman: Žao mi je.
Mira: Zbog toga što si me izbrisao iz svojih misli tijekom praznika?!
Yaman: Ne, želio sam uvjeriti sebe da više nećemo biti skupa i trudio sam se zaboraviti te na glupe načine, kajem se.
Mira: Ne želim ponovno proživljavati iste stvari.
Yaman: Nećeš.
Mira: Želim biti s tobom i zatvorenih očiju. (bez da mora sumnjati u njega)
Yaman: Ne boj se.
Mira: Ne želim razmišljati o tome "što ako...", što god da se dogodi, moram biti sigurna da neću biti izvan tvojih očiju.
Yaman: Kunem se da te neću ponovno razočarati.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nevin uhvatila Sude kod Kenana...auuuu...

Sude: Kenan, ovaj tuš je užasan, voda ne teče.
Sude: Mislila sam da je Kenan.
Nivin: Oprosti, oprosti, žao mi je.
---
Sudina poruka Kenanu: "Tvoja majka je došla kući, vidjela me je i ja sam izašla van."
---
Kenan: Mama.
Nevin: Ne želim čuti ni riječ, moj Bože.
Kenan: Slušaj...
Nevin: Što da slušam? Što mogu čuti? Što mi možeš reći? Postoji li ikakvo objašnjenje za ovo, reci mi što sam ti učinila?!
Kenan: Mama, nećeš nikome reći ni riječi.
Nevin: Koje gluposti, gluposti...
---Kenan: Sude, Sude, ja sam. Sude, odlaziš?
Sude: Jesi li razgovarao sa svojom majkom?
Kenan: Ne idi, molim te.
Sude: Kenan, pusti me, moram ići.
Kenan: Gledaj, razgovarao sam s majkom i sve smo riješili, više nema problema.
Sude: Kenan, kako nema problema, pogledaj situaciju u kojoj sam ja? Pogledaj koliko sam propala.
Kenan: Sude, Sude, zar ne vidiš koliko sam sretan posljednjih dana? Mogu ti dati vremena. Kao da sam u raju, nemoj me probuditi iz ovoga sna, molim te.
Sude: Žao mi je, ali neću ostati, čak i da želim, ne mogu. Mira mi je poslala poruku može li me doći posjetiti. Idem u hotel da se vidim s njima. Nazvat ću te. Vratit ću se, obećavam ti.

Ev baš po Sudinom ukusu... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 20 pro 2014, 21:40

Mira i Yaman zakuhali, zbog njih došli u sukob muško-ženski odnosi u društvu, dečki ostavili ljute cure i krenuli u provod koji će ih skupo koštati... ree ...samo 42000 tl...

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 20 pro 2014, 22:24

E Yamane...

Sibel : Iznenađenje!
Yaman : Sibel ?
Sibel : Ipak me poznaješ?
Mert : Kunem se da nismo ništa učinili.
Sibel : Da sam znala da ću biti dočekana na ovakav način došla bih i prije, svi izgledaju kao da me poznaju ?
Mira : Hajmo, društvo.
Yaman : Mira, Mira, ne idi, molim te.
Mira: Imam predavanje, vas dvoje razgovarajte.
Sibel: Mira?
Yaman: Moja djevojka.
Sibel: Stvarno? Drago mi je da smo se upoznale, moram to reći.
Yaman : Mira.
Orkun: Mira.
Yaman : Mira.
Orkun: I na kraju smo postali nesretni.
Yaman: Nemoj to raditi, molim te.
Sibel: Kad si bio sa mnom, je li ona bila u tvom životu?
Yaman: Hajdemo negdje razgovarati.
Sibel: Pitala sam te nešto, Yaman, ona je razlog zašto si mjesecima bježao?
Yaman: Nisam bježao.
Sibel: Zašto si promijenio broj mobitela? Rekao si da ćeš zvati, ali nisi.
Yaman: Sibel, žao mi je, ali ja...
Sibel: Danima sam čekala tvoj poziv, zaljubila sam se u tebe Yaman, Iako na kratko vrijeme, nismo li se družili? Nismo se rastali na ružan način, pozdravili smo se s poljupcem i rekao si da ćeš zvati.
Eylul: Nemoj to raditi.
Yaman: Žao mi je, ali ono što je bilo između nas nisam osjećao na jednak način kao ti.
Sibel: Molim?
Yaman: Da, ti si bila uzbuđena, pa ti nisam htio reći da se nećemo više sresti.
Sibel: Sljedeći put nemoj ući u nečiji život dok joj ne pogledaš u oči i kažeš joj da je gotovo između Yamana i Mire.
Mira: Smiri je, Yaman.
Sibel: Postala sam predstava.
Elif: Nemoj biti luda zašto bi postala predstava?
Yaman: Sibel.
Orkun: Mira, Mira, čekaj, čekaj, čekaj.
Yaman: Sibel, Sibel, nemoj ići tako, molim te.
Orkun: Zapravo, želim vidjeti kraj ove predstave.
Mira: Ako želiš, ostani.
Orkun: Ne.
Sibel: Žao mi je i tebe sam stavila u tešku situaciju.
Yaman: Nemoj biti luda, idemo sjesti negdje i razgovarati.
Sibel: Nema potrebe, ne želim se više dovoditi ni u kakve situacije.
Yaman: Ali osjećam se jako loše, molim te, idemo negdje, sjesti i razgovarati, hajde.
Sibel: Ok.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Stvarno ne razumijem kakvu potrebu Mira ima dijeliti s ovim kretenom bilo što iz svojeg života, a najmanje ono što osijeća prema Yamanu...to mi je već bolesno...

Orkun: Rekao sam ti, ne želim to ponavljati. Rekao sam ti da će te Yaman rastužiti, i u prvoj situaciji je to učinio.
Mira: Ove stvari nas neće ponovno učiniti nervoznima, to može biti samo mali okršaj.
Orkun: Da ta cura nije došla, ja bih Yamanu rekao sve i ti bi znala.
Mira: Ne želim to znati, Orkun.
Orkun: Zašto ne želiš znati? Bila si u nedoumici, ne želiš znati ako ti se vratio zbog bolesti?
Mira: Ne želim ništa znati.
Orkun: Onda me pusti da razgovaram s njim.
Mira: Želim vjerovati da je sa mnom zato što me voli, ne zbog moje bolesti ili zato što se osjeća krivim. Ne želim opet proživljavati ono što sam proživjela u prošlosti. Sada sam jako sretna, ne želim uništiti ovu sreću vlastitim rukama.
Orkun: Bit će kako ti želiš.
Mira: Žao mi je što sam te umiješala u ovo.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Cengiz je nazvao Selima da mu kaže da je oteo Kenana. Dok je Yaman išao sa Selimom spasiti ga, Mira je pitala da ide s Yamanom.
Selim: Uđi unutra.
Yaman: I ti, Mira.
Mira: Idem i ja isto.
Yaman: Ne, ti ne ideš.
Mira: Da, idem.
Yaman: Mira, ne otežavaj situaciju, ne znamo s čime ćemo se suočiti.
Mira: Upravo zbog toga želim ići.
Yaman: Mira, nemoj činiti da se moram brinuti i zbog tebe, od sada moraš biti puno opreznija, ne smiješ se izlagati stresu, ostani i čekaj kod kuće.
Yamanovo ponašanje je začudilo Miru te je ona shvatila da on zna za njezinu bolest.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Baris kao i uvijek odličan...obojica u ovoj zadnjoj sceni dobri...

53.epizoda
-posljednja scena-
Selim: Yaman, sine moj, Yaman sine moj, sine. Pomozite, molim vas, moj sin umire! Yaman, sine, izdrži, izdrži, izdrži moj lave! Hitna! Hitna!

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sub 20 pro 2014, 22:37; ukupno mijenjano 3 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 20 pro 2014, 22:26

A jel ovo okupljanje Cagatayevih cura... ree...mislim ako je suditi po pričanju. Nedavno smo imali i sličku Serenay sa Hazal. Možda ona skuplja informacije kakav je bio s njima.... vidiga

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysri 24 pro 2014, 06:59

Dobro jutro uz finu mirisnu i vruću kava kava

Ako ne stignem ovih dana,unaprijed ti želim sretne blagdane,i da se i dalje lijepo družimo uz kava

Baris ga zove sinom cry  ,za razliku od Ender on ga je prihvatio od prvog trenutka i nije mu dugo trebalo da ga zavoli kao vlastitog sina,sličnog njemu-kad voli voli,a kad gine onda gine.

Orkun/Mira razgovor-ona se upravo onako ponaša kako sam prije nekoliko stranica napisala,kad je ono kopala po ljetnim avanturama.Ako ne znam ne može me povrijediti,neke stvari je bolje ne znati...jednostavno želi biti sretna,a nije sigurna da bi to mogla biti ako sazna istinu.Sviđa mi se njeno razmišljanje u ovom slučaju.No koliko će to potrajati??Hoće li znatiželja nadjačati razum?

Mira: Želim vjerovati da je sa mnom zato što me voli, ne zbog moje bolesti ili zato što se osjeća krivim. Ne želim opet proživljavati ono što sam proživjela u prošlosti. Sada sam jako sretna, ne želim uništiti ovu sreću vlastitim rukama.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysri 24 pro 2014, 17:37

suradnica je napisao/la:
Dobro jutro uz finu mirisnu i vruću kava kava

Ako ne stignem ovih dana,unaprijed ti želim sretne blagdane,i da se i dalje lijepo družimo uz kava

Baris ga zove sinom cry  ,za razliku od Ender on ga je prihvatio od prvog trenutka i nije mu dugo trebalo da ga zavoli kao vlastitog sina,sličnog njemu-kad voli voli,a kad gine onda gine.

Orkun/Mira razgovor-ona se upravo onako ponaša kako sam prije nekoliko stranica napisala,kad je ono kopala po ljetnim avanturama.Ako ne znam ne može me povrijediti,neke stvari je bolje ne znati...jednostavno želi biti sretna,a nije sigurna da bi to mogla biti ako sazna istinu.Sviđa mi se njeno razmišljanje u ovom slučaju.No koliko će to potrajati??Hoće li znatiželja nadjačati razum?

Mira: Želim vjerovati da je sa mnom zato što me voli, ne zbog moje bolesti ili zato što se osjeća krivim. Ne želim opet proživljavati ono što sam proživjela u prošlosti. Sada sam jako sretna, ne želim uništiti ovu sreću vlastitim rukama.

Hvala draga...i ja tebi želim sve najbolje, najljepše, naj, naj...i finu kavu.
Ajoooj avatara! Gdje li ih samo pronalaziš...Jesam ovog već komentirala? Još malo pa ćeš ih mijenjati brže nego ja...
Baris i Yaman, jednako srčani, dobri ljudi... mmmm
I meni se sviđa Mirin rezon. Ne kopati, što je radio...radio je. Bit je u tome zašto je to radio.
Miri nije važno što je Yaman znao da je ponovo na liječenju, nije joj bitno, želi misliti da je s njom jer ju voli, a i jest zato.
U 54. ep konačno Mira shvaća što je važno u životu, trice ostavlja po strani. Yaman je bio u životnoj opasnosti, svi ovi događaji utjecat će na njih dvoje da se još jače prigrle (do prve nevolje... :didi8: ). Također, doznaju se neke novosti vezano uz Yamana. Izgleda da on i Kenan nemaju zajedničkog oca i vjerojatno ćemo doznati tko je Yamanov otac (sad kad ispadne neki pripadnik visoke klase...).
Natpis na majcama (sigurno Mertova ideja... ree)
[You must be registered and logged in to see this image.]

Fragi 2...


...i fotke iz 54....http://www.startv.com.tr/foto-galeri-detay/dizi/medcezir/54-bolum-fotograflari/undefined

Prevod fragija:

Mira: Hajde diši, hajde ljubavi , probudi se, ponovno mi se vrati,molim te....stisnuo mi je ruku,stisnuo mi je ruku..
Yaman: Od sada, nista  nece stati izmedju nas, niti bolest, niti ljubomora, bit cemo jedno drugome u zivotu zauvijek ..
Mira: Ja cu se udati za tebe... ( smiiije ...ne čeka Mira da ju se zaprosi...)

Malo se vraćam na 53. ep...
Spremao im je Yaman Ekmek asi...Beren samo što sline ne cure dok joj priča o spremanju hrane... ree


Čekam da joj se konačno prestane ispričavati...ne mogu više čuti "Özür dilerim"! Valjda će sad staviti točku i krenuti dalje...


[You must be registered and logged in to see this image.]

I da prošvercam tu malo avatarčeka da imaš kad ti ovaj dosadi...čaša je tu...hmmm, nije šalica kave...ali meni su ove pune i prazne čaše pred Emirom u ovoj fotelji legendarne...
[You must be registered and logged in to see this image.]

K vragu...tu skroz fali čaša/šalica...može možda flaša?
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ta-daaaa....ufff, ovo nije Emir!
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyčet 25 pro 2014, 17:53

Fragi 3...


Yaman: To što sam upoznao tebe je najljepša stvar koja mi se dogodila,....to što sam  zavolio tebe je najispravnija stvar....sada na samu pomisao da te izgubim - ne mogu disati...

Mira: Nećemo se rastati...


Hmmm, nakon dugotrajnog rata zavladalo primirje...preplašiš se kad vidiš što su si u stanju raditi dvoje koji se vole...

I Yaman ima čarapicu iznad bolničkog kreveta.
[You must be registered and logged in to see this image.]

Mira nešto izvodi u 54...perika...bolja mi kao crnka i s šiškama...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Baris i Taner...
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ezge, negdje na potezu Arnavutkoy, Bebek...u pozadini most, Rumeli hisari...
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; pet 26 pro 2014, 09:41; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
melodija
Ezelovac
Ezelovac



Broj postova : 1175
Join date : 14.09.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyčet 25 pro 2014, 22:12

Ova soba bolnička ista kao u Ezelu kada je Bahar ležala. Scena iz epizode kada Ezel organizuje helikopter za njen prevoz, a Ali puca od muke. ljut
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyčet 25 pro 2014, 22:24

melodija je napisao/la:
Ova soba bolnička ista kao u Ezelu kada je Bahar ležala. Scena iz epizode kada Ezel organizuje helikopter za njen prevoz, a Ali puca od muke.  ljut

Da, i ja sam to primijetila, samo, ono u Ezelu je čini mi se snimano u bolnici na Uskudaru, a ovo navodno u Njemačkoj bolnici na Cihangiru. Izgleda da ih je ista firma opremala... :didi8:
Da sam Adančika sad bih to odmah definirala ali mi se nekako neda... fućka



Zadnja promjena: Amra; pet 26 pro 2014, 20:22; ukupno mijenjano 2 put/a.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 26 pro 2014, 09:33

Ovo sama sebi za večeras...ne radi se...muškadiju ću potjerati van.., a ja gledam... ree
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptypet 26 pro 2014, 23:19

Zgodna epka...za romantičare...(i naivce koji vjeruju da se čovjek može  od metka direkt u leđa tako brzo oporaviti...al ajd dobro...to je Ya - man, zažmirit ću...Već sam pomislila da će se Ece smilovat pa dozvolit da tako nemoćan Yaman konačno sredi Miru...sad kad mu je u krevetu. A u krevet mu je došla sad kad je ranjen, a kad je bio zdrav i kad ju je zvao da mu dođe onda je ostala bez teksta)... ree

Inače, posebno lijepi oboje u ovoj epki...

[You must be registered and logged in to see this image.]...Serenay nije lijepa, više zgodna ali ponekad zablista.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 27 pro 2014, 15:16

51. s prijevodom...
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 27 pro 2014, 17:13

Yamanov poklon Miri. Što reći?
U 39. epizodi, nakon Enderine smrti, nakon što je Yaman Miri rekao da želi prekid, a ona nije vjerovala u njegove motive...morao ju je udaljiti od sebe...okrutno prema njoj i sebi ali bio je uvjerljiv...ona scena kad mu Mira kaže da je gledala u njega kao u ogledalo, kao da gleda sebe (imaju isti put...). Bio je grub tada jer je vidio priliku da ju udalji od sebe... Bili su mi jako uvjerljivi u ovoj sceni...oboje...od 50:30...
[You must be registered and logged in to see this link.]

A sada, Yaman joj poklanja ogledalce...i...uostalom, evo prijevoda...

Yaman : My gift for the whole life
Mira: The greatest gift to me is your return to me
Yaman : I'm with you forever
Mira: Do I believe?
yaman : It will no longer be the one who has hand at/on the door.. I will be beside you. I will never forget the mistakes in order not to repeat them.
In those times of last year(Summer) I was on my own on the ocean. But my thinking was with you always here
Mira: I waited for you in the window that you may come.
Yaman : I will not enter any year again left you. I will never take that always like this
M: Rejoice. And not ruin it. my case(Mira) possible that the switch to the girl that in your dream
Yaman : I will not allow at all. That girl(Mira in dream) was very unhappy. I will make your face always laugh/Smile
Yaman: Look. Dig this valuable memory image
View the beauty who see him remember the promises made to you.
Mira: Is there a mirror of the most beautiful eyes?
Yaman : I'm with you something Mira, Useful to you, Favor with you, Beautiful world with you for me
Mira: I will not forget this ever. This will not go out of my bag(memory)
Yaman: In the future, the most beautiful of them.
Mira : There is no nicer ones than these
Mira:Actually, I have also a gift for you.
Yaman: Mira....!
Mira: Don't Worry. There is nothing expensive.
Yaman: What is it?
Mira: I don't tell now.
Yaman: Yaa..
Mira: I will say during our entry into the New Year at twelve o'clock
Yaman: ok!!!

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptysub 27 pro 2014, 21:35

Mert: Probudio se!
Mira: Jesi li dobro?
Eylul: Jesi li dobro, Yaman?
Mira: Jesi li dobro?
Yaman: Mnogo si mi nedostajala.
Mert: A ja?
Yaman: Brate, naravno da i ti, svi vi.
Eylul: I ti si nama nedostajao, Yaman, hvala Bogu.
Mira: Poslala sam tvoju mamu kući, jadna žena je bila pospana i umorna, otišla je s tvojim bratom.
Yaman: Je li moj brat dobro?
Eylul: On je jako dobro.
Yaman: Cengiz?
Mert: On je mrtav. Ubio se kada je shvatio da će ga uhitit.
Mira: Ali, naravno, nećemo razgovarati o tome. Sada je gotovo. Loše dane ćemo ostaviti u prošlosti.
Selim: Mert, uzmi ovo sine, kupio sam i čaj.
Mert: Tata, Yaman se probudio!
Eylul: Vratio se svijesti prije nekoliko minuta.
Yaman: Brate...
Selim: Yaman, Yaman, sine...Yaman: Jesi li dobro?
Selim: Pusti mene, kako si ti? Prepali smo se.
Yaman: Mene pitaš? Sanjao sam jako ružan san... Da više ne živim s vama, da sam otišao kao što sam i došao.
Selim: Bože, Bože, kako bi te mogao napustiti?
Yaman: Došao sam kući i nitko me nije prepoznao. Ponašali ste se prema meni kao prema strancu.
Eylul: Bože sačuvaj, to je stvarno bila noćna mora.
Yaman: Ti si me vratila natrag, rekla si da se vratim i da nastavimo s našom ljubavi.
Mira: Bravo, sva sreća da sam to napravila.
Selim: Spasio si mi život, znaš to, zar ne? Skočio si ispred mene, zaštitio si me svojim prsima. Zbog toga, zaboravi na san koji si sanjao, ti za mene nikada nećeš biti stranac

Crnka je Mira koju Yaman sanja...njegova nesuđena cura jer u snu kako je došao u Altunkoy, tako je odmah i otišao, nije bio sin Selimu, brat Mertu, neprijatelj Orkunu, ljubav Miri. To je njegova noćna mora. Miru, koja ga u snu poznaje toliko da se sjeća da su se upoznali na onaj osebujan način, nagovori na razgovor u kojem joj ispriča da su jedno drugom aşk, opiše joj sve, a ona mu odgovori na kraju neka se onda vrati od kud je došao i nastavi s tom ljubavlju.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Impulzivna Mira je samu sebe zaprosila... ree
Mira: Udat ću se za tebe, Yaman.
Yaman: Jednog dana ćemo se vjenčati, nikada te neću ostaviti, od sada si moja.
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyned 28 pro 2014, 21:05

Suradnice, kad navratiš ti ćeš znati...mrvicu mi ovo fali u MC.
I sama tvrdim da je CU napredovao u glumi ali ipak mi nedostaje ovo.
Nije li ovo čista ljubav u pogledu, izrazu lica dok gleda u svoju aşkım (druga prošnja, vjenčanje kako je rekao bez prstena, bez vjenčanice i odijela). Trebalo je ovo odglumiti ovako...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyned 28 pro 2014, 21:17

Yaman: Dodi, dodi pokraj mene.
Mira: Yaman, nemoguce je.
Yaman: Hajde.
Mira: Nemoguce, povrijedit cu te.
Yaman: Ne mozes me povrijediti. Dodi, dodi...
Mira: U redu, doci cu.
Yaman: Sada je savrseno/potpuno.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Sude: Oteli su te. Sve sam nedavno doznala. Jesi li dobro?
Kenan: Ja sam dobro. Čekamo...
Sude: Kako je Yaman?
Beren: Mama je došla.
Nevin: Jesi li ga vidjela?
Mira: Jesam. Spava, stisnuo mi je ruku.
Nevin: Hvala Bogu, kad će ga probuditi? Jesu li rekli nešto?
Beren: I vi biste trebali otići, možda vas traže.
Sude: Ozdravit će on brzo. Ne plači, gle, spašen je.
Mira: Danas sam još jednom shvatila da kad bih izgubila Yamana, ne bih mogla više živjeti. Danas sam umrla.
Sude: Nemoj tako govoriti. Ništa se nikome neće dogoditi.
Mira: Obećaj mi, kad se Yaman oporavi da se nećeš loše odnositi prema njemu? Molim te, jer od sada će on zauvijek biti u mom životu, moraš se naviknuti na to.
Sude: Ok, obećavam.
Mira: Mi se nikada nećemo razdvojitI. Nikada se nećemo razići, mama.

[You must be registered and logged in to see this image.]

Yaman: Ovo je moj poklon za cijeli život.
Mira: Moj najveći poklon je što si mi se vratio.
Yaman: Od sada sam tvoj.
Mira: Mogu li vjerovati?
Yaman: Od sada pa nadalje, više nećeš iskliznuti iz mojih ruku, bit ćeš pokraj mene. Nikada neću zaboraviti greške koje sam ti učinio. Prošle godine u ovo doba sam bio sam na obali, ali u mislima sam bio s tobom.
Mira: A ja sam se nadala da ćeš doći, čekala sam te na prozoru.
---
Yaman: Ja sam "nešto" s tobom, rastem s tobom, zbog tebe sam dobar, moj svijet je prekrasan s tobom.
Mira: Nikada neću zaboraviti ovo.
---
Mira: Zapravo, imam dar za tebe.
Yaman: Mira...
Mira: Ne brini, nije neka velika materijalna vrijednost.
Yaman: Što je?
Mira: Još ti neću reći, nego kad bude Nova godina, ponoć.
Yaman: Dobro.

[You must be registered and logged in to see this image.]

...a ovo dvoje će se spetljati...
While Sedef and Deniz were preparing the dinner Sedef told Deniz that she will make a salad for Selim because last time she did, Selim liked it a lot and Deniz kind of was jealous to those words.
Selim: I wish I didin't leave Deniz at her house, the real fun started after we left
Sedef: Actually it was after Lenz left. I ruined your night too. I hope Deniz didn't murmur so much
Selim: No... Did he say something that saddened you?
Sedef: no, he poured out his troubles very well after you left. He is really in love.
Selim: Lies
Sedef: His eyes were shining differently. It seems that this time is not because she is rich. He came to get rid off me
Selim: Sooner or later this would happen
Sedef: Thanks, thanks to you I bounce off the goal post
SeliM: It seems like the turning has shaken you a bit
Sedef: Whenever I put my arms down and I say "OK man I surrender to you" they have slapped me. Don't do it girl, it's not worth
Selim: I don't know this Sedef so much
Sedef: In fact that Sedef is like a cat. Leaves distances of kilometers and runs out back. She desn't ask for too much actually, she wants to be loved. I want to be loved
Selim: You are loved
Sedef: By God, I have never been loved for real... Without any reason and unconditionally...it has never happened. Whoever I thought they loved me, they messed my head and left. I have never said: "I have suffered a lot but I have not loved an been loved a lot". My God, look at Lens. He recovered from his wounds and left.
Selim: TAke it out with words...Let it not remain inside you, if it bleeds let it bleed.After it will scab. Let it bleed again and ask for the other half wherever is it. But let it heal like that.
Sedef: Were your wounds healed
Selim: Maybe with time
Sedef: You say there is hope as long as we breathe

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ovaj dio mi se jako svidio...Yamanov san i druga Mira...
Yaman is having a nightmare that he wakes up and nobody knows him. he just had a trauma and thinks that has been living with them while actually she has never met them after the case with Selim and saying hello to Mira at their first meeting.
Yaman: Mira, Mira...are you there?
Mira: Who are you?
Yaman: I found you
Selim: Yaman, Yaman...Stop it don't cause trouble again
Mira: Uncle Selim
Selim: Get out or I will call the police
Sedef: Let's call them, let them come right away
Beren: Who's this man uncle, what does he want from my sister
Selim: I am calling the police now
Yaman: Just a minute uncle please...
Mira: I remember of you. You're that guy:"simply Yaman"
Yaman: My God, I will go mad. Look Mira, very bad things are happening. Only you can understand me.
Mira: What's happening?
Yaman: There was an armed conflict and I was shot. Since I woke up at the hospital everybody is pretending they don't know me. Uncle Selim, Mert...even you. You are behaving as that last year was not lived at all.
Mira: It wasn't lived anyways. You have never entered in our lives. We just said "Hello" and then you left.
Yaman: You...you are very different...you are very different from my Mira.What did you do with your hair?
Mira: When women are unhappy they play with their hair, classical...I am trying.
Yaman: What happened, why are you unhappy?
Mira: Actually these are not things that can be told to a foreign person. It's life...If I have to summarize it, my boyfriend resulted a crap who cheated on me for many times...my parents got divorced after so many fights...I kicked upa a row to my mom. We have not been talking for 6 months. I remained alone now "Simply/only Mira"
yAMAN: i am here, I love you
Mira: Maybe you would love me if you knew me.
Yaman: Mira I know you anyways, I know you better than everyone else. I know you can't breathe inside this aquarium and that you are in love with your piano...I know that you love your dreams as much as your family, that you forgive them no matter what. That you do macaroni with dough but you prepare great lemonades.
Mira: How do you know that?
Yaman: I know because I love you...your hair, your smell, your smile...everything..I love you not because you are sick but because you exist only
Mira: You know about my disease too
Yaman: Yes...You don't want anyone to know about it because you don't want them to behave differently with you because of this. You are tired of talking about this constantly and this is why I don't open this issue to you at all. I don't remind you at all that you are sick. I am staying by your side only. I am as close as you can reach my hand when you need it.
=
Mira: I wish you entered before on my life. Everything would be different then.
Yaman: Mira listen to me
Mira: But you didn't stay, you left. You have never entered in our lives
=
Nurse: Call the doctor, call the doctor quickly...Yaman, Yaman, breathe!!!
Mira: Yaman, did something happen
Nevin: What's happening
Mira: Yaman Yaman, Yaman...
Selim: Mr. Doctor
Mira: Yaman...What happened
Nurse: The doctor is doing the necessary intervention
Mira: Yaman....Yaman...Yaman
Dr: He is back to norma state
=
Dream going on
Mira: Was the life you told me better than this?
Yamn: Yes, you are happy there, we're together, furthermore I kissed you here for the first time. I opened my heart for you here for the first time.
MirA: Did we love a lot each-other?
Yaman: We love we still love
Mira: We have never broke up?
Yaman: Once...because of me
Mira: You have cheated on me too?
Yaman: Never, I have never stopped loving you
=
Yaman: Meeting you was the best thing that happened to me. Loving you is the rightest thing I have done. I have never been afraid for anything else in life as much for losing you. Our love was the most real thing in my life. Now just thinking that I can lose it makes my breath be cut. If you don't believe me listen to your heart
Mira: I want to believe you, this love you told about it, is so deep and strong that...I would give my all to be a hero of this story
Yaman: You are like that
Mira: I am not I don't know you
Yaman: Mira
Mira: But I know myself very well. If its like you said, if we love each other like you said, go back, go back to that Mira. Otherwise she will be miserable. Don't sadden her anymore, Give hope to me.Go back to her for me Yaman. Give me this present so that I will know that someday I will be happy somewhere
Yaman: I don't want to leave you. Go back to her, continue loving her, go back to her, go back to her Yaman
=
Mira: Yaman, yaman can you hear me my love? Yaman...Yaman...My love
Yaman: Mira
Mira: Yaman
Yaman: Mira...
Mira: I am here
by Helena

[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; ned 28 pro 2014, 21:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Emptyned 28 pro 2014, 21:36

Kod vas svadbena zvona na vidiku?
A idu u treću sezonu?

Tako su i naši, u predzadnjoj imali zaruke i onda u zadnjoj buuuuum!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije - Page 3 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 3 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 3 / 40.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4 ... 21 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: