Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila/spoileri

Go down 
+6
dolcevita026
Snupika
enny
suradnica
adan
S.N.O.B1
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 16:31



Nisi nista preskocila, dok je bio u kancelariji, zazvonio mu je mobilni i javio mu je covek da je Sila u holdingu i da ce sutra doci u 07.30h na sta je on rekao samo dobro jer je tu sa njim bio i Dzihan onaj odvratni. ljut
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 16:37


Evo pojasnjenja onih unapred epizoda koje gledamo bez prevoda ...


Boran kontrolise svaki Silalin korak cak i u Istanbulu. Strasno ga je povredilo sto je ona pobegla bas tada kad je on verovao da se navikla i kad je poceo da se zaljubuje u nju. Sila se isto kaje sa svoje strane; vidi da nema spasa makar provela celo vreme sa telohraniteljima. Sanja san u kome vidi sebe i borana sa malom devojcicom neznajuci da je trudna i Boran joj kaze u snu da je ta devojcica njen spas. Boran je dobio zadatak, treba ubiti i sestru Narin i Silu. Nema mu druge to su zakoni ali je dovoljno da se on suprostavi, on je aga. za to se bori njegov drug ali Boran je ozaloscen i vise muje sve svejedno. njega ne briga sta kaze tore nego se oseca prevaren. Sila saznaje da je Boran bacio sve Jezdine stvari(njegova bivsa zena) i to je jos vise boli.

Narin joj kaze da treba da se boji Borana jer on sad je spreman na sve. Sila definitvno zeli raskinuti sa Emirom i kad joj on kaze da je ona vencana samo na papiru ona to negira. Zove Ajse (pomocnicu) koja joj kaze sta se sve desilo kada su pobegli.
Silin otac isto krece na put za Istanbul da ih ubije ali odluci da ucini samoubistvo. spase ga neki ribari i odnesu u bolnicu. Silina majka ne zeli da prica sa njim jer je on bio spreman da ubije njenu decu. On dolazi u bolnicu pun modricama sto pokazuje da ga je neko prebio. to je ustvri uradio Emre sto Silu jos vise iznervira.

Sila uhvati detektiva da prati Borana da bi se osecala sigurnije ali na slikama ima puno gde je Boran sa jednom zenom.To nju izludi. Ona se nadala da ako dodje Boran i kad bi mogli da pricaju on bi je razumeo, ona nije pobegla od njega nego jer ima obavezu prema firmi i ne zeli ziveti takav zivot. Ali sada primeti da joj vise nista nije vazno. Saznaje da je trudna ali ne zeli zadrziti bebu. ide na abortus i odustane u zadnji momenat. Kad je izlazila iz klinike vidi Borana sa onom zenom. Gledaju se nekoliko minuta i odu u auto. Tad je cak pomislila da se ubije i Boran isto. ona zena pored njega nista nije razumela ali je Silu prepoznala od televizora kada je ona izjavila da ga voli i da zeli biti u Mardin jer je tu rodjena. Nije joj jasno kako se ovakva velika ljubav pretvorila se u mrznju. Ona je sama izgubila cerku i muza u saobracajnoj nesreci i krivo joj sto oni gube vreme na ovakve gluposti.Ona prica sa Azadom koji joj objasni situaciju i kaze joj da oni nisu nikad imali priliku da zive njihovu ljubav sami.

Narin koja vise ne moze izdrzati ovu situaciju i prevaru koju je uradila bratu odluci da mu se preda. Za to vreme ga nazove Sila i moli ga da pusti sestru, ona nece slabica koga diriguje Tore vec da izadje pred njom kao muskarac, tvrdi na telefonu da ga ona nije prevarila nego da je pobegla od takvog zivota. Na kraju mu preti da ako on bilo sta ucini Narini da ce upotrebiti svu svoju moc da iskoreni to Tore, uradi ce to za svu one male devojcice, za Narin i za sebe. To i pocne raditi kasnije, na vrlo tajni nacin pocinje kupovati zemlju u Mardinu da bi napravila fabrike i da ljudi kad budu imali para razmisljali drugacije i da im ne treba Aga da ima kaze sta da rade.

U bolnici Boran dodje da poseti Silinog oca i sretne se sa majkom kojoj kaze da je on sada samo duh. Cela Silina familija saznaje da je ona trudna i kad se vratila kuci kaze da nije abrotirala sada ali da ce to uraditi. Njen otac je pokusava odumiti jer je to dete njen jedini spas ali ona misli da je Boran vara i ne zeli imati dete sama.
videci da Boran vec nekoliko vremena nikako da uradi Tore; njegov otac posalje jednog coveka sa malim detetom da dete to obavi. to nekako saznaje Boran i isto vremeno ga zove Narin da mu kaze da je Sila trudna. Boran ide do njene kuce i bas kad je dete pucalo baci se isped nje i pogodi mu rame.
za sila to je nada, ali posle joj opet detektiv daje slike te noci gde ga je previjala ta druga zena. uprkos svemu ona njemu duguje zivot i kad su se sreli ispred skole gde je ona otisla da upise brata a Boran onog malog ona mu se zahvali. Boran joj kaze da to nije uradio zbog nje vec zbog svog sina.
Boran udje u auto i Sila ga juri po autoputu nakon cega ima sudar. U bolnici zove Emira i Boran dodje i vidi ih kad joj Emir kaze da je srecan sto je on prvi na koga ona pomisli.
Boran se oseca krivim i Azad mu kaze da ako nece on ima uvek neko drugi da se nadje da ga zameni. Po prvi put Sila kaze bratu da to dete nije ona htela kazajuci da ona nije htela da se uda za njega nespomenjujuci silovanje. Ona je ljuta sto su mu javili za dete. Na kraju ga sama pozove da pricaju, nadju se na plazi gde da ona isamara za sve ono sto nije mogla u Mardini. na kraju se pomire. Ali sada pocinje najteze. Boran jeste AGA i prema tome njegova duznost je da se tore aplicira. ako on to ne uradi sta ostaje za druge, niko ga vise nece slusati i svi ce raditi sta hoce. to nije problem za njega ali je velika stramota za njegovu familiju.
Prema tore smrtna kazna nije samo za one sto pobegnu vec i za one sto su im pomogli tako da i Emre zvot je ugrozen. ispred Siline kuce on je upucan bas kad su se vracali Sila i Boran. Borana uhapse a Emre jedva prezivi i ostane invalid za sada. Sila sa jedne strane brani Borana i ne veruje da je to on uradio ali sa druge duguje mnogo Emri i zeli biti uz njega. to maximalno nervira Borana ali sta ce.

najlepsa epizoda je 24 gde joj on napravi svadbu u kucu koju je napravio za njih i gde po prvi put spavaju zajedno.

Posle 26 epizode oni se vracaju u Mardin jer ako zeli da spasi njen zivot i zivot ostalih mora biti tamo. Trudnu zenu nece ubiti dog ne rodi i ne prekine da sisa dete ali to je samo godina vise. Boranov brat od strica kidnapuje Silu bas tada i ispred nje ubije coveka i maltretira je. ona ima rizik da pobaci ali na kraju se dete spasi. Vrate se kuci gde sve pocinje od pocetka. Boranova majka koristi svaki momenat da je ubija recima i cak joj napravi crnu magiju. Ona ne zeli njeno dete i krivo joj sto je unistila svima zivot.

by Mine sa ezelserija.serbianforum.info
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 18:02

Sila/spoileri - Page 2 2784008398 Sila/spoileri - Page 2 2784008398
Hvala,neke sam djelove kužnula i prije,a nešto si mi pojasnila sa ovim tekstom...super,strašno me zanimalo to što mu ona brblja na mob.dok on nišani Narin
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 22:43

20 ep.pomirenje na 40.31 [You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 23:24

Taman kad pomislis bas im fino krenulo, neki skandal. Eto sad na kraju ove 24. lijepo dosao po nju, ruze donio, i onda ga nazove ona sekretarica ili sta je vec i spomene njenu firmu, i opet zgnjecena ruza ljut
Pretpostavljam da je sad u pitanju to sto njena firma kupuje zemlju tamo gdje zivi Boran, ono sa M... nesto.
A scena "prve bracne noci" sou, vidjeli smo samo pocetak otkopcavanja rajfeslusa na haljini Sila/spoileri - Page 2 2829516366 ostalo treba da zamislimo
Snupika hvala na sazetku Sila/spoileri - Page 2 2836737430
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 23:30

ooo ti si baš otišla,ja davim sa 14 i prijevodom....
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptyčet 10 sij 2013, 23:47

jesam, bas sam se zarazila, jos kad je snupika napisala da su zajedno u 24.-oj morala sam to danas pogledati :)
Jao kad vidim onog Dzihana i oca muzlo mi je, a ni Boranov otac nije nista bolji. Kakvi teski ljudi. Trebace Boranu i Sili snage da se bore protiv njih, zatucanih, a pogotovo protiv Dzihanove zlobe.
Znas li ti zasto ce Boran zavrsiti u zatvoru? Procitala sam da ce doci iz zatvora nesto kad Sila rodi, ili tako nekako..Znaci da ce ponovo u zatvor!?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 00:35

Nemam pojma....
Gledam ja 20 i kako ona njega gleda na plaži,i odjednom mi iza leđa muž viče a šta ga tako gledaš,ja ko iz topa ma ne gledam ja njega nego silu...a on će pa nju sam i pitao a ne tebe...... smije joj samo o njima mislim ree
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 08:33

Ma znam kako ti je smije
NIje da mislim, nego jos i sanjam, kriza. Moram napraviti malo puze sram
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 09:59

[You must be registered and logged in to see this image.]

ja i dalje ne gledam unaprijed...uf...a teško je ne kliknuti...ali onda ne bih uopće spavala i sve bi se svelo na Silu...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 10:34

Didi potpuno si u pravu. Kod mene je doslovce sve svedeno na Silu, svaki slobodan trenutak, prsti su na tastaturi..
Ne znam koliko cu ovako moci, okolina ispasta smile
Ali jednostavno ne mogu da se suzdrzim
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 12:46

Djevojke moje ja i kad u 1.30 legnem spavati,vrtim se po krevetu i ne mogu zaspati,pa ustanem i opet gledam sinoć sam pogledala 22...jer mislim si kad počne škola neću stići pa na brzinu da pogledam što više....a okolina definitivno trpi... mužu čak i kavu skuham u šalici sa likom Hurem da i on malo uživa u pogledu dok sam ja pred Boranom hony2 hony2 ree
Enny kad Narin sazna da je Boran u Istanbulu?....
Kako mi je Sila tužna u Istanbulu,svatko sa svojim parom a ona sama....jedino me pravo živcira zašto Emreu i dalje dopušta da je zove ljubavi....mislim lijepo mu je rekla da je udata i da je Boran divan čovjek da neke stvari nikad ne bi napravio,čak ga i pljusnula,pa čemu onda taj propust...


.Onda me živciralo što nema prijevoda pa sam se prebacila na Ezela e tu mi je tek srce iskočilo slsrce :kmf5:
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 13:48

I ja sinoc zaglavila do 4 ujutru i to sa 12-om epizodom,nisam posle mogla zaspati sram Toliko mi je bilo zao Borana kad je pobegla,srce mi se steglo place Kad je dosao onako sav mokar od kise da mu savet saopsti da mora da ubije i Silu i rodjenu sestru,a onaj skot Dzihan samo likuje,koje zlo od coveka ljut
Jel vama tesko da gledate bez prevoda?Cini mi se da je ovde prevod dosta vazan,ne znam ima li smisla muciti se tako,a opet ne znam sta cu kad pogledam jos ove 2 epizode sa prevodom,ko ce izdrzati to cekanje uff...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 14:29

Da i tekako nam je teško bez prevoda i isto tako nam je prevod bitan,sve ima smisla kad se razumije....tu 12 pogledaj barem još jednom i njegove riječi manje će ti ga biti žao jer je i on shvatio da je morala pobjeći od života koji nije samo njegov,od običaja...
Dok odgledaš te dvije s prevodom doći će nove dvije i ...tako se i mi snalazimo srećko1 gledamo po dva puta/bez prijevoda/sa prijevodom/na novoj/ ček to su tri puta... Sila/spoileri - Page 2 2829516366
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 14:39

Bez prijevoda je besmisleno gledati. Tako sam ja prije dvije godine odustala nakon više od 10 epizoda.
Vrlo su važe riječi da bi se razumjeli postupci nekih događaja, ali i emocija.

Zato sad ne gledam unaprijed. Ima vremena, kad završi serija, možemo imati 2. gledanje za utvrđivanje gradiva.
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 18:51

neko je pomenuo svadbu i njihovu zajednicku noc, evo par slicica :ree2:

[You must be registered and logged in to see this image.]

[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 19:46

suradnica je napisao/la:

Enny kad Narin sazna da je Boran u Istanbulu?....
Ne znam bas tacno, jer odlijepim po 2-3 epizode, pa mi je sve zbrkano u glavi vise. Cini mi se negdje oko 15. ili poslije. Znam da se od bijega nekoliko epizoda ne desava nista posebno, mislim pricaju i pricaju, ali ja ne kontam.
Pa ja sam odlucila da ovako pogledam bez prevoda do kraja, i onda cu na Novoj da pratim redovno kako ide.
Znam da ce prevod promijeniti dosta toga. ali ne mogu si pomoci.
Kako ce Sila pokazati Djihanu sta je zena kad je kidnapuje. I njen otac ce svasta skresat zinar agi na mobitel, nisam razumjela ali imao je stav za 10. Napokon. A Boranovi roditelji, uff, pa ne mogu da vjerujem da postoje ljudi kojima su obixaji vazniji od srece vlastitiog djeteta. Kreteni ljut
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 20:45

ljut nešto sam sprćkala


Zadnja promjena: suradnica; pet 11 sij 2013, 22:56; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Snupika
Ezelovac
Ezelovac
Snupika


Broj postova : 67
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 22:32



koliko je on suprotan od roditelja i njihovih uverenja ... mada tome je verovatno doprinelo to sto se on skolovao u Ankari pa je video malo i drugaciji svet a i patio je, jer su ga ti obicaji okovali ...

Evo na OYO 16 ep moze da se gleda, tako da je ocekujemo ujutru na balkanje.com. bleskasta

Ja svaku novu epku ne mogu da docekam Sila/spoileri - Page 2 2712590081 poludeh za Borancetom i Silom veselje
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptypet 11 sij 2013, 23:06

Ja pregledala 29. Ne mogu vise. Sto bi se kod nas reklo " Dosta ce ih jada ubiti" dok izadju na kraj s tim obicajima.. I jao opet u ovoj epizodi majka njegova, pa dodje mi da je za kose sve pocupam ljut a starom da siju zavrnem. Izludili su me.. Sila i Boran cok preslatki. Imamo u ovoj epki zajednicko kupanje, ako se tako moze nazvati Sila/spoileri - Page 2 2829516366
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 02:22

Idem tražiti 15-u sa prijevodom...pa škicnut....Kevser je očajna,koji joj je vrag,al zato mi je drago da se šogorice slažu,tješe jedna drugu,i tek saad kad su došli u Istanbul jedna drugu u potpunosti razumiju....Azad mi ide na živce
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 16:42

Ja ne mogu vise, izludjeh. Necu gledat vise unaprijed. Idem se vratiti na one s prevodom, i tu se zaustavljam..
Kevser je kriticna, iako ne razumijem sta prica, toliko me nervira da je neopisivo ljut
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 16:48

haha, hoćeš se pojesti od muke što ne znaš turski...trebali bi ovdje na forumu nekog voljnog da nas uči, da održi brzinski tečaj
[Vrh] Go down
Gost
Gost




Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 17:18

11.ep, nedjelja, 13. siječnja

Boran je napokon izrazio svoju ljubav prema Sili, no iako mu je ona riječima uspije uzvratiti, posljedice one nesretne noći ne daju joj priliku da mu je i pokaže. Nakon Boranova velikog dara Silu i kod kuće čeka veliko iznenađenje. Narin je pristala na bijeg, no to ne veseli Silu onoliko koliko se nadala. Osjeća da je u velikom škripcu. Boranovi neprijatelji u Mardinu i Silini u Istanbulu ne miruju i udružuju snage. Ajše je slomljena kad sazna istinu o Husejinu. Azad je presretan zbog bijega, ali Narin ta odluka muči. Boran prekida veze s prošlošću i priprema se na novi život sa Silom. Međutim Sila mora donijeti bolnu odluku i ostaviti za sobom Borana i njihov zajednički život.

12.ep, ponedjeljak, 14. siječnja

Dok Boran oslobađa Jezdin duh, Sila se priprema na bijeg prema vlastitoj slobodi. Na svojim leđima osjeća pritisak zakona i boli koju će bijegom nanijeti Boranu i bori se sa sobom premda bi htjela otići u Istanbul. Emre je nagovara na bijeg. On, Azad i Narin spremni su na bijeg, no hoće li Sila ući u avion? Džihan doznaje važne informacije i kuje podli plan kako bi ih iskoristio protiv Boran-age. Majka Bedar, koja bi uskoro mogla zauvijek izgubiti novopronađenu kćer, pati u neizvjesnosti.

13.ep, utorak, 15. siječnja

Sila je napokon u Istanbulu u koji se toliko žarko željela vratiti. U životu za koji se nadala da će joj donijeti slobodu našla se suočena s novim zatočeništvom. Kuća čuvana poput utvrde, okružena živim zidom i odgovornosti koje treba preuzeti slome Silu. Na sastanku upravnog odbora sazvanom da bi se obnovilo povjerenje i preuzeli poslovi, Emre pod krinkom pomoći radi pritisak na Silu. Na kraju sastanka koji je za Silu počeo neugodno članovi upravnog odbora izglasaju joj povjerenje. Taj isti sastanak za Emrea ne završi ugodno. Na tom sastanku napetost između Emrea i Sile ispliva na površinu. Boran sa Silinom izdajom u srcu i oružjem koje mu je pleme nasilu opasalo oko struka po cijelom Istanbulu traži Silu. Njegov bijes plaši njega koliko i one koji ga okružuju.



14.ep, srijeda, 16. siječnja

Boran u tajnosti prati Silu. Nadzire je poput sjene i čeka priliku da je uhvati nasamo. Unatoč Bedarinu trudu, Dželil uzima pištolj i kreće u potragu za Azadom i Silom. Da bi zaštitila djecu, Bedar ne miruje i s Emirom stiže u Istanbul. Uza sve probleme, Sila nastoji držati Emrea na udaljenosti. Narin pak posrće pod teretom boli koju je nanijela bratu. Za to počinje okrivljavati Azada i udaljavati se od njega. Njegovi napori da dopre do nje ne dovode ga do cilja. Dželil dolazi u tvrtku da bi vidio Silu, ali dočekuje ga neugodno iznenađenje koje mu je priredio Emre. Kad Sila sazna da joj je majka u Istanbulu, pokušava naći mir u njezinoj blizini. Šokira je saznanje da je i Emre osuđen na smrt. Kad Dželil sazna da je Bedar u Istanbulu, dolazi k njoj, ali ona ga ošro odbije. Dželil je posve sam, napušten u velikome gradu. Boran i Sila i dalje čeznu jedno za drugim, ali razdvaja ih njihov ponos
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Emptysub 12 sij 2013, 17:56

Ma koliko god ne znamo Turski Kevser bi zadavili nju kužimo dok je vidimo ljut

Joj sram sve me zbunilo,čitam ovo Didi što si postala,pa reko ček to je već bilo,ali nene nije bilo nego ja na serijama odgleala....joj još dva dana mogu unaprijed gledati i gotovo,kaput,počinju klinci sa školom eh tu je potrebna 100% koncentracija....Silu ću rezervirati za petak .... kava
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila/spoileri - Page 2 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 2 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila/spoileri
[Vrh] 
Stranica 2 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Sila - epizoda po epizoda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: