Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Sila/spoileri

Go down 
+6
dolcevita026
Snupika
enny
suradnica
adan
S.N.O.B1
10 posters
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
Autor/icaPoruka
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypon 28 sij 2013, 15:27

enny do kuda si stigla?? sinoć sam gotovo popustila,eh reko sad ne znam što ide dalje,pa mogla bih ja to upratiti....
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypon 28 sij 2013, 16:39

na 46. epizodi sam. Tesko je bez prevoda, sad imaju te probleme s plemenom starjesinama, sta ja znam, puno pricaju a ja ne razumijem nista Sila/spoileri - Page 4 2829516366
Ja nisam gledala s prevodom od 24. tako da se prikljucujem na tv, veceras ide na novoj 23 ep?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypon 28 sij 2013, 16:53

Da 23,evo za ovaj tjedan
[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 13:20

enny,kada ubiju Azada?uskoro?počeli su ga pratiti,pa mi se sve čini da bi to moglo biti ubrzo.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 13:35

Zar neće Sila roditi curicu?

Ubit će Azada? Strašno... je li netko zbraja?
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 15:04

Sad će roditi dječaka,a mislim da kasnije blizanke...a Azada će ljut bratić ubiti,samo neznam kad
[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 18:51

A evo me nakratko. Azad ce brzo okoncati. Ne znam sad koja epizoda tacno, ali mozda oko 33.-34.
Nisam sasvim sigurna.
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 22:38

Skužila sam da je Azad već odavno prešao granicu kod Džihana i da sad slijedi samo kap koja će preliti čašu....da li će možda ova mlada Turgutova žena koja radi sad kod njih u kući,biti Abajeva žena na kraju...kao da sam je negdje vidjela na slikama a ne mogu se sjetiti gdje....eh sad bi trebalo ići na one spoilere...a neda mi se
Jesi odgledala do kraja?Ne znam da li sam pitala kako serija završava?
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 22:44

Kraj je sretan, ostaju zajedno, događaju se promjene...kakve i koliko vidjet ćemo...ja sam pogledala 35....počinje razdor među Silom i Boranom sve zbog Đihana i plemena koji ga ne kažnjava zbog Azada već oslaobađa, kao Azad nije važan, Đihan je aga. Naravno da tako nešto može samo razljutiti čovjeka. Boran gubi utjecaj među agama plemna i pred njim je jako teško razdoblje.
Nabolji su mi u 33. kad Sila nakon tog plemenskog vijeća kad Boran kaže da nije dobro, svi ga na nešto prisiljavaju, pita Borana "silim li te i ja na nešto" on odgovori "ne Sila, ti si moj izvor snage".
To je istina jer dok Sila nije ušla u njegov život on je malo poduzimao, poskrivećki pomagao koliko je mogao, ali u biti ništa se nije mijenjalo. Sila želi brze i očite promjene. Samo ih Boran može uvesti uz njenu pomoć.
Očekujem i da se ljudi odupru i pomognu im. Jako je teško....
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 07 vel 2013, 23:42

Ja se nisam odmakla dalje od 47. cini mi se.. S tim da sam pogledala zadnju, da ne bi bilo iznenadjenja Sila/spoileri - Page 4 2829516366
Poslije Ezela sam nepovjerljiva prema turskim serijama
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypet 08 vel 2013, 07:42

A koliko ih uopće ima u originalu?Meni su na tv čisto dovoljno,polako guštam.Sad očekujem neki jači zaplet,kao da su se svi malo primirili.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypet 08 vel 2013, 11:42

79 oriđiđi epki
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptysub 09 vel 2013, 15:00

Odgledala sam tužnu 34 i 35 ep....Stvarno sam se jako uvjeravala da je to samo serija i da ne treba plakati...i nisam :lutijena: ...tužna jesam bila i to cok,cok..Dželil me dotukao u mrtvačnici,ah kako je to dobro odglumio...

StarKa mi uopće nije jasna,spletkari po kući protiv Sile,a i ne pita za kćer koja je ostala bez muža ljut
Turgutovu ženu bih ja osobno naglavačke izbacila,Aga joj pomogao da je neudaju za klinca,a ona hoće njegovu ženu i dijete ubit....koje zlo!!Mislila si je ako nema Sile,možda se ubacim agi,malo da ga tješim,e pa nene Neda aga ženu svoju. :ree10:
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypon 11 vel 2013, 02:04

36 ep.
Sila puna boli koju iskazuje kroz gnjev,bijes,ljutnju..iskre frcaju i sve se lomi na agi...iako me ta njena ljutnja iznenadila,reko ček što je sad ljuta,a onda sam povezala da je to sve još od Azadove smrti...
U očaju mu viče da ga mrzi,plače i opet se bori sama sa sobom...
Narin jana trudna.

Od te boli tj.nemoći da pomogne sama sebi i ženama oko sebe,Sila je Borana poistovjetila sa običajima i svim muškarcima u Midjatu,zaboravila je da je to njen muž pun nježnosti prema njoj.Ustavri to je potisnula,tako joj je lakše boriti se za tvornicu.Trudi se iz petnih žila da održi obećanje koje je dala ženama u tvornici.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 14 vel 2013, 15:57

Večeras:
Sila je očajna zbog Muharemovog ubojstva. Boran saznaje istinu da je
Sila pomogla Muharemu i Mesude. Napetost između Borana i Sile raste.
Oboje nastoje riješiti tu situaciju. Sila upravljanje svim svojim
poslovima u Mardinu prepušta ocu i Narin. Džihan je s pomoću svojih
ljudi saznao da se nešto događa te namjerava to okrenuti u svoju korist.
Dogodi se nešto na što Sila i Boran nisu računali. Mesude počini
samoubojstvo. Boran planira bijeg u Argentinu. S druge strane Sila
planira otići u Švicarsku. Boran saznaje da je Džihan ubio Muharema.
Zbog napetosti i straha koji proživljava Sila iznenada dobije trudove te
u tajnosti odlazi u bolnicu, ali Boran i Džihan saznaju za to. Boran je
nastoji zaštititi od plemena.U nastaloj strci Sila nestane te krene s avionom iz Mardina. Džihan ide
za Silom, a Boran ga nastoji sustići. Boran i Džihan potegnu pištolje pa
se na koncu dogodi ono što se moglo i očekivati. Boran puca u Džihana.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyčet 14 vel 2013, 19:28

Ovo sam sve pogledala već bez prevoda, ali s prevodom sve ima drugi smisao. Napokon večeras mogu u miru pogledati epizodu mmmm
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptysub 16 vel 2013, 17:09

Ovdje su sve dosadašnje epke Sile u avi formatu:

Sila
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptysub 16 vel 2013, 19:10

The Queen je napisao/la:
Ovdje su sve dosadašnje epke Sile u avi formatu:

Sila

Hvala Queen. Kad se okuražim, nastavit ću gdje sam stala s gledanjem.
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptysub 16 vel 2013, 21:21

To stvarno treba pogledati, romantično i jako uzbudljivo. Crna strana priče su običaji s jugoistka Turske, egzotičan kraj koji fascinira, a čovjeka zaprepasti način na koji oni žive.

Preporučam svakome.

Što ti kažeš, Snobiću?
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyned 17 vel 2013, 21:05


Ne mogu odoliti...

[Vrh] Go down
enny
Ezelovac
Ezelovac
enny


Broj postova : 160
Join date : 18.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyned 17 vel 2013, 22:05

Adančica teşekkürler za ovaj video Sila/spoileri - Page 4 2836737430

Nisu bas morali ubaciti facu ove Kevser da sve pokvare ljut
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptyuto 19 vel 2013, 20:10

ep. 46

pa dobro koliko Boran ima onih srebrnih velikih pucaljki, em daje Narin, em stricu, em policiji, ovdje, em ondje..i uvijek mu za pasom još jedna ...pravi kauboj...
al kako je spasio sestru...faca hallo
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptysri 20 vel 2013, 20:16

Uh...nakon prekrasne 46. epke ova 47.donijela nam je nesavršenog Borana. Prikazan nam je čovjek izbezumljen od nekontrolirane ljubomore. Inače Boran ima problem kad pobjesni (doduše, vrlo rijetko i s pravim razlogom) kontrolirati svoj bijes.
Ovaj put Emre je uzrok.
Boran ne može podnijeti da netko ženu koju on voli više od sebe, gleda i misli na nju.
Silu je taj Boranov izljev šokirao jer još nije bila u situaciji osjetiti drugu ženu kao prijetnju, ne računajući Jezdu.
Povrijeđena je, a Boran ljut. Ne na Silu, na Emrea i sebe. Ali ne može protiv te ljubomore.
Na kraju joj se ne javlja na mobitel kad ga Sila treba zbog Esminog posjeta.
Očito nam predstoje teže epizode. Sila razgovara s golubovima, a Boran s Abayem umjesto sa Silom. Njoj je samo ljuto rekao što misli o Emreovom posjetu. Zna i osjeća da je Emre došao zbog Sile i to ne može podnijeti. A Abayu kaže da se boji da će ga Sila ostaviti. Strah i ljubomora, opasni su zajedno. Onda se lako pogriješi.

[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Pesimisticna
Ezelovac
Ezelovac
Pesimisticna


Broj postova : 88
Join date : 29.10.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypet 22 vel 2013, 10:25


Joj, odgledala sam sinoć 47 epku, jako mi je teško palo nakon par lijepih epizoda.Jako mi je žao Sile, izjeda ju Boranova ljubomora.
I udala se Umu , ajd bar se nadamo , a i obećao je da ju neće dirati. Esma se udružila s Dilaverom protiv Sile, nevjerojatno koliko je ta žena glupa.
Zašto Lusi sikće na Gizem ? Sila/spoileri - Page 4 1245697846 Ljubomora?
[Vrh] Go down
The Queen
Eysan
Eysan
The Queen


Broj postova : 1229
Join date : 17.05.2012

Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Emptypet 22 vel 2013, 10:31

48....Boranova ljubomora ne gubi na intenzitetu, Sila ne može doprijeti do njega bez obzira koliko pokušavala...


P.S.

Kad smo kod Tore...ona je gruba stvarnost:

Nije za osjetljive

2.

3.
[Vrh] Go down
https://ezel.forumcroatian.com
Sponsored content





Sila/spoileri - Page 4 Empty
PostajNaslov: Re: Sila/spoileri   Sila/spoileri - Page 4 Empty

[Vrh] Go down
 
Sila/spoileri
[Vrh] 
Stranica 4 / 5.Go to page : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Sila -fotografije,video clipovi,gifovi,banneri...
» Sila - epizoda po epizoda

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Cansu Dere-
Forum(o)Bir: