Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti

Go down 
+16
melodija
Laguna
bes ni
dolcevita026
Maki
sambth
Ahmedin Imirzalioglu
adan
Ali_
suradnica
Re Alone
Tessa
honeybunny
Snupika
S.N.O.B1
The Queen
20 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti   Novosti - Page 6 Emptyned 30 kol 2020, 21:48

U najavi snimanje dizi slične Ezelu sa zvjezdanom postavom...neće biti Bebe al mogao bi biti moj omiljeni glumac...moguće i vaš ako vas privuče opet tako neka dizi slična Ezelu...kava

Iz medija:
Ay Yapim završava rad na seriji Babylon, a najbolji redatelj akcijskih serija Uluc Bayraktar bit će slobodan. U tijeku su radovi na postavkama Babylona i novog projekta. Već je ranije bilo objavljeno da nova tvrtka osnovana od Ay Yapima i Karga 7 priprema veliku seriju s apsolutno zvjezdanom glumačkom postavom, čija će priča biti slična slavnoj seriji Ezel.

_________________
Ne znaš da voljeti te moram. Tvoje ime stalno mi je na pameti.
Ti mi griješ dušu. Kad god pomislim na život, prvo izgovorim tvoje ime. 
Ne, drukčije ne može biti. Ne znaš da voljeti te moram.

(Emir: Atila Ilhan tako je vjerovao u ljubav. Zar mi nismo...?)
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti   Novosti - Page 6 Emptyned 30 kol 2020, 22:39

Amra je napisao/la:
U najavi snimanje dizi slične Ezelu sa zvjezdanom postavom...neće biti Bebe al mogao bi biti moj omiljeni glumac...moguće i vaš ako vas privuče opet tako neka dizi slična Ezelu...kava

Iz medija:
Ay Yapim završava rad na seriji Babylon, a najbolji redatelj akcijskih serija Uluc Bayraktar bit će slobodan. U tijeku su radovi na postavkama Babylona i novog projekta. Već je ranije bilo objavljeno da nova tvrtka osnovana od Ay Yapima i Karga 7 priprema veliku seriju s apsolutno zvjezdanom glumačkom postavom, čija će priča biti slična slavnoj seriji Ezel.

A da i to vidimo.... yoh ... eni je taj tvoj baš simpa, iako malo prebebast za neku ulogu sličnu Ezelu.

_________________
Ponekad ne mislim na tebe
[Vrh] Go down
ASTERVANDER
Ezelovac
Ezelovac
ASTERVANDER


Broj postova : 665
Join date : 28.05.2013

Novosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti   Novosti - Page 6 Emptypet 18 pro 2020, 06:53

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
U najavi snimanje dizi slične Ezelu sa zvjezdanom postavom...neće biti Bebe al mogao bi biti moj omiljeni glumac...moguće i vaš ako vas privuče opet tako neka dizi slična Ezelu...kava

Iz medija:
Ay Yapim završava rad na seriji Babylon, a najbolji redatelj akcijskih serija Uluc Bayraktar bit će slobodan. U tijeku su radovi na postavkama Babylona i novog projekta. Već je ranije bilo objavljeno da nova tvrtka osnovana od Ay Yapima i Karga 7 priprema veliku seriju s apsolutno zvjezdanom glumačkom postavom, čija će priča biti slična slavnoj seriji Ezel.

A da i to vidimo.... yoh ... eni je taj tvoj baš simpa, iako malo prebebast za neku ulogu sličnu Ezelu.
BEBE nije Bebast mmmm

_________________
Buraya uzun bir yoldan geldim,daha uzun bir yolum var!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti - Page 6 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti   Novosti - Page 6 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti
[Vrh] 
Stranica 6 / 6.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6
 Similar topics
-
» Novosti 13 KI
» Novosti 4 KI
» Novosti 3 CD
» Novosti
» Novosti 14

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Serija Ezel :: Novosti-
Forum(o)Bir: