Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 2 KI

Go down 
+15
Leona
enny
HADI BE
suradnica
melodija
Re Alone
dolcevita026
d.i.n.a.
Amra
S.N.O.B1
adan
honeybunny
bes ni
Tessa
Snupika
19 posters
Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptyčet 13 pro 2012, 22:16

adan je napisao/la:


Evo i sa fotkama, ali .. za nas ništa zanimljivo!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čekamo još?

Da li si uspela sve pregledati!?
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 45

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptyčet 13 pro 2012, 22:26

Maki je napisao/la:
adan je napisao/la:


Evo i sa fotkama, ali .. za nas ništa zanimljivo!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čekamo još?

Da li si uspela sve pregledati!?

...pregledala sam...
.-..nema ništa...yok... ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptyčet 13 pro 2012, 22:28

Maki je napisao/la:
adan je napisao/la:


Evo i sa fotkama, ali .. za nas ništa zanimljivo!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čekamo još?

Da li si uspela sve pregledati!?

Pregledano. Nezanimljivo. kava
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptyčet 13 pro 2012, 22:38

adan je napisao/la:
Maki je napisao/la:
adan je napisao/la:


Evo i sa fotkama, ali .. za nas ništa zanimljivo!!

[You must be registered and logged in to see this link.]

Čekamo još?

Da li si uspela sve pregledati!?

Pregledano. Nezanimljivo. kava

E, baš si srce Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Ja sam počela i brzo odustala
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 19:56

NEMA NOVOSTI

Gledam tamo fotke koje stavlja onajadnanebilakojajeostalabezBebea (gledam za svaki slučaj).
Osim što je pobenavila i slika se s plišanim majmunima, Barbikama, u krilu velikog medvjeda (srećom pa ne u krilu Bebea) moram reći da i ona bolje izgleda otkad nije s njim....stvarno ne trebaju biti zajedno.....
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 20:22

Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI

Gledam tamo fotke koje stavlja onajadnanebilakojajeostalabezBebea (gledam za svaki slučaj).
Osim što je pobenavila i slika se s plišanim majmunima, Barbikama, u krilu velikog medvjeda (srećom pa ne u krilu Bebea) moram reći da i ona bolje izgleda otkad nije s njim....stvarno ne trebaju biti zajedno.....

Amra bash si mi srcka so konstataciite :)))))))) i ne trebaat da se zaedno kje najde on nekoja koja kje ispoluva barem eden od postavenite uslovi i da e izdrzano toa, pa eve i tuka ima mnogu kandidatki, on ne e svesen shto propushta. Na zdravje Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:07

kikule81 je napisao/la:
Amra je napisao/la:
NEMA NOVOSTI

Gledam tamo fotke koje stavlja onajadnanebilakojajeostalabezBebea (gledam za svaki slučaj).
Osim što je pobenavila i slika se s plišanim majmunima, Barbikama, u krilu velikog medvjeda (srećom pa ne u krilu Bebea) moram reći da i ona bolje izgleda otkad nije s njim....stvarno ne trebaju biti zajedno.....

Amra bash si mi srcka so konstataciite :)))))))) i ne trebaat da se zaedno kje najde on nekoja koja kje ispoluva barem eden od postavenite uslovi i da e izdrzano toa, pa eve i tuka ima mnogu kandidatki, on ne e svesen shto propushta. Na zdravje Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430

Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430 Novosti 2 KI - Page 32 2836737430

Ima vas ima.....(ja sam sama promatračica)!
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:20

Do sada, njen fizički izgled nije bio okosnica moga stava prema njenoj pojavi .
Više me je , od svega smetala njena arogancija, stav prema ( njegovim) fanovima, njena dva obrasca ponašanja, ovisno o tome je li sa njim ili bez njega.
Prejak je moj osjećaj kako joj baš ni ne smeta publicitet i sigurnost , kako ga ona zapravo sama proizvodi, provocira .
Ponekad sam čak sumnjala kako sama dojavljuje novinarima, nekim svojim kanalima, gdje će ih moći fotkati.
Nije me zanimala njena šlampavost, vječita nepočešljanost. Iako ima lijepu kosu.
Onda, osebujan stil oblačenja, zapravo, logično je da ga još traži.
Onda nas je , valjda poslušala pa se počela peglati! A i stil joj je još nedorečen.Mlada je.

Sad malo pogledam i taj drugi segment. Izgled.

Neću , namjerno , ići unatrag, evo zadnje postane ... ali, ja ne vidim ovdje nekih velikih promjena?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Ponekad zabljesne, kad joj je uredna kosa....ali što se tiče cjelokupnog dojma... ????

Ne ide mi se off topic, ona je i ovako dobila previše pažnje, i još je dobija, samo zahvaljujući njemu..ali, ipak, evo malo , za primjer ..

[You must be registered and logged in to see this image.]

No , dobro... ostavljam je njezinim plišanim igračkama...i ovolikoj količini privatnih javnih fotki ... koje joj sada , kad ih sama posta , ne smetaju!!!

I tako sam došla do još jednog razloga zašto je baš toliko nisam voljela!!!

Srećom , ni on!!

PSssst!! Ukoliko netko dešifrira u što je ona obučena, molim da me izvjesti....ja sam očevid prekinula zbog nedostatka dokaza da se radi o nečem suvislom!!
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:27

adan je napisao/la:
Do sada, njen fizički izgled nije bio okosnica moga stava prema njenoj pojavi .
Više me je , od svega smetala njena arogancija, stav prema ( njegovim) fanovima, njena dva obrasca ponašanja, ovisno o tome je li sa njim ili bez njega.
Prejak je moj osjećaj kako joj baš ni ne smeta publicitet i sigurnost , kako ga ona zapravo sama proizvodi, provocira .
Ponekad sam čak sumnjala kako sama dojavljuje novinarima, nekim svojim kanalima, gdje će ih moći fotkati.
Nije me zanimala njena šlampavost, vječita nepočešljanost. Iako ima lijepu kosu.
Onda, osebujan stil oblačenja, zapravo, logično je da ga još traži.
Onda nas je , valjda poslušala pa se počela peglati! A i stil joj je još nedorečen.Mlada je.

Sad malo pogledam i taj drugi segment. Izgled.

Neću , namjerno , ići unatrag, evo zadnje postane ... ali, ja ne vidim ovdje nekih velikih promjena?

[You must be registered and logged in to see this link.]

Ponekad zabljesne, kad joj je uredna kosa....ali što se tiče cjelokupnog dojma... ????

Ne ide mi se off topic, ona je i ovako dobila previše pažnje, i još je dobija, samo zahvaljujući njemu..ali, ipak, evo malo , za primjer

[You must be registered and logged in to see this link.]

No , dobro... ostavljam je njezinim plišanim igračkama...i ovolikoj količini privatnih javnih fotki ... koje joj sada , kad ih sama posta , ne smetaju!!!

I tako sam došla do još jednog razloga zašto je baš toliko nisam voljela!!!

Srećom , ni on!!

PSssst!! Ukoliko netko dešifrira u što je ona obučena, molim da me izvjesti....ja sam očevid prekinula zbog nedostatka dokaza da se radi o nečem suvislom!!

Novosti 2 KI - Page 32 2784008398 Shto povekje da kazam, kazano e se :)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:27

Ah...Adančice....baš ju ne voliš....
Ma ona je još, upravo kako kažeš......nedorečena....nisam mislila na stil, oblačenje, promjenu frizure ili tako nešto radikalno...
Otkad se sama ovako naslikava...u stvari nije baš sama...stalno je u društvu....nekako izgleda opuštenije...u svom okruženju....upravo ovo što navodiš...sad radi što želi....ne mora se skrivati.....i to joj odgovara...to sam mislila....
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:29

Amra je napisao/la:
Ah...Adančice....baš ju ne voliš....
Ma ona je još, upravo kako kažeš......nedorečena....nisam mislila na stil, oblačenje, promjenu frizure ili tako nešto radikalno...
Otkad se sama ovako naslikava...u stvari nije baš sama...stalno je u društvu....nekako izgleda opuštenije...u svom okruženju....upravo ovo što navodiš...sad radi što želi....ne mora se skrivati.....i to joj odgovara...to sam mislila....

Ljubovnite rani se lecat vo drushtvo (ova neshto od iskustvo zboram hahahahaha ), zoshto koga e sama e mnogu depresivna, pa togash pagjaat i najdepresivnite poraki od nejze na tweeter :)
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 21:42

kikule81 je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ah...Adančice....baš ju ne voliš....
Ma ona je još, upravo kako kažeš......nedorečena....nisam mislila na stil, oblačenje, promjenu frizure ili tako nešto radikalno...
Otkad se sama ovako naslikava...u stvari nije baš sama...stalno je u društvu....nekako izgleda opuštenije...u svom okruženju....upravo ovo što navodiš...sad radi što želi....ne mora se skrivati.....i to joj odgovara...to sam mislila....

Ljubovnite rani se lecat vo drushtvo (ova neshto od iskustvo zboram hahahahaha ), zoshto koga e sama e mnogu depresivna, pa togash pagjaat i najdepresivnite poraki od nejze na tweeter :)

...tko ne bi bježao u društvo...da na tren zaboravi.....tu ju razumijem....
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptypet 14 pro 2012, 22:05

Amra je napisao/la:
Ah...Adančice....baš ju ne voliš....

Ne..od prvog dana i to ne skrivam.
Ja sam kazala odmah..a kasnije , malo tko da nije!
Neobjašnjena i sada nebitna enigma su mi ostali njihovi novinari!! Oni su je voljeli i manje od mene.
Nikad nisam dokučila zašto.
Sada im se izlaže, objavljuje, locira.. ali, nije zanimljiva. Čak ni njega ne pitaju. Nije bitno niti da potvrdi radosnu vijest.

Amra je napisao/la:
Otkad se sama ovako naslikava...u stvari nije baš sama...stalno je u društvu....nekako izgleda opuštenije...u svom okruženju....upravo ovo što navodiš...sad radi što želi....ne mora se skrivati.....i to joj odgovara...to sam mislila....

Da, odgovara joj da se ne skriva, dapače.
Očito joj godi.
Eto, to sam ja osjetila već na onoj prvoj zajedničkoj fotki u Cesmama, kad se kao, smotala dok je on zove da uđe u auto!
Može se potražiti i moj post!
Bilo je tako očigledno! Sva se smotala, kao muha bez glave...svuda se muvala..ali nikako da uđe u auto!! Prozirno!! Dosadila joj ilegala!!

Da ne pričamo o tome , kako ih novinari ulove pri ulasku u jednu zabačenu DVD-teku!!!
Ideš!!
Sumnjala sam tada , a nakon što sam na licu mjesta vidjela u kako zavučenoj ulici se nalazi ta DVD-teka, još sam sigurnija!!
Tu ih novinari nisu otkrili i fotkali slučajno.
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 11:02

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Ah...Adančice....baš ju ne voliš....

Ne..od prvog dana i to ne skrivam.
Ja sam kazala odmah..a kasnije , malo tko da nije!
Neobjašnjena i sada nebitna enigma su mi ostali njihovi novinari!! Oni su je voljeli i manje od mene.
Nikad nisam dokučila zašto.
Sada im se izlaže, objavljuje, locira.. ali, nije zanimljiva. Čak ni njega ne pitaju. Nije bitno niti da potvrdi radosnu vijest.

Amra je napisao/la:
Otkad se sama ovako naslikava...u stvari nije baš sama...stalno je u društvu....nekako izgleda opuštenije...u svom okruženju....upravo ovo što navodiš...sad radi što želi....ne mora se skrivati.....i to joj odgovara...to sam mislila....

Da, odgovara joj da se ne skriva, dapače.
Očito joj godi.
Eto, to sam ja osjetila već na onoj prvoj zajedničkoj fotki u Cesmama, kad se kao, smotala dok je on zove da uđe u auto!
Može se potražiti i moj post!
Bilo je tako očigledno! Sva se smotala, kao muha bez glave...svuda se muvala..ali nikako da uđe u auto!! Prozirno!! Dosadila joj ilegala!!

Da ne pričamo o tome , kako ih novinari ulove pri ulasku u jednu zabačenu DVD-teku!!!
Ideš!!
Sumnjala sam tada , a nakon što sam na licu mjesta vidjela u kako zavučenoj ulici se nalazi ta DVD-teka, još sam sigurnija!!
Tu ih novinari nisu otkrili i fotkali slučajno.

Sjećam se te snimke...još smo ga kritizirale što je sjeo u auto i vikao joj da uđe. Sad shvaćam da je s razlogom bio ljut na nju jer je izvodila predstavu....
Ona mene uopće ne živcira, ne volim ju ali ni obrnuto. Naime, ta cura u meni ne budi baš nikakvu emociju.....indiferentna totalno. Valjda zato što ne ostavlja nikakav utisak....bledunjava...neupečatljiva.....ne zna što hoće ni što bi sa sobom (a ni s njim)....
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 12:06

Jesmo imali mi ovu fotkicu?

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ne daj Bože da mene ovako pogleda... Novosti 2 KI - Page 32 1430956612
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 12:37

Re Alone je napisao/la:
Jesmo imali mi ovu fotkicu?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne daj Bože da mene ovako pogleda... Novosti 2 KI - Page 32 1430956612

Teško bi ti palo?? Yoh, evo ti nudim.. neka pogleda mene.. da ne patiš!!!! Novosti 2 KI - Page 32 2829516366

Iskreno.. ni ja ne znam kako bi se postavila!! Novosti 2 KI - Page 32 1245697846
Ovako, na jezičini ... oborila bi ja njega s nogu.. vidiga

..ali.. u stvarnosti .. ?? Novosti 2 KI - Page 32 1430956612

Iako, moram biti neskromna i kazati, u kriznim situacijama sam najjača... yes ..kao da mi nešto da snagu...
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 12:55

adan je napisao/la:
Re Alone je napisao/la:
Jesmo imali mi ovu fotkicu?
[You must be registered and logged in to see this link.]
Ne daj Bože da mene ovako pogleda... Novosti 2 KI - Page 32 1430956612

Teško bi ti palo?? Yoh, evo ti nudim.. neka pogleda mene.. da ne patiš!!!! Novosti 2 KI - Page 32 2829516366

Iskreno.. ni ja ne znam kako bi se postavila!! Novosti 2 KI - Page 32 1245697846
Ovako, na jezičini ... oborila bi ja njega s nogu.. vidiga

..ali.. u stvarnosti .. ?? Novosti 2 KI - Page 32 1430956612

Iako, moram biti neskromna i kazati, u kriznim situacijama sam najjača... yes ..kao da mi nešto da snagu...


:ree2: :ree2: :ree2: mene me pogledna vaka hahahahhahaa reeee reeee reeee vo oci te gleda, e sega malku ke ti te pritresat kolenata no ne se sekirash i da padnesh ima koj da te zadrzi hahahahaha
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 13:15

kikule81 je napisao/la:
:ree2: :ree2: :ree2: mene me pogledna vaka hahahahhahaa reeee reeee reeee vo oci te gleda, e sega malku ke ti te pritresat kolenata no ne se sekirash i da padnesh ima koj da te zadrzi hahahahaha


ljuti ljuti ljuti
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 13:32

Je li ova bila?

[You must be registered and logged in to see this image.]


... ima i enlarge reeee
[Vrh] Go down
Re Alone
Moderator
Moderator
Re Alone


Broj postova : 2306
Join date : 21.05.2012
Lokacija : Montenegro

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 13:37

Evo i uvećana Novosti 2 KI - Page 32 1430956612


[You must be registered and logged in to see this image.]


... ne gledajte brkove...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 14:27

Re Alone je napisao/la:
Evo i uvećana Novosti 2 KI - Page 32 1430956612

[You must be registered and logged in to see this link.]
... ne gledajte brkove...

...brhkovi?? Lako to!! .. ne gledajte outfit!!!! hallo

.. zurica je milena.. .. otimaju se loknice...[You must be registered and logged in to see this image.]

PSsst!! ...da ...uveličala si krivu stranu fotke!!!.... smile
[Vrh] Go down
HADI BE
Zaslužni član
Zaslužni član



Broj postova : 43
Join date : 29.09.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 17:07

Ne gledam brkove, već kako je obučen...Majica sa printom (mislim da je ona Indijanac), džemper (dva

reda dugmića), jakna sa umetkom koji je kraći od džempera... Užas...

[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 21:32

ajde malku da Ve razmrdam i da ve stoplam - which size yes yes yes

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 21:50

kikule81 je napisao/la:
ajde malku da Ve razmrdam i da ve stoplam - which size yes yes yes
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo već zvuči bolje.. ali , nikako da uzmemo tu treću mjeru ... yes ..

... nemjerljivo...bos... smile

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Emptysub 15 pro 2012, 21:53

[quote="adan"]
kikule81 je napisao/la:
ajde malku da Ve razmrdam i da ve stoplam - which size yes yes yes
[You must be registered and logged in to see this link.]

Ovo već zvuči bolje.. ali , nikako da uzmemo tu treću mjeru ... yes ..

... nemjerljivo...bos... smile

[You must be registered and logged in to see this link.]

EDEN E BOS reeee reeee reeee reeee reeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 2 KI - Page 32 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 2 KI   Novosti 2 KI - Page 32 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 2 KI
[Vrh] 
Stranica 32 / 40.Go to page : Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 36 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 5 KI
» Novosti 6 KI
» Novosti 7 KI
» Novosti 8 KI
» Novosti 2 CD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: