Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Novosti 5 KI

Go down 
+14
Maki
samani
adan
ASTERVANDER
The Queen
melodija
S.N.O.B1
Kenan :)
Tessa
dolcevita026
bes ni
Amra
honeybunny
kikule81
18 posters
Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptypet 12 srp 2013, 15:55

kikule81 je napisao/la:
Dobro be na vakvo mesto on sam e otiden Novosti 5 KI - Page 19 1245697846 Novosti 5 KI - Page 19 1245697846 Novosti 5 KI - Page 19 1245697846 . Resortov e perverzija ke bide kako nov koga ke se vrati vo Istanbul :didi7: :didi7: :didi7: 

Hm... a moža i nije sam ... Novosti 5 KI - Page 19 1245697846

Inače... radi se o hotelu u kojem je najvjerojatnije boravio prošlo ljeto , krajem 6. mjeseca i sigurno polovicom 8.mjeseca, po povratku iz Grčke ...
...imali smo prilike, na instagramu onekojajebježalaodnovinaraijavnosti vidjeti fotke ....

[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptypet 12 srp 2013, 16:53

...naša mala Bubica-slatkica...mmmm 

...neka nam ga...nek se odmara...
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptypet 12 srp 2013, 17:09


...ovu fotku nismo vidjeli...

[You must be registered and logged in to see this image.]

...ali nekako mi se čini da je on aiz photoshopa...
...pogledajte koliko je Bebeovo lice tamnije od ostalih...

...možda griješim...
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 05:42

[You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this link.]


Lovers in Cunda

yesterday Kenan with Kubra
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 06:17

It appears that the Kenan like cat-womans

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 09:03

Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 

Kad smo jučer nagađale da je sam, jesam li pitala jesmo li sigurne da je sam ?
Znalo se da je dan prije KK avionom otputovala iz Istanbula .. a on sam , bez muškog društva ....

Muškić  ljubi !!! Novosti 5 KI - Page 19 2829516366

Lako što je catwomen... žena obožava KK i voli njene fotke i intimnost na javno!

Ili još nije dobila uputstvo za upotrbu ili nije bitna !!! Novosti 5 KI - Page 19 2829516366

Dovesti je u isti hotel, nakon samo godinu dana ... sve će nam reći o odnosu prema obje !!!
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 09:43


...nek se zabavlja...i vrijeme mu je...yes 
...i to ne želi sakriti...veselje 
...nadam se...Novosti 5 KI - Page 19 1245697846 

...čini mi se da je još uvijek aktualan brodić...
...krenuo je sa juga...preko Bodruma...pa Cesme i Izmir...sve do Cunda otoka...
...pretpostavljam da kruži obalom...
...u potrazi za zabavom...yes 

...naš Bebe...mmmm 

...samo...zašto je...opet...na plaži u majici??????
....a inače mu je uvijek vruće????

...meni se čini kao da je tu u prolazu pa je svratio...
...nema muškog društva...
...Kerem Catay je sa suprugom...Riza i Uluc su u Londonu...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 09:54

KK je bila nekoliko dana u Istanbulu, činilo se besposleno... ?
Možda je poziv uslijedio naknadno ... A možda je ona tu na odmoru, pa je navratio ... čekamo prave fotke!!

Kerem sa ženom, dečki okupirani politikom ...

Borave na terasi-plaži bez skrivanja ? A što će skrivat ?

Je li piše da je miran hotel, ali da su skrenuli pozirnost veselim pokretima ?
Loše mi prevodi ...

Neka se zabavlja ... i čuva !

To sa majicama na plaži baš jeste čudno .. da se nije depilirao , pa se iz nekog razloga skriva ???Novosti 5 KI - Page 19 2829516366


Zadnja promjena: adan; sub 13 srp 2013, 11:19; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 10:02

Bas slika za lepo dobro jutro.. cry cry 
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 10:37

I do not know who this Cetin, as referred to in the article? he is her ex-boyfriend?

[You must be registered and logged in to see this link.]
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 10:50

bes ni je napisao/la:
I do not know who this Cetin, as referred to in the article? he is her ex-boyfriend?

[You must be registered and logged in to see this link.]


...damn translation!!!!!ljut
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 11:06

Oni očigledno jesu u nekakvom odnosu .
Na dosadašnjim fotkama, uvijek su sami i
to upućuje na jasne zaključke .

Nekako me ne uzrujava . Znam da se te "bezazlene i nebitne "  često pretvore u kobne .. ali se uzdam u Bebea ... to što je ne taji ...

Ozbiljnu stvar bi čuvao, skrivao , do kad god može da bi joj dao priliku da se normalno razvija .

Meni je , nekako logična njegova zainteresiranost. A tako je očigledno da su tek na početku ...

KK je mlada, seksipilna .. umjetnička duša .. još ako je vrckasta i neopterećena , kako mi djeluje.. pravo je osvježenje i izazov za muškarca srednjih godina, okruženog natmurenim ispraznim lovcima na brak ..
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 11:38

Kako previdi meni:

Kenan İmirzalıoğlu, crvena kosa ljepotica na brodu slikani, praznici NASTAVLJA!

Kenan İmirzalıoğlu, Ozge Akbulut je bivši ljubavnik "Mi smo počeli pregovarati s riječima '
Kenan pojaviti dva dana kasnije na brodu u Bodrum, nastavlja se pokazivati sa novom ljubavnicom KK.
İmirzalıoğlu Bidrum, a zatim prikazuje u Cesme, otišao na otok Cunda Balikesir.
S novom jubavnicom KK, İmirzalıoğlu  miru provesti vrijeme daleko od svih izabrao poznatu plažu Ortunc .
Nastavljaju dalje, otrgnuti od svakoga sa svojim dečkom Cetin İmirzalıoğlu Kubra, skrenuo pozornost na radosnim pokretima.

Ovaj zadnji pasus možda spominje nekog bivšeg, besmisleno, kao što spominju jadnanebilu?
[Vrh] Go down
dolcevita026
Ezelovac
Ezelovac
dolcevita026


Broj postova : 453
Join date : 04.07.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 14:17

adan je napisao/la:


KK je mlada,seksipilna .. umjetnička duša .. još ako je vrckasta i neopterećena , kako mi djeluje.. pravo je osvježenje i izazov za muškarca srednjih godina, okruženog natmurenim ispraznim lovcima na brak ..
Ne mislis valjda ozbiljno...ja nigde ne videh ni seksipil ni umetnicku dusu,mozda ih dobro krije za svog cika Kendzu Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 
Meni je licno ova gora od Ozge sram 
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 14:23

dolcevita026 je napisao/la:
adan je napisao/la:


KK je mlada,seksipilna .. umjetnička duša .. još ako je vrckasta i neopterećena , kako mi djeluje.. pravo je osvježenje i izazov za muškarca srednjih godina, okruženog natmurenim ispraznim lovcima na brak ..
Ne mislis valjda ozbiljno...ja nigde ne videh ni seksipil ni umetnicku dusu,mozda ih dobro krije za svog cika Kendzu Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 
Meni je licno ova gora od Ozge sram 

Slažem se u potpunosti. Sve gore za gorim. ljut 
[Vrh] Go down
S.N.O.B1
Moderator
Moderator
S.N.O.B1


Broj postova : 2321
Join date : 17.05.2012
Age : 36

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 15:23

¸Mi znamo ko je sexipilan i umjetnička duša ,je l' da dolce mmmm


Ovaj djevojčurak nije prošao pored sexipila. kava 
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 15:59

dolcevita026 je napisao/la:
adan je napisao/la:


KK je mlada,seksipilna .. umjetnička duša .. još ako je vrckasta i neopterećena , kako mi djeluje.. pravo je osvježenje i izazov za muškarca srednjih godina, okruženog natmurenim ispraznim lovcima na brak ..
Ne mislis valjda ozbiljno...ja nigde ne videh ni seksipil ni umetnicku dusu,mozda ih dobro krije za svog cika Kendzu Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 
Meni je licno ova gora od Ozge sram 

Da. Mislim.

Umjetnička duša bi morala biti, bavi se umjetnošću. Ili je studira ili tako nešto.

Za sada ih ne mogu uspoređivati ( osim fizičkim izgledom. Jadnanebila meni svakako izgleda bolje) , jer ono što sam vidjela i redovno nam stiže preko Twitera, nije za usporedbu nego za promatranje.

Po meni, nisu mu pasentlih ni jedna ni druga..

Snobiću , po tebi ona nije ni prošla pored seksipila.
Eto, Bebe je na žalost, samo prošao pokraj nekih seksipila.


Zadnja promjena: adan; ned 14 srp 2013, 00:39; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
Kenan :)
Ezelovac
Ezelovac
Kenan :)


Broj postova : 1006
Join date : 10.06.2013
Lokacija : Belgrade

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 16:56

Moram da citiram jednu osobu.. (kada citam tesim se ljut )
I don't think so that she is his new love. Probably they are friends (because they are both models and maybe they have common friends) and that's why they spend their holidays in the same company. Βesides as he had said many times in his interviews, he wants a serious, dymanic, independent, intelligent woman with strong personality and as we have seen, he hasn't found her yet, because his priority is his job and not marriage... for this moment.
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 17:10

Kenan :) je napisao/la:
Moram da citiram jednu osobu.. (kada citam tesim se ljut )
I don't think so that she is his new love. Probably they are friends (because they are both models and maybe they have common friends) and that's why they spend their holidays in the same company. Βesides as he had said many times in his interviews, he wants a serious, dymanic, independent, intelligent woman with strong personality and as we have seen, he hasn't found her yet, because his priority is his job and not marriage... for this moment.


Lijepo rečeno... i utješno... a i susjedi su ... Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 

Iako ... teško da su samo prijatelji ... ne mora svaka sa kojom se viđa i ljetuje biti ljubav!
Dok traži ovu opisanu , mora malo i živjeti!

Ne zaboravimo, otrov se nosi u malim bočicama! A i mjera za zlato je mala !
Osim što je za njega zaista premlada, pogotovo izgledom,  ne znači da ne može biti snaźna, nezavisna i inteligentna sa snažnim personality ...


Zadnja promjena: adan; sub 13 srp 2013, 21:38; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
bes ni
Ezelovac
Ezelovac
bes ni


Broj postova : 3454
Join date : 22.06.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 20:57

adan je napisao/la:
Kenan :) je napisao/la:
Moram da citiram jednu osobu.. (kada citam tesim se ljut )
I don't think so that she is his new love. Probably they are friends (because they are both models and maybe they have common friends) and that's why they spend their holidays in the same company. Βesides as he had said many times in his interviews, he wants a serious, dymanic, independent, intelligent woman with strong personality and as we have seen, he hasn't found her yet, because his priority is his job and not marriage... for this moment.


Lijepo rečeno... i utješno... a i susjedi su ... Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 

Iako ... teško da su samo prijatelji ... ne mora svaka sa kojom se viđa i ljetuje biti ljubav!
Dok traži ovu opisanu , mora malo i živjeti!

Ne zaboravimo, otrov se nosi u malim bočicama! A i mjera za zlato je mala !
Osim što je za njega zaista premlada, pogotovo izgledom,  ne znači da ne može biti snaźna, nezavisna i inteligentna sa snažnim personality ...

Novosti 5 KI - Page 19 2836737430
[Vrh] Go down
honeybunny
Admin
Admin
honeybunny


Broj postova : 4707
Join date : 17.05.2012
Age : 44

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 23:17

bes ni je napisao/la:
I do not know who this Cetin, as referred to in the article? he is her ex-boyfriend?

[You must be registered and logged in to see this link.]

...nešto mi je palo na pamet...

...ovo Cetin...
...je li moguće da opet pišu krivo prezime...:didi7: 
...kao i sa onomkojujenapustio...Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 

...Cetin je napisano iza imena i velikim slovom (znači prezime je!)...
...a na nekim portalima se nalazi identičan tekst...ali sa prepravljenim prezimenom...

[You must be registered and logged in to see this link.]

...dok ga zapamte...naš će Ljepotančić krenuti dalje...sram


Zadnja promjena: honeybunny; sub 13 srp 2013, 23:21; ukupno mijenjano 1 put.
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptysub 13 srp 2013, 23:21

Mene iskreno voopsto ne mi e seksipilna, mozebi zosto e seushte mnogu mlada, ne mi se kompatibilni. No vo ovoj slucaj mislam deka seksipilot ne e presuden, moze mu e zabavno so nea se osekja opusteno, ne se preoptovaruva so drugi raboti....
Jas poveke pati sum kazala i sega ke kazam deckovo nema samodoverba, koga bi bil so zena kakva sto si zamislil on ke se isfrustrira, on samiot ima kazano deka saka da go slusne mislenjeto na zenata koja sto e so nego, no negovoto da e posledno, t.e. da ne se istaknuva toa, ma daj te molam takva samo po naracka no ne znam koj ke ja napravi...znaci ne mozam da gi razberam nitu mazite nitu zenite koi imaat mnogu pomladi partneri znaci ne samo kenan, mislam i na Jenifer Lopez, madona, Mark Antoni i mal milion drugi.....zemam primer da si seksi kako Janifer Lopez i do sebe da go imas kasper podobro da sum sama, mene sram bi mi bilo da se pojavam so nekoj takov, e znam koj im e konceptot shto im fali vo glavata....istoto e i so kenan, da zracis so seksipil, i da mozes da ja imas koja ke ja posakas, a do sebe da nosis bezlicno devojce, podobro e da si sam ....
[Vrh] Go down
Tessa
Moderator
Moderator
Tessa


Broj postova : 2650
Join date : 25.05.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptyned 14 srp 2013, 00:14

Kenan :) je napisao/la:
Moram da citiram jednu osobu.. (kada citam tesim se ljut )
I don't think so that she is his new love. Probably they are friends (because they are both models and maybe they have common friends) and that's why they spend their holidays in the same company. Βesides as he had said many times in his interviews, he wants a serious, dymanic, independent, intelligent woman with strong personality and as we have seen, he hasn't found her yet, because his priority is his job and not marriage... for this moment.

Ne treba se zavaravati da su samo prijatelji. Očigledno je da su u nekoj vezi. Moje je mišljenje da se radi samo u ljetnom seksu.
Međutim, i dalje mi nije jasno što jedan ozbiljni muškarac kao Kenan može imati zajedničko sa ženskom koja na svakoj drugoj Instagram fotografiji pući usne kao patka? Isto mi nije jasno što je imao zajedničko sa ženskom koja se predstavlja kao Barbie? :treees: Stvarno čudan odabir ženskadije. :treees:
[Vrh] Go down
Maki
Ezelovac
Ezelovac
Maki


Broj postova : 1848
Join date : 25.11.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptyned 14 srp 2013, 00:34

kelji  ponovo ona CC sa KI.... Stvarno nisu par! Vizuelno su mi malo perverzni: on izgleda kao čikica u 50-im a ona kao da ima 16... To je ona zrela osoba o kojoj je pričao za neke novine početkom godine???!!! Šta li se sa njim dešava???
P.S. sad sam se setila horoskopa za 2013...zaljubiće se više nego što želi... Verovatno svako nađe ono što želi i zaslužuje. Pa neka uživaju vidiga
[Vrh] Go down
kikule81
Ezelovac
Ezelovac
kikule81


Broj postova : 1775
Join date : 30.10.2012

Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Emptyned 14 srp 2013, 00:38

Maki je napisao/la:
kelji  ponovo ona CC sa KI.... Stvarno nisu par! Vizuelno su mi malo perverzni: on izgleda kao čikica u 50-im a ona kao da ima 16... To je ona zrela osoba o kojoj je pričao za neke novine početkom godine???!!! Šta li se sa njim dešava???
P.S. sad sam se setila horoskopa za 2013...zaljubiće se više nego što želi... Verovatno svako nađe ono što želi i zaslužuje. Pa neka uživaju vidiga

koj e toj horoskop, nekolku pati sto go spomnuvate, mene horoskop nikogas nisto ne mi pogoduva i toa moj licen horoskop izgotven od astrolog....ako toa e vistina dj da go najdam toj astrolog da kaze nesto za mene Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 Novosti 5 KI - Page 19 2829516366 
[Vrh] Go down
Sponsored content





Novosti 5 KI - Page 19 Empty
PostajNaslov: Re: Novosti 5 KI   Novosti 5 KI - Page 19 Empty

[Vrh] Go down
 
Novosti 5 KI
[Vrh] 
Stranica 19 / 40.Go to page : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20 ... 29 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Novosti 6 KI
» Novosti 14
» Novosti 3 KI
» Novosti 2 KI
» Novosti 1 CD

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: