Ezel/Actors
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Ponekad ne mislim na tebe - U spomen na adan
 
Početna stranicaPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Fotografije

Go down 
+3
melodija
bes ni
suradnica
7 posters
Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
Autor/icaPoruka
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypon 16 vel 2015, 00:38

Hazal i Aras u prvom fragiju serije Maral, slatki su. Arasa sam prvi put gledala u KVP u ulozi Metea, a u VS u ulozi princa Bajazita. Mlad i dobar glumac.

[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypon 16 vel 2015, 08:04

kava kava

Jesam Amrić isprobala i mrak mi je, a po sličicama koje si stavila(volimo staru školu smiiije ) vidim da sam na dobrom tragu da bi te i ovaj mogao baciti na leđa... nemoj odustati na prvu,fakat prejako na prvu,ali kroz petnastak minuta,neodoljiv i  postojan je,baš kao opium  i to crni  kava  kava .Muški YSL su mrak,baš miriše na muške...

Hazal mi je preslatka,sviđa mi se frizura,djeluje svježe,mladelački,zaigrano...on mi  nije faca,nisam ga nigdje gledala...možda i ovo dijete dobro glumi...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypon 16 vel 2015, 20:55

suradnica je napisao/la:
kava kava

Jesam Amrić isprobala i mrak mi je, a po sličicama koje si stavila(volimo staru školu smiiije ) vidim da sam na dobrom tragu da bi te i ovaj mogao baciti na leđa... nemoj odustati na prvu,fakat prejako na prvu,ali kroz petnastak minuta,neodoljiv i  postojan je,baš kao opium  i to crni  kava  kava .Muški YSL su mrak,baš miriše na muške...

Hazal mi je preslatka,sviđa mi se frizura,djeluje svježe,mladelački,zaigrano...on mi  nije faca,nisam ga nigdje gledala...možda i ovo dijete dobro glumi...

Ha, da, stara škola...
Vidjet ćemo, možda mi se svidi pa diskretno dam do znanja mojim muškićima... ree

I meni je preslatka, samo mi je čudno nakon uloge Ferihe gdje je bila stalno mrzovoljna, otresita, jadna, ucviljena... gledati je ovako slatku. Gdje joj je sad Emircim kad je sva takva kakva mu je trebala.
Nije ovaj dečko ni meni nikako sjeo, malo sam ga gledala u MY, doduše parcijalno, tu i tamo jer nisam seriju pratila ali nije mi se činio loš.
Mislim da se njih dvoje dugo znaju.
Ne znam, nekako mi serija djeluje sladunjavo, vidjet ćemo.
Raspravljali smo tamo na drugom mjestu kako se još ne zna tko će biti druga žena tj konkurencija Hazalki pa su spominjali onu Yagmur (Ece) iz AFK ali je ispalo da neće biti ona, a onda je krenula rasprava o drugom muškarcu pa je netko bubnuo da bi nakon završetka 2. sezone MC Cagatay mogao uletjeti kao konkurencija Arasu.
Rekoh, to bi bilo nešto...svi bi navijali za uljeza, a ne za glavnog lika...
Ali ne, Cagatayu sad treba nešto ozbiljno, mislim da je prerastao uloge studenata, a Hazal treba nešto što će se gledati, imala je dosta dugu pauzu...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypon 16 vel 2015, 21:15

60.ep...med, mlijeko, ljubav...
[You must be registered and logged in to see this image.]

61. ep..., ucjene, pokušaj ubojstva, pištolji, prijetnje, otkrivanje tajni...
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypon 16 vel 2015, 21:47

cry   Yoh , naša kravica ni za Valentinovo nije dala mlijeko, a kamoli med ...
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 15:40

Baris
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 20:16

adan je napisao/la:
cry   Yoh ,  naša kravica ni za Valentinovo nije dala mlijeko, a kamoli med ...

Bude, bude...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 20:17

Obzirom da neće više tako brzo biti u klinču da još malo stavim...

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 21:00

Inače Adančice, prošla ep i ova koja slijedi snimane u Agvi. Sjećaš se? Bus za Sile, bus za Agvu? Agva mi izgleda jako lijepo, Mjesto na dvije rijeke, sve jako zeleno, a opet na moru. Mogle bi i to...
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 21:21

Amra je napisao/la:
Inače Adančice, prošla ep i ova koja slijedi snimane u Agvi. Sjećaš se? Bus za Sile, bus za Agvu? Agva mi izgleda jako lijepo, Mjesto na dvije rijeke, sve jako zeleno, a opet na moru. Mogle bi i to...

ree , zapisano... polako dolazi vrijeme sređivanja popisa?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyuto 17 vel 2015, 21:28

adan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
Inače Adančice, prošla ep i ova koja slijedi snimane u Agvi. Sjećaš se? Bus za Sile, bus za Agvu? Agva mi izgleda jako lijepo, Mjesto na dvije rijeke, sve jako zeleno, a opet na moru. Mogle bi i to...

ree , zapisano... polako dolazi vrijeme sređivanja popisa?

Pa, skoro...
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 19:18

2.fragi...OPLAAAA....

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 19:55

E, ovo me raduje! skakavac
Mnogo su slatki, nadam se dobrim scenama. nebo
[Vrh] Go down
adan
Admin
Admin
adan


Broj postova : 12266
Join date : 17.05.2012

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 20:59

Yoh, điđimiđi ... nesvjest1 .. to je kod nas misaona imenica...
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 21:32

adan je napisao/la:
Yoh, điđimiđi ... nesvjest1 .. to je kod nas misaona imenica...

Kod koga? U Karadayi?
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 21:37

adan je napisao/la:
Yoh, điđimiđi ... nesvjest1 .. to je kod nas misaona imenica...

I kod nas je bila do sad...

Nego viš ti Miru vražicu!
Osladilo joj se prvi put pa ga odmah pod tušem zaskočila...drugi put!
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 21:45

Amra je napisao/la:
I kod nas je bila do sad...

Nego viš ti Miru vražicu!
Osladilo joj se prvi put pa ga odmah pod tušem zaskočila...drugi put!


Ispod Mire sto djavola vire.ree

Drugo, šta hoćeš, od 60 epizoda tek sad smo to dočekali, red je da se nadoknadi. smiiije
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 21:46

ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
I kod nas je bila do sad...

Nego viš ti Miru vražicu!
Osladilo joj se prvi put pa ga odmah pod tušem zaskočila...drugi put!


Ispod Mire sto djavola vire.ree

Drugo, šta hoćeš, od 60 epizoda tek sad smo to dočekali, red je da se nadoknadi. smiiije

Samo neka, ali znajući Ece, opet će suša...
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptysri 18 vel 2015, 21:47

Amra je napisao/la:
ezel&eysan je napisao/la:
Amra je napisao/la:
I kod nas je bila do sad...

Nego viš ti Miru vražicu!
Osladilo joj se prvi put pa ga odmah pod tušem zaskočila...drugi put!


Ispod Mire sto djavola vire.ree

Drugo, šta hoćeš, od 60 epizoda tek sad smo to dočekali, red je da se nadoknadi. smiiije

Samo neka, ali znajući Ece, opet će suša...


Znam i ja, zato neka nas lepo počasti, pa ćemo posle blaže da kritikujemo. smiiije
[Vrh] Go down
miba
Ezelovac
Ezelovac
miba


Broj postova : 729
Join date : 03.02.2015
Lokacija : u gradu na dve reke

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyčet 19 vel 2015, 10:38

Samo vas čitam i gledam ove lepe sličice, pa mi dođe krivo što ne gledam ovu seriju. Ovi mladi su divni mmmm . Što reče Adan bilo je i đinđiminđi, ali to Ece daje na kap, tek u 60. epizodi, mnogo tupi, stalno vas drži u neizvesnosti.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyčet 19 vel 2015, 18:24

miba je napisao/la:
Samo vas čitam i gledam ove lepe sličice, pa mi dođe krivo što ne gledam ovu seriju. Ovi mladi su divni mmmm . Što reče Adan bilo je i đinđiminđi, ali to Ece daje na kap, tek u 60. epizodi, mnogo tupi, stalno vas drži u neizvesnosti.

[You must be registered and logged in to see this link.]


Pa ti počni. :didi8:
Možeš da gledaš one prevedene i taman nam javljaš utiske, da imamo još društva. Fotografije - Page 11 324084633
Mada, ovde ni Caga ni Baris nisu kao u svojim prethodnim ulogama, ali prva sezona je stvarno bila jako dobra.
Jesu njih dvoje preslatki. Fotografije - Page 11 2991427495
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptyčet 19 vel 2015, 21:32

Lijep filmić, lijepa pjesma...
[Vrh] Go down
suradnica
Ezelovac
Ezelovac
suradnica


Broj postova : 665
Join date : 19.07.2012

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypet 20 vel 2015, 17:31

Ohh pa Yaman je nešto i ljubio u svim tim silnim propuštenim epizodama...
Još mi se nije javila želja da nadoknadim propušteno...ali zato imam novi okus kave...
Danas petak i sjetila sam se da će djevojke gledati epku,a uz to najbolje ide taze kahve kava kava
U kavu sam dodala pola žličice cimeta i pola žličice sušene narančine korice i vjerujte božanstvena je...mirisna,topla,crna a blaga(tko bi rekao) ali ne preblaga,slatkasta a nije slatka...ma divota,baš bi pasala uz Emira smiiije smiiije jest da je Yaman,a ne Emir ali šteta da se ne isproba neki novi okus....
Stoga je djelim s vama...Kava s cimetom... kava
[Vrh] Go down
Amra
Moderator
Moderator
Amra


Broj postova : 9846
Join date : 18.05.2012
Lokacija : Istiyorum....Istanbul, grad duše i života.

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypet 20 vel 2015, 19:07

suradnica je napisao/la:
Ohh pa Yaman je nešto i ljubio u svim tim silnim propuštenim epizodama...
Još mi se nije javila želja da nadoknadim propušteno...ali zato imam novi okus kave...
Danas petak i sjetila sam se da će djevojke gledati epku,a uz to najbolje ide taze kahve kava kava
U kavu sam dodala pola žličice cimeta i pola žličice sušene narančine korice i vjerujte božanstvena je...mirisna,topla,crna a blaga(tko bi rekao) ali ne preblaga,slatkasta a nije slatka...ma divota,baš bi pasala uz Emira smiiije smiiije jest da je Yaman,a ne Emir ali šteta da se ne isproba neki  novi okus....
Stoga je djelim s vama...Kava s cimetom... kava

Draga moja...veseliš me! Kava s cimetom. Kako si znala da i ja to volim! Probaj kavu s crvenim zlatom!
Šafran je u pitanju ali mora biti kvalitetan npr marokanski, afganistanski, može i španjolski, turski ne valja (ima ga na Kapali, skočiš tamo, čas posla, a pokušaš si i Yamana uz kavu pribaviti kad već spominješ). Skup ko vrag ali ti ga malo treba...(nemoj brkati...mislim na šafran...Fotografije - Page 11 3840872984 ).
Ako si tu...svakako gledaj večeras...bit će sexa pod tušem. Ej, pa to je Turska, a sex izvan kreveta, tj uopće sex (mada i to će biti sex pogledima i vidjet ćemo Yamanovo golo rame).
No dobro, prigovaram, a i tak se samo šalim, prestara sam da išta drugo gledam, tj mogla bih dečka samo upoziriti da se ne prehladi! To je primjereno! smiiije
[Vrh] Go down
ezel&eysan
Ezelovac
Ezelovac
ezel&eysan


Broj postova : 892
Join date : 02.02.2015

Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Emptypet 20 vel 2015, 19:40

Ja otvorila link. reeee
[Vrh] Go down
Sponsored content





Fotografije - Page 11 Empty
PostajNaslov: Re: Fotografije   Fotografije - Page 11 Empty

[Vrh] Go down
 
Fotografije
[Vrh] 
Stranica 11 / 40.Go to page : Previous  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 25 ... 40  Next
 Similar topics
-
» Fotografije 2 KI
» Fotografije 3 KI
» Fotografije 4 KI
» Fotografije 5 KI
» Fotografije 6KI

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Ezel/Actors :: Glumci iz serije Ezel :: Arhiva-
Forum(o)Bir: