Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila/spoileri

Go down 
+6
dolcevita026
Snupika
enny
suradnica
adan
S.N.O.B1
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
Autor/icaPoruka
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: ep.50   Sila/spoileri - Page 5 Emptypon 25 vel 2013, 23:04

Boran još u komi. Divna scena kad se pojavi golubica na prozoru i Sila osjeti Borana i njegove riječi utjehe i ohrabrenja. Daje joj snage.
Prebacuju ga u Istanbul, reagira ubrzanim pulsom na njeno prisustvo i riječi.
Sila otjerala Esme i raščistila s Emreom zauvijek, nadam se..
Abay dan i noć uz Borana, brine o svemu.
Sila pri kraju epizode govori divne riječi Boranu, priznaje mu da se zaljubila u njega kad su se prvi put sreli na česmi, a da se borila sama sa sobom kako ne bi brzo podlegla njegovoj privlačnosti. Govori mu kakav je, da je on njen suprug, prijatel i ljubavnik...Boran u zadnjem kadru otvara oči.

Bedar bolesna. Narin će roditi kćerku.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: ep. 52   Sila/spoileri - Page 5 Emptysri 27 vel 2013, 20:45

Ne bojim se doktorice. Ni malo. Oh, pala je ona na Borana, tu nema sumnje. No, Boran je gleda mirno, sa smješkom, ona je za njega samo dr. Uzvraća joj kao što bi uzvraćao Emiru na njeno preležerno ponašanje žena afektira, ali je ne gleda ni s toiko topline kao što gleda Emira.
Ali zato njegov zaljubljeni pogled u Silu govori tisuću riječi. Ni malo je se ne bojim, ali je strašno iritantna.
Osim toga, ni Sila se ne bi trebala bojati. Doktorica joj nije ni do koljena, ni u čemu.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptyčet 14 oľu 2013, 21:16

Slazem se da je iritantna ljutko
Gleda li ko unaprijed? Kad ce raniti Silu? Je li to sad ide, ili jos kasnije?
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptyned 24 oľu 2013, 00:22

Odgledana 67.epka

Sve ne mogu vjerovati. Nakon strašnog iskustav, ubojstva Zeynep, Boran i Sila kao da su shvaitili koliko moraju njegovati svoj odnos. Boran ju zove kad god se nešto dogodi i to je odmah nazove, navečer još pretresu sve što se dogodilo. Čista idila, savršen odnos ljudi koji se volei razumiju jedno drugo.
Jedino nema zagrljaja, mirisanja....to su nam uskratili
Djeluju puno zrelije i zadovoljnije. Silu čak ne viđamo u uedu, doma je, prima goste, bilo je potrebno vremena da se oporavi od Zeynepine smrti. Ali, sjedi doma i izgleda zdovoljna i sretna.
Boran u uredu, rješava probleme, ali Sila sve zna.
Ona je malo skeptična na vijest o Berzanovom preobražaju, a Boran vjeruje da je iskren.
I meni se čini da je za ručkom bio iskren...

ali...Zeliha rodila sina...
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptypet 29 oľu 2013, 00:02

Ah. Danas se zaokružilapriča o silovanju:
Boran, hvala ti što si mi dozvolila da si oprostim.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptyčet 04 tra 2013, 23:54

Dakle stvarno i kamen bi proplakao.

Berzanova sudbina kao ogledalo onoga što bi bilo da je Boran u sebi dopustio da utone u tamu koja ga je na mahove znala obuzeti. Strašno, gledajući zaboravi čovjek početak kad se Berzan tek pojavi pa hladno upuca u glavu svog zaštitata zbog ne znam ni ja čega, nekog propusta.
Valjda je zato i tako trebao završiti jer sam na kraju priznaje Boranu: ti si odabrao raj, a ja pakao. Ni ubiti me nisi mogao jer ti nisi krvnik, ali ja to mogu jer ja jesam krvnik. I upuca se.

Ali Silaa, kako je Cansu odglumila tu bol majke za djetetom. Ajme, ja to ne mogu zaboraviti. Svaka joj čast. Maestralno.

Još sam pod dojmom i Berzana i Sile i kamenog Borana, jadne Ajše...i lude, opsjednute esme koju bih mogla...ah
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptysub 06 tra 2013, 20:02

Ah što volim pročitati tvoje komentare,kao i da sam gledala...pomalo sam svašta nešto propustila,pa sam nadoknađivala,ali nije to to,splasnulo je ono početno oduševljenje...mislim si serija ide n anovoj tv,pa će doma reprizirati u dnevnom terminu,kad je manje obaveza,pa ću nadoknadit propušteno!!
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptysub 06 tra 2013, 20:03

Vidjela sam kako je Dilaver "napustio" holding,al kako će se rješiti Esme??
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptysub 06 tra 2013, 20:07

Njega će se riješiti Boran jer će Dilaver gnjaviti Silu, a to Boran ne dopušta.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptysub 13 tra 2013, 21:14

Pogledala zadnju epizodu. Super. Odličan kraj, objasnili su sve što se eventualno moglo prigovoriti.
Seriju treba svakako pogledati tko nije.
Raznježi se srce. Uz o čovjek se zamisli nad zločinima koje čovjek čovjeku može činiti ne zato što je u suštini zao nego samo zato jer ga tako uče od malena.
Koliko nesreće neukost, neobrazovanost i primitivizam može čovjeku donijeti za razliku od ljubavi koja pomiče ako treba i planine.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Emptypon 15 tra 2013, 14:38

suradnica je napisao/la:
Vidjela sam kako je Dilaver "napustio" holding,al kako će se rješiti Esme??


Esma će riješiti sama sebe!!!
[Vrh] Go down
Sponsored content





Sila/spoileri - Page 5 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 5 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila/spoileri
[Vrh] 
Stranica 5 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Sila - epizoda po epizoda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: