Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 2 KI

Go down 
+15
Leona
enny
HADI BE
suradnica
melodija
Re Alone
dolcevita026
d.i.n.a.
Amra
S.N.O.B1
adan
honeybunny
bes ni
Tessa
Snupika
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 21:41

adan je napisao/la:
.....Etiler Nusret... veselje

.. steakhouse... tako je , Bebe, podebljati se...

[You must be registered and logged in to see this link.]


... može malo maštanje... kad vidimo gdje je to ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

.. a kaćiperke ni blizu.. smile

Poslije steaka je mogao na kahve svratiti...znamo do koga....
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 22:48

NEMA NOVOSTI

al moram....gledam tamo webstagram one..........., najnovija slikica, po mojoj procjeni slikana u nekom džipu.....samo se nadam da nije njegov....
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 23:16

Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI

al moram....gledam tamo webstagram one..........., najnovija slikica, po mojoj procjeni slikana u nekom džipu.....samo se nadam da nije njegov....

Ne bi ona u Mačka parku grlila plišane igračkice - da ima koga!

yes
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 23:49

NEMA NOVOSTI

Njegov kombi:

Ima zavjesice..ima bijele siceve..i vjerujem, unutrašnjost nije klasična, sa sjedećim sicevima, već je vjerojatno prilagođena odmaranju ...

[You must be registered and logged in to see this image.]


.. da , nema novosti .. Novosti 2 KI - Page 20 2829516366
..iako , čini mi se, sve smo bliže tome da se potvrdi najočekivanija i najpriželjkivanija novost .... vuče


Zadnja promjena: adan; uto 13 stu 2012, 23:51; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 23:51

adan je napisao/la:


NEMA NOVOSTI

Njegov kombi:

Ima zavjesice..ima bijele siceve..i vjerujem, unutrašnjost nije klasična, sa sjedećim sicevima, već je vjerojatno prilagođena odmaranju ...

[You must be registered and logged in to see this link.]

Znam, znam da nije kombi...nego, da nije onaj njegov Mercedes....?
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptyuto 13 stu 2012, 23:52

Amra je napisao/la:

Znam, znam da nije kombi...nego, da nije onaj njegov Mercedes....?

Neeeee, taj pak otraga ima mrežu...kao da ima pet ... smile
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 00:35

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:

Znam, znam da nije kombi...nego, da nije onaj njegov Mercedes....?

Neeeee, taj pak otraga ima mrežu...kao da ima pet ... smile


Uffff.....onda dobro...već sam se prepala...[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 07:32

NEMA NOVOSTI

Evo što vam je GT!

Potpuno drugi smisao i kontekst

Prepričano preveden dio jučerašnjeg teksta:

Izašao je iz Etiler Nusret i čekao je da mu dovezu auto. Za to je vrijeme razgovarao s novinarima. Izgleda da je duže vrijeme čekao da mu dovezu auto, razljutio se na dečka koji mu ga je dovezao i na brzinu ušao u auto. I dok je prolazio pored tog dečka spustio je prozor na autu i još mu jednom prigovorio.


... treba li nas čuditi??...

Radi se o restoranu gdje redovno zalaze slavni i normalno je da ih tu novinari sačekuju.
On je očigledno to sa novinarima obavio korektno.Bar ništa nisu napisali loše.
Ali je predugo trajalo, za blic razgovor. Čekao je auto...
Otezanje sa dovoženjem auta može biti i dogovor navedenog dečka sa novinarima.
Na njegovom mjestu, i ja bi posumnjala !

Nije dobro to, što se sada svaki napis o njemu počeo svoditi na to na koga je bio ljut ...zaradio je loš glas!


[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 08:43

NEMA NOVOSTI
Ne zamjerite...ali ja mislim da on i jest ljutko...da ga je lako izbaciti iz takta ako nije po njegovom i sva sreća pa do nas ne dopiru često niti jasno objašnjeni razlozi njegovih ispada pa ih opraštamo i pravdamo ovim ili onim.
Moje iskustvo je, obzirom da radim s ljudima, da nečija čangrizavost, oholost, bahatost, durenje, nepopustljivost, nekooperativnost, umanjuju vrijednost čovjeka, te da ljudi koji nemaju emaptije prema drugima ili im je nizak prag empatije gube svoj šarm i ostale vrijednosti ma kako lijepi i sposobni u svom poslu bili.....loše osobine ih preuzmu. Na žalost, s godinama loše osobine su jače izražene, a dobre se zatomljuju pa sve bude još i gore.
Što se mene tiče, bez obzira na to što su novinari grozomorni i to je činjenica, što rade sačekuše na mjestima gdje bi i glumci trebali imati svoj mir, on nije u pravu i gotovo.
Kao javna osoba trebao bi biti svjestan da je interesantan i trebao bi im dozirati informacije i povremeno im biti na raspolaganju.
Ovako.....nepotrebno frustriranje....i durenje......
[You must be registered and logged in to see this image.]

I tu nešto ali ništa ne razumijem....ne prevodi ni GT...http://www.acunn.com/haber/sohbet-tatsiz-bitti/46743?ref=detay_sondakika
[You must be registered and logged in to see this image.]


Zadnja promjena: Amra; sri 14 stu 2012, 08:49; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 08:46

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 10:13

[quote="Amra"]NEMA NOVOSTI
Ne zamjerite...ali ja mislim da on i jest ljutko...da ga je lako izbaciti iz takta ako nije po njegovom i sva sreća pa do nas ne dopiru često niti jasno objašnjeni razlozi njegovih ispada pa ih opraštamo i pravdamo ovim ili onim.
Moje iskustvo je, obzirom da radim s ljudima, da nečija čangrizavost, oholost, bahatost, durenje, nepopustljivost, nekooperativnost, umanjuju vrijednost čovjeka, te da ljudi koji nemaju emaptije prema drugima ili im je nizak prag empatije gube svoj šarm i ostale vrijednosti ma kako lijepi i sposobni u svom poslu bili.....loše osobine ih preuzmu. Na žalost, s godinama loše osobine su jače izražene, a dobre se zatomljuju pa sve bude još i gore.
Što se mene tiče, bez obzira na to što su novinari grozomorni i to je činjenica, što rade sačekuše na mjestima gdje bi i glumci trebali imati svoj mir, on nije u pravu i gotovo.
Kao javna osoba trebao bi biti svjestan da je interesantan i trebao bi im dozirati informacije i povremeno im biti na raspolaganju.
Ovako.....nepotrebno frustriranje....i durenje......
[You must be registered and logged in to see this image.]

Amra potpolno se soglasuvam so tebe. Toa e taka zoshto on nema tim koj bi bil negov PR koj kje moze da im dava povremeno odgovori na nekoi prashanja na novinarite i od taa pricina tie go lovat nego i se stvara nervoza i tenzii toa se novinari na niov im e bitno da dojdat do nekoja informacija. Dokolku ima covek na koj kje moze da se obratat nema da ja ima ovaa nervoza. Megjutoa ne e za optavduvanje i negoviot odnos zoshto koga se reshil da se zanimava so ovaa rabota trebalo da mu e jasno shto se nosi popularnosta. No, ne gi opravduvam i novinarite koga cepkaat premnogu vo privatnosta ili go cekaat pred negovata kukja e toa e stvarno too much se znae kade moze da se zeme izjava sepak domot e privaten imot.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 11:57

Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI
Ne zamjerite...ali ja mislim da on i jest ljutko...da ga je lako izbaciti iz takta ako nije po njegovom i sva sreća pa do nas ne dopiru često niti jasno objašnjeni razlozi njegovih ispada pa ih opraštamo i pravdamo ovim ili onim.
Moje iskustvo je, obzirom da radim s ljudima, da nečija čangrizavost, oholost, bahatost, durenje, nepopustljivost, nekooperativnost, umanjuju vrijednost čovjeka, te da ljudi koji nemaju emaptije prema drugima ili im je nizak prag empatije gube svoj šarm i ostale vrijednosti ma kako lijepi i sposobni u svom poslu bili.....loše osobine ih preuzmu. Na žalost, s godinama loše osobine su jače izražene, a dobre se zatomljuju pa sve bude još i gore.
Što se mene tiče, bez obzira na to što su novinari grozomorni i to je činjenica, što rade sačekuše na mjestima gdje bi i glumci trebali imati svoj mir, on nije u pravu i gotovo.
Kao javna osoba trebao bi biti svjestan da je interesantan i trebao bi im dozirati informacije i povremeno im biti na raspolaganju.
Ovako.....nepotrebno frustriranje....i durenje......



kikule81 je napisao/la:
Amra potpolno se soglasuvam so tebe. Toa e taka zoshto on nema tim koj bi bil negov PR koj kje moze da im dava povremeno odgovori na nekoi prashanja na novinarite i od taa pricina tie go lovat nego i se stvara nervoza i tenzii toa se novinari na niov im e bitno da dojdat do nekoja informacija. Dokolku ima covek na koj kje moze da se obratat nema da ja ima ovaa nervoza. Megjutoa ne e za optavduvanje i negoviot odnos zoshto koga se reshil da se zanimava so ovaa rabota trebalo da mu e jasno shto se nosi popularnosta. No, ne gi opravduvam i novinarite koga cepkaat premnogu vo privatnosta ili go cekaat pred negovata kukja e toa e stvarno too much se znae kade moze da se zeme izjava sepak domot e privaten imot.

Apsolutno ste u pravu, obje... čovjek kad se odluči baviti ovim poslom, mora biti svjestan nekih popratnih stvari!
Kad je bio mlad i počinjao, sigurno mu nije smetao interes javnosti.
Svi nastoje privući pažnju i biti vijest.
Kad postanu zvijezde(-ice), onda se bježi, njurga..

Glumac njegove popularnosti morao bi imati PR.
Tada bi se ,lijepo ,svako toliko servirala vijest, izjava, očitovanje..i sve bi bilo med i mlijeko.

I ne bi ga sačekivali gdje treba i gdje ne treba.

Iako, ovo jučer je bilo obično paparazzi sačekivanje, ispred restorana.
Naišao je on, mogao je bilo tko od inih koji tamo zalaze.
To ni jedan PR ne može spriječiti. I Bebe je to odradio.

Ja ipak mislim da se ovdje radilo o neobično dugom dovoženju auta.

I, da skratim.. da ima PR , ne bi mi ništa morali nagađati !
Znale bi je li lovina ili nije!
PR bi lijepo, jasno i glasno, ukratko dao izjavu i mi ne bi nagađale je li onakojuvišenitkonespominje bivša ili ne... vuče
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 12:12

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI
Ne zamjerite...ali ja mislim da on i jest ljutko...da ga je lako izbaciti iz takta ako nije po njegovom i sva sreća pa do nas ne dopiru često niti jasno objašnjeni razlozi njegovih ispada pa ih opraštamo i pravdamo ovim ili onim.
Moje iskustvo je, obzirom da radim s ljudima, da nečija čangrizavost, oholost, bahatost, durenje, nepopustljivost, nekooperativnost, umanjuju vrijednost čovjeka, te da ljudi koji nemaju emaptije prema drugima ili im je nizak prag empatije gube svoj šarm i ostale vrijednosti ma kako lijepi i sposobni u svom poslu bili.....loše osobine ih preuzmu. Na žalost, s godinama loše osobine su jače izražene, a dobre se zatomljuju pa sve bude još i gore.
Što se mene tiče, bez obzira na to što su novinari grozomorni i to je činjenica, što rade sačekuše na mjestima gdje bi i glumci trebali imati svoj mir, on nije u pravu i gotovo.
Kao javna osoba trebao bi biti svjestan da je interesantan i trebao bi im dozirati informacije i povremeno im biti na raspolaganju.
Ovako.....nepotrebno frustriranje....i durenje......



kikule81 je napisao/la:
Amra potpolno se soglasuvam so tebe. Toa e taka zoshto on nema tim koj bi bil negov PR koj kje moze da im dava povremeno odgovori na nekoi prashanja na novinarite i od taa pricina tie go lovat nego i se stvara nervoza i tenzii toa se novinari na niov im e bitno da dojdat do nekoja informacija. Dokolku ima covek na koj kje moze da se obratat nema da ja ima ovaa nervoza. Megjutoa ne e za optavduvanje i negoviot odnos zoshto koga se reshil da se zanimava so ovaa rabota trebalo da mu e jasno shto se nosi popularnosta. No, ne gi opravduvam i novinarite koga cepkaat premnogu vo privatnosta ili go cekaat pred negovata kukja e toa e stvarno too much se znae kade moze da se zeme izjava sepak domot e privaten imot.

Apsolutno ste u pravu, obje... čovjek kad se odluči baviti ovim poslom, mora biti svjestan nekih popratnih stvari!
Kad je bio mlad i počinjao, sigurno mu nije smetao interes javnosti.
Svi nastoje privući pažnju i biti vijest.
Kad postanu zvijezde(-ice), onda se bježi, njurga..

Glumac njegove popularnosti morao bi imati PR.
Tada bi se ,lijepo ,svako toliko servirala vijest, izjava, očitovanje..i sve bi bilo med i mlijeko.

I ne bi ga sačekivali gdje treba i gdje ne treba.

Iako, ovo jučer je bilo obično paparazzi sačekivanje, ispred restorana.
Naišao je on, mogao je bilo tko od inih koji tamo zalaze.
To ni jedan PR ne može spriječiti. I Bebe je to odradio.

Ja ipak mislim da se ovdje radilo o neobično dugom dovoženju auta.

I, da skratim.. da ima PR , ne bi mi ništa morali nagađati !
Znale bi je li lovina ili nije!
PR bi lijepo, jasno i glasno, ukratko dao izjavu i mi ne bi nagađale je li onakojuvišenitkonespominje bivša ili ne... vuče

[color=green][/colorVo negovata situacija mislam deka PR kje zavrshi golema rabota vo sekoja smisla, dali e toa dogovaranje intervjua, davanje na izjav ili ednostavno nekoj koj kje moze da im odgovori na fanovite dali bi mozele da go sretnat ili ne, nekoj koj postojano bi izvestuval za negovite angazmani i kje mu vodi web strana. Da ne filozofiram se razbirame site, jas rabotam vo Kabinet na Pretsedateltel tuka vo Makedonija, tuka toa taka se reshava, za akter mislam deka e mnogu poednostavno i polesno Novosti 2 KI - Page 20 1245697846 Novosti 2 KI - Page 20 1245697846 Novosti 2 KI - Page 20 1245697846 ]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 13:05



Eto, lijepo u ovim postanim linkovima tj. člancima piše: čovjek im je govorio o tome kako provodi puno vremena na setu, nema društvenog života, sve se svodi na krevet i set...
Pričali su nešto o problemima sa scenarijem, kako je teško svaki tjedan napisati 90 minuta priče...

.. pa se sve pretvorilo, skoro pa u intervju..a ne samo usputnu izjavu..

..da, i rekao im je ... recite prijateljima da me ne dolaze fotkati ispred moje kuće.. a onda pisati kako je Kenan opet ljut!!!...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 13:27

adan je napisao/la:


Eto, lijepo u ovim postanim linkovima tj. člancima piše: čovjek im je govorio o tome kako provodi puno vremena na setu, nema društvenog života, sve se svodi na krevet i set...
Pričali su nešto o problemima sa scenarijem, kako je teško svaki tjedan napisati 90 minuta priče...

.. pa se sve pretvorilo, skoro pa u intervju..a ne samo usputnu izjavu..

..da, i rekao im je ... recite prijateljima da me ne dolaze fotkati ispred moje kuće.. a onda pisati kako je Kenan opet ljut!!!...

Bas e srcka, i vo pravo e shto se luti za slikanjeto pred kukja, a i sladok e koga se ljuti sram sram sram . Kje bidam malku zlobnichka zakate da go cekame pred zgrada hahahahahahaha Novosti 2 KI - Page 20 1430956612 Novosti 2 KI - Page 20 1430956612 Novosti 2 KI - Page 20 1430956612 Novosti 2 KI - Page 20 1430956612 Novosti 2 KI - Page 20 1430956612
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 16:21

adan je napisao/la:


Eto, lijepo u ovim postanim linkovima tj. člancima piše: čovjek im je govorio o tome kako provodi puno vremena na setu, nema društvenog života, sve se svodi na krevet i set...
Pričali su nešto o problemima sa scenarijem, kako je teško svaki tjedan napisati 90 minuta priče...

.. pa se sve pretvorilo, skoro pa u intervju..a ne samo usputnu izjavu..

..da, i rekao im je ... recite prijateljima da me ne dolaze fotkati ispred moje kuće.. a onda pisati kako je Kenan opet ljut!!!...


...jel on to nama nešto želi reći?????? yes

[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 18:11

honeybunny je napisao/la:
adan je napisao/la:


Eto, lijepo u ovim postanim linkovima tj. člancima piše: čovjek im je govorio o tome kako provodi puno vremena na setu, nema društvenog života, sve se svodi na krevet i set...
Pričali su nešto o problemima sa scenarijem, kako je teško svaki tjedan napisati 90 minuta priče...

.. pa se sve pretvorilo, skoro pa u intervju..a ne samo usputnu izjavu..

..da, i rekao im je ... recite prijateljima da me ne dolaze fotkati ispred moje kuće.. a onda pisati kako je Kenan opet ljut!!!...


...jel on to nama nešto želi reći?????? yes

on saka da ni kaze deka koga kje ne vide kaj nego pred kukja kje ne pokani na kava kava kava BUJRUM
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysri 14 stu 2012, 21:50

[quote="kikule81"]
Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI
Ne zamjerite...ali ja mislim da on i jest ljutko...da ga je lako izbaciti iz takta ako nije po njegovom i sva sreća pa do nas ne dopiru često niti jasno objašnjeni razlozi njegovih ispada pa ih opraštamo i pravdamo ovim ili onim.
Moje iskustvo je, obzirom da radim s ljudima, da nečija čangrizavost, oholost, bahatost, durenje, nepopustljivost, nekooperativnost, umanjuju vrijednost čovjeka, te da ljudi koji nemaju emaptije prema drugima ili im je nizak prag empatije gube svoj šarm i ostale vrijednosti ma kako lijepi i sposobni u svom poslu bili.....loše osobine ih preuzmu. Na žalost, s godinama loše osobine su jače izražene, a dobre se zatomljuju pa sve bude još i gore.
Što se mene tiče, bez obzira na to što su novinari grozomorni i to je činjenica, što rade sačekuše na mjestima gdje bi i glumci trebali imati svoj mir, on nije u pravu i gotovo.
Kao javna osoba trebao bi biti svjestan da je interesantan i trebao bi im dozirati informacije i povremeno im biti na raspolaganju.
Ovako.....nepotrebno frustriranje....i durenje......
[You must be registered and logged in to see this image.]

Amra potpolno se soglasuvam so tebe. Toa e taka zoshto on nema tim koj bi bil negov PR koj kje moze da im dava povremeno odgovori na nekoi prashanja na novinarite i od taa pricina tie go lovat nego i se stvara nervoza i tenzii toa se novinari na niov im e bitno da dojdat do nekoja informacija. Dokolku ima covek na koj kje moze da se obratat nema da ja ima ovaa nervoza. Megjutoa ne e za optavduvanje i negoviot odnos zoshto koga se reshil da se zanimava so ovaa rabota trebalo da mu e jasno shto se nosi popularnosta. No, ne gi opravduvam i novinarite koga cepkaat premnogu vo privatnosta ili go cekaat pred negovata kukja e toa e stvarno too much se znae kade moze da se zeme izjava sepak domot e privaten imot.

Da, na žalost i novinarstvo danas nema odgovornosti koje je nekad imalo...intima više nije intima....doslovno se ulazi u spavaće sobe poznatih....razumijem i baš zato bi trebao, kao što kažeš, povremeno dati odgovore na novinarska pitanja, naravno odgovore koje želi dati.
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 15:47

Jesmo imali snimak?

[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 16:10

NEMA NOVOSTI

Re Alone je napisao/la:
Jesmo imali snimak?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nismo....[You must be registered and logged in to see this image.]

Eto.. osim što se stalno osvrće, očekuje auto...
...jedan smiren razgovor, nasmijam, cijelo vrijeme..
... profesionalan..

... i do bola zgodan... pojavan... pri izlasku naočale u ruci...

.. i sigurna sam, njegova reakcija na dečka koji je trebao dovesti auto ima svoju pozadinu, priču..
.. on ovdje ne odaje , ali baš ni malo , nervoznog lika, uhvaćenog u razgovor mimo svoje volje ...
.. ah, ti novinari... hmm

Evo , loših, ali ipak fotki... The Body, rijetko imamo..

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 17:47

S kojim bih mu zadovoljstvom brkove obrijala!!!
Ipak...priznajem.....faca je i s njima....pojava samo tako.... nesvjest1
Imam osjećaj da su mu i obrve nekako narasle...u skladu s brčinama....
Ipak....ponavljam,......faca je.... nesvjest1
I djeluje mi nekako opušteno....zezatorski.....to mu i pristaje.....ne valja kad je namćor....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 17:51

Slažem se Adančika sa svime. Miran, staložen, nasmijan, šarmantan, zgodan, profesionalan. :ree2:
Ne vjerujem novinarima da se ljutio na vozača.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 22:50

Tessa je napisao/la:
Slažem se Adančika sa svime. Miran, staložen, nasmijan, šarmantan, zgodan, profesionalan. :ree2:
Ne vjerujem novinarima da se ljutio na vozača.

.. možda se, na kraju ipak naljutio zbof radi nečega ... vjerujem da je imao razlog...
.. ali, cijeli razgovor je prošao , očito u ugodnoj atmosferi ..
...i trajao je vrlo dugo, za običan , usputan ulet..
.. inače, u ovakvim situacijama, novinari dobiju samo osmijeh i poneku riječ, zar ne ??...
..u tome vidim razlog ljutnje na dečka koji je dovozio auto ( presporo)..

..i vidite li vi , konačno tu opuštenost, ležernost...
.. nema mrguda, osmješak je ispod brčina...
.. zgodan je, zrači šarmom... pozivom...


.. vratio nam se naš Muškić... yes

.. je li iz njegovog života nestaorazlogkojijenanjegalošeutjecao?...
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 23:05

adan je napisao/la:
Tessa je napisao/la:
Slažem se Adančika sa svime. Miran, staložen, nasmijan, šarmantan, zgodan, profesionalan. :ree2:
Ne vjerujem novinarima da se ljutio na vozača.

.. možda se, na kraju ipak naljutio zbof radi nečega ... vjerujem da je imao razlog...
.. ali, cijeli razgovor je prošao , očito u ugodnoj atmosferi ..
...i trajao je vrlo dugo, za običan , usputan ulet..
.. inače, u ovakvim situacijama, novinari dobiju samo osmijeh i poneku riječ, zar ne ??...
..u tome vidim razlog ljutnje na dečka koji je dovozio auto ( presporo)..

..i vidite li vi , konačno tu opuštenost, ležernost...
.. nema mrguda, osmješak je ispod brčina...
.. zgodan je, zrači šarmom... pozivom...


.. vratio nam se naš Muškić... yes

.. je li iz njegovog života nestaorazlogkojijenanjegalošeutjecao?...

Naravano da je odletjela onamrugdnaženska. Konačno svoj. :ree2:
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Emptysub 17 stu 2012, 23:35

...još malo fotkica iz reportaže...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 2 KI - Page 20 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 20 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 2 KI
[Vrh] 
Stranica 20 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 19, 20, 21 ... 30 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 1 CD
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: